Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112201) BenHans válasza Tibiajax (#112156) üzenetére


BenHans
addikt

:R 21.06-kor gondolom az első félidő láttán írtad ezt. Jó érzés volt tőled látni egy ilyen hozzászólást.
Ez az ember bő egy héttel előbb állt edzésbe mint ahogy kötelező lett volna a többiekkel együtt.
Ez az ember komolyan gondolja, hogy 2020-ig hosszabbítani akar és ott akar lenni az EB-n is.
De amit tegnap csinált azt nem lehet 35 évesen csak lelkesedésből és edzésből megtenni.
Ez az ember szívből játszik. Ez kell. Az alvó védelem seggét menti, szó nélkül mert már az is elég ha valakire ráemeli a tekintetét. Ha ő nincs, esély sem lett volna a második félidőre.
Daniele játszott már gyengén de akkor is alázattal. Tudod néha valahol sajnálom, hogy Rómában csak egy császár ülhetett a trónon, mert így a másik méltatlanul háttérbe szorult. Ő nem Totti, nem egy gólvágó vagy passzmester, viszont párszor a Capitano helyett volt vezér és a mai napig neki is az élete ez a mez.
Remélem most észrevette a vezetőség is, hogy lehet valaki jól kereső jól csengő név, a pályára mindig kell a szív, mert az a felette lévő címerért játszik nem a zsoldjáért és az egoért. Maradj Capitano, nagyon kellesz!

Másrészről remélem komoly eredménye lesz ennek a meccsnek. Di Francesco dühében többször beleütött a kispad plexi falába, az interjúra már bekötött kézzel ment. Az ő edzői zsenije és De Rossi nélkül a második félidőben sem sikerült volna az 1 pont sem. Nem is kertelt, nem mondta hogy a csapat tartást mutatott stb, pedig mondhatta volna a második játékrészre, ehelyett megmondta hogy ha teheti 7-8 embert cserél le, mert amatőr módon játszottak és az utolsó 10 percben ismét szétvetette az ideg. Biztos vagyok benne, hogy zengett az öltöző és az edzéseken sem lesz kíméletesebb, már ismerjük annyira... Fáj a -2 pont, de legalább a Roma mumusa ellen is ponttal sikerül időben megfizetni ezt a tanulópénzt, amit előnyre lehet fordítani.

De ha felülkerekedünk azon mekkora zsák szar volt ez a teljesítmény - haha -, érdemes kiemelni pár pozitívumot. Újra van irányítónk Pastore személyében, újra van aki bokából perdítve is osztogat, ezt szeretem. Kluivert jó de még jobb lesz, nagy fogás, Cengiz is hasonló. N'Zonzi egy hét edzés után máris ízelítőt adott a képességeiből, mondhatni egy fél Xanaxot adagolt a kételkedőknek El Flacoval együtt.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112202) Tibiajax válasza BenHans (#112201) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

De Rossi még a Zanetti-féle nemzedékből való, az a féle, fajta futballista
nekem meg azért tetszett/tetszik, mert az oké hogy csupasziv, de azért focizni is tud.. és én az olyat szeretem. ...szóval nem az a kleinheisler-féle
az ilyenekért már megéri megnézni a meccset

hát igen, a 2nd half rómája már fényévekkel jobb volt. ncunci és a nem tudom, valami holland gyerek beállása nagyon jót tett a játékotoknak, valószinűleg legközelebb már szerencsésebb lesz őket a kezdőbe álltani

(#112203) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

mindenközben:
pakson, ahol állitólag nagyobb futballfesztiválokat rendeznek, mint a nou campban..

tehát, tényleg, az az igazi Maracana.. többszázezer néző, a lelátók leszakadnak, mert valódi ünnep ezeket a fiúkat játszani látni

(#112204) DeathAdder


DeathAdder
veterán

1993 Szilveszteri Góóól műsor

Itt még Hajdú B. milyen kis vézna alak volt :DDD

(#112205) bagyulajuve válasza DeathAdder (#112204) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Erre most hogy találtál rá? :DDD
Puglits, Zvara, Mónos, Csató, Galasek, Kondás...mekkora játékosok voltak :DDD

Dúróval meg párszor együtt kispályáztam pár évvel ez után :D

jó volt nosztalgiának

Resistencia eterna

(#112206) Tibiajax válasza DeathAdder (#112204) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D negrau, szlezák, hamar, sallói..istenem.. :) hát igen. de basszus, ezek legalább nevek voltak, ezeket ismertük
én ma -ha kifeszitenének keresztre- se tudnék 5-nél több nb1es nevet mondani
de most halál komolyan mondom ezt
mod. javitok, még ötöt sem...

