Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egy kis liverpooli szerencsétlenkedés. :DDD

(#1852) Ł-IceRocK-Ł válasza BalaNce87 (#1851) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak begyötörték végül :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1853) 7600 GS válasza venember83 (#1848) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezért a teljesítményért kap pénzt a delikvens? Mert ha igen, akkor írok a Juventusnak, hogy én ezt fele ennyi pénzért is megcsinálom. :DDD

(#1854) Tibiajax válasza venember83 (#1848) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

legyen ő és bendtner elől a juvéban, és az nekem tökéletes lesz

(#1855) pohár


pohár
félisten

na erre kíváncsi leszek :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1856) venember83 válasza Tibiajax (#1854) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtam én, hogy Bendtnert se felejtetted csak úgy el, elvégre ágyús volt vagy mifene. Ja, még mindig az, és a szezon végén is az lesz. :DDD

(#1857) venember83 válasza 7600 GS (#1853) üzenetére


venember83
nagyúr

Ahogy a képekből látszik, tegnap mindenki gólt akart vele lövetni, persze nulla sikerrel, bár legalább volt egy felső kapufája és egy gólpassza. Torrest anno ilyesmiért dícsérték, nem, mikor gólt nem tudott lőni, de nagyon "hasznosan" játszott? :DDD

(#1858) Ps Vita


Ps Vita
őstag

WhoScored Champions League Team of the Week

Celtic kapusa nem lep meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1859) bandus


bandus
veterán

gyerünk vidi, de szép is lenne innen egy továbbjutás :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1860) IreN!CuS válasza bandus (#1859) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Meglesz az ,muszáj meglennie :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1861) Ps Vita


Ps Vita
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1862) Integra


Integra
titán

hoppááááá, egy szögletgól az lyon-nál :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1863) szab.tam válasza bandus (#1859) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hihetetlen. nem korábban kezdődik, és nem maradok le kivételesen az 1. félidőről.

de én most igencsak negatív leszek.
1:0 után egyenlítés, 1:1, majd 5:1 a végére a forgatókönyv tippem.

a legrosszabb lenne a döntetlen. ha jól értelmezem 3 pont kéne 3 meccsből. az 1 ponttal pont nem mennék sehova, (mert még 2 döntetlen nem valószínű, tehát mindenképp 1-et nyerni kéne utána), viszont jó altató lenne. vagy győzelem kéne, vagy egy kijózanító zakó a maradék 2 meccs elé.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1864) DopeBob válasza szab.tam (#1863) üzenetére


DopeBob
addikt

6 ponttal is simán továbbmehetnek :K

MZ/X

(#1865) 7600 GS válasza szab.tam (#1863) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt észrevetted egyébként, hogy ezek a vészjóslataid kb. sohasem jönnek be? Kevesebb pesszimizmust ha kérhetném, mert nem olyan rossz ez a Videoton.

[ Szerkesztve ]

(#1866) Sztbeni


Sztbeni
őstag

egyenlitett a nápolyi... Nembaj, hajrá Dnipro

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1867) Sickboy25


Sickboy25
addikt

HAJRÁ VIDI!!!! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1868) fatal` válasza szab.tam (#1863) üzenetére


fatal`
titán

Ha a Genk ma nyer, akkor egy mai győzelemmel már tovább is jutott a vidi. De még a jelenlegi 6 ponttal is tovább lehet menni, ráadásul az őszi forma alapján én nem venném biztos vereségnek a Genk elleni hazai meccset sem. És amennyiben a sporting kiesik (minden hátralévő meccset nyernie kell), akkor a C csapatot fogják a Vidi ellen küldeni az utolsó fordulóban, mert rá pár napra játszanak a Benficával.

Ennek ellenére én sem várok mára győzelmet, de az előző két meccsre sem azt vártam.

Hajrá Vidi!

(#1869) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Melyik magyar csatorna adja a Vidi meccset?

hunfatal: thx!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1870) Sztbeni


Sztbeni
őstag

nyert a Steaua, 10 ponttal gyakorlatilag már továbbjutók

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1871) fatal` válasza Motion_Blur (#1869) üzenetére


fatal`
titán

Story4.

