Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) venember83 válasza 7600 GS (#600) üzenetére


venember83
nagyúr

Kolozsváron voltam pár éve, kolozsvári ultrák fölötti szektorban. Jó volt a meccs, a hangulat, nagyon hamar elröppent a kilencven perc, de legközelebb nem olyan meccsre megyek, ami számomra tét nélküli.

(#602) 7600 GS válasza venember83 (#601) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért szívesen kinéznék egyszer egy kolozsvári meccsre, ott is lehet hangulat. Bár úgy tűnik, életem első meccsét jövőhéten, a kecskeméti Széktói Stadionban fogom megnézni. A Diósgyőr jön ide. A hangulatra gondolom nem lesz panaszom. :D

De az álmom kijutni a Bernabeu-ba, hogy láthassam élőben láthassam az ottani ultrákat szurkolni. :B

[ Szerkesztve ]

(#603) venember83 válasza 7600 GS (#602) üzenetére


venember83
nagyúr

Az még az első kolozsvári BL-meccsek egyike volt, magas jegyárakkal, de folyamatosan csurig megtelt stadionnal. Plusz a szurkolók örültek, hogy egy Roma, Chelsea jön a városba meccset játszani. Ha a Juventust kapta volna a Kolozsvár, idén is mentem volna, de így inkább kihagytam.

(#604) 7600 GS válasza venember83 (#603) üzenetére


7600 GS
addikt

Szépen felépítették a Kolozsvárt, mint klubot. Plusz elég korrekt stadionjuk is van.

Más: A Chelsea az utolsó 5 mérkőzésén nem tudta legyőzni a Manchester United csapatát, bármely sorozatot nézzük. 4 United-győzelem, 1 döntetlen.

(#605) venember83 válasza 7600 GS (#604) üzenetére


venember83
nagyúr

Most a MU verhető, főleg egy ilyen lendületes Chelsea által.

(#606) gyuromoj válasza 7600 GS (#602) üzenetére


gyuromoj
veterán

Remélem jövőre sikerül kimennem egy hazai Madrid meccsre, mert az lenne a nonplusultra számomra. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#607) homeless09 válasza homeless09 (#591) üzenetére


homeless09
őstag

A General Motors évekre lebontva ~79 millió dollárt fog fizetni a Man.U-nak, és 7 évre szól a szerződés.

Vénember: Az öreg ki fog találni valamit, nem kaphatnak ki, minimum egy X-et kell hozni.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#608) venember83


venember83
nagyúr

Nem rossz ez a Hamburg a Augsburg ellen. Van der Vaart megtalálta a helyét, úgy érzem.

(#609) bandus válasza gyuromoj (#592) üzenetére


bandus
veterán

wow, te voltál az egyik srác a madridista.hu-ról?

ennél már csak az a jobb, amikor ugyanezt a bernabeuban éli meg az ember, tavasszal a lélegzetem is elállt úgymond, de sajna én sem győztes meccset láttam... remélem azért még valamikor a bl-ben is meg tudom nézni a blankókat :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#610) szab.tam válasza homeless09 (#564) üzenetére


szab.tam
nagyúr

áttételesen állami, megmentéses támogatásból. tudom, elég demagóg duma, de akkor is szép mutatvány. :((

"világrekord" - az. szememben vilgárekord méretű disznóság. megnézném, pontosan mik tolódnak a háttérben, amikbe nemhogy mi, de a célhatóságok sem látnak bele. biztos jól körbe van papírozva...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#611) homeless09 válasza szab.tam (#610) üzenetére


homeless09
őstag

Arról szerintem nem a MU tehet, hogy miből fizeti ki ezt nekik a GM.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#612) szab.tam válasza homeless09 (#611) üzenetére


szab.tam
nagyúr

írtam ilyet?
nem.

