Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) bandus válasza Boxer001 (#1595) üzenetére


bandus
veterán

Nagyon ideje volt ennek, rohadtul semmit nem mutatott a dortmund semmit a masodik felidoben..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1602) Boxer001 válasza bandus (#1601) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak kivédekeznek mindent, az a baj.

(#1603) 7600 GS


7600 GS
addikt

Vannak olyan meccsek, amikor semmi sem jön be. Ez a mai ilyen volt. Bár ha azt hozzáveszem, hogy egy teljesen szabályos Callejón gólt nem adtak meg... De inkább nem teszem, nem akarok a játékvezetőre mutogatni. A második félidő totál a miénk volt, de ha nem tudjuk a fölényt gólra váltani, akkor nem sokat érünk vele.

Ami tisztán lejött a meccsből: - Benzema és Marcelo nagyon hiányzik
- Callejón 4 perc alatt többet csinált mint Higuain 1 félidő alatt
- Ronaldo-nak megtiltanám a szabadrúgások elvégzését egy jó darabig
- Modricot hiba volt lehozni, bár Essien remekül szállt be a meccsbe
- El kell játszani azt a szembejövő német csapattal, mint a Lyonnal 2 évvel ezelőtt

Köszi Mesut a gólodat, mesteri volt.

[ Szerkesztve ]

(#1604) KisTücsök válasza 7600 GS (#1603) üzenetére


KisTücsök
addikt

"- Ronaldo-nak megtiltanám a szabadrúgások elvégzését egy jó darabig"

Miért? Olyan vitzes amikor fél óráig rákészül, aztán kirúgja a stadionból, vagy bele a sorfalba. Én jókat szoktam nevetni.

(#1605) 7600 GS válasza KisTücsök (#1604) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem rúgja ki a stadionból, hanem belerúgja a sorfalba, csakhogy pontosak legyünk. Egyébként meg nekem nincsen kedvem most annyira viccelődni. :)

Real - Dortmund:

2-2 gól
4-5 kapura lövés
12-7 lövés
3-2 védés
6-12 kirúgás
4-1 szöglet
27-22 bedobás
5-1 les
0-2 lap
12-17 szabálytalanság
61-39 % labdabirtoklás

(#1606) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Xabi apó és Özil nagy meccset hoztak le, de főleg az előbbi. :K
Di Maria-t meg sose fogom megkedvelni.Jól mozgatja a labdát, de semmi agya nincs, belevezeti 3 védőbe, eldurrantja fölé. Már háromszor eladtam fejben a meccs alatt. :D
Arbeloa helyére meg nagyon kéne valaki.

Sztbeni: Te csak mocskolódni tudsz? :U

Ja és eddig ez a szezon rohadt látványosra sikeredett, ez a meccs is. :C A két legjobban kontrázó csapat, öröm volt nézni!

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1607) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#1606) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, csak azt tud, de ezt már azt hiszem hogy megtapasztalhattuk.

(#1608) pohár


pohár
félisten

a bíró szépen elintézte az Ajaxnak az 1 pontot, ahogy hallom...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1609) 7600 GS válasza pohár (#1608) üzenetére


7600 GS
addikt

Sokkal jobban kedvelem a Dortmundot, mint a City-t, viszont nem lenne rossz, ha tudnának egy x-et hozni Németországban, hogy a csoportelső a Madrid legyen.

(#1610) Tibiajax válasza pohár (#1608) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szó szó, kun gólja nem volt les....
a makimajmot viszont nem rántották le, amiért a végén majdnem nekiment a bírónak :D látszott a para a sporin, ahogy hátrált

(#1611) KisTücsök válasza Tibiajax (#1610) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pedig az nagyon tizi volt.

