Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szépen csinálta cr7 de ez a gólöröm.....undorító....

vans? Amit linkeltem nem megy neked?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#452) vans?


vans?
őstag

valaki esetleg nezi jol mukodo streamen a Madrid meccset? hihetetlen mar, hogy 100 megas nettel sehol nem tudom normalis minosegben, akadasmentesen nezni. Tibi, mennyi is ez a Sky elofizetes? :D

hábm bábm

(#453) Tom5


Tom5
addikt

Tiltották a java flash playert a melóba. Valahogy ki tudom ezt küszöbölni mert minden stream ezért visít...

[ Szerkesztve ]

(#454) grabber válasza vans? (#452) üzenetére


grabber
addikt

(#455) Integra válasza IreN!CuS (#451) üzenetére


Integra
titán

nem gólöröm, hanem annyit mondott, hogy nyugi, nincsen még vége..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#456) Motion_Blur válasza Integra (#455) üzenetére


Motion_Blur
félisten

sajnos sokan (direkt) félreértelmezik..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#457) BalaNce87 válasza vans? (#452) üzenetére


BalaNce87
addikt

Sopcast? csak azért kérdezem mert mindig linkelt streameket tesznek be ide, amiknek a minősége kiritkán aluli, ahelyett hogy sopcastet használnának.

Szerk: Én egy ideje már ezt az oldalt használom (bevált) van választék rendesen, igaz én csak sopcastet használok. A progi meg nem foglal sokat pár mp alatt fent is van és onnantól lehet is indítani az oldalról, igaz néha előfordul hogy nem elérhető a szerver.

[ Szerkesztve ]

(#458) Boxer001 válasza Motion_Blur (#456) üzenetére


Boxer001
veterán

Körbe csókolhatná a fél csapatot is Murinnyóval együtt, abban is csak a bunkóságot keresnék.
Amúgy nagyon jó csapat ez a Dortmund. Múltkor annyira tetszett, ahogy szétszopatták a sittit, kár, hogy nem megérdemelt eredmény lett a vége.

(#459) vans? válasza BalaNce87 (#457) üzenetére


vans?
őstag

Egyelore jonak tunik, amit grabber kuldott ( :R ), a sopcasthoz kulon program kell, ha jol tudom, regen fent volt, de ott sem jartam mindig sikerrel...

hábm bábm

(#460) Sickboy25 válasza vans? (#459) üzenetére


Sickboy25
addikt

azok a legjobbak pedig... Csak Sopcast kell hozzá... kb. 5 mp és lenn van...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#461) pohár válasza Sickboy25 (#460) üzenetére


pohár
félisten

sopcast elég hajlamos szakadozni, meg akadozni :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#462) IreN!CuS válasza Integra (#455) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Millió más módja lenne kifejezni azt amit mondasz...persze én direkt értelmezem félre ,hogy fikázhassam kicsit.De valahogy ez a mozdulat nálam nem nyerő evan....nyomjon 123123123 szaltót vagy bármi de ne csitítgasson/nyugtasson pár tízezer embert.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#463) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#464) Sickboy25 válasza pohár (#461) üzenetére


Sickboy25
addikt

de nem nálam :P

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#465) Integra válasza Motion_Blur (#456) üzenetére


Integra
titán

a hiba a fogadó készülékében van, erről nem cr tehet :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#466) pohár


pohár
félisten

uh, ennek nem sok híja volt :N

fasza meccs lehet az Arsenal is 4 kapuralövéssel... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#467) Integra válasza Tibiajax (#463) üzenetére


Integra
titán

hahaha, maradjon is így :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#468) Tibiajax válasza Integra (#467) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

Ájáx !

(#469) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

és 3-1

Ájááááááx, ájáááááx !!

(#470) Integra


Integra
titán

na végre, beküzdötték!!!! :)) 2:1
csak ügyesen és most nem kapni megint egy kontrát fiúk!!!!

Tibi: királyság :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#471) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#472) Boxer001 válasza Tibiajax (#468) üzenetére


Boxer001
veterán

Zsír. :D Sittit szétszopatják. :D
Dortmund is tolja...

[ Szerkesztve ]

(#473) zolynet válasza Integra (#470) üzenetére


zolynet
addikt

csak nem jó helyre :(

Life is too short to stay stock!

(#474) Tibiajax válasza Integra (#470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezaz. szopjon a madrid, szopjon a siti..
hát mégiscsak jó lesz ez az estém??

(#475) pohár


pohár
félisten

hihetetlen, hogy nem találni egy működő Arsenal streamet :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#476) Integra


Integra
titán

huntelaaaaarrrr :))

Tibi: nekem eddig jól alakul :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#477) Bibby válasza pohár (#475) üzenetére


Bibby
addikt

hihetetlen hogy Magyarországon egy cseszett szolgáltatónál lehet nézni minden lényeges futball eseményt. :U

Ελευθερια η θανατος

(#478) venember83 válasza Tibiajax (#463) üzenetére


venember83
nagyúr

Amstel Football Club? :D Az tetszik, hogy oktatják az arabokat, csak így tovább! Még egy pár lecke, és Mancini szedheti a sátorfáját, és akkor ismét bevásárlás lesz, ezúttal kiárusítással egybekötve.

