Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112601) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nem tudom, hogy miért vagytok úgy oda, első meccsen idegenben jó a vereség is. Matematikai esélyünk még bőven van. A végén majd elverjük a görögöket 8-1-re... :DDD

(#112602) #16514048


#16514048
törölt tag

"Tanulunk a hibákból, elfelejtjük, és jöhet a következő mérkőzés."
:DDD

(#112603) Redneck válasza itouchfan (#112600) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem Leekensre gondolt csak rosszul fogalmazott.

Szerk:
Ez a "voltak pozitívumok", "voltak helyzeteink" a halálom. :W
Nekik is volt két kapufájuk. Ha azok bemennek 3-0. Akkor miről beszélgetnének a stúdióban ülők?
"Azért voltak pozitívumok" ?

DS39:
Keményen tolják, az biztos. Bozsikot már rég be se kéne engedni a stúdióba...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112604) DS39 válasza Redneck (#112603) üzenetére


DS39
nagyúr

Ráálltak valami szerre, elég ütős lehet.

(#112605) villamos válasza Redneck (#112603) üzenetére


villamos
őstag

Azt nem mondhatják, hogy szarok voltunk, menjünk haza... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#112606) adise


adise
őstag

Kivancsi vagyok mit talal ki Rossi a tobbi meccsre. Szalai egyedul keves volt , illetve ez a beadogatos taktika sem ert semmit epkezlab beadasok nelkul. De tenyleg botrany volt kb az osszes kozepre iveles/szoglet

(#112607) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Hány új "játékos" van a válogatottban, hogy nincsenek összeszokva?
Másik kérdésem, hogy ebben a Kalmárban mit látnak az edzők?

(#112608) DopeBob válasza itouchfan (#112600) üzenetére


DopeBob
addikt

Rossi mar a kermentes... vele kellett volna csinalni a felkeszulesi idoszakot is.

MZ/X

(#112609) Redneck


Redneck
veterán

Az a baj hogy nincs frankó kabalánk. :DD

Aszondja a Bozsik:
"pötyköltek egy kapufát is". Hát én meghalok komolyan. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112610) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Ki fogunk esni a d ligába vagy hova Málta és San Marino mellé :O

(#112611) NyxNyxNyx válasza #16514048 (#112602) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt ki mondta? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#112612) Ringman


Ringman
nagyúr

bármit is mondtok, az a baj hogy nincs elég pénz a magyar fociban

;]

(#112613) bagyulajuve válasza Ringman (#112612) üzenetére


bagyulajuve
addikt

és kevés a stadion

Resistencia eterna

(#112614) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hogy igazi focit is lathassunk ma, arrol az angol es spanyol csapat gondoskodik. Eloben a sport1 csatornan.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112615) vans?


vans?
őstag

En inkabb ceges focin voltam, de ahogy latom, ismet jol tettem. :)

hábm bábm

(#112616) #16514048 válasza NyxNyxNyx (#112611) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem is tudom már, asszem Pátkai, meg Lang adott interjút a meccs után, a kettejük közül volt valamelyik. :D

Valószínűleg nem teljesen pontosan idéztem, de valami ilyesmit mondott, sajnos videót nem találok még róla.

(#112617) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hamár téma volt a Laliga közvetítés.. Akinek DiGi netje van az a román Digisport honlapján tudja nézni!!
Elvileg geoblokkolniuk kellene, de amíg a TV2 nem egyezik meg a magyar szolgáltatókkal (vagy nem jelenti fel a román Digit) addig ez egy egész kényelmes megoldásnak tűnik.

Köszönöm, hogy elmondhattam ;]

(#112618) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Csori angol gyerekre rajar a rud. Jobbulast Luke Shawnak, sulyosnak nez ki az eset.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112619) vond válasza LyonnaisFan1 (#112618) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hihetetlen, hogy micsoda balszerencsés szegény. :( 3 éve szintén rohadt jó formában volt, akkor egy favágó tahó miatt majdnem amputálni kellett a lábát. Most visszatért, élete formájában van, és jön ez a horror esés. :(

itouchfan: Ott van bal bekknek Bosnjak Predrag. A Haliban elég jól tolja. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112620) LyonnaisFan1 válasza vond (#112619) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az mindenkeppen pozitivum lehet, hogy valahogy le tudtak vinni hordagyon. Bar ment a tanakodas az angolok reszerol, hogy hogyan vihetik le egyaltalan. Az biztos, hogy most jo kezek koze kerult.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112621) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#112620) üzenetére


DeathAdder
veterán

kegyetlenül bebaszta a fejét, végig nem volt eszméleténél, szerintem "csak" agyrázkódás

(#112622) vond válasza LyonnaisFan1 (#112620) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szurkolok neki, hogy ne legyen komoly baj, és hamar visszatérjen.
Szerk.: Na, jött a hír, legalább magánál van, és reagál. :)

(#112621) DeathAdder:
Áááíííjjj, ezt nem kellett volna még 3-4-szer megnéznem. :(

Méhes Gábor a számből vette ki a szót:
"Nem is értem, mi tartja a pályán Alli-t."
Hátezazbazzeg... :(((

Ejjj, Rashford, hova rúgtad ezt a labdát?!? :F

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#112623) Redneck válasza DeathAdder (#112621) üzenetére


Redneck
veterán

Pont lemaradtam róla. Elég durva fejsérülés lehet ebből. Szurkolok neki, hogy ne legyen nagyobb baja! :O

Jó lenne már egy angol gól. Ha Rashford az előbb berúgja, mennyivel másabb lenne...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112624) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Sky Sports információja szerint Shaw szerencsére már magánál van, telefonon pedig már beszélt is a családjával.

