Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119651) Tibiajax válasza KisTücsök (#119643) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..
persze, hogy jó lenne. tudod mennyire vágyom én arra, hogy olyan válogattunk legyen, hogy megérjük mi még azt, mint mondjuk a hollandoknak? a faszomat érdekelné az oranje, ha a miénk lenne olyan, mint az övéké..az isten verje meg
:D de hát sajnos nem tudunk úgy focizni, mint az a fele akkora kis ország
--
köszi Ricsi

[ Szerkesztve ]

(#119652) Redneck válasza ZavaBalazs (#119648) üzenetére


Redneck
veterán

Jogos, de a múltkori betli után muszáj volt lépjen valamit. A német közvélemény épp olyan kritikus mint a hazai. Adtak neki egy utolsó esélyt, ez az eredménye.
Bocsánat, neked felmentésed van! :DD

ricsi8800gt:
Értem én, de akkor sem szimpatikus. 25 éve nézem ezt a fost, de ettől még nem szurkolnék a válogatott, vagy magyar csapat ellen.

hhenry:
Valahogy úgy. Nélküle max szöveges közvetítést.

Tibiajax:
Persze jó lenne, és szomorú hogy ez van, de végülis nem meglepő. A focink olyan színvonalú mint a gazdaságunk vagy a társadalmunk. Az ügyeskedés, a kapzsiság és nagyképűség, sok emberre jellemző itthon.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#119653) Richard! válasza Redneck (#119652) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor megértem, hogy ebben a 25 évben elb@szódott a látásod :DDD :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#119654) bagyulajuve válasza Tibiajax (#119640) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azért kicsit elszomorodom, mikor ilyen véleményt hallok/olvasok, de ez van. Én persze nagyon szurkolok a válogatottnak, mint intézménynek és próbálok elvonatkoztatni a játékosoktól, ami nyilván nehéz sokszor. Nem teszem siker függővé a szurkolásomat, ez a lényeg. Persze rohadt idegesítő a sok kutyaütő, az egész közeg, ami körülveszi a labdarúgásunkat, beleértve az állami pénzek beleöntését, de soha nem lennék képes ellendrukker lenni.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#119655) Tibiajax válasza Redneck (#119652) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, de ezért írtam azt amit írtam. mert én így érzek. pont ezek miatt - is
egyébként, ha már ennyire írjátok a szokásos reakciókat, hogy gagyi ország gagyi gazdasági helyzete, kispénzkisfoci stb.. unalmas kicsit ez is már.. nem. megmondták: a magyar focista srácok el vannak baszva már kicsi korukban. mármint nem a legkisebb korukban, mert ott még jók - tapasztalom ezt a kisfiam edzésein is, teljesen jól járatják a labdát és gyorsak. utána, 10éves koruk után. "nehogy merjen egy cselt csinálni, vagy max egyet! szabaduljon a labdától!" nálunk nincs ajax-iskola, nálunk kurva nagy, régi nagy nevekről így meg úgy elnevezett hangzatos akadémiák vannak, ahol aztán mehet a sikkasztás meg támogatások eltüntetése, a gyerkőcök kint a műfüvön eljátszogatnak közben, míg papáék luxuskecóját épp építik az orbán-hegyen mellettünk.. a krva anyjukat
nálunk ez van, és ez is lesz. de engem éppen ezért már nem érdekel, én belefáradtam..meg már rég bele is törődtem/untam a 30év alatt, (Nyilasiék óta) komoly focira ne várjuk a nemzeti mezünkben. nem lesz, meg kell érteni

[ Szerkesztve ]

(#119656) Tibiajax válasza Tibiajax (#119655) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgyhogy inkább nézem a hollandokat

kispénzkisfoci
hagyjuk már.. faterom mondja mindig, elmegy vidékre, faluba. összeszed két napon belül 10db olyan 20éves gyereket, kicsit összeszokatja őket, akik sokkal ügyesebben focizank majd, mint ez a "válogatott", milliárdokért
fogni kell 10 cigánygyereket, ők majd teszik-veszik a labdát és felérnek a kapuhoz!

