Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112701) villamos


villamos
őstag

Nyomokban labdarúgást tartalmazó mérkőzés... ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112702) Patrick


Patrick
addikt

Na azért ez szép volt. :K

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#112703) Napfénysüti

Szépen bevágta, kérdés meddig tudjuk megint tartani az előnyt.

Més que un club!

(#112704) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ebben a félidőben többször találta el a kaput a csapatunk, mint a leekens éra alatt összesen :C
Feel the Difference :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112705) MdewC


MdewC
nagyúr

Ezt bebasztuk! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#112706) DopeBob válasza LyonnaisFan1 (#112704) üzenetére


DopeBob
addikt

Pont ezen gondolkodtam... ha nincs az a négy elvesztegetett meccs... persze felelős az nincs, de az MLSZ-nél is rendet kéne végre tenni :(

MZ/X

(#112707) vond válasza Peterhappy (#112700) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól választottál. :) Kár, hogy ezek a mocskok kitiltották a nézőket.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112708) Cartevo


Cartevo
őstag

Kleint feldobta a felcsúti hangulat.

(#112709) LyonnaisFan1 válasza DopeBob (#112706) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Látszódik a Rossi féle felfogás. Bár ő a Honvédnál és a DACnál is preferálta a támadó labdarúgást.
Ez a gól elötti 1 perces tüzijáték, meg ahogy megfojtották a görög védelmet. Hát tanítani való.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112710) máyköl


máyköl
veterán

Ha Rossi ezt tudja tartani, kint leszünk az Eb -n!

(#112711) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez a görög gól azért leshelyzetről született, és még az sem mondható, hogy nagyon határeset.
Ezt elnézte a partjelző.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112712) bandus válasza máyköl (#112710) üzenetére


bandus
veterán

Jo azert 25 perc elfogadhato jatektol ne ajuljunk mar el.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#112713) vond


vond
MODERÁTOR

Kiskokót még a végén elviszik valami biszembaszom ligába. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112714) Napfénysüti válasza bandus (#112712) üzenetére

Így van, meg a védekezésünk sokszor egy rossz vicc. Azért egy görögnél valamivel jobb válogatott lehet már nem csak egy gólnál járna.

Més que un club!

(#112715) L_YKing


L_YKing
addikt

Ezt a meccset mi játszuk?
Mi történt velünk? :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#112716) #25754368 válasza vond (#112713) üzenetére


#25754368
törölt tag

Ha tudja állandósítani a formáját, akkor vinni fogják. De ez a 10-13 meccs értékelhető teljesítmény, majd 1 évig semmi, nem igazán meggyőző.. Kár, hogy a Fradi nem tudta akkor elvinni, amikor Niko padoztatta.. ;] :O

(#112717) vond válasza #25754368 (#112716) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem. Kár, hogy annak idején elment Szombathelyről. Meggyőződésem, hogy már rég valami topligában nyomná az ipart.

De nem csak vele vagyok így.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112718) KubanitoS válasza vond (#112713) üzenetére


KubanitoS
veterán

Apa kezdődik. :)

Volt három jó meccse aztán már megy is a reál margitba padozni. Én örülnék a legjobban ha az örök tehetség Kiskokó végre beérne és állandósítaná a jó formáját, de azért ne essünk túlzásokba. Többek között ez is a magyar foci hibája, hogy ha valaki egy egyeneset tud rúgni a labdába, azt már viszik is.

Amúgy simán lehet az is, hogy Magdi néni javaslatára Kiskokó új edzésterv alapján kezdett el dolgozni az óvodában és a kakaót is hamarabb kapja meg a többieknél. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#112719) Cartevo válasza vond (#112717) üzenetére


Cartevo
őstag

EL kellett engedni a bajnokhoz, de Kiss Tamás kiesik talán.

(#112720) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A horvátok nagy pofonba szaladnak bele :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112721) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#112720) üzenetére


Peterhappy
őstag

El is felejtettem, hogy van az a meccs.
Durva, álmomban nem gondoltam volna ezt. Talán LE új életet lehel a spanyol válogatottba.

