Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jajj de boldog vagyok, bocsánat ezért..:)

és ezzel az Inter már a második a tabellán, tapad a juvéra
vijjjjáááá

(#1402) baluka26 válasza Tibiajax (#1399) üzenetére


baluka26
veterán

Óriási állat vagy Tibcsi :DDD :DDD :DDD

homeless-nek, szeretettel.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1403) Boxer001 válasza Tibiajax (#1395) üzenetére


Boxer001
veterán

Grat az Internek. :)

(#1404) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


de rákattantam közben erre a nőőre 'e.....

figyelem, jobbra a mentor.
:))

[ Szerkesztve ]

(#1405) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#1396) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezeket a képeket hanyagold már légy szíves! Ha interes képeket akarnék nézni rákeresnék a google-ben. linkelni is lehet tudod... :((( :(((

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1406) homeless09 válasza baluka26 (#1402) üzenetére


homeless09
őstag

Eléggé gyalázat, hogy az említett sportágak európai képviselete semmilyen súlyosabb lépést nem tesz ez ellen. Bár, ha jobban belegondol az ember...szerbia...nem éppen korrupció és,mint olvasható,huliganizmus mentes terület. Virágzik a maffia, még a sarki kenyerest is le lehetne fizetni. Platinihez inkább nem is fűznék semmit...

További kommentárt nem fűznék hozzá, mert ide nem illő szavakkal lenne tüzdelt.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1407) 7600 GS


7600 GS
addikt

Tibinek :D

(#1408) Sztbeni


Sztbeni
őstag

vissznézve a meccset: kibaszottul a sintert tolta a bíró a második félidőben. Nem tudom, hogy a lesgólt akarta kompenzálni, vagy csak a bajnokságot izgalmasabbá tenni. De kívánom, hogy ez a faszfej ne vezessen több meccset.

Amúgy jókor jött a vereség, nagyon elbízták mar magukat, de jobban örültem volna, ha Cataniában kapnak ki

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1409) 7600 GS válasza Sztbeni (#1408) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem tolta semmivel sem jobban az Inter-t a bíró, de egyszerűen beképzeled magadnak. Az elmaradt piros lapot érdekes módon nem említed meg. Jobbak voltak a kék-feketék, méghozzá nem kevéssel.

(#1410) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#1411) littlelion21 válasza 7600 GS (#1410) üzenetére


littlelion21
addikt

de tudtam hogy Ibra-s cikk lesz... ;]

(#1412) Ps Vita válasza 7600 GS (#1410) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hihetetlen Ibra ellenes vagy :U

(#1413) Integra válasza 7600 GS (#1410) üzenetére


Integra
titán

nincs új a nap alatt :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1414) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#1415) 7600 GS válasza Ps Vita (#1412) üzenetére


7600 GS
addikt

Be ne próbáld nekem magyarázni, hogy ez nem volt tapló dolog. Ennek semmi köze ahhoz, hogy én mennyire szeretem vagy nem szeretem a "svédet".

[ Szerkesztve ]

(#1416) Ps Vita válasza 7600 GS (#1415) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ez nem volt tapló dolog,nem direkt akarta így megrúgni a kapust,a labdáért ment,max agresszív volt :)

(#1417) 7600 GS válasza Ps Vita (#1416) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem volt sok esélye elérni a labdát, túl hosszú volt az indítás. Ha ilyen szituáció van, akkor inkább hagyom a labdát, nem pedig nyújtott lábbal megyek érte.

(#1418) baluka26 válasza 7600 GS (#1415) üzenetére


baluka26
veterán

Egyetlen dolog miatt tapló, hogy tovább nyúlik a lába, amikor a kapussal találkozik. Hogy ez mennyire volt szándékos, az már erősen vitatható.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1419) Integra


Integra
titán

na ne mondjátok már, hogy talppal előre nem szabálytalan.. mintha ő maga nem tudta volna.. de jong-ot megszégyenítő karatemester módjára repült, még csak a lábfejét se szorította le, kit érdekel, hogy labdát akart, szart bele konkrétan, mert a mentalitása ilyen, mert ő megengedheti magának. az a minimum, hogy lezavarják a pályáról és kap ezért egy 2 meccses eltiltást

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1420) Tibiajax válasza Ps Vita (#1414) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pff....

(#1421) bandus válasza Tibiajax (#1420) üzenetére


bandus
veterán

ennyire csak nem lehetsz interbuzi, hogy egy ilyen tök normális poszton is képes legyél puffogni..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1422) Tibiajax válasza bandus (#1421) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet, h normális a poszt, de azon már csak puffogni tudok, mennyire hulladéknak és semminek nézik a milánóiakat.. legalábbis, a kék-feketéket
ez annyira szánalmas

de nem baj, most megkapták

egyébként meg, amennyire beharangoztátok, h korrekt cikk, az első -kép melletti- bekezdést olvasva azt hittem, az inter-ről írnak, h jött egy csapat most, aki jobb volt, legyőzött minket, stb... mondom, tényleg rendben lesz az írás
de nem :D rohadtul nem

(#1423) Ringman válasza Sztbeni (#1408) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt a kép a tizenegyes előtti esetről.