7600 GS : A 3 méterrel a kapu fölé lövi meg a kirúgja a stadionból között nincs érdemi különbség.

(#1612) 7600 GS válasza KisTücsök (#1611) üzenetére


7600 GS
addikt

Attól még lehet pontosan fogalmazni, mert sokan tényleg el is hiszik, hogy úgy van, ahogy leírtad. Egyébként meg szerintem van különbség a kettő között, mert a lepattanó labda még mehet jó helyre is, ellentétben azzal, hogyha kirúgják a stadionból, de ebbe már ne menjünk bele, késő van már ehhez. :B

(#1613) bandus válasza 7600 GS (#1603) üzenetére


bandus
veterán

Miert is adtak volna meg? :F el kell hitetni, hogy a dortmund mekkora csapat, de igazabol sok keresnivalojuk nem volt... a masodik felidoben total odaszogeztek oket a kapuhoz, a golunkat is elvettek, csak legyeb egy dontetlenje a nemeteknek a bernabeuban. vicc.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1614) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Első félidőben nem igazán voltunk a helyzet magaslatán, de a második félidőben simán lejátszották a srácok a Dortmund-ot. A (les)gól pedig szót nem érdemel... lényeg hogy sikerült egy pontot otthon tartani. Most már muszáj lesz behúzni a hátralévő meccset, hátha a City meglepetést okoz Dortmundban.
Special One jól cserélt, győzelemre játszott, kár hogy nem jött össze.
C. pedig jobban tenné, ha észbe kapna hogy nem csak róla szól a csapat és rajta kívül más is képes gólt szerezni.
Ezek után kifejezetten örülnék ha a Dortmund a Barcelona-t kapná. Szerintem érdekes meccs lenne belőle.
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1615) baluka26 válasza bandus (#1613) üzenetére


baluka26
veterán

Én is inkább lesnek mondtam az a helyzetet, viszont a dortmundi gól szerintem kéz volt.
Amúgy egy eléggé hajtós, de a felekhez képest meglepően gyenge színvonalú meccs volt, rengetegeg pontatlansággal, és tudatosságot csak nyomokban lehetett felfedezni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1616) MPowerPH válasza bandus (#1613) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem az eredmény a lényeg. Dortmundban nem sikerült az 1 pontot se kicsikarni, otthon pedig csak egy pontot sikerült hozni a kötelező 3 helyett.

"a masodik felidoben total odaszogeztek oket a kapuhoz, a golunkat is elvettek, csak legyeb egy dontetlenje a nemeteknek a bernabeuban. vicc."

Ez a mondatod meg szánalmas, inkább menj az sírjál a sarokban, mint itt rinyálsz, és lököd a hülyeséget. Vicc pedig maga Te vagy... ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1617) MPowerPH válasza MPowerPH (#1616) üzenetére


MPowerPH
félisten

A Dortmund pedig egy csapat, nem összevásárolt klasszisok gyülekezete. És ez a szép a fociban, amikor egy kis költségvetésű csapat helyben hagy egy klasszisokkal televásárolt, kiüríthetetlen bankszámlával rendelkező együttest. Ez ugyan úgy a hatalmas City-re is vonatkozik... Ezt kell becsülni, nem azt, amikor a nyári átigazolásokkal sok-sok milliót elköltve törnek a sikerre.

Don't Tread On Me

(#1618) Sztbeni


Sztbeni
őstag

mennyire várom már a CFR meccset! Forza, Forza CFR!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1619) Sickboy25 válasza MPowerPH (#1616) üzenetére


Sickboy25
addikt

+1 ennyi :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1620) bandus válasza MPowerPH (#1616) üzenetére


bandus
veterán

Pedig igy volt, csak biztos nem lattad a fejedre huzott nemet zaszlotol... de nekem aztan midegy, felolem elhiheted, hogy a kis fos dortmundod tud valamit, de annal rosszabbul fog erinteni a kieseses fordulo :) ennel meg a zaragoza is jobbat hozott a madrid ellen, csak nekik nem volt szerencsejuk, es szabalyos golt se vettek el tolunk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1621) bandus válasza MPowerPH (#1617) üzenetére


