Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) 7600 GS válasza baluka26 (#850) üzenetére


7600 GS
addikt

Továbbmehetett volna Torres, ehelyett az elesést választotta, de sárgát szerintem semmiképpen sem ért. Bánki Dodóék is így látták a stúdióban, mondjuk ez megnyugtató.

(#852) XDmanus


XDmanus
tag

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) és a France Football nyilvánosságra hozta, melyik tíz szakember közül választják ki 2012 legjobb labdarúgóedzőjét.

A nagy esélyesek között tartják számon a spanyol válogatottal Európa-bajnok Vicente del Bosquét, de a Chelsea-vel Bajnokok Ligáját nyerő Roberto Di Matteo is megkaphatja a díjat.

José Mourinho örök sláger, és természetesen Sir Alex Ferguson is megkaphatja a rangos elismerést.

Érdekesség, hogy a listán három német szakember is helyet kapott – igaz, bármelyikük győzelme a meglepetés kategóriába tartozna. A listát november 29-én szűkítik három fősre.

Tavaly Pep Guardiola, a Barcelona vezetőedzője nyerte el a díjat – ezúttal azonban nem számít esélyesnek a katalánoktól nyáron távozó szakember.
A JELÖLTEK:
Vicente del Bosque (spanyol/spanyol válogatott)
Roberto Di Matteo (olasz/Chelsea)
Alex Ferguson (skót/Manchester United)
Pep Guardiola (spanyol/ex-Barcelona)
Jupp Heynckes (német/Bayern München)
Jürgen Klopp (német/Borussia Dortmund)
Joachim Löw (német/német válogatott)
Roberto Mancini (olasz/Manchester City)
José Mourinho (portugál/Real Madrid)
Cesare Prandelli (olasz/olasz válogatott)

Simeone :F Azért csak nyert egy EL-t meg egy Európai Szuperkupát. Idén meg úgy tapadnak eddig a Barcára, mint kutyaszar a cipőtalpra...

(#853) XDmanus


XDmanus
tag

Az FA Kupa küzdelmei mostantól a Sport TV-n lesznek láthatóak! Yesssss :R :R

(#854) homeless09


homeless09
őstag

Egy blog bejegyzés a Stretford Endesektől:

1. Mark Clattenburgöt nem a gólya hozta: a Glazerek évtizedekre visszanyúló, gondosan kitervelt genetikai programjának első számú eredménye.

2. Az óvodában rajzoláskor Clattenburg mindig egy vasvillás, vörös ördögöt rajzolt.

3. Amikor meg akarták buktatni az iskolában, Clattenburg kiállította a tanárt.

4. Tizenkét éves korában egy csapat Chelsea-mezes ifjú vadóc el akarta venni Clattenburg uzsonnáját. Csak a darabjaikat találták meg, mindegyiken egy-egy piros lappal.

5. Clattenburg nem rasszista, de csak egyetlen színt képes elviselni: a pirosat.

6. Guardiola nem kiégett vagy elfáradt: azért menekült New Yorkig, mert Clattenburg kiállította, amiért a Barcelona képtelen volt kiejteni a Chelsea-t. Igen, Mario Gomez "sérülése" is csak kamu fedősztori.

7. Ha Mark Clattenburg lett volna Éva helyén, kiállította volna a kígyót reklamálásért. Még mindig a paradicsomban élhetnénk!

8. Az FA titkolja ugyan, de Clattenburg piros lapjai valójában Chelsea-ifisták vérével befestett fehér kartonlapok.

9. Mark Clattenburg hűséges férj, odaadó családapa, gyengéd szerető.

10. Amikor meghallotta, hogy Bánki Dodó szerint a Premier League-ben a játékvezetés szintje nem ér fel a futball nívójához, Clattenburg álomba sírta magát... és álmában huszonkilencszer egymás után kiállította Bánki Dodót.

Hatalmasat röhögtem , főleg a 3-on :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#855) XDmanus


XDmanus
tag

(#856) Ps Vita válasza 7600 GS (#828) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak Ribéry-t hiányolom,de őt nagyon..nem is értem :F

(#857) baluka26


baluka26
veterán

Beszarás ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#858) fatal` válasza baluka26 (#857) üzenetére


fatal`
titán

Beteg japánok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#859) 7600 GS válasza baluka26 (#857) üzenetére


7600 GS
addikt

Tudtam én eddig is, hogy nagyon unatkoznak a japók, na de ennyire. :DDD De azért hogyha valaki úgy izomból elrúgja sarokra, akkor azt tuti nem fogja ki.

(#860) Ł-IceRocK-Ł válasza baluka26 (#857) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ez kész.
Mivan a csavart labdákkal? :D
Vagy megcélozni az ülőkét, na akkor micsinál? :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#861) baluka26 válasza 7600 GS (#859) üzenetére


baluka26
veterán

160 km/h-s lövésig mindent véd. Ennél erősebbet tudtommal senki nem tud :)
Állított helyzetből tuti nem.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#862) BossBoss válasza baluka26 (#857) üzenetére


BossBoss
őstag

Betegek. :DDD

(#863) homeless09


homeless09
őstag

Bedobták a pályára a biztonsági őrt a MU győztes gólja után

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#864) 7600 GS válasza baluka26 (#861) üzenetére


7600 GS
addikt

Hívjuk Roby Carlos-t. ;]

homeless: Csürhe, nem tudok rájuk mit mondani. Börtönbüntetés és örökös eltiltás a stadionból.

