Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112651) salesman


salesman
őstag

2much
[link]

Türűűűdrááá!

(#112652) Z'Z" válasza grabber (#112650) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért a számok magukért beszélnek.
Persze, hogy vannak tőle jobbak, hiszen minden játékos felett egyszer eljár az idő, de még mindig ott van a csúcson Messivel együtt. És Messinek is vannak gyenge pillanatai és ez egyáltalán nem sztárallűr.
Én egyébként, akiben nagy jövőt látok, az Mbappe, benne lehet annyi, hogy megdöntse CR rekordjait vagy még többet.
Salah, Kane, Neymar, meg még lehetne folytatni a listát, akik benne vannak a Top játékosok között, de messze nem olyanok mint a fent említett kettő.
Aztán ezzel lehet vitatkozni, de én így látom.

(#112653) gyuromoj válasza Z'Z" (#112652) üzenetére


gyuromoj
veterán

+1
Én is ezen az állásponton vagyok.
Remélem 2-3 éven belül sikerül Péreznek elhoznia Mbappe-t.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112654) Peterhappy válasza Z'Z" (#112652) üzenetére


Peterhappy
őstag

Teljesen egyetértek.
Messi és CR egy szinttel mindenki felett játszik.
És külön szép a történetben, hogy míg az egyikük irgalmatlan mennyiségű munkával és elszántsággal lett az, aki, addig a másik egy olyan istenáldotta tehetség, amelyből csak nagy ritkán születik egy (és még ritkább, hogy egy ilyen tálentum végigjárja a neki kijelölt utat).
Érdekes az is, mennyire más a jellemük, más a habitusuk. Az azonban bizonyos, lehet őket szeretni, lehet utálni, szerencsések lehetünk, hogy láthatjuk őket játszani.

Nemrég azt írtam, hogy Mbappé-ról fognak szólni a '20-as évek. Továbbra is hiszem, hogy így lesz.

Neymar-ban van meg az, ami anno Messi-ben.,De ha egy ilyen tehetségnek sokat jelent ugyan a foci, de nem mindent, addig soha nem fogja befutni azt a pályát, míg az argentin.

Remélem soha nem sikerül Péreznek elvinnie Mbappe-t. :N

(#112655) DeathAdder válasza Z'Z" (#112652) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az Mbappe is egyre gerinctelenebb fasz kezd lenni, mintha csak most kezdené elhinni magáról, hogy mennyire jó is valójában.

Amúgy adom, annak a kettőnek saját gravitációs mezeje van (bár cé szerintem már tavaly is szar volt önmagához képest), Neymar is ilyen kicsit, de szvsz. Salah, Kane, Hazard sosem lesznek ilyen kaliberek.

(#112656) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Nézi valaki az orosz-cseh barátságos meccset 5-1 :Y
Nem gondoltam volna, hogy a VB után is megtartják a formájukat.

@DeathAdder: Még fiatal, remélhetőleg kinövi, ha nem, akkor sajnos egy átlagos játékos lesz belőle is.
Mindenesetre benne megvan az, hogy odaérjen a csúcsra a legendák közé.

(#112657) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Talán már olvastátok, de álljon itt is, hogy elhunyt minden idök egyik legcsodálatosabb magyar kapusa, Géczi Pista, a Fradi egykori legendája.

Három nemzetközi kupadöntön védett, köztük a VVK-döntön is, amely a magyar klubfutball ~120 évének egyik, ha nem a legnagyobb sikere.

(#112658) salesman válasza Peterhappy (#112657) üzenetére


salesman
őstag

R.I.P.
Legyen Neki könnyű a Föld, egy ilyen szép sportolói életmű után!

Türűűűdrááá!

(#112659) Cartevo válasza salesman (#112658) üzenetére


Cartevo
őstag

Dolga végeztével kerül örök nyugalomra.

[ Szerkesztve ]

(#112660) máyköl


máyköl
veterán

Le vannak focizva megint az olaszok.