bandus
veterán

Most is akkora baromsagokat beszelsz... ez azoknak a szurkoloknak a mentsvara, akiknek a csapata loszart nem err el, es nincs penze meg egy kiegett sztar leigazolasara sem. Azt majd minden klubvezeto eldonti mikent epiti a csapatat, a kulonbseget meg meg lehet nezni ha vegigsetalsz a ket klub trofeai kozott... meg mielott az osszevasarlasrol beszelsz annak is utanajarhatnal, hogy kik erkeztek nyaron. Se a barca se a real nem vett senkit irdatlan osszegert. Ha meg megis, akkor ok csinaljak jol, mert evek ota a ket legjobb klubb a vilagon. De ti ne vegyetek senkit, mert csak, hogy az ien kirakatszurkolok kint te elmondhassak a csapatukrol a baromsagaikat, aztan meg kullogjatok europa utan :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1622) Sickboy25 válasza bandus (#1620) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah azért látom te sem vagy híján mocskolódásban... én a németeknél münchen szurkoló vagyok, de a dortmund összes meccsét láttam és szeretem amit csinálnak...
A tegnapi és a két héttel ezelőtti eredmény pedig tény... Sajnos, hogy Mourinhohoz hasonlóan az összes reálos szánalmas módon próbálja kimagyarázni a kimagyarázhatatlant... Soha egyik sem tud veszíteni, mindig valaki más a hibás, de elmondom, hogy erről az eredményekről a madrid egótól duzzadó ripacsai tehetnek és senki más... :D
Az meg, hogy meddig megy a Dortumund az még sok mindentől függ, matematikailag még ki is eshetnek... A shitty meg mehet tovább, de ez a verzió a a blankókra is igaz... :D

Szerintem, hagyd ezeket az OFF-okat, mert nagyon lejáratod magad...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1623) Ijk


Ijk
nagyúr

Remélem a Dortmund csoportelső lesz, kíváncsi vagyok mit hoznak majd a kieséses szakaszban. A City-nek annyi, ha még van is matematikai esélyük, szinte biztos hogy kiestek és az is valószínű hogy csoport utolsóként fejezik be a BL-t.
Tegnapi nap képe: [link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1624) Sickboy25 válasza Ijk (#1623) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ámen így legyen :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1625) BalaNce87 válasza bandus (#1621) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ne haragudj öreg de ez is eléggé nevetségesen hangzik meg "kirakatszurkólósan" :D
Teljesen tipikus az a gőg, ami a hozzászólásodból sugárzik és minden manapság nagy csapat szurkolóira, de főleg a két spanyol nagyágyú fanjaira jellemző. Meg vagytok áldva egyfajta csőlátással, amit az is igazol, hogy nem látod, hogy egy összevásárolt klub (nem csapat), aminek szurkolsz.
Ne vedd sértésnek mert csak olyan vagy, mint minden második-haramadik ember aki saját bevallása szerint "szereti a focit".

(#1626) IreN!CuS válasza BalaNce87 (#1625) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerinted a Barca egy összevásárolt kirakatcsapat?

Örülök,hogy nem csak nekem tűnt fel eme hülyeség megnyugodtam :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1627) fatal` válasza BalaNce87 (#1625) üzenetére


fatal`
titán

Barca, mint összevásárolt kirakatcsapat. LOL

(#1628) Ijk válasza BalaNce87 (#1625) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én csak azt a meg nem adott szabályos gólt nem láttam, amiről beszél.

Barcelonában egyébként pont hogy sok a saját nevelésű játékos.
Egyébként az sem különösebben izgat, hogy ha egy csapat összevásárolt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1629) pohár válasza Ijk (#1628) üzenetére


pohár
félisten

felpattant a felkarjára Grosskreutz-nak a labda, mielőtt elrúgta volna, gondolom erről van szó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1630) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#1626) üzenetére

Látszik ért a focihoz. ;]

Més que un club!

(#1631) Ijk válasza pohár (#1629) üzenetére


Ijk
nagyúr

A meg nem adott gólra gondolok, ami les volt valóban.