[ Szerkesztve ]

(#112207) NyxNyxNyx válasza omfgk (#112185) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Semmi értelme nem volt annak amit a vezetőség csinált. Lyukak vannak a keretben, ami Mou hibája is, de ha meg nem bíztak benne annyira, hogy pénzt adjanak a kezébe, hogy ezeket befoltozza, akkor miért nem rúgták ki? Helyette talán még hosszabbítottak is vele. Semmi értelme ennek így. :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#112208) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sot, a vilagbajnoksagot is megnyeritek...

https://www.coreinfinity.tech

(#112209) Ringman válasza sh4d0w (#112208) üzenetére


Ringman
nagyúr

azt nem írta, hogy a fradi javára...

(#112210) salesman válasza Ringman (#112209) üzenetére


salesman
őstag

Jaj, Te olyan izééé vagy!
Persze, hogy a Fradi javára.

Más:

Ki jut ma tovább Athénban?

Türűűűdrááá!

(#112211) hobizoli válasza sh4d0w (#112208) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ahhhaaa

azert jott csak a 91. percben az a gol az elso meccsen is :DDD

több drón kell ;P

(#112212) Peterhappy válasza hobizoli (#112211) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Egy félidő alatt".
Azt nem mondta, hogy első vagy második :)

(#112213) BenHans válasza Tibiajax (#112202) üzenetére


BenHans
addikt

Így gondolom én is.
Egy kis kiegészítés:
De Rossit behívták dopping ellenőrzésre. Nem jött a pisi így hát valamit be kellett tölteni. :D
Az Atalantás Pessina fotózta, de azóta már leszedte instáról mert a fejlett képességű kommentelők odaokádtak mindenféle baromságot. Jó lenne ha tudnák hogy egy sör nem sör, ez nem bulika meg opál üvegtekintet.

Di Francesco kezét pedig megműtötték mert eltört az ujja.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112214) AtHoS válasza Tibiajax (#112193) üzenetére


AtHoS
nagyúr

ajjaj esik az eső...ez baljós lehet a továbbjutást illetően (bezzeg a Dinamo már a 7. percben berámolt egyet)

read-only mode on the forum

(#112215) ZavaBalazs válasza bagyulajuve (#112151) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

miért nézitek a vidit, amikor most van a Fußballgott búcsúmeccse (bayern - chicago fire barátságos)?

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#112216) AtHoS válasza ZavaBalazs (#112215) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet szeretünk álmodozni...... :B

Szerk.

Na, mire visszakapcsolok: 11-es...affene

Mondjuk most már jöhet a felszabadult játék, 2 gól úgyis kellett volna, ha meglenne, akkor hosszabbítás...feltéve, hogy nem rúg több gólt az AEK

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#112217) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ennyi volt. Amúgy se gondoltam, hogy reális a továbbjutás...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112218) salesman


salesman
őstag

Vége a dalnak.

Türűűűdrááá!

(#112219) hobizoli


hobizoli
nagyúr

baze…. pont nem lattam, mert kint voltam a konyhában

mennyire volt tizi?

több drón kell ;P

(#112220) Cartevo válasza itouchfan (#112217) üzenetére


Cartevo
őstag

Mostantól csak +1 góllal kell nyerni.

(#112221) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

tessék, nézzétek inkább ezt, van 11 Schweinsteiger a pályán, ha magyar érdekeltség kell, van Nikolics is. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#112222) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#112221) üzenetére


DeathAdder
veterán

német nyelv... brrrrrrrrrr :DDD

én csak azért szurkoltam a Videotonnak hogy aztán annak szurkolhassak, hogy csütörtökön a Liverpoollal azonos hőmérsékletűre hűtsék a golyókat.

[ Szerkesztve ]

(#112223) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#112222) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

detto, csak bayernnel. :P

német nyelvet a legrondábbnak gondoltam, amíg egyszer nem hallottam van Gaalt eredeti nyelvén beszélni. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#112224) Redneck


Redneck
veterán

Azért Nego csak pöccintett egyet. Örülök neki, nagyon szimpatikus játékos. Hajrá Vidi, remélem találunk még egy gólt!

NSO komment részét nem tudjátok hol találom? Szokás szerint egy nagy szar az oldaluk...