(#112722) vond válasza KubanitoS (#112718) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Láttad te régen a Haliban játszani? Nem hiszem, mert akkor nem írnál ilyeneket. :)

Kurvanagy tehetség volt, csak hát ahogy írja a kolléga, el kellett engedni. Hogy aztán jól lepusztuljon.

Én már le is tettem róla. Nem gondoltam, hogy fog még ilyen jól játszani.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112723) KubanitoS válasza vond (#112722) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor csak hat éven keresztül rejtegette hatalmas nagy tudását elég nagy hatékonysággal. Emlékszem amúgy rá, meg arra is amikor átigazolt. Utána meg arra is, hogy kettőt nem tudott passzolni, a maga 15 kilójával meg Souza kokózásával a Trollfoci jóvoltából meg is született Kiskókó meg a mémáradat. Teljes joggal, hozzáteszem.

Mostanság megint jól tolja és remélem marad a jó formája, de ismét kijelentem, hogy ezt a külföldözsdit nem mindenkinek kell erőltetni. Kiskokó most harcosabb, ez egyértelmű, de 15-ről lett vagy 20 kiló, ez még a magyar bajnokságba is kevés sokszor, nemhogy külföldre.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#112724) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Spanyol fieszta van. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112725) vond válasza KubanitoS (#112723) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ne mondd ezt, megvan most már 30 kila is simán. :D Egyébként félig poénnak szántam az első, biszembaszom ligás hozzászólásomat. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112726) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Fújják már le! :D

(#112727) vond


vond
MODERÁTOR

Igazán kirakhattak volna a tévés kollégák egy atmoszféra mikrofont a stadion mellé is, és akkor legalább itthon is lenne hangulat. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112728) DopeBob


DopeBob
addikt

Nem vagyok pártatlan, és nyilván a kommentátor is befolyásol, de tényleg ennyire egyértelműen a görögöknek fújnak? :U

MZ/X

(#112729) Redneck


Redneck
veterán

A vége nem volt szép, sőt sokat sokszor nem fociztunk, de sokszor ez a modern foci. :K Szép volt fiúk, kár a finnek elleni meccsért!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112730) vond válasza DopeBob (#112728) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tényleg, de föltolhatják maguknak a félrefújást, mert véééége. :C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112731) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na, ez az! Szép volt fiúk! :)

(#112732) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez most nagyon kellett.

Marco Rossi jó választás volt, van és jó is lesz. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112733) Redneck válasza vond (#112730) üzenetére


Redneck
veterán

Fújtak nekik rendesen, az egyszer biztos, de mi is sokszor faék egyszerűen tudunk odalépni ha arról van szó. Pár szituáció, inkorrekt volt, a lesgóluk fényében, pláne megérdemelt győzelem.

Továbbra is tartom hogy kár a finnek elleni tökölésért. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112734) #54592512


#54592512
törölt tag

Ez a foci.. egy amatőr sz*r banda otthon képes nyerni. Végülis a félidő 1-4 helyett 2-1 végeredmény tök jó aki ezeknek szurkol. A"melyik csapatot rühellem a legjobban"kiskönyvemben marad 2. helyen a Magyarországnak nevezett vmi.
BTW Barka, MO, MU sorrend

[ Szerkesztve ]

(#112735) itouchfan válasza #54592512 (#112734) üzenetére


itouchfan
senior tag

Gratulálok. :DDD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112736) Redneck válasza #54592512 (#112734) üzenetére


Redneck
veterán

Én is szeretnék gratulálni! Szomorú érzés lehet neked, kőbányai fantom szintű tiszteletben élni. :))

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112737) Richard! válasza #54592512 (#112734) üzenetére


Richard!
addikt

Te eddig hol voltál?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#112738) vond


vond
MODERÁTOR

Ez a Rossi nyilatkozat, váóóó. :R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112739) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Ez rendben volt. Finneket meg kell csapni itthon észteket meg oda vissza-ez papírforma lenne-és akkor valahogy kinézne a dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#112740) Cartevo


Cartevo
őstag

Ami a riportert illeti, madárijesztő a sasfészekben. A Viagrának is jár 1 reklámfigura

[ Szerkesztve ]

(#112741) MdewC


MdewC
nagyúr

Sztem ez egy jó meccs volt, rég láttam ilyet a válogatottól.