#1632: A vonalat kell nézni a füvön, túloldalt hátrébb van a védő, de visszafele lép, míg a támadó feje előrébb van. Mondjuk tényleg nehéz megmondani, de partjelző legyen a talpán aki ilyenkor jól látja, azért ez messze nem az összeesküvés kategória.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1632) pohár válasza Ijk (#1631) üzenetére


pohár
félisten

na hát ebből semmit se lehet látni :D a tv-ben meg pont lemaradtam róla, de Hajdú B. szerint egyvonal volt
az előző állításom javítanám Götze-re, Gross csak a gólpasszt adta

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1633) fatal` válasza pohár (#1632) üzenetére


fatal`
titán

Les, a feje előrébb van, mint a védőnek. Már pedig, akkor les, ha egy szabályos gólszerzésre alkalmas testrésze előrébb van, mint a védőé.

(#1634) Integra


Integra
titán

ahogy látom, tegnap meg ma is megy a nagy össznépi troll hurrá, riszpekt ház a javából...
bámulatos :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1635) Ps Vita válasza bandus (#1620) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak ennyit: :W

(#1636) homeless09


homeless09
őstag

Na majd a MU ma megmutatja mi is az a futball :D (Csak nehogy beégjünk :DDD )

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1637) Ijk válasza Integra (#1634) üzenetére


Ijk
nagyúr

Részben megértem egyesek vergődését, amikor tavaly kiestünk a Chelsea ellen ordítottam itthon. A Torres gól előtt rúgott kapufa miatt a falhoz vágtam a fotelt, úgy hogy még mindig őrzi a nyomát a beszakadt gipszkarton. :DDD
Akkor szakadt el a cérna, hogy semmi sem akart összejönni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1638) Sztbeni válasza homeless09 (#1636) üzenetére


Sztbeni
őstag

ne égjetek be, mert ha a Braga pontot szerez, az nem jó a CFR-nek :))

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1639) pohár válasza Ijk (#1637) üzenetére


pohár
félisten

de jó erőben vagy he :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1640) Sickboy25 válasza pohár (#1639) üzenetére


Sickboy25
addikt

gyúr vazzeg :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1641) IreN!CuS válasza Sickboy25 (#1640) üzenetére


IreN!CuS
őstag

És már kopaszodik is ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1642) pohár válasza Sickboy25 (#1640) üzenetére


pohár
félisten

én is két napja gyúrok... igaz nem súlyzókkal, hanem 20q szénnel ;]

ezért szeretem ezt a marhát :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1643) Integra válasza Ijk (#1637) üzenetére


Integra
titán

azért érzed, hogy te se vagy százas.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1644) MPowerPH válasza bandus (#1621) üzenetére


MPowerPH
félisten

Uh, ezt tényleg jobb nem folytatni... :N De jót röhögtem a kétségbeesett hsz-eiden, legalább tudjuk szellemi szinten hányadán állsz. :) Csak ennyi: 2:1, 2:2.

Viszlát!

más: A Barca kivétel a nagy csapatok közül, de ez ugyan úgy tény, és mindenki tudja. Nem összehasonlítható egyetlen másik csapattal sem. És még csak nem is spanyolok, hanem katalánok. :)

Don't Tread On Me

(#1645) KisTücsök válasza pohár (#1642) üzenetére


KisTücsök
addikt

Áhhh:D Komolyan, unalmas lenne nélküle ez a sport.

Erről jut eszembe (ha már volt korábban, akkor sry):