(#112661) venember83 válasza máyköl (#112660) üzenetére


venember83
nagyúr

Mancinivel mégis mire lehetett volna számítani? Az utolsó valamire való szövetségi kapitány Conte volt, azóta csak vicc kategóriájú szakembereket neveztek ki.

(#112662) bagyulajuve válasza venember83 (#112661) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nincsenek már egyéniségek az olaszoknál...a zsenialitás kikopott

Resistencia eterna

(#112663) Cartevo


Cartevo
őstag

Van pár érdekes csoport 2 kör után:

Grúzia 6, Andorra 2, Latvia 1, Kazak 1

Kosovo 4, Feröer 3, Azer 2, Malta 1

(#112664) Tibiajax válasza bagyulajuve (#112662) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi, h helyettem is válaszoltál
venember kicsit nehezen lát túl a kispadon

eegészen véletlenül pont egy juvés ember volt neki az utolsó jó edző

(#112666) Tibiajax válasza DeathAdder (#112665) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

európa lig se érdekel senkit, nna majd ez..

(#112667) Ringman


Ringman
nagyúr

A PSG edzője, Thomas Tuchel kijelentette, hogy Alphonse Areola lesz az első számú kapusa a következő idényben.
[link]

(#112668) Tibiajax válasza Ringman (#112667) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor őt se fogja már megvenni az Inter..
pedig volt szó róla

(#112669) BenHans válasza Ringman (#112667) üzenetére


BenHans
addikt

Várható volt. Legalábbis amikor a Roma kereste új kapusát nagyon ragaszkodtak hozzá.
Volt egy megbeszélés a sráccal, aki el is fogadta volna az ajánlatot amivel fix első számú lehet és BL-ben indul.
A PSG nem akarta elengedni, pláne nem piaci érték körül. (Így maradt Olsen, aki a 'poolnál is B terv volt. Nem is rossz, de még jobb lesz ha teljesen beilleszkedik, mert látszik hogy nincs egyben a közeggel.)
Mondtam is magamban, hogy persze, hogy nem, nekik nem biztos hogy ölbe pottyan egy Courtois apróért, és akkor marad egy Buffon, aki egy évnél tovább nem megoldás és 3 meccses BL eltiltása van. Ráadásul szerintem Gigit nem is azért vették, hanem a nevéért plusz tökéletes második ember, ha be kell szállni rutinból simán lehoz még meccseket. Aztán ha véletlen besikerülne egy BL az neki is megnyugvást jelentene.
Most már legyen majd egy PSG - Juve... :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#112670) itouchfan válasza BenHans (#112669) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ne legyen, az kegyetlenség lenne... :(

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#112671) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

heti találós kérdés következik:
melyik meccset fogja figyelemmel kisérni ma este Tibi? A spanyol-horvátot, vagy esetleg a magyar-görög-öt?

a helyes megfejtők között egy bayern münchen-mez kerül kisorsolásra.

(#112672) Ringman válasza Tibiajax (#112671) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem müller meze lesz az!

(#112673) Peterhappy válasza Tibiajax (#112671) üzenetére


Peterhappy
őstag

Amelyiket adja a román Digisport?

Jó, hogy mondod, épp elkezdtem engedni a Zasszonynak, hogy mégsem nézek ma meccset (nem terveztem, de alkualapnak jó volt), de ez így most bukta.

(#112674) villamos válasza DeathAdder (#112665) üzenetére


villamos
őstag

Kérdés, hogy kik fognak benne majd játszani? A Mezőkövesd? :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112675) #16514048 válasza Tibiajax (#112671) üzenetére


#16514048
törölt tag

TV-n/kivetítőn magyar-görög, telón/laptopon spanyol-horvát.

(#112676) Z'Z" válasza villamos (#112674) üzenetére


Z'Z"
őstag

Csak a DIÓSGYŐR! ;] :D

(#112677) gyuromoj válasza Tibiajax (#112671) üzenetére


gyuromoj
veterán

Izland-Belga nem hozott lázba?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112678) Cartevo válasza villamos (#112674) üzenetére


Cartevo
őstag

A kupagyőzteseknek készül. Azok itt most majdnem a felcsútiak.