[ Szerkesztve ]

(#865) homeless09 válasza 7600 GS (#864) üzenetére


homeless09
őstag

Érthető, hogy ki voltak akadva a meccsen történtek miatt, de undorító amit a Chelsea szurkolók műveltek.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#866) 7600 GS válasza homeless09 (#865) üzenetére


7600 GS
addikt

A meccsen történtek még nem jogosítanak fel senkit sem arra, hogy egy biztonsági őrt megverjenek.

(#867) fatal` válasza 7600 GS (#866) üzenetére


fatal`
titán

Még egy bunda sem (a meccs nem volt az) jogosít fel senkit semmire, még arra sem, hogy a bundázókat megverjük már. Azért ez még is csak egy focimeccs, ne viccelődjünk már.

(#868) homeless09 válasza 7600 GS (#866) üzenetére


homeless09
őstag

És arra sem, hogy a játékosokat megdobálják székekkel....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#869) fatal` válasza fatal` (#867) üzenetére


fatal`
titán

Az első mondat végére a már nem kell, nem tudom, miért írtam oda. :D

(#870) Ł-IceRocK-Ł válasza 7600 GS (#866) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szegény biztonsági őrnek mi köze a meccs eredményéhez, de komolyan???
Ő tehet róla hogy kikapott a Chelsea, vagy miatta nyert a United? nem.
Nesze neked kultúra.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#871) 7600 GS válasza Ł-IceRocK-Ł (#870) üzenetére


7600 GS
addikt

"Szerencsére" ez Angliában történt, ezért biztosan komoly szankciót fog maga után vonni az eset.

(#872) Ł-IceRocK-Ł válasza 7600 GS (#871) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezzel is csak az a gond, hogy oké szankció meg minden, de sokszor a többi szurkoló issza meg a levét. Csak azokat elővenni akik ténylegesen ezt csinálták az meg lehetetlen kb.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#873) pohár


pohár
félisten

hujaj...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#874) bagyulajuve válasza XDmanus (#852) üzenetére


bagyulajuve
addikt

érdekes hogy Conte sincs ott, pedig egy 2 évig szétesett Juventust varázsolt újjá + veretlenül lettek bajnokok :F

Sir Alex vagy Jupp Heynckes és főleg Guardiola helyett bőven beférne

Resistencia eterna

(#875) venember83 válasza bagyulajuve (#874) üzenetére


venember83
nagyúr

Az már kicsit sok lenne az európai porondon bizonyítani képtelen Juventustól. Bár tény, hogy a MU se lett tavaly se bajnok, sőt, a BL-ből is felettébb idejekorán búcsúzott. Tán csak politika állna a nevezések mögött is? :) Vagy csak simán nem akartak olyan edzőt jelölni, aki bundabotrányba keveredett és akit száműztek is több hónapra a kispadról.

(#876) bagyulajuve válasza venember83 (#875) üzenetére


bagyulajuve
addikt

más magyarázatot nem látok én sem :U

Resistencia eterna

(#877) Ps Vita válasza bagyulajuve (#876) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sir Alex és Jupp papa se férhetne rá erre a listára :N

(#878) baluka26 válasza homeless09 (#863) üzenetére


baluka26
veterán

Ok: csicskarító úgy ünnepelte a gólját, hogy szopást mutatott a szurkolók felé :)

Semmi nem mentesít semmit, ezt a dühöt a messzemenőkig megértem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#879) homeless09 válasza baluka26 (#878) üzenetére


homeless09
őstag

De még mindig nem indokolja, hogy miért pont szerencsétlen biztonságit kellett elgyepálni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#880) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az egész meccs ilyen szempontból katasztrofális volt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#881) fatal` válasza baluka26 (#878) üzenetére


fatal`
titán

És ennek mi köze van a biztonságihoz?

[ Szerkesztve ]

(#882) 7600 GS válasza Ps Vita (#877) üzenetére


7600 GS
addikt

Sir Alexet itt szerintem eléggé sokan alulértékelik.

Már hosszú-hosszú ideje ott tud lenne a PL élcsapatai között, teljesen mindegy, még akkor is, ha a keret a többi csapatéhoz képest gyengébb. Egy zseni ez az ember. Mourinho is azt nyilatkozta nemrég, hogy őt nem Sir Alexnek hívja, hanem A Főnöknek.

baluka: Érdekes, máshol nem szoktam ilyet látni, hogy esetleg provokálja a gólszerző a nézőket, erre azok megverik a biztonsági embert...

Suarez gólöröme megvan a hétvégéről? Hasonlóan hergelő volt, mint Hernandez-é, mégsem lett baja senkinek ezt követően.