- eddig összesen 10.000 font parkolási bírságot szedett össze
- a kocsiját 27-szer foglalta le a rendőrség
- 300.000 fontos bírságot kapott, mert darts nyilakkal dobálta meg a City ificsapatának játékosait
- egyszer 25.000 fontot nyert egy kaszinóban, ebből kifelé menet 1.000 fontot egy csavargónak adott
- paradicsommal dobált meg egy Seria A menedzsert
- vízibombával dobálta meg egy Seria A fegyelmi tárgyalás résztvevőit
- verekedésbe keveredett 4 biztonsági őrrel egy sztrip klubban miután megsértette a "nincs tapi" szabályt
- az anyja elküldte hogy vásároljon alapvető élelmiszereket, Balotelli egy óriás trambulinnal, egy Vespa robogóval, és egy Scaletrix elektromos kocsival ment haza
- a City edzésen összeverekedett Tevezzel, Richardssal és Boatenggel
- amikor az Interben játszott, az ősi rivális AC Milan shopjában vásárolgatva fotózták le
- sőt, ugyanígy, mikor még Inter játékos volt, egy TV showban Milan mezben szerepelt, hátán a nevével
- amikor az Olasz U-21-ben szerepelt, szabálytalankodtak ellene, ítélet nem született ezért 4 percig ült a gyepen tiltakozásként
- a győztes FA kupa elődöntője után a United drukkerei előtt ünnepelt, majd Ferdinandot is provokálta
- Egy kupadöntő után egy TV showban ezt nyilatkozta:" egész szezonban szar voltam. Mondhatok ilyet h "szar" a TV-ben"?
- szülővárosában, Hulmeban a rendőrség megállította. 25.000 font hevert a mellette levő ülésen majd a rendőrök kérdőre vonták ,amire Balo csak ennyit válaszolt: Hogy miért van itt ennyi pénz? Mert gazdag vagyok."
- egyszer sms-ben szakítot a barátnőjével, aki éppen élő adásban volt
- lefeküdt egy olasz modellel, miközben a barátnője a földszinten tartózkodott
- meglátogatott egy női börtönt csak mert "körül akart nézni"
- kapcsolatai vannak az olasz Maffiával, tanúskodnia is kellett egy Maffia elleni perben
- a Feröer szigetek elleni válogatott meccsen az Ipadjével játszott a padon
- a veszélyes tűzijátékok biztonságos használatért kampány arca lett. Néhány nappal később tűzijátékokkal játszott a házában, az pedig porig égett.
- a hátsó kertjét Quad pályává alakította
- amikor Olaszország válogatottja új mezt kapott, Balotelli nem vette fel a legelső mérkőzésen, mert nem tetszett neki, így a régiben játszott...
- adoptált egy macskát, aki minden edzésén ott van

(#1646) BalaNce87 válasza IreN!CuS (#1626) üzenetére


BalaNce87
addikt

(#1626) IreN!CuS
(#1627) hunfatal
(#1630) Napfénysüti - (hiába vagy régóta a PHn a személyeskedést még mindig nem tudod elkerülni anélkül, hogy ismernéd kihez beszélsz)

Konkrétan a Realról volt szó. Ha félreérthető volt akkor én kérek elnézést.
A Barcelona jó mint csapat de az egyénektől okádani tudnék. Színész az összes kivétel nélkül. Hozzáteszem a csőlátás itt és érvényesül, mert ezt se nagyon ismeri el a Barca szurkolók többsége (akiknek egy jó nagy része három évre visszamenőleg nem is tudta mi az hogy Barcelona).

KisTücsök: Ez valami must to know about? :D

[ Szerkesztve ]

(#1647) pohár válasza MPowerPH (#1644) üzenetére


pohár
félisten

amiből ugye egy gól szabálytalan volt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1648) fatal` válasza BalaNce87 (#1646) üzenetére


fatal`
titán

Két spanyol gigászt (és azok szurkolóit) írtad. :)

"Színész az összes kivétel nélkül"

Ez pedig bőven csúsztatás, Messit szerintem többet rúgják, mint az egész ligában és Iniestat, Xavit, Puyolt vagy Piquet sem láttam még színészkedni.

És a többi csapat is színészkedik (igen, a PL-ben is).

[ Szerkesztve ]

(#1649) KisTücsök válasza BalaNce87 (#1646) üzenetére


KisTücsök
addikt

Viccelsz? Az alapműveltség része. :)

(#1650) MPowerPH válasza pohár (#1647) üzenetére


MPowerPH
félisten

Élj csak tovább ebben a hitben... ;) Engem hidegen hagy, Te meg biztos jobban alszol.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.