de nem tudhatjuk mik vannak a háttérben. ilyen (reklám) szponzoráció már önmagában gyanús. nekem.
pláne, amikor a piac nem indokolja.
lefordítva:
3 ok, cél lehet:
- reklámozok, mert cégimázs építésen keresztül nő az eladásom
- kő gazdag vagyok, vagy jól megy a bolt -> megtehetem
- péztologatás, kimentés, visszaosztás, stb.
és az első kettő létjogosultságát perpill nem látom...
(de ez csak a laikus vakonon lövöldözése. remélem, lesz aki kivizsgálja...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#613) homeless09 válasza szab.tam (#612) üzenetére


homeless09
őstag

Az AON nem tudom mennyit fizetett a mezszponzorációért, de gondolom jóval kevesebbet. A GM meg elég nagy vállalat ahhoz, hogy kipengessen ennyit.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#614) szab.tam válasza homeless09 (#613) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. akkor lefordítom hazaira, kicsiben:

gyurgyalag felsői húskombinát. csőd szélén. tételezzük fel, állambá' megmentené hasraütök, 2 Mrd-ból. mert csak. nemzeti érdek. de ki kell rúgni 300 dolgozót. (munkaerő optimalizálás.)
-> talpraáll. 1 év múlva 180 millióval szponzori szerződést kötne a tavalyi bajnokcsapattal, fabatka felső fc-vel.
egy dekával több lókolbászt nem ad el.
(majd esetleg 1 év múlva kér megint 800 milkót, mert megint likvid problémái vannak.)
páran furán néznének.

így teccikérteni a problémám?

****

de egy másik megközelítés.
már kifejtettem 1x.
a futball ágazat túl van értékelve. gazdaságilag. túl van fújva a lufi. pontosan úgyanaz a tendencia, mint ami a váság kirobbanása előtt volt a pézügyi szektorban. és amikor kidurran, akkor a mostani játékosállomány összértéke hirtelen a töredékére fog zuanni. tehát egy msot 20 m eu-t érő játékos fog érni 5-öt. és ezzel együtt a clubbok értéke, költésgvetése, minden szét fog esni.
a beléjük szponzorált pénzekkel együtt...

csak most még lyukas tüdővel erőlködnek még rajta kicsit.

erre rögtön szokott az jönni, hogy mi az, hogy "túl van értékelve"?
2006 tájékán ugyanígy hülyézték le azt a maroknyi közgazdászt, aki már akkor látta azt, amit a pénzvilág nem akart tudomásul venni.

ezt a hsz-t elmentem, és visszatérünk rá 1-1,5-2 év múlva.... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#615) homeless09 válasza szab.tam (#614) üzenetére


homeless09
őstag

Jogos megállapítás, annyi szent :) Mondjuk a GM helyzetét jelenleg nem ismerem, annyit tudok, hogy pár éve hangyafasznyira voltak a csődtől.

Egyellőre megéri beletenni a pénzt a fociba, mivel megy a szekér, k*rva sokan szeretik. Szerintem ahhoz valaminek drasztikusan kell változnia, hogy ne érje meg ebbe belefektetni a pénzt. Nyilván a gazdasági válságok/csődök nyomják lefele (vagy mégse? a mostani helyzet szerint), de amíg a sejkek/üzletemberek pumpálják bele a sok-sok dodót, addig a futballt nem veszélyezteti gazdasági csőd.

Az egésznek a lényege, hogy valami addig működik, míg pénzelik. És JELENLEG a futballba nem kevés pénzeket tesznek. Ez a gazdasági válsággal sem változott, és a jelek szerint nem is fog. Az nem számít(nekik), hogy ki adja rá a támogatást vagy akármit, a pénz az pénz.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#616) homeless09 válasza szab.tam (#614) üzenetére


homeless09
őstag

lejárt a szerk. idő

A dolgok miértjét valószínűleg mi kívülállok a büdös életben nem fogjuk tudni/látni, pusztán találgathatunk..

