Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115378) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#115373) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most szembemegyek a tömeggel, de Hazard szerintem nincs a legfelső polcon :D

Egyszerűen minden sportemberség hiányzik belőle. Egy magamutogató művész, aki leginkább szerepelni szeret, meg visszaélni a képességeivel, de küzdeni, kíméletlenül bevarrni amit be kell, na erre nem képes. Ezért sem klasszis játékos, "csak" egy kurva jó, tehetséges szélső.
Sosem lesz belőle kíméletlen 40 gólos csatár.

Amikor a csapatnak megy, akkor nagyon ott van a szeren, de aztán visszaesik és amikor igazán kellene akkor a csapatával együtt hal bele a szépségbe (ehhez fél meccs is elég, pl. a Wolves ellen fantasztikusan jó volt, aztán a semmiből két kaput talált lövéssel gyorsan fordítottak a farkasok és a csapattal együtt tűnt el a pályáról). Pont ezért túlértékeltnek tartom, ezzel nem azt mondom, hogy nem jó, sőt kurva jó játékos, de lehet nem hiába nem vitte el a reál sem, pedig már évek óta behódol nekik, aztán mégis mindig a cselzivel folytatja a szeptembert.

Mpabbé nagyon állat, és 19 éves bazzeg, tizenkilenc :DDD remélem nem romlik meg nagyon a jelleme ettől a tehertől, mert eléggé kezd megváltozni. Mondjuk ha belegondolok én 19 évesen miféle voltam és miket csináltam nem is csodálom :DDD

Datsyuk - így :) én Messihez hasonlót sem láttam még soha, legalábbis 2001-02 óta amióta követem a focit. A látványos cselek nagy része tényleg értelmetlen, messinek nincs is szüksége rá, annyira gyors, apró, finom mozdulatokkal szinte maga alatt vezeti a labdát, és azért hiszem hogy a PL-t is ugyanúgy oktatná a favágó védőkkel szemben is, mert pl. Salah is hasonló kaliber csak gyengébb kiadásban :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.