Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) szab.tam válasza Sickboy25 (#1896) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:))

(de már nem járok kb. 15 éve meccsre. a népstadionos kettősrangadókat szerettem a 80-as évek eleje-közepén.)

****

(#1897) Ł-IceRocK-Ł
nem láttuk. gól lett?

****

(#1899) venember83
:DDD :C

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1902) 7600 GS


7600 GS
addikt

Abszolút nem rossz ez az eredmény a Vidire nézve. Ha találnának esetleg egy gólt, és rossz játékkal nyernének, igazából engem totál hidegen hagyna, hiszen a lényeg meglenne (most szigorúan a jelenlevő állapotokra tessék gondolni). És ugye a focit még mindig gólra játsszák, nem labdabirtoklásra meg minél több passzra.

[ Szerkesztve ]

(#1903) baluka26 válasza szab.tam (#1895) üzenetére


baluka26
veterán

Nem a Vidit kell nem megdícsérni, mert megérdemlik, megilleti őket. A többi csapatot, akik a szuperbarca ellen találnak győztes taktikát (nem könnyű dolog annyira...), is meg kell dícsérni é nem "antifutballért" kiáltani.

A Stoke is abszolút zseniális a maga nemében, és Pulis óriási menedzser, hogy ilyen keretből ilyen komoly játékerőt tudott építeni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1904) Sickboy25 válasza baluka26 (#1900) üzenetére


Sickboy25
addikt

Olyan objektivitást amivel teleszórod a topicot??? Azért mert mindent nem reagálok le mindent elolvasok és néha csak csodalkozok emberek egyik szavukkal, hogy csapják agyon a másikat...

A Celtic tegnap nagyon nagy örömöt szerzett nekem, már most imádom őket...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1905) 7600 GS válasza baluka26 (#1903) üzenetére


7600 GS
addikt

A Barca ellen kétféleképpen lehet nyerni: vagy leparkolják a buszt a 16-os vonala köré, vagy pedig kíméletlenül letámadják a katalánokat, és már a saját térfelükön elkezdenek presszionálni. Más lehetőség jelenleg nincsen.

(#1906) venember83 válasza baluka26 (#1900) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazat adok neked, ne vedd rossz néven, amit írtam. Amúgy a minimális objektivitás szerintem megvan, max. egyeseknél a demokrácia és szabadság jegyében nagyon minimális. :)

(#1907) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah gyerünk VIDI!!!! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1908) baluka26 válasza 7600 GS (#1905) üzenetére


baluka26
veterán

A letámadáshoz meg legalább kell 4+1 nagy teherbírású, türelmes, gyors, fegyelmezett ember és emögé egy nagyon stabil hátvédsor. Ezt 90 percen keresztül szerintem egy csapat sem tudja hozni. A leparkolást viszont könyebb 2×5-ös sorban a félpálya 3/4-e és a 16-os között védekezni szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1909) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Hú ez a lestaktika meleg lesz... Ennyire fegyelmezettek lennének?!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1910) baluka26 válasza Sickboy25 (#1909) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem nagyon rendben van, tudatos és fegyelmezett.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1911) Sickboy25 válasza baluka26 (#1910) üzenetére


Sickboy25
addikt

Remélem igazad lesz...

Ejj de kár, hogy nem Nikolics kapta ezt a labdát...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1912) szab.tam


szab.tam
nagyúr

torgellének szabadot fújtak, nem ellene. szinte hihetetlen. :))

***

sanyi hogy befutott középre. :))

**

uhh, ezt megint kiagyták. :DD
ez remélem elég demoralizáló.

***

a másik meccsen a vidinek mi is a jó? :F

**

(#1911) Sickboy25
ő valszeg bevágta volna....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1913) Integra


Integra
titán

jézus, mekkora mázlink van,hogy ez sem lett gól...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1914) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

húúú ez a maszkos gyerek még torginál is sutább :DDD

elég alacsony színvonalú a meccs :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1915) szab.tam válasza Motion_Blur (#1914) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem baj. most nem a színvonal, hanem a pont kéne...

**

na, gyerünk. torgelle pihi, nico lő majd egy kapufát. kérdés, merre pattan.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1916) littlelion21


littlelion21
addikt

Hoppá...a Sporting emberhátrányban vezet.

ez meg...Cavani te állat. De jó hogy 1:2-nél hagytam ott a stream-et...

[ Szerkesztve ]

(#1917) Integra válasza littlelion21 (#1916) üzenetére


Integra
titán

na, már csak nekünk kell a 3 pont
sanyi off

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1918) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Spurs meccsen a bíró egy mocsok nagy f*sz. :W

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1919) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Nah megjött a gólfelelős... :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1920) szab.tam válasza Sickboy25 (#1919) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K

***

nagyon meleg lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1921) DopeBob válasza littlelion21 (#1916) üzenetére


DopeBob
addikt

Au jobb lenne a Vidi szempontjabol ha kikapnana a Sporting :-)

MZ/X

(#1922) baluka26


baluka26
veterán

Ettől a partjelzőtől tanulhatna Clattenburg asszisztense...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1923) DopeBob


DopeBob
addikt

Oh fakk

MZ/X

(#1924) fatal`


fatal`
titán

Shitfuck.