(#1424) bandus válasza Tibiajax (#1422) üzenetére


bandus
veterán

azért valljuk be, az utóbbi években valóban elég mélyrepülésben volt az inter :U igaz nem követem túlságosan az olasz bajnokságot, de ha valamiért fogadtam volna, kérdés nélkül a juvéra teszek, az inter hotrunja ellenére. aztán mégis.. tényleg meglepetés győzelem volt.

a fehéreknél meg beköszönt végre essien és modric is, csak így tovább. jó lenne visszavágni a dortmundnak is, de a zaragoza elleni formával még egy x-nek is örülhet a csapat a bernabeuban :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1425) pohár


pohár
félisten

Suarez :Y :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1426) baluka26 válasza pohár (#1425) üzenetére


baluka26
veterán

Cabaye is nagyot villantot. De ahogy Suárez átvette...óriási gól volt!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1427) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Pöcsfej
Már nyilatkozatok szintén eléri murinnyó szintjét. De pofárnverném a kis önelégült köcsögöt. Remélem szétesik a sinter, és úgy kibasszák, hogy lába sem éri a földet.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1428) Ł-IceRocK-Ł válasza Sztbeni (#1427) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ám legyen. Nem venném zokon.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1429) 7600 GS válasza Sztbeni (#1427) üzenetére


7600 GS
addikt

Tényleg nem unod még? Rajtad kívül mindenki elismeri, hogy sokkal jobb focit játszott az Internazionale. Egyébként pedig nem tudom, hogy mit találtál benne sértőnek.

[ Szerkesztve ]

(#1430) KisTücsök válasza Sztbeni (#1427) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem tetszett a nyilatkozata. Mosolyogtam egy jót. Szimpatikus a fazon. Lehet összebarátkozok vele.

(#1431) baluka26 válasza KisTücsök (#1430) üzenetére


baluka26
veterán

:K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1432) Sztbeni válasza 7600 GS (#1429) üzenetére


Sztbeni
őstag

ennek semmi köze a meccshez. Egyszerűen pofátlan a hülyegyerek edzőjük. Pedig eddig szimpatikus volt...

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#1434) venember83


venember83
nagyúr

Meccset se láttam, topikbeli párbajokból is kimaradtam, szégyellem is magam rendesen. :DDD A veretlenség elvesztése nem zavar, mivel kvázi eddig se érdekelt. Viszont nagyon zavar, hogy nem képes a vezetőség 1 (2) jó csatárt hozni a csapathoz, amivel valóban eredményes lehetne Európában is a csapat. Bár lassan az olasz meccsek is eléggé húzósak és nyögvenyelősek, legyen az a Bologna, Fior vagy akár az Inter ellen. Hiába, nem tarthat örökké a lendület, főleg Conte nélkül.

(#1435) Tibiajax válasza Sztbeni (#1432) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze...szimpatikus..
most egy jót felröhögtem

(#1436) fatal` válasza Sztbeni (#1432) üzenetére


fatal`
titán

Rühellem az olasz focit, az intert és a milant főleg.

De te nem akarsz inkább román focit nézni? Mindenkinek jobb lenne.

(#1437) venember83


venember83
nagyúr

Ma este WBA - Southampton meccs, remélem, hogy mindenki megkezdte a készülődést. :)

(#1438) Tibiajax válasza venember83 (#1437) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K
monday night football!

[ Szerkesztve ]

(#1439) pohár válasza Tibiajax (#1438) üzenetére


pohár
félisten

az kicsit más lesz, szerintem :D

az a Monday Night Football :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1440) pohár


pohár
félisten

Vitray Tamás ma 80 éves, ejha :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1441) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Az igen

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#1442) Ł-IceRocK-Ł válasza pohár (#1440) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szép kor. :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1443) fatal` válasza IreN!CuS (#1441) üzenetére


fatal`
titán

Az igen. :Y

(#1444) KisTücsök válasza IreN!CuS (#1441) üzenetére


KisTücsök
addikt

De még milyen tudatos szögletvariáció volt. Nem semmi.

(#1445) Ps Vita válasza KisTücsök (#1444) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha már tudatos szöglet variáció.....Akkor ennek ez a királya:
"Brilliant,just Brilliant" :R
Ezt a Robbent akarom vissza,még a mostani Ribéry-re is el cserélném talán :R

(#1446) KisTücsök válasza Ps Vita (#1445) üzenetére


KisTücsök
addikt

Még mielőtt rákattoltam, tudtam, hogy ezt linkelted. Valóban, zseniális. :K

(#1447) Ł-IceRocK-Ł válasza Ps Vita (#1445) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mind a kettő hatalmas. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#1448) baluka26


baluka26
veterán

És ezek mitől tudatos szögletvariációk?
Hosszún üresen áll az illető, odaíveli, ellövi, gól. Teljesen ad-hoc.

Amit szögletvariáció volt, az a szer U akárhányasoké volt, volt itt linkelve a topikban is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#1449) KisTücsök válasza baluka26 (#1448) üzenetére


KisTücsök
addikt

Aha, mert valószínű, hogy véletlenül állt pont ott, pont Robben, és hirtelen ötlet volt odaívelni neki. Valószínű, hogy nem gyakorolták edzéseken száz meg százszor.

Nézd meg még párszor a videót...

(#1450) baluka26 válasza KisTücsök (#1449) üzenetére


baluka26
veterán

Ezen nincs mit gyakorolni. Nincs semmilyen kulcsfontosságú mozgás, védő kimozgatása helyről/területfelszabadítás. Semmi. Sőt, még Robben sem mozog, egy helyben áll a 16-os vonalán.
Ezt a helyzetet megköszönhetik millió+egy puszival a balfácán manchesteri védelemnek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.