Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119151) Citroware válasza Enzolord (#119149) üzenetére


Citroware
addikt

Egyébként nem is arról volt szó, hogy maga a játékos tudása milyen, hanem arról, hogy a MU ugyanúgy pénzért csábítja el a játékosokat, ráadásul sokat és többet, mint a Real, az utóbbi időben.

Az, hogy a MU olyan balf-sz volt hogy béna játékosokért fizetett sokat, az az ő bajuk, attól még ugyanúgy pénzzel hozták el. :DDD Szóval ez nem menti fel a csapatot ez alól.

A lényege a mondandómnak csak annyi, hogy ne állítsd be a Realt olyannak, mint aki mindenkit letejel, a MU bezzeg különb.

[ Szerkesztve ]

(#119152) Viszlát válasza Enzolord (#119149) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne ülj már fel a trollnak, hadd hasonlítgasson egy éppen csúcson meg egy válságban lévő csapatot, vagy csak ennyi esze van, vagy szándékosan trollkodik, egyik esetben sem érdemes vele foglalkozni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119153) LendvaiFeri1 válasza Viszlát (#119152) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A kettő közül ki van most a csúcson? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119154) Viszlát válasza LendvaiFeri1 (#119153) üzenetére


Viszlát
addikt

Az elmúlt évekről volt szó. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119155) #16741888 válasza Peterhappy (#119142) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nem tudom elkepzelni hogy ha Zidane felhivja Mbappet es azt mondja neki hogy figyelj srac, Psgvel kb sose fogsz semmit elerni, gyere at hozzank, tudod hogy meg tudjuk nyerni a Blt, te leszel a huzoember, te lehetsz a real madrid uj vilagsztarja az uj CR... stb szerintem baromi eros targyalo pozicioban van a Real. Zidane a garancia a blre... kb Mbappenak a legjobb valasztas jelenleg.

(#119156) Tibiajax válasza #16741888 (#119155) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kb. mi, kívülállók így gondoljuk, én is. de én még hoznám pogbát is.. új madridot kell azért most építeni pereznek. ahogy fogalmazott, ha nem is forradalmian újat, de azért kurvára újítani kell. és a madridnál ez nyilván nem egy utánpótlásból felhozott csoda lesz, hanem nagy név. kurvára nagy név, akinek a bemutatójára ezrek mehetnek ki megint a stadionba megnézni ahogy csókolja az új címert miközben integet, akinek a mezeiből milliók mennek el pillanatok alatt, akivel a madrid egy új focit mutathat.
csitát, benzemát el kell engedni

(#119157) Peterhappy válasza #16741888 (#119155) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem is. Sajnos. Pedig nagyon szívesen elnézegetném LS9 utódjaként Barca mezben pár év(tized)ig.
Maximum a City-ben tudnám elképzelni, Agüero utódjaként (de neki is két éve van még a szerződéséből).
Zizou kinevezése szerintem ezt a kérdést el is döntötte, egyedül az szabhat gátat, hogy a P$G annyi pénzt kérhet érte, amennyit nem szégyell (márpedig a FFP miatt biztos, hogy jó széles árcímkét fognak a fülére akasztani). Arról nem is beszélve, ha valóban odaigazol Kanté is (aki szerintem posztján a világ egyik, ha nem a legjobbja) és/vagy Pogba.

[ Szerkesztve ]

(#119158) LendvaiFeri1 válasza Peterhappy (#119157) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Kanté nem kell. Ott van Case/Llorrente páros. Eriksen/Mbappé páros tényleg sokat lendítene a morálon.

Marianoval mi lesz? :F

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119159) Peterhappy válasza LendvaiFeri1 (#119158) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ennyire nem vagyok képben a Real-lal. Azt tudom, hogy Kantéról (akinek marhára örültem volna, ha el tudja hozni az Arsenal) nekem mindig Makélélé ugrik be, aki szerintem parádés játékos volt.

(#119160) Ringman


Ringman
nagyúr

tegnapi meccsre reagálva:
- simeone mind a taktikát, mind a mentális felkészítést elbaszta, azt sem tudták a játékosok, milyen rendezvényen vannak
- vsz ha a Viktoria Plzeň játszik, akkor nem fújnak be nekik egy ilyen tizit a 80x-edik percben
- amelyik csapat 2 fejesgólt kap 1 meccsen, az amúgy sem érdemel továbbjutást.