Lehet kicsit keszekusza lett amit írtam fentebb, de részben egyet is értek veled, viszont magát a megvalósulását annak amit írtál, nehezen tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#617) szab.tam válasza homeless09 (#616) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ööö: igen. :K

találgatni, okoskodni lehet. a kulisszák mögé úgysem látunk ben.
és mint a gazdaságtan, patológiai eset: majd amikor a boncasztalnon lesz, mindenki utólag baromi okos lesz hirtelen... :D

***

(#618) homeless09
az egész véledményedre gondoltam. (nem a "kuszára" céloztam re stuffnak. :) )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#618) homeless09 válasza szab.tam (#617) üzenetére


homeless09
őstag

Igen ez így szokott lenni :D

Pedig elsőkörben arra gondoltam, mert tényleg az lett:D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#619) Integra válasza venember83 (#608) üzenetére


Integra
titán

3 pont, NUR DER HSV!!!!!!!!! :))
badelj és rijacek is atom, főleg badelj telitalálat. na és persze adler (isten ez a csávó, hányszor húzta ki a segggünk a buktából..), aki szerintem neuer-t is lemossa jelenleg a kapusok között, a bundesliga legjobb kapusa.. viszont... és ez tipikus hamburg (spox.de): "Der HSV bleibt eine unberechenbare Mannschaft, die in den 90 Minuten von Augsburg von katastrophal-leichtsinnig bis souverän die gesamte Palette abgedeckt hat." maximálisan egyetértek, vagyis ez annyit tesz, hogy a hamburg tipikusan az a csapat amelyik absz kiszámíthatatlan, mert 90 perc alatt a katasztrofálisan könnyelműtől a szuverénig a teljes palettát lefedi... tehát a csőhülye idótától a bl győztesig mindent megcsinál :DDD mindig azt mondom a haveroknak, hogy a hsv-ra ne fogadjatok, mert teljesen kiszámíthatatlan... :DDD de azt is hozzáteszem, hogy -ha csak átmenetileg is- a 4ik hely, az elképesztő... pedig hol voltunk tavaly... a kiesés miatt téptem a hajam és szitkozódtam nem is keveset... és ha a stuttgartot vertük volna, most 13 helyett 16 ponttal ott állnánk stabilan a 4ik helyen..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#620) pohár válasza Integra (#619) üzenetére


pohár
félisten

már megint ez a 4ik, ejej... :O ;]

mielőtt ránéztem volna az oddsokra meccs előtt, sima Hamburg győzelmet jósoltam, erre látom, hogy ők az esélytelenebbek, hoppá... de kitartottam az álláspontom mellett :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#621) Integra válasza pohár (#620) üzenetére


Integra
titán

jó, az augsburg ellen én is győzelmet mondtam, de a stuttgart ellen is.. erre tessék, a stuttgart ellen balfaszkodott az egész brigád, vdv a pályán se volt kb.... másnap telekonferenciában szapultuk a hamburgot a német kollégáimmal:DDD
pedig verhető csapat volt... de lefogták emberrel vdv-ot és tessék, badelj is megbénult.. szóval van itt mit még bőven a helyére tenni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#622) MPowerPH válasza venember83 (#593) üzenetére


MPowerPH
félisten

Erre muszáj reagálnom... A Westfalen akkor is dugig, amikor a Dortmund a hatalmas költekezés után a csőd szélére került, és a kiesés veszélye fenyegette őket. Na meg nézd meg azt is, hogy mekkora a tulajdonrész a szurkolók oldaláról a klubbot tekintve. ;)

Don't Tread On Me

(#623) Integra válasza MPowerPH (#622) üzenetére


Integra
titán

ráadásul a stadiont is modulárisan építették fel, nem volt az mindig ilyen bazi nagy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#624) gyuromoj válasza bandus (#609) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az nem én voltam, csak együtt voltunk. 14-en mentünk közösen. A madridista.hu-t Tromposch Ádám képviselte.
Következő célom az hogy hazai meccsen is lássam a Real-t, remélem jövőre sikerül is. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#625) vans? válasza gyuromoj (#624) üzenetére


vans?
őstag

Mennyi volt a jegy?

hábm bábm

(#626) gyuromoj válasza vans? (#625) üzenetére


gyuromoj
veterán

49.50 euro

60-as szektor, 9. sor

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#627) homeless09 válasza gyuromoj (#624) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem egy tavaszi BL meccs van betervezve az Old Traffordon :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#628) vans? válasza gyuromoj (#626) üzenetére


vans?
őstag

Nem is veszes. En is Madridba szeretnek vegre eljutni mar egy meccsre. :)

hábm bábm

(#629) 7600 GS válasza MPowerPH (#622) üzenetére


7600 GS
addikt

(#630) Tibiajax válasza vans? (#628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is..
errr

(#631) 7600 GS válasza Tibiajax (#630) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy percig majdnem elhittem, de aztán...