(#1872) Integra válasza fatal` (#1868) üzenetére


Integra
titán

úgy kell kimenniük, hogy nyerni akarnak, minden más taktika elfogadhatatlan számomra. mert ha védekezzük ki, meg ikszre menjünk, akkor az tuti zakó

ez a fasz sztori4 4:3 képformátumban sugározza a 16:9-es közvetítést, körbe fekete sáv van így, bravo...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1873) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hát igen. mindannyiótoknak igaza van. :R

csak ezt a vidit egyszerűen nem lehet hová tenni.
pontosan, permanens ugyanaz az érzésem van, mint anno a régi nagy vidi uefa menetelésnél.
én azt ugyanígy végigéltem. apránként kiejtettek pár nagy csapatot. ugye más volt a lebonyolítás, kieséses oda-, visszavágó, ki-ki, végig. ott nem volt számolgatás: mindig tovább kellett jutni.
de szép volt.... :))
és tényleg erre sokan nem emlékeznek, hogy csak másodikak lettek, mert a döntőben 3:0-ra kikaptak, de kint megverték a real-t 0:1-re. na azt a meccset már nem láttam... :(((

****

(#1872) Integra
analóg, upc kábelen nézem, simán 16:9-re kizoom-olom. ua, mint a sp1-2 analóg. nem értem a gondodat. :F

***

(#1874) Integra

jujj. ez nagyon jó! :DDD :C

****

(#1875) Integra
kongratula. :D :C

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1874) Integra


Integra
titán

:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1875) Integra válasza szab.tam (#1873) üzenetére


Integra
titán

közben megtaláltam a tévén a zoom funkciót :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1876) 7600 GS válasza Integra (#1874) üzenetére


7600 GS
addikt

Brutál. :DDD

(#1877) Ł-IceRocK-Ł válasza Integra (#1874) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Googzil :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1878) szab.tam


szab.tam
nagyúr

torgelle miért kezd? ez a vezércsel? nemá.... :(((

*****

(#1874) Integra

ezt a képet továbblopom. (okos, guglis jótanácnak ezt fogják kapni a júzereke a ph-n...) :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1879) baluka26


baluka26
veterán

Jó sokan vannak Bázelben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1880) szab.tam válasza baluka26 (#1879) üzenetére


szab.tam
nagyúr

néztem az előzetest. hideg van. mindenki a kocsmában tolja.
elővételben 10-en k jegy ment el.

***

a vidi védekezésben fontos, előbb jó példa volt rá: ha meleg helyzet van, nem bénáznak, kivágják, elrúgják.
ha ez nem megy, akkor van baj.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1881) Sickboy25


Sickboy25
addikt

A leggyengébb láncszem a legerősebb most a vidiben!!! Ez az Bozovics csak igy tovább... Hajrá fiúk!!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1882) DopeBob


DopeBob
addikt

Cavani alkotott ma ugy latom :-)

MZ/X

(#1883) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"torgelle továbblendülő lába. uhhh" :DDD

****

megint sorban látom. ha gáz van, fegyelmezetten elrúgják. amerre állnak. nincs bénázás. ezt szerintem szögesléccel verték a fejükbe, hogy inkább akcióból kapjanak gólt, ne csámpázásból.
(saját 16-os melletti pár mp-es labdabirtoklási többlettel úgysem lehet nyerni.)

***

torgelle.
szegény már más dimenzió. nem fordul. kanyarodik. nagy ívben....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1884) bandus


bandus
veterán

Eddig eleg jol toljak a fiuk, szep lett volna ha beakad az a felpalyas iveles a megkerulos csel utan :)

De a birok nem velunk vannak, ez teny... mindenesetre az eddigiek alapjan szerintem 3 pont hozhato.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1885) Sickboy25 válasza szab.tam (#1883) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért akárki akármit mond, de védekezni nagyon megtanította őket Sousa...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1886) szab.tam válasza Sickboy25 (#1885) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K

**

csak a vidi nézőket hallani.
(tisztára, mint egy tötök szurkolótábor.) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1887) baluka26 válasza Sickboy25 (#1885) üzenetére


baluka26
veterán

Semmi gond nincs ezzel, azzal van gond, hogy kettős mércét alkalmaztok. Ezért a Celctic és a Chelsea is kapta az ívet, a Vidit és Sousát meg leszopja mindenki lassan itthon....