(#119161) #16741888 válasza Tibiajax (#119156) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez így van, és azt hiszem mindenki azt hitte ez már tavaly bekövetkezik... egész egyszerűen nincs egy vezér, nincs egy olyan név akit a Fifa borítójára oda lehet tenni pl. :)

vighpeter: Igen a PSG rohadt sok pénzt kérhet érte ugyanakkor szerintem itt bejönnek majd a képbe a kevésbé elegáns eszközök is... Mbappe személyes megkeresése, meggyőzése... aki nyiván ha közli hogy távozni akar akkor azért szűkül a PSG mozgástere... itt aztán szerintem minden játszhat a részéről, fenyegetőzés hogy nem hosszabbít stb. minden, tehát elvileg mindenkinek jobb egy erős összegért cserébe csendben eladni.

(#119162) Citroware válasza #16741888 (#119161) üzenetére


Citroware
addikt

Egy biztos: Mbappé kb 180 millió volt, Pogba 90 millió, és mindkettőt ennél drágábban lehet csak elhozni, mert
1. Azóta drágultak a tarifák
2. Azóta a játékosok tanultak, fejlődtek
3. Nagyobb szerződés köti őket az aktuális klubjukhoz.

Tehát a kettő együtt simán lehet 400 millió fölött is. Nem hiszem, hogy a Real ennyit kiad, de ha mégis, az biztos, hogy mást nem igazán fog venni abban az évben.

[ Szerkesztve ]

(#119163) Tibiajax válasza Ringman (#119160) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, és ez az edző kell neked..
:D
a tizenegyest ne is emlegesd, csak felbaszom megint magam. :d vicc
szerencsétlen juve-gyereket, hátulról szétszakították, még jó hogy befújja
másik oldalt persze a doktor úr simán nekiugrott teljes testtel az atletico csatárra, az semmi nem volt. gondolom, mert chiellini is elesett utána, mutatván, mekkorát ütköztek..mindegy
amúgy engem egyébként ez az egész juventus-cirkuszi menetelés -most így a tegnap esti után- egyre jobban emlékeztet a tavalyi madridos szerepléshez. fordulatokkal, izgalmakkal és persze nagy nézettséggel de mégiscsak ők mennek a végén tovább mindig és -hát kurvára ne legyen igazam- de figyeld meg, a végén a torinóiak fogják felemelni a kupát
el van ez lehet már döntve a háttérben. persze, nyilván egy venember-i szinten ezt még nem hiszik el, mit nem hiszik, el sem ismerik hogy egyáltalán ilyen lehetséges, hogy valahogyan is a juve bl-címet ünnepeljen ronaldóval, de bakker meglátod, lehet ez lesz
mindenki más, aki simán nyereget meg papíron ugye esélyes, ki fog bukni közben szép csendben (city, barca)

(#119164) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#119163) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A fejes gólok is előre el voltak döntve, nem? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119165) Viszlát válasza Tibiajax (#119163) üzenetére


Viszlát
addikt

Te, amikor a Barcelona nyerte a BL-t, akkor mi történt? Az esélytelen kiscsapat minden nehézséget legyűrve húzta keresztül a gonosz Fifa számításait és katalán Tell Vilmosként menekítette ki a kupát a pénzéhes nagyhatalmak kezéből?

Kicsit elszállt veled a zindulat. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119166) ZavaBalazs válasza Viszlát (#119165) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

megmondom én neked, hogy mi történt: az elődöntőben Neymar a camp nouban 0-0-nál homorításért megkapta a második sárgáját, ja hopp, mégsem :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#119167) BenHans válasza LendvaiFeri1 (#119164) üzenetére


BenHans
addikt

Azzal a súlypontemelkedéssel? Igen.
Nagyon keserű lett a pirula a viselt mez miatt, de CR még mindig hihetetlen. Hihetetlen komplex játékos.
Néha tud teher is lenni, de amikor nagyon kell akkor odateszi ezt amit tegnap is, mindamellett, hogy a pályán senkinek nem jut eszébe mellette lazsálni.
Bizonyított 3 top bajnokságban is, vagyis fogalmazhatunk úgy, hogy a top 3 bajnokságban. Plusz a válogatottban is.