Forras: NSO szoveges tudositas 84. perces bejegyzese

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112625) paatrick


paatrick
senior tag

Egyébként ennél a stadion biznisznél jobbat jelenleg ki se lehet találni. Nem véletlen hogy már másod meg még lentebbi csapatoknak is építeni akarnak.
1. Először elrakják a pénzt az építésért, nyilván jópofa haszonkulccsal+ látszólag az építőipar is pörög
2. Üzemeltetést megint jó kis haszonkulccsal lehet átadni valami haveri cégnek, büféket szintén
3. a MÁV stb állami cégek, szervezetek beöntik támogatásként a milliókat, haveri cégek leírják az adójukból sporttámogatásként
4. lényegtelen hány néző megy ki amíg nem piaci alapon működnek
5. bárkit aki közel van a tűzhöz be lehet szervezni valami mondvacsinált munkakörre, pár hete talán az Újpestről linkelt valaki, hogy milyen stáb "dolgozik" ott.

Szóval tökéletes pénzújraelosztási rendszer épült ki. :(

És pont a fenti részek miatt igazából a csapatok eredményessége is lényegtelen. Ez látszik az egész magyar focin.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#112626) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jó volt az esti spanyol-angol. tökélesen megmutatta, milyen az, amikor az egyik csapat jobban tud focizni, mint a másik. nem taktika, nem szaros alibifoci, nem sárbatiprós harcok a labdákért.. szimpla meccs, ahol két nagycsapat megpróbál gólt rúgni a másiknak. és a labdajáték technikájában még mindig látható, kik a talán legjobbak a világon
hányszor volt, hogy hátulról az oldalvonal mellett kellett kihozni a labdát a spanyoloknak és Carvajal - hol Thiago-val, hol Busquetsel vagy épp valaki mással - mindig megoldotta. pedig rárontottak az angolok, bárki más simán taccsra rúgta volna, vagy odaadta volna az ellenfélnek, vagy hazaadta volna a a kapusnak.. mert ott van jó helyen, biztonságban! mint a jó kis gagyi magyarok, úgy kell. mert nekik is úgy tantották! az a biztos! a biztonságfutball!
Carvajalnak vagy nem tanitották fene egye meg úgy, vagy csak nem fogad szót a mai napig az a hálátlan bitang, csak meg merte mindig csinálni a szemtelenje, a Wembley-ben, hogy hát mégsem adja haza, mégsem próbálja meg kirúgni meg belebikázni az angol-ba, hanem egy csellel valahogy mindig visszafordult az ellenfél kapuja felé, hogy tudjon egy kényszertőt játszani és kihozni. nem eladni, nem haza adni, nem kirúúúgni...lepasszolni, a társnak... igaz, krva anyád lovrencsics, te is igy csinálod?
és a jó angolok nem is tudtak mit kezdeni ezzel. hiába most tényleg jók, erősek, de az volt a pályán, amit a spanyolok akartak, végig.

(#112627) Richard!


Richard!
addikt

Szóval akkor tegnap is szarok voltak? Nem szárnyaltak a lopott mezben??

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#112628) L_YKing válasza Richard! (#112627) üzenetére


L_YKing
addikt

Lopott? Hisz a 2rule-on a két szárnyon csak 3-3 kis bizbasz van, míg a másikon 4-4. Kérem szépen!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#112629) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

basszus, az este óta egy szó jár a fejemben: pukki
:D de még vezetés közben is. megyek, egyszer csak bevillan, hogy pukki

(#112630) #16514048 válasza Richard! (#112627) üzenetére


#16514048
törölt tag

Megvan a veleményem a turulról, de nem gondolnám, hogy lopták a logót. Nehéz olyat tervezni, amit a világon senki nem csinált még meg, illetve leelenőrizni is lehetetlen.

Egyébként Adidas mezben játszottak.

(#112631) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Azért előtte letekerted az ablakot? :DDD :R

(#112632) bagyulajuve válasza Tibiajax (#112626) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Csak 20 percet láttam belőle (1. félidő második fele kb), de az jó volt nagyon, akkor az angolokat éreztem jobbnak egy picit, De Gea-nak volt is akkor egy bazi nagy védése. A magyar meccset végigszenvedtem, egyszerűen össze se hasonlítható az a sebesség, ahogy művelik a spanyolok vagy az angolok ezt a sportágat, pörögtek, gyorsan járt a labda, persze hibáztak is, de ez az ekkora tempóból és letámadásokból adódik.

Resistencia eterna

(#112633) Tibiajax válasza bagyulajuve (#112632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze hogy másak. ezért jó nézni őket.. egy jó 9-es csatár kéne nekik csak. azt most valahogy nem találnak

na de ma este ismét foci lesz! rangadó! :))

meg lesz szopatva a világbajnok...

(#112634) #16514048 válasza Z'Z" (#112631) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kicsit több tiszteletet Pukkinak! Ő szerezte a finn gólt.
;]

(#112635) Z'Z" válasza #16514048 (#112634) üzenetére


Z'Z"
őstag

Én tisztelem Joulu-t, sőt minden év dec. 6-án várjuk a gyerekkel, hogy hozzon ajándékot. :D
Ezek a .... meg képesek voltak hamarabb meglátogatni és csodálkoznak, hogy góllal bünteti őket.
:D

(#112636) L_YKing válasza #16514048 (#112634) üzenetére


L_YKing
addikt

Finng ólt?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#112637) #16514048 válasza NyxNyxNyx (#112611) üzenetére


#16514048
törölt tag

Na, megtaláltam! :D
2:49:38-tól: [link]

"A profi, az ilyen... Tanulunk a hibákból, elfelejtjük, és utána jön a következő mérkőzés."

Nem is értem