[ Szerkesztve ]

(#119657) BenHans válasza bagyulajuve (#119654) üzenetére


BenHans
addikt

Hát igen... Nem tudok nem szurkolni.

Nagy nehezen az Azzurrinál is fel kell dolgoznom magamban, hogy ott vannak bizonyos játékosok bizonyos csapatokból, de itt el kell tudni és el is tudok vonatkoztatni.
Mondjuk Immobile semmittevése rendesen felidegesített tegnap. Az öreg Quagliarella 10 perc alatt 100x többet tett mint előbbi 80 perc alatt, de meg merem kockáztatni, hogy 10 év múlva is nagyobb potenciál lesz benne.
De említhetném Belottit is, aki a legrosszabb napján is hajt legalább.
Mondjuk az is a világ vicce, és nagyon rossz vicc, hogy Bernardeschi mint egy szent tehén, megkérdőjelezhetetlen a helye, és éééésss 10-esben játszik. Égeti is a hátát rendesen...

Bernardeschi és Immobile helyén az amúgy is jobb formában lévő El Shaarawy és Quagliarella bőven elfértek volna. Bonucci helyén pedig Romagnoli.

Tibiajax: A hollandoknak én is szorítok.
A többihez ennyit fűznék hozzá: "nincs flikflak csak az egyszerűt, nem a cirkuszban vagy hülyegyerek" (taktikai utasítás az utánpótlás nevelésben)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#119658) venember83 válasza BenHans (#119657) üzenetére


venember83
nagyúr

Vélemény Moise Kean kapcsán?

Berna kapcsán a sokoldalúságát emelte ki Mancini. A meccset sajnos nem láttam, mert egyéb sürgős dolgom akadt.

(#119659) LyonnaisFan1 válasza villamos (#119647) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

... Es a diosgyor is a vonal folott maradt :C
Bar a vactol ugyanugy kiszoptak penteken :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119660) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..ja hogy wales is ott van még a csoportunkban? :D most esik csak le. hát akkor......
:D szerintem hagyjuk is ezt az eb-t is. nem baj, majd a köv! vb-re már biztos kijuthatunk
ha, azt csak mi rendezzük

(#119661) KisTücsök válasza Tibiajax (#119651) üzenetére


KisTücsök
addikt

De egyébként továbbmegyek. Nagyon szívesen szurkolnék valamelyik magyar klubcsapatnak is. Akár még meccsekre is járni. Sokkal szívesebben mondanám az egyik magyar csapatot a kedvencemnek, mint azt az angliai olajos brigádot. De hát ha egyszer hányni való az egész? És fel nem tudom fogni, hogy képesek ennyien nézni azt, amit foci néven akarnak lenyomni az emberek torkán itthon. Mert az egy dolog, hogy ha ezen a sporton akarom szórakoztatni magam, elvárnék 3 pontos passzt egymás után, amit alapból nem kapok meg, de ami még ráadásul körülveszi ebben az országban ezt az egész sportot...

(#119662) Tibiajax válasza KisTücsök (#119661) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, én is így gondolom

(#119663) bagyulajuve válasza BenHans (#119657) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Néztem a meccset és nem teljesen értem, hogy miért emelted ki ennyire negatívan Bernardeschit, mert bár tényleg nem játszott most jól, de hajtott, a Juve-ban produkáltak alapján szerintem jogosan van ott a válogatottban. Lehet El Sharawy se nyújtott volna többet, de ezt sose tudjuk meg már.

Immobile esetében már hajlamosabb vagyok egyetérteni, de csak adott egy gólpasszt.
Bonucci meg szánalom összességében már 2 vagy éve, most mondjuk volt 1-2 jobb hosszú indítása, de abszolút egyetértek, hogy Romagnolinak kellene a helyén játszania.

+ mj
Kean jól játszott, remélem a Juve-ban végre lesz egy saját nevelésű "sztár".