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1888) Sickboy25 válasza baluka26 (#1887) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ó drága Istenem, nem értelek és rohadtul nincs is kedvem elmagyarázni...

Csak halkan jegyzem meg, hogy még a vérem is zöld...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1889) venember83 válasza DopeBob (#1882) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, nélküle eléggé nagy nulla lenne ez a Napoli.

(#1890) Integra válasza Sickboy25 (#1885) üzenetére


Integra
titán

azért jó, hogy jó a kapus, mert már kettővel mehetne a basel.. több támadásuk volt, mi alig jutottunk a kapu elé. ettől függetlenül meglepően kiegyenlített volt az első félidő

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1891) fatal` válasza baluka26 (#1887) üzenetére


fatal`
titán

A Chelsea költségvetése is akkora, mint a Videotoné. Ja nem, mégsem. A vidi egy kiscsapat (abban mezőnyben a Celtic is, szerintem nem szidta senki), nem sok lehetősége van.

És remélem jön Niko, mert a fogalmatlan Torghelle nem fog gólt lőni.

[ Szerkesztve ]

(#1892) Sickboy25 válasza Integra (#1890) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mondjuk aki követi a vidi meccseit az tudja milyen Bozo... Óriásakat tud védeni illetve rohadt nagy bakikat is tud...

Hunfatal: Jah jó lenne ez a Saaaanyi a csapat vicce, meccseken mindenki röhög rajta, bár havi 7 milláért rajtam is röhöghetnének :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1893) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a svájci játékosokat az öltözőben remélem jól +b-ák. és ez jó lesz a vidinek. :K :))
(de ha lelket öntenek, akkor is jó. mint amikor az impotens palit dícsérik: most biztos majd fel fog állni. de nem.) :N :DDD

szeretem szakállas t. sándort. de ha bárkit behoznak helyette, gólt fog rúgni, vagy passzolni....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1894) Tom5 válasza Sickboy25 (#1888) üzenetére


Tom5
addikt

Hagyjad...Fehérvári topikban ugyan ez megy...felesleges magyarázkodni. :W

(#1895) szab.tam válasza baluka26 (#1887) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én pl. konkrétan kisgyerek korom óta fradi drukker vagyok.
de ma had legyünk elfogultak a vidi irányába.

nem igazán értem a vitaforrást. :(
(vagy lemaradtam valami helyi sajátosságról?)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1896) Sickboy25 válasza szab.tam (#1895) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah végre 1 fradista, bár gondolom ezzel nem leszünk túl népszerűek :)

Jah és egyáltalán nem érzem, hogy bármelyikünk hozzászólása elfogult lett volna...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1897) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Huszti szépen kanyarintott :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1898) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#1896) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fele a magyar szurkolóknak fradista. :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1899) venember83 válasza baluka26 (#1887) üzenetére


venember83
nagyúr

Te most tényleg objektivitást vársz el szurkolóktól? Mit szívtál?

(#1900) baluka26 válasza fatal` (#1891) üzenetére


baluka26
veterán

A futball többek között arról szól, hogy megválasztjuk a megfelelő és vélhetően legjobb taktikát az ellenfél ellen. Ez pénztől teljesen független, a játékosoktól és az edzőtől függ. És még mindig az eredményesség, a pontszerzés, a továbbjutás, a győzelem a mérőszám a futballban.
Vidinek, Celticnek és Chelseanek is dícséret jár a tökéletesen kitalált és kivitelezett taktikáért.

venember: Bocs, hogy élek, de igen, valamilyen szintű objektivitást elvárnék.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.