(#1925) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ezért penge gyerek ez a Steller bakker... Fuck...

Baluka: én is éreztem ezt a bajt...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1926) baluka26 válasza Sickboy25 (#1925) üzenetére


baluka26
veterán

Amikor kironcsolt a védőnk, és nem szerzett labdát érezni lehetett hogy komoly gond van.

Néztem egy passz statisztikát...50% körül a Vidi, itt lenne hova fejlődni, tükrözi, hogy a védelemből való építkezés enyhén szólva is elképzelés nélküli és eléggé esetleges.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1927) Sickboy25 válasza baluka26 (#1926) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez sajnos látszódott...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1928) littlelion21


littlelion21
addikt

Genk egyenlített...

(#1929) pohár


pohár
félisten

na, Huszti megmentette a Hannover becsületét :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1930) Integra


Integra
titán

jobb volt a basel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1931) Tom5 válasza Integra (#1930) üzenetére


Tom5
addikt

De tisztességesen helytálltunk, és nincs veszve semmi. Másik meccs döntetlen lett. HAJRÁ VIDI!

(#1932) Integra válasza pohár (#1929) üzenetére


Integra
titán

hogy miért volt ez tizi... azt nem tudom. meg reklamálásért 2 piros... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1933) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mákja volt a hannovernek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1934) pohár válasza Integra (#1932) üzenetére


pohár
félisten

azt már nem láttam, csak magát a büntető ismétlését :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1935) Integra válasza pohár (#1934) üzenetére


Integra
titán

kiakadtak a svédek -jogosan- a kamu tizin és elgurult a gyógyszer.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1936) Ps Vita


Ps Vita
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1937) Integra válasza Ps Vita (#1936) üzenetére


Integra
titán

"Euer Hass ist unser Stolz!" remélem ez csak a möchte gern magyar cikkíró saját véleménye és nem tükrözi a bayern-t...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1938) venember83 válasza Integra (#1937) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért ne lehetnének rá büszkék, hogy ők a legutáltabb német klubcsapat? :)

(#1939) Ps Vita válasza Integra (#1937) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem,ez egy elég régi Bayernes mondat,úgy kell értelmezni,hogy utálhattok és mi erre azért vagyunk büszkék mert nyilván a sikerességünk miatt utáltok :D

(#1940) Integra válasza Ps Vita (#1939) üzenetére


Integra
titán

köszi, tudom, hogy mit jelent :K
nem, nem a sikeresség miatt örvend a bayern közutálatnak.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1941) venember83 válasza Integra (#1940) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt minden bizonnyal csak a sárga irigység mondatja a nem-Bayern szurkolókból. ;)

(#1942) Integra válasza venember83 (#1941) üzenetére


Integra
titán

meg némi nyelvismeret meg a kinti élet. de tény, kurva irígy vagyok a bayenre, pfejjjjj:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1943) 7600 GS válasza venember83 (#1941) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem hinném. Rengeteg olyan ember van, akinek a kedvenc klubcsapata nem német, mégis utálja a Bayern München-t (én is ide tartozok, és nem a tavalyi BL meccsek óta).

(#1944) szab.tam válasza 7600 GS (#1943) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem kell egy ország bajnokságában kevenc csapatnak lennie ahhoz, hogy utáljunk egyet.
én több olasz csapatot is tudok úgy már-már tradicionálisan rühellni, hogy közben egynek sem drukkolok a serie a-ban...

(a spanyolokat sem tudom szeretni. talán a levante az egyetlen kivétel, a 2011-12 eleji telejsítménye után megkedveltem őket.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#1945) Ps Vita válasza 7600 GS (#1943) üzenetére


Ps Vita
őstag

Megmondanád miért is?

(#1946) Integra


Integra
titán

ehh :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1947) baluka26 válasza Integra (#1946) üzenetére


baluka26
veterán

Grat!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1948) venember83 válasza venember83 (#1941) üzenetére


venember83
nagyúr

(#1949) Ringman


Ringman
nagyúr

Titkosan kapott negyedmilliárdot a Fradi

nem elegáns és fair dolog ez a többi csapattal szemben (sem a titkosítás, sem az állami pénz profi sportra való költése)

(#1950) baluka26


baluka26
veterán

Ha már pénzügy meg stb, a Chelsea 2 millió font profitot termelt. Ez az első eset az Abramovics befektetés óta, hogy hoz a konyhára neki a csapat.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.