Resistencia eterna

(#119664) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ellenünk persze már játszik Brozo is, meg Lovren is.......
isten irgalmazzon nekünk

(#119665) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Szabályos góllal vezetnek, Nagy Ádámunk belógott, és nem volt les. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119666) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na sokat nem kellett várni. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119667) Napfénysüti válasza Tibiajax (#119664) üzenetére

Már el is kezdődött...

Més que un club!

(#119668) adise


adise
őstag

Rossinak siman ki kellett volna rakni Szalait a multkori után. Tökmindegy mit csinalt ő vagy inkább nem, a csapategység miatt sehol nem lehet ilyen, hogy valaki kiáll mindenki elé és a társait fikázza. Nála elismertebb, valamit elért játékosok nem tesznek ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#119669) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Valaki megnyitotta a vízesést, egy kis hanghiba a közvetítésben :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119670) Motion_Blur válasza adise (#119668) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mindegy ezeknek, mindenki megkapja a pénzét és örül.

Azt nem értem aki kimegy ezekre a meccsekre. Ezzel csak a korrupt rendszert támogatja és legitimizálja...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#119671) HarleyCustom válasza Motion_Blur (#119670) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#119672) hobizoli válasza LyonnaisFan1 (#119665) üzenetére


hobizoli
nagyúr

15.percben értem haza, eppen ismeteletek...
NagyÁdika, veled is csak többen vagyunk :U

több drón kell ;P

(#119673) g0dl válasza Motion_Blur (#119670) üzenetére


g0dl
addikt

Azt hiszem topikot tévesztettél.

(#119674) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Az a baj, hogy túl sokat várunk el a srácoktól, főleg Puskásék után, de még Törőcsikék idején is tudtak footballozni, viszont azóta nem tudnak kimászni a gödörből, vagy ha sikerül egy kicsit felmászni, egyből visszaesnek.
Amig a magyar klubokat nem tudják visszahozni az európai szintérre, addig nagy előrehaladást nem fogunk tapasztalni.

(#119675) g0dl válasza Z'Z" (#119674) üzenetére


g0dl
addikt

Az nem olyan egyszerű, az európai top klubok közül a második harmadik vonal is legalább egy nagyságrenddel több pénzből gazdálkodik.

(#119676) gyuromoj válasza Z'Z" (#119674) üzenetére


gyuromoj
veterán

2016-os EB csoda, mostanra olyan mint ha csak álmodtuk volna... :(

(#119675) g0dl
Mert kedves vezető és a sleppje, nem önti a pénzt a magyar fociba mi... :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119677) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Herr Szalai :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119678) Motion_Blur válasza Z'Z" (#119674) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Persze hogy sokat várunk, ha már százmilliárdokat vertek rá el az adóforintjainkból...

Az az elvárás hogy valaki (bárki!) ellen nyerjünk már egy krva meccset... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#119679) hobizoli


hobizoli
nagyúr

1-1 dikkaz :K

több drón kell ;P

(#119680) villamos


villamos
őstag

OTT VAN! :K

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119681) BenHans válasza venember83 (#119658) üzenetére


BenHans
addikt

Tetszett a játéka, ahogy Zanit úgy őt is megkérdezném, hogy mivel etették a szülei, nagyon komoly alkatuk van már 19 évesen, bár Kean nem olyan magas.
Amúgy mindig Rashford jut róla eszembe, szerintem nagyon hasonló karakter.

bagyulajuve: Bernardeschiről nem ellenszenvből írtam. Azt vitatom, hogy egy jó/jobb formában lévő El Sha miért ült végig a padon, úgy, hogy Bernardeschi nem nyújtott maradandót. Igazságtalannak érzem és nem is túl megalapozott döntés szerintem.
A 10-es mezzel kapcsolatos rész sem a játékos ellen irányult, csak számomra az a mez még mindig a bűvös 10-es. Ehhez ő kevés, mind karizmában mind játékban, ő nem Del Piero és nem Totti. Ezt a mezt én nem osztanám ki kb kötelező jelleggel...