DopeBob:
Kíváncsi vagyok mit írnak a fotelforradalmárok. :DD Egyébként azt hiszem megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112225) DopeBob válasza salesman (#112218) üzenetére


DopeBob
addikt

Így is nagyon szép amit a Vidi csinál. Egyáltalán nem vallanak szégyent, és az EL is nagyon szép eredmény lesz.

Redneck Miért akarja bárki is ezzel kínozni magát? :D

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#112226) hobizoli válasza ZavaBalazs (#112223) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk az arab-német (holland) se semmi, de a dán az elég ütős

[link]

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#112227) MdewC válasza BenHans (#112201) üzenetére


MdewC
nagyúr

De Rossi 2006-ban világbajnok lett a társaival/barátaival/testvéreivel. Lehet azt a generációt nem szeretni? Pirlot is ezért imádtam. Tiziket is betették a srácok. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#112228) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez a kommentátor is rendkívül idegesítő. Múlt héten kinn voltam, és csak olvastam hogy nem az igazi, de tényleg nem az.
Nem tudom hogy az ellenfél ekézése miért tartozik hozzá ehhez az elfogult szurkoláshoz...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112229) DeathAdder válasza itouchfan (#112228) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos ő volt a múlt héten is a kommentátor

(#112230) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerünk már, egy szaros gól kell még

(#112231) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ezt innen bekell húzni.....

Naaaaaaa azonnali piros?Ez? Mennyi pénzünk lett oda vajon? :U :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#112232) #56268288 válasza ZavaBalazs (#112223) üzenetére


#56268288
törölt tag

En meg mindig annak tartom, de sajnos az arabok megeloztek a nemeteket. Na meg az oroszok... hat **ci, az is durva. :D

(#112233) itouchfan válasza IreN!CuS (#112231) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem a becsúszó pali kapta, hanem a másik, gondolom olyat mondott amit nem kellett volna.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112234) DopeBob válasza itouchfan (#112233) üzenetére


DopeBob
addikt

Most mutatták visszajátszásban, pont a bíró előtt hátulről lefejelt valakit :D Nem egy észlény

Elég gusztustalan, hogy az egész hosszabbítást elcsalják :((

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#112235) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#112231) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Oké ez így már másabb visszajátszás alapján

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#112236) Redneck


Redneck
veterán

Egy-két dolgot kiemelnék mielőtt lefújják:
Nálunk ilyenkor kilencvenedik perc után, időhúzásnál sárgákat kapnak a játékosaink, akik amúgy sem jók a stílusos időhúzásban. Nincs 2,5 perces kamu ápolás, és a szurkolóink is be vannak feszülve. Itt pont a fordítottja történik.

Úgy meg tovább az AEK hogy nem játszottak jobban, egyik meccsen sem.

Ettől függetlenül, szép volt fiúk, örülök hogy legalább az EL főtábla összejött idén! :R

Szerk:
Kár az előző meccsért, az a bíró elég nagy farok volt. Lazovics sárgáját pedig már nem is értem. :C

#112236 Tibiajax:
Nem de legalább egy meccsen továbbfújták őket. Valóban mindkettő inkább EL szint, de a BL-t meg nézze az aki még nem unja minden évben ugyanazokat a klubbokat. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112237) SQX_Barto válasza itouchfan (#112233) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Utólag mutatták, hátulról lefejelte a Vidi játékost.
Köcsög görögök húzzák az időt... :(((

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#112238) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na jó, nekem elég volt ennyi
ez a színészkedés ezektől a redvás görögöktől már vicc kategória
igazat adok lassan tényleg egy cimborámnak, aki ezért nem néz már hosszabb idő óta focit, csak az amerikai változatát, mert több a színészet benne, mint a játék.. és tényleg neki van igaza. pedig pár hete még védtem a focilabdát
de ez már egy hányadék

persze, más kérdés h a vidi nem jobb csapat, meg hogy a támadások nagyjából kifulladnak egy középre felrúgásnál és majd beleér talán valaki, valahogy fejjel-játékban.. vagy hogy nem nagyon látok még véletlen sem egy cselt a magyaroktól.. de ez már mindegy, megszoktuk
ha olyan baromságokat akarok látni, miért nem nézem silva-t vagy iniestát? magamra vessek

#112236 Redneck nem játszott jobban, de a vidi sem a görögnél. igazából, két ratyi csapat, akiknek semmi keresnivalója nincs a legfelső klubligában.. el-szint mindkettő, az is jóindulattal

[ Szerkesztve ]

(#112239) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Bazeeeeeee

aszittem ez megy

több drón kell ;P

(#112240) Napfénysüti válasza Tibiajax (#112238) üzenetére

Hallanád milyen véleménnyel vannak a kerékpárosok a focistákról a sok színészkedés miatt. És sajnos igazuk van javarészt. :U

Més que un club!