(#479) pohár válasza Bibby (#477) üzenetére


pohár
félisten

nem adja egy sportcsatorna se itthon, mire fel a felháborodás? amúgy a Sport1/2 is közvetít keddenként...

ja, az Arsenal 2-vel szop már, hihetetlen... :D valahol a hígfos és a gané között van a teljesítményük

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#480) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nagyon szépen védekezik a Dortmund, megérdemlik a győzelmet, a Real most semmit nem mutat sajnos..

Di Maria szégyen...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#481) pohár válasza Motion_Blur (#480) üzenetére


pohár
félisten

hiányzik Essien a középpályáról, de hát a kényszer nagy úr :N
Kaká viszont bejöhetett volna Özil helyére, lett volna mit frissíteni a középpályán :U

hogy az anyámba férnek oda be 85 ezren? :Y

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#482) fatal`


fatal`
titán

Szép volt BVB :C

(#483) Ijk


Ijk
nagyúr

Dortmund megérdemelte a győzelmet, szépen játszottak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#484) Boxer001


Boxer001
veterán

Most nézem, hogy eltaláltam a tippem, hogy a Milan is szopókázik ma. :D
Arsenalt nem gondoltam volna.

(#485) pohár válasza Boxer001 (#484) üzenetére


pohár
félisten

elég érdekes kezdőt állított ki Wenger... se Ox, se Walcott, Gibbs csak csere, 3 kapuralövés jött nekik össze bő 90 perc alatt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#486) Integra válasza Boxer001 (#484) üzenetére


Integra
titán

megérdemelten nyertek ők is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#487) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sajnos ennyit számított az a kapitális védelmi hiba, plusz a rossz cserék. Özil pedig egyre inkább bicskanyitogató, egy ilyen ember nem hordhatja a 10-est. Di Maria volt a legjobb a csapatból, no meg Casillas nélkül sem 2-t kaptunk volna. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy Higuaint hozza be Benzema helyett, nem Kaká-t Özil helyett...

Hazai pályán viszont muszáj ütni őket gólokkal, mese nincs.

[ Szerkesztve ]

(#488) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Muhahaha,na gratulálok a német kollégáknak,jól állnak eddig a németek a Cl-ben :R

(#489) Integra válasza Ps Vita (#488) üzenetére


Integra
titán

LOL :DDD

homeless: ez se rossz :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#490) homeless09


homeless09
őstag

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#491) 7600 GS válasza Ps Vita (#488) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyszer minden sorozat megszakad. :) De ha megszakad, akkor remélem hogy sok-sok góllal fog ez történni.

Integra: Muszáj lesz javítani. Kemény lesz ez az első helyért, sajnos nagyon látszik a csapaton Marcelo+Arbeloa hiánya.

Az előbb egyébként nem mondtam, de Varane ismét jól játszott.

[ Szerkesztve ]

(#492) Integra válasza 7600 GS (#491) üzenetére


Integra
titán

még a vissza körök hátravannak :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#493) KisTücsök válasza 7600 GS (#487) üzenetére


KisTücsök
addikt

Di Marianak az egész meccsen kb 5 pontos passza volt. Volt egy-két jó meglátása, de csak ennyi is maradt. Csomószor nála halt el a Real akciója/kontrája már jóval a tizenhatos előtt... Az egész csapatból kb Casillas, Varane meg Ramos volt értékelhető, meg esetleg Modric.

Ez is egy tippmix-gyilkos játéknap volt. Az Arsenal is szopott, a Real, a City. Röhej. :(

(#494) Sztbeni


Sztbeni
őstag

nekem egyre inkább az az érzésem, hogy ez a Dinamo Zagreb sorra adja el a mérkőzéseket. Ennyire nem szar csapat. Olyan nincs, hogy két egymást követő évben kijutnak, majd ilyen bénák. A tavalyi Lyon meccs meg nagyon gyanús volt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#495) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#487) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha egy játékos attól jó, hogy cselezget, majd rádurrantja és fölé megy, akkor Di Maria istencsászár volt. Özil annyiban jobb volt nála, hogy legalább adott egy gólpasszt.
Kaká meg szerintem nem kellett volna ide most.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#496) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

egy Csapat ma megverte a zsoldosokat..

(#497) Napfénysüti

Ejha, szép volt Borussia! :R

Més que un club!

(#498) MPowerPH válasza Napfénysüti (#497) üzenetére


MPowerPH
félisten

:C

És a rohadt meló miatt nem láttam a meccset... :O

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#499) baluka26


baluka26
veterán

Lucescu a Chelsea meccsről:
"Egyre jobban játszunk, minden bizonnyal ez volt a Sahtar eddigi legjobb meccse."
Örülök neki, hogy mindenki a Chelsea ellen játsza élete legjobb meccsét.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#500) Sickboy25 válasza baluka26 (#499) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.