[ Szerkesztve ]

(#883) homeless09 válasza 7600 GS (#882) üzenetére


homeless09
őstag

Na igen, nézzük csak meg milyen kerettel és hány sérültel ért el ugyan annyi pontot, mint a bajnok City... :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#884) baluka26 válasza fatal` (#881) üzenetére


baluka26
veterán

Ő hergelte a tömeget.

Figyeljetek, itthon nekem egy kis senki n+1. Chelsea drukkerkben olyan indulatokat keltett, hogy majdnem eltörtem a bal kezem, és csak a szerencsén múlt, hogy nem törtem el semmit.
Képzeld el ezt ott helyben bérletesként Harding standben két piros után egy ilyen gólöröm után az idegállapotot... :)

Beszaladás nem volt, sokkal inkább a dühödt tömeg falhoznyomulása volt a gond.

7600GS: Két különböző meccs, teljesen felesleges összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#885) 7600 GS válasza homeless09 (#883) üzenetére


7600 GS
addikt

Erről van szó.

A Stretford End-es cikk meg k*rvajó lett. :DDD

baluka: Abban különbözik a két meccs, hogy két másik csapat játszott, ám a másik meccs is egy nagy rangadó volt, ahol szintén követtek el nagy hibát a partjelzők, mégsem esett senkinek sem bántódása.

[ Szerkesztve ]

(#886) baluka26


baluka26
veterán

Sokadszor kell linkelni, mert heinrich eszméletlenül ért ehhez a játékhoz, nagyon szépen le van bontva a két csapat teljesen különböző technikai repertoárja: [link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#887) fatal` válasza baluka26 (#884) üzenetére


fatal`
titán

Majd ma visszavághattok (a focira gondolok). Persze tudom, ez csak a ligakupa.

Mindig elképedek rajta egyébként, hogy emberek milyen indulatosak tudnak lenni egy ilyen téren szaros focimeccstől.

A városok/stadionok/emberek szétverésének biztos rengeteg értelme van.

(#888) bagyulajuve válasza 7600 GS (#882) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerintem senki nem kérdőjelezi meg Sir Alex képességeit, hozzáértését és eredményeit, de ebben az évben ez nem jött elő, nem lett bajnok vagy kupagyőztes és a BL-ben tovább sem sikerült jutni a csoportból

Resistencia eterna

(#889) baluka26 válasza fatal` (#887) üzenetére


baluka26
veterán

Nem verték szét se a stadiont, se Londont, egy két-szék törött, ez nem vészes az indulatokhoz képest szerintem.

Én azt nem értem, hogy valaki hogy képed el azon, hogy a futball ilyen indulatokat gerjeszt...

Leeds drukker, anno Lion Rampant blogon volt kint: [link] :)
bagyula: Amellett hogy SAF tényleg nagy alkoholista edző, tavaly éppen nem jött neki semmi az ég világon. Ezt minden évben odaítélik, szóval nem életműdíj, majd ha idén nyer egy BL-t az öreg, akkor nyilván odaérhet.
Mert ilyen alapon Sousa-t is oda, mert hát mit művel a Vidikével, nem?:D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#890) baluka26


baluka26
veterán

Atyaúristen :DDD :DDD :DDD
"BREAKING: Luis Suarez, Gareth Bale, Ashley Young, Sergio Busquets, Didier Drogba and Neymar - have all been nominated for the FIFA Fallon d'Floor 2012."

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#891) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ez mindent megmagyaráz :DDD

(#892) homeless09 válasza 7600 GS (#885) üzenetére


homeless09
őstag

Nagyon "elvetemült" ember/emberek szerkesztik...... :DDD

(#891) 7600 GS: EPIC! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#893) baluka26 válasza 7600 GS (#891) üzenetére


baluka26
veterán

XD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#894) fatal` válasza baluka26 (#889) üzenetére


fatal`
titán

"Én azt nem értem, hogy valaki hogy képed el azon, hogy a futball ilyen indulatokat gerjeszt..."

Szerintem civilizált ember nem kezd el székeket törni azért mert kikapott a csapat, akinek szurkol, még akkor sem, ha a körülmények olyanok, amilyenek (bíró stb.).

[ Szerkesztve ]

(#895) 7600 GS válasza homeless09 (#892) üzenetére


7600 GS
addikt

Annyi ilyen kép van egyébként trollfootball-on. :D Persze nem mindegyik ilyen találó, van, amelyik nagyon erőltetett.

(#896) homeless09 válasza 7600 GS (#895) üzenetére


homeless09
őstag

Az biztos, sokszor én is síró görcsöt kapok :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#897) homeless09


homeless09
őstag

Remélem, hogy holnap este egy bírói hibáktól és indulatoktól mentes, tiszta mérkőzést láthatunk a Stamford Bridge-en :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#898) Ł-IceRocK-Ł válasza homeless09 (#897) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na arra kiváncsi leszek. :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#899) baluka26


baluka26
veterán

Aalen-nel játszik Dortmund?
Bakker, én ebben a stadionban már voltam, meg Aalen-ben is ötször még általános iskolás koromban. :DD
HAJRÁ :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#900) Boxer001 válasza homeless09 (#897) üzenetére


Boxer001
veterán

Te ilyenekben bízol?
Győzzön a jobb...na erről én már lassan álmodni se merek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.