Romanistaként sem tudom vitatni egy pillanatig sem amit tegnap a juventus összehozott, elcseszett Atleti taktika és egyéni teljesítmények ide vagy oda tökéletesen jogosan mentek tovább.
Amúgy nem tartom kizártnak hogy a mi meccsünk visszhangja is közrejátszott abban, hogy ezt a tizit befújják.
De ez nem a juve hibája, ez a játékvezetés szégyene, ez nem következetesség, ez lóf*sz.
A tizi akkor is tizi ha egy csapat először jut el a tizenhatosig, akkor is, ha ez lesz az egyetlen kapuralövés. akkor is ha már ötöt lőtt, és ha bemegy az akkor is gól, ha amúgy a másik jobb játékot mutatott.
Amikor jól játszik egy csapat és nem nyer azt mondják gúnyosan, hogy gólra játsszák, na akkor viszont ne vitassuk a Roma érdemét sem, mert helyes döntés esetén sz@r játékkal, szenvedősen de továbbmegyünk, joggal, nem a jó játék jogán közkedvelt kifejezéssel "megérdemelten", hanem a gól jogán a szabályok jogán.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#119168) forceberg válasza BenHans (#119167) üzenetére


forceberg
veterán

EZ SEMMI???
[link]
Legalább annyira 11-es volt, mint a túloldali. Szándékosan leütközte. A VAR-nak így nem sok értelme...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#119169) Ringman válasza forceberg (#119168) üzenetére


Ringman
nagyúr

a var-felvételt kivetítik a pályán, amit a bíró néz? úgy lenne értelme

(#119170) Tibiajax válasza Viszlát (#119165) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

talán elszállt valóban velem kicsit, elnézést kérek ezért minden juventus-szurkolótól és baráti körtől
de meg kell érteni, nagyon nem szeretem őket szegényeket.. főleg ronaldót
és azt gondolom, ez éppen eléggé racionális indok viselkedésemre

xd

LendvaiFeri1 én szerintem az is el volt döntve.. juan fran-on tisztán látszott hogy direkt nem ugik fel. le van ő is fizetve

(#119171) forceberg válasza Ringman (#119169) üzenetére


forceberg
veterán

[link]

A nyáron feltett költői kérdésemre eddig igen a válasz...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#119172) Tibiajax válasza forceberg (#119168) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..erről írtam
vicc. az egész úgy ahogy van. főleg, ha a két esetet egymás után nézed
a legjobb ahogy elesik a nyomorult chiellini is.. csak hogy nehogy faultnak látszódjék
jó mondjuk ez az egész mai színészfocira jellemző

[ Szerkesztve ]

(#119173) forceberg válasza Tibiajax (#119172) üzenetére


forceberg
veterán

Ha elesik, ha nem, egy hokis bodicsekről van szó, tisztán.

A VAR-nál a kedvezményezett csapatok éppúgy megvannak, mint VAR nélkül.

BenHans: örülnöd kéne, mert amit sérelmezel, hogy az olasz csapatoktól elvettek múlt héten, azt most visszakapta a talján nemzet :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#119174) Viszlát válasza Tibiajax (#119170) üzenetére


Viszlát
addikt

Sömmi gond, én csak Gyula miatt toltam 90 perc erejéig a Juve szekerét, mert hát miért ne, fostalicska Atletico megkönnyítette a dolgomat, mert abszolút vérszegény, fantáziátlan, sziesztán maradt csapatként játszottak.

CR meg CR, lehet nem szeretni, de egy legenda a fickó.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119175) Tibiajax válasza Viszlát (#119174) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..ő egy igazi legenda. példakép

(#119176) venember83 válasza Tibiajax (#119170) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogy szállt. Végre valaki felfedte a futball világára láthatatlanul és sebtében ránehezedő korrupciót és összeesküvést. Megvilágosodtam! :R

Ui. Addig nem volt baj, amíg a Barcelona nyert a Chelsea ellen "it's a fucking disgrace" bírói teljesítménnyel, Oscar-díjt érdemlő Busquets-alakításokkal? És még sorolhatnám. Bezzeg ha a Juve feláll az Atléti ellen a madridi 2-0 után, akkor már minden el van döntve, ezzel morálisan semmissé téve bármilyen nagyszerű eredményt.