(#112679) villamos


villamos
őstag

Na, lássuk csodálatos válogatottunk újabb vereségét! ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112680) DeathAdder válasza villamos (#112679) üzenetére


DeathAdder
veterán

de miért zárt kapus?

(#112681) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nem volt les!!!! Kassai te állat!!! :D

Valami fura perverziótól vezérelve inkább a magyar meccset nézem. Optimista vagyok - reméljük nem lóg bilibe a kezem.

@DeathAdder: "a büntetést még a románok elleni, 2015-ös Európa-bajnoki selejtezőn történtek miatt kapta az UEFA-tól az MLSZ."

[ Szerkesztve ]

(#112682) villamos válasza DeathAdder (#112680) üzenetére


villamos
őstag

Homályos emlékeim szerint annak idején a magyar szurkolótábor a románokat "büdös" -nek nyilvánította abban a speciális esetben, amennyiben azok nem ugrálnak. És a románok nem ugráltak... :DDD

Vezetünk...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112683) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Hát ez mi volt? :Y

Én ilyen gólt még nem láttam. Ez basszus esküszöm, gyönyörű volt!

[ Szerkesztve ]

(#112684) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ilyen gólt nagyon ritkán szerzünk, ez szép volt. Már csak a magyar betegséget kéne nem produkálni, és nyerhetünk.

… közben 1:1, a Roma játékosa egalizált egy fejessel.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112685) Cartevo


Cartevo
őstag

X

(#112686) DeathAdder válasza villamos (#112682) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mucsi óta tudjuk, hogy "milyenek ezek a románok" :DDD

(#112687) Napfénysüti

Szép gólt lőttek a mieink de megint kb 2 percig tudták az előnyt tartani...

Més que un club!

(#112688) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#112684) üzenetére


Peterhappy
őstag

Melyik magyar betegségre gondolsz a sok közül? Pl. erre?

Mondjuk jó félméteres les volt... :U

(#112689) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#112688) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A csodás védekezési képességekre, meg a félpályás labdavesztésekre, amik az ellenfélnek könnyen gólszerzési lehetőséget tudnak teremteni. Pölö első meccs, amikor Kiskokó hibázott a középpályán, és a finnek értékesítették is a helyzetet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112690) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#112689) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jót is röhögtem Hajdúbén, öt perce ment a meccs, mikor azt mondta, Leekens kb. legelső gondolata az volt, nem normális az, hogy egy félpályás labdavesztés ellenünk kvázi komoly gólhelyzetet jelent(het).

(#112691) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#112690) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azért csak látott valamit ez a Léékensz, bár egy nagy kókler volt összességében :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112692) Ringman


Ringman
nagyúr

az nb1-es játékosok jó részének azért a zárt kapus meccs nem nagy változás a bajnoksághoz képest, párszáz ember ide vagy oda nem annyira számít :)

[ Szerkesztve ]

(#112693) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Asensio beindult :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112694) vond válasza Ringman (#112692) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Épp ezt akartam írni, hogy egy felcsút-kisvárda meccs hangulatát simán hozza a találkozó. :D

Nameg azt, hogy meglőttük az évszázad magyar gólját. :)

Nem bazzeg. Azt MOST lőttük. :C

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112695) adise


adise
őstag

upsz

[ Szerkesztve ]

(#112696) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

nincs közönség, egyből jobban megy :DDD

és gól is :C

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#112697) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Micsoda tüzijáték után újra vezetünk, kleinslenheisler nagyon beverte :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112698) #16514048


#16514048
törölt tag

Na jó, ez nem volt csúnya.

(#112699) Z'Z" válasza LyonnaisFan1 (#112697) üzenetére


Z'Z"
őstag

Aztaq :C

(#112700) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Páffffff... hát én nem győzök kamillázni :Y

Az előtte lévő támadás-sorozat megérne egy Benny Hill-es zenei aláfestést. Huhh, ezt megérdemeltük :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.