Meglátjuk mi lesz a következő meccsen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#119682) g0dl


g0dl
addikt

Kicsit véres az a boka.

(#119683) bagyulajuve válasza g0dl (#119682) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem tudom a riporter mit néz? bokára lépett az ellenfél, nem a lökésben sérült meg így :W

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#119684) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez szabadrúgás és sárga a horvát gyereknek. Errefel semmi, ójjaj

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119685) villamos


villamos
őstag

Kiakasztó néha Hajdú B. ...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#119686) gyuromoj válasza villamos (#119685) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha nem akadna ki, biztos rákoppintanának a fejére. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119687) hobizoli válasza LyonnaisFan1 (#119684) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jajaja

egy lapi meg egy szabad

több drón kell ;P

(#119688) paatrick


paatrick
senior tag

Most hogy ez a Szoboszlai gyerek cselezett kettőt és pont közelről mutatták már értem mi itt a baj. Mikor egy topligában látok ilyet közelről kb. 2x ilyen gyorsan történnek a mozdulatok ;]

Egész egyszerűen lassúak vagyunk :(

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#119689) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezt nem hiszem el. kimegyek szrni, erre 1-1
tuttam hogy akor rugnak gólt, amikor

(#119690) gyuromoj válasza paatrick (#119688) üzenetére


gyuromoj
veterán

Öcsém is rögtön ezt mondta nevetve. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119691) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eddig kellemesen csalódtam. Nem olyan rossz ez. :K
Ballon Dór Modricot eddig szépen leradírozzuk a pályáról, nem igazán véteti észre magát.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#119692) máyköl válasza paatrick (#119688) üzenetére


máyköl
veterán

Elég kellemetlen volt még nézni is azt a cselt...

(#119693) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Huhh ez kurvajó félidő volt.

Mérei meg újabban rendszeresen bőrszerkós dívának van öltöztetve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119694) forceberg válasza gyuromoj (#119690) üzenetére


forceberg
veterán

+ paatrick:
[Kocogóball]

A meccsről: amit szoktam szajkózni... Dzsudzsák más kávéház, mint a többiek...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#119695) máyköl


máyköl
veterán

Sajnos ebből a csoportból tényleg kb lehetetlen az első 2 -ben végezzünk, szinte 100% -ra mondom hogy negyedikként zárunk. Horvátok elsők, kérdés hogy Szlovákia vagy Wales ér fel a második helyre.

(#119696) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Lőw megmondta a tutit, ha ez V. Iktor fülébe jut... ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119697) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"Látható jelei vannak a fejlődésnek"
"Új szelek fújnak"

Kezdődik / folytatódik! :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#119698) DeathAdder válasza forceberg (#119694) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem direkt játszanak rá horvátok tetű lassú bal oldalára, és ez egyelőre elég jól működik :)

Hajdú B Pista meg már jinxel a félidőben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119699) bagyulajuve válasza DeathAdder (#119693) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Mérei meg újabban rendszeresen bőrszerkós dívának van öltöztetve

tudod, "új szelek fújnak" ;]

Resistencia eterna

(#119700) Z'Z" válasza Motion_Blur (#119678) üzenetére


Z'Z"
őstag

Adófizetők pénze? Ugyan már. :)
Szeretem, amikor mindenki pénzügyminiszternek gondolja magát.
Ne érts félre, már többször felhoztam én is a stadionokat, hogy minek kell, ha nem látszik meg az eredményességen.
Aztán beszélgettünk ismerősökkel, hogy először profi szakembereket kell képezni, akik képesek megfelelő szintre hozni a játékosokat.
Amellett, persze nagy takarítást is kellene végezni, de ez nem történik meg soha.
Korrupció?
Az egész világon egy nagy pénznyelő ez a sport, talán a legjobban az olaszok nagy mesterei ennek, de ott valamiért mégis jönnek az eredmények.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.