Végre végig lehetett nézni a meccset.

Sok dolga lesz Rossinak, de kapja meg a bizalmat.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#112742) máyköl válasza #54592512 (#112734) üzenetére


máyköl
veterán

(#112743) Z'Z" válasza Richard! (#112737) üzenetére


Z'Z"
őstag

"Te eddig hol voltál?

Ma kezdődik életed hátralevő része!" ;]

@vond: A Rossi nyilatkozat végén, mi volt az a nagyapás téma :F

Egyébként tényleg gratulálok a csapatnak, kb. olyan érzésem volt mint az EB-n. (Na jó, azért nem teljesen.)
Jó volt nézni, hogy néha játékot is lehetett tőlük látni, viszont valami még mindig hibádzik, mert a ~80 perc környékén, már úgy kivoltak erőnlétileg, mintha a maratoni távot futották volna le. :F
Szóval a mesternek nagyon sok dolga lesz ezzel a társasággal, hogy kijuttassa a csapatot az EB-re.
Ja és remélhetőleg nem felejtik el, amit tegnap csináltak. :D

(#112744) Cartevo válasza Z'Z" (#112656) üzenetére


Cartevo
őstag

Beért a gyümölcse annak a szigornak, hogy orosz élvonalbeli meccsen legalább 6 orosznak kötelező pályán lenni. Ott azért meg lehet edződni annyira, hogy legyen miből szüretelni.

Mázli, hogy tegnap nem a finneket vertük 2-1-re, egyenes kieséssel.

(#112745) vond válasza Z'Z" (#112743) üzenetére


vond
MODERÁTOR

[link] A nagyapja sokat mesélt neki az Aranycsapatról, és most nagyon büszke, hogy a magyar válogatottat irányíthatja.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112746) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Khedira 2021-ig hosszabbított. Most már tuti, hogy az elnök lányával hempereg.

(#112747) bagyulajuve válasza Peterhappy (#112746) üzenetére


bagyulajuve
addikt

neeee....Allegrivel inkább

Resistencia eterna

(#112748) Tibiajax válasza Ringman (#112672) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt nem adom, az az ágyam fölött van a falon, arany diszkeretben..
: ))

a 6-0-ás meccsel nem jártam rosszul, ezek a spanyolok, áhh... nem is lehet már mit mondani
szerte szét verték a hotvátokat. a horvátokat!.. :o a kikúrt vb másodikokat, az egyik legjobb focicsapatot a világon, ranglista szerint.. hát meg amúgy is
őrület
azt nem értem csak, a vébén mit szenvedtek össze, miért. az mondjuk tény, mióta piqué nincs pl, sokkal gyorsabbak lettek. persze aztán egy meccs nem meccs, lehet csak összejött nekik az este minden.
de attól még tény marad, mocskos jól fociznak. nekünk meg jó nézni

de kellemes meglepetés volt a csoda magyar-csapat is, nem gondoltam volna h leverjük a helléneket. főleg nem egy üres stadionban. nem mintha sokat számitana persze, sőt. lehet még igy jobb az aranylábúaknak. kisebb a nyomás szegényeken... a gólok szépek voltak, hajrá Lacika!

(#112749) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#112750) omfgk válasza DeathAdder (#112749) üzenetére


omfgk
addikt

Azért azt nem hittem volna ,hogy lemegy 3 forduló és eltelik az első válogatott szünet is úgy ,hogy még most sem lehet TV-n nézni a La Ligát.
Mindezt pedig a mi pénzünkből sikerült megvalósítaniuk...

Amúgy közben a Telekom - Spiler megegyezés se nagyon halad ,ahogy azt több forrásból is lehetett mostanában olvasni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.