(#119177) Viszlát válasza Tibiajax (#119175) üzenetére


Viszlát
addikt

Simeone simán megérdemelte ezt, kellett neki arcoskodni az első meccs után...

Persze tudom én, CR maga az ördög, Messi meg egy két lábon járó szent. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119178) Tibiajax válasza venember83 (#119176) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem csak a tizenegyessel volt bajom.. hogy befújták. hogy be kellett fújnia
ha a matracosoknak is befújják azt a büntetőt, másképp alakul az egész valószínűleg

#119177 Persze tudom én, CR maga az ördög, Messi meg egy két lábon járó szent.
V, ezt pnt tőled nem várom..
írtam egy második mondatot is, de kitöröltem, hogy inkább nem.. de akkor csak leírom, ami a szívemből jön: tudjuk, hogy Messi sem egy elméleti fizikus gyerek, csak simán egy zseni, de könyörgöm, ő mikor csinálna ilyet? mondd meg már, drága Szilárdom, mikor? hogy ilyen alpári, bunkó, arrogáns faszfej módjára hergeli a közönséget? és hanyadjára már? hányszor csinálta azt a nou campban is, amikor gólt rúgott.. de egy csendre intés még hagyján, az csak simán szánalmas. de ez.. persze, simeone kezdte, de ennek a majomnak nem kell több, azonnal ugyanúgy reagál, mint egy óvodás hülyegyerek?
de hát persze, mert az is...
fejelhet felőlem bármennyi gólt, meg emelkedhet 2m magasra is, köze nem lesz soha - érted? soha - nálam Messi tudásához meg egyáltalában ahhoz, amit a kis argentin adott a világnak eddig ebből a játékból

[ Szerkesztve ]

(#119179) jbalint18 válasza Tibiajax (#119178) üzenetére


jbalint18
tag

Ezt Simeone cseszte el ,ha 3 belsővédővel állt volna fel az Atletico akkor valószínűleg nem Juanfran-al találkozik Ronaldo hanem Savic-Gimenez-Godin trió valamelyikével . Egyszerű taktikai húzással megetette Allegri Simeone-t belövöldözik a hosszúra a labdákat ahol Juanfran vs Ronaldo fejpárbaj van (ami kb öngyilkosság volt . ) közben Mandzukic elterelte a belső védőket ezzel teret nyitott Ronaldonak a levegőben . A tiziket meg hagyjuk . Ettől még a Juve nem fog bl-t nyerni mert ugyan olyan hulladék a játékuk mint eddig .

(#119180) dracox válasza itouchfan (#119150) üzenetére


dracox
addikt

Csodálkozom, hogy mi lett Lemarral.
Pedig Mbappéhoz hasonlóan hatalmas tehetségnek kiáltották ki, de eddig nagyon gyenge

(#119181) villamos


villamos
őstag

Mindegy. Az a lényeg, hogy nyerjen ma a Fradika, a többi nem érdekes! :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119182) salesman válasza villamos (#119181) üzenetére


salesman
őstag

Igy van! Ma is meg kell verni a Vadásztölténygyárat! :K

Türűűűdrááá!

(#119183) villamos


villamos
őstag

:(((

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119184) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eleg paprikas meccs ez a fradi vidi :C Lesz kiallitas.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119185) villamos


villamos
őstag

Na végre! :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119186) villamos


villamos
őstag

Ez így nagyon nem lesz jó...
:(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119187) Viszlát válasza Tibiajax (#119178) üzenetére


Viszlát
addikt

Arra celoztam, hogy pontosan tudom milyen rajongassal viseltetsz Messi iranyaba. :)

Minden jatekosnak vannak allurjei, gazos dolgai. Pl. szerintem a kezzel golszerzes, majd ennek tudataban oriasi golorom es onunnepeltetes az legalabb annyira gaz, mint a kozonseget hergelni, vagy neymarozni fetrengeni, stb.