(#112241) Redneck válasza Napfénysüti (#112240) üzenetére


Redneck
veterán

Igazuk is van, nevetséges primadonnákkal van tele a legtöbb mérkőzés. :K

Tibiajax:
Én a BL-t már csak kényszerből nézem, de a meccsek nagy része unalmas fos, főleg a top16-ban. Az EL-ben legalább van változatosság, hiába fikázott másodvonalas liga.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112242) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Pitsába bazmeg.. simán verhető lett volna ez az AEK, kcsg Huszti :W

Ezt a retardált kommentátort meg többet nem engedném közvetíteni, az még elmegy hogy kibaszottul részrehajlóan közvetítette mindkét meccset, rosszabbul mint egy elvakult 10 éves gyerek szurkoló, de végig kellett szenvedni azt is hogy képtelen volt feldolgozni, hogy a görögök időt húznak a hajrában emberhátrányban a BL főtábla küszöbén (ami korábban a videoton részéről ugye rendben volt), de ezt még tetézte azzal amikor elkezdte gúnyolni a görögök szurkolói nótáját. Rohadjon meg az ilyen ember!

[ Szerkesztve ]

(#112243) sh4d0w válasza Napfénysüti (#112240) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pont a kerékpárosok ne szóljanak egy szót sem: nem találsz közöttük doppingtisztát és itt-ott befigyel egy-egy motor...

https://www.coreinfinity.tech

(#112244) Csápájev


Csápájev
őstag

"Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az első gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edző Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani."

Belga

-ez jutott eszembe a kommentátort hallgatva...

(#112245) Dinter


Dinter
addikt

Szerintem egy dolog kéne, tiszta játékidő, és máris nem lenne értelme a meccs végi időhúzásoknak.

Egyébként szerintem elég idióta volt a Vidi játéka a meccs végén. 10 ember ellen mélységből lövöldözték fel meg ívelgettek, amikor egy egyszerű lapos fordítással óriási területeik lettek volna. Sorra vesztették el a labdákat a félpályán.

Másik. Minek Lazovic lőtte a szögleteket? 10-ből 10-et a kapus kezébe ívelt.

Ez a kommentátor meg retardált. Szerintem már a hangja is kib.szott irritáló, emellé még azt hiszi hogy k.rva okos és nyomja a f.szságait.

(#112246) Redneck válasza DeathAdder (#112242) üzenetére


Redneck
veterán

Azért van ez mert viszonylag ritkán van ilyen. Magyarként egy kis részrehajlással nincs gond, természetesen egészséges keretek közt.
A gúnyolást már nem tudom mire vélni, és nem tartom helyesnek. Ami szintén idegesít ha valaki pártatlanként éljenez másokat. :W

sh4d0w:
Az megint más, de legalább nem sírnak annyit. Biztos pörgeti őket a cumó. :DD

Dinter:
Ebből látszik hogy a Vidi sem jobb csapat.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112247) DeathAdder válasza Redneck (#112246) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem kell hogy pártatlan legyen, de ennyire túltolni azért nagyon erős :(

Am ezzel szinte biztos hogy a köztévé rá fog menni az EL jogokra :))

(#112248) Redneck válasza DeathAdder (#112247) üzenetére


Redneck
veterán

Valóban erős, és erősen paraszt dolog is. Leginkább a Forma-1-nél zavart az elmúlt 20 évben a kommentátorok részrehajlása. Az EL jogokat nem bánom, legalább "HD" csatornán lesz és nem olyanon ami nálam nincs is (Spíler).

Más:
Nego elég korrekt nyilatkozatot tolt, továbbra is nagyon szimpatikus játékos, erősen kilóg felfelé az NB1-ből. Szívesen láttam volna a Fradiban valamelyik "szuper" igazolás helyett. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112249) Cartevo válasza Cartevo (#110968) üzenetére


Cartevo
őstag

Ezt fenntartom. A végén majdnem hős lett, az alibikirály címhez méltón.

[ Szerkesztve ]

(#112250) Dinter válasza Cartevo (#112249) üzenetére


Dinter
addikt

Aki engem felk.rt az Fiola. Akkor nem mentek el mellette amikor nem akartak. Emelett rendre szarul is passzolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.