:D

(#632) Tibiajax válasza 7600 GS (#631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

("errrr"->[link])

(#633) venember83 válasza Tibiajax (#630) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát nem mennél el egy El Clasicóra a Bernabeuba. Hát persze, hogy nem... :)

(#634) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Real-Dortmund Hortival,mindenki kapcsoljon oda,MOST
-Reus akkora mint Essien.....jobblába,
Integra:Én meg raktam az Augsburg ellen a Hamburgot most,szerencsére bejött

[ Szerkesztve ]

(#635) szab.tam válasza Ps Vita (#634) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"...megajándékozta a ragyás képű portugált" :DDD

erre kapcsoltam át. a mondat elejéről lemaradtam. de szeretem ezt a palit. csak le ne tiltsák...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#636) 7600 GS válasza venember83 (#633) üzenetére


7600 GS
addikt

Dehogynem menne, hát tudod hogy milyen élmény lehet egy ilyet átélni nézőként? :)

(#637) Ps Vita válasza szab.tam (#635) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meccs elején is sziporkázott:
"A vén alkesz Xabi","Marcello és cigis társa Coentrao"

(#638) szab.tam válasza Ps Vita (#637) üzenetére


szab.tam
nagyúr

alkesz panel visszatérő sztenderd nála. (lütyő és lúzer mellett....)
de nagyon köszönöm, hogy szóltál, mert ezt a meccset nem láttam, és kínomban, önsanyargatási célból a honvéd : ute-t néztem. :R :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#639) Integra


Integra
titán

freiburg-dortmund meccsen esik a hó :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#640) Integra


Integra
titán

szalai gól :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#641) szab.tam válasza Integra (#640) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:))

szép volt legalább?
és hogy állnak?
melyiken megy?

***

lehet, itt is fog esni holnap néhány helyen....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#642) Ps Vita válasza szab.tam (#638) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szívesen :)
Integra: Nagyon fekszik a palinak a Bundás,remélem a Dortmund meccsről lassan ide ér a hó :D

(#643) Integra válasza szab.tam (#641) üzenetére


Integra
titán

szép fejes gól, könnyedén elfejelt a védelem között. sky

a dortmund meccsen meg egymást lökik fel, szaladnak egymásba, bíró is csúszik, összeütközik, teljes káosz a játék, klopp is már befagyott a pálya szélén, még csak idegesnek sem ideges.. a labda sem gurul ahogy kellene, kész kabaré a meccs, mintha korcsolyáznának :DDD

ahogy látom, közben a greuther fürth - bréma meccsen is elkezdett szállingózni a hó :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#644) Integra


Integra
titán

szalai újabb gól :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#645) homeless09


homeless09
őstag

Az szép :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#646) Integra


Integra
titán

szalai mesterhármas :R

mandzukic-csal vezeti a góllövő listát jelenleg, 7-7 góllal

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#647) pohár válasza szab.tam (#635) üzenetére


pohár
félisten

ha eddig nem tették, ezután se fogják már :D
a Schalke mit tököl még?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#648) fatal` válasza Integra (#646) üzenetére


fatal`
titán

Az igen. :R

(#649) Tibiajax válasza venember83 (#633) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj, figyeljél, te ne szúrkálódjál, mert így fogsz járni

(#650) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sp1. átléptem.

egy pillantra azt hittem, hogy egy afrika kupa meccs. de nem. otp bank liga...

más: szpiker: "szarokkal tette tovább a labdát." valszeg sarokkal akart lenni, de nagy lázban volt a tsávó...
" jobb szélről bal külsővel tette be. de nem talált senkit..."

mit mondjak még... :U

***

lőtt is a kaposvár a semmiből 1 gólt...
(tanmesébe illő volt az eksön. védők integettek, csatár utána ment...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.