A poen kedveert megneznek egy olyan alternativ univerzumot, ahol nem a Madrid hanem a Barcelona CR nagy alma es oda szerzodik el tolunk oregbiteni a hirnevet. Nyerne nektek a trofeakat Messivel karoltve, kivancsi lennek mit mondanal rola akkor. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119188) villamos


villamos
őstag

Nem is lett jó.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119189) salesman válasza villamos (#119188) üzenetére


salesman
őstag

Hát nem, sajnos.

Türűűűdrááá!

(#119190) bagyulajuve válasza Viszlát (#119174) üzenetére


bagyulajuve
addikt

muchas gracias amigo :DDD - és milyen jól tetted

Resistencia eterna

(#119191) sh4d0w válasza Tibiajax (#119178) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ilyen hévvel ágáltál akkor is, amikor a Barcelonának 5 perc alatt kellett 3-at rúgnia és befújták nekik a 11-est a PSG ellen?

https://www.coreinfinity.tech

(#119192) hobizoli válasza sh4d0w (#119191) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ha ez a megbotlok a labamban eses tizi volt, akkor az is

több drón kell ;P

(#119193) Cartevo válasza hobizoli (#119192) üzenetére


Cartevo
őstag

Tegnap 0 büntetőt kellett volna megadni, de úgy is a Juve ünnepelne.

(#119194) hobizoli válasza Cartevo (#119193) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en ebben nem vagyok biztos

kifutjak a beluket a rendes jatek idoben, es csak bebenaz egy golt az ATMA a 115perc korul vagy csak kihuzzak a buntetokig, ott meg mar barmi IS lehet
Argentina is lecumizta magat a Copa America dontoben Uruguay ellen a tiziknel Messivel a csapatban

jobban jatszott az Juve ez teny, de lattam mar olyan meccset is, amikor az egyik csapat odaszogezi a masikat a 16-sra es csak egy kontrabol rugott egy gollal a vedekezo csapat nyeri a meccset megis

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#119195) MdewC válasza Tibiajax (#119163) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mindig megfogadom, hogy nem megyek bele ezekebe az írásaidba. :D

Képes vagy bárkinek szurkolni a Juve ellen, de még senki nem járt pórul ezzel ennyieszer, mint Te. ;)

Szerintem törjön meg a jég és állj át az oldalunkra, együtt uralhatnánk a galaxist fiam! ;]

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#119196) hobizoli


hobizoli
nagyúr

idézet:

"A trénernek hat feltétele volt a visszatéréshez, s a madridiak vezetősége mindegyiket elfogadta. Zidane totális irányítást akart a csapat fölött, emellett azt, hogy bármely játékos eladását kezdeményezhesse, ha az adott focistát nem akarja a keretben látni. A mellőzött brazil Marcelo mellett (30) a kegyvesztett spanyol Isco (26) is kell neki, viszont a brazil Neymar (27) nem, és a német Bayern Münchennél kölcsönben lévő kolumbiai James Rodríguezre (27) sem tart igényt. Továbbá kérte a klubot, hogy kövessen el mindent a kirobbanó formában lévő PSG-sztár, a francia Kylian Mbappé (20) megszerzése érdekében.

– Örülök, hogy újra itthon lehetek. Alig várom, hogy elkezdjük a közös munkát. Úgy érzem, feltöltődtem, ismét éhes vagyok a sikerre. Készen állok rá, hogy újra a csúcsra vezessem a Realt. Lesznek változások, s fontos, hogy a játékosok tudják, kemény év vár rájuk – mondta bizakodva Zidane.

A szakembert a klub korábbi kapusa, a spanyol Iker Casillas (37) méltatta.

– Egész életemben úgy gondoltam, a Vissza a jövőbe 2. része volt a filmvilág legjobb második epizódja, de tévedtem! A legjobb második rész Zidane újbóli visszatérése a Realhoz – tette hozzá a portugál Porto játékosa."

BTTF2 rulez :DDD

több drón kell ;P

(#119197) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na hajrá Lyon, legyen csak 0 spanyl csaat a legjobb 8 között :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119198) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Azért varbácsi megnézhette volna...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#119199) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Barcelona, 2x is. :(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119200) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eddig a barcelona gyors mozgásai ellen nincs ellenszer, jogos tizenegyes lett megítélve.

Messi bepanenkázta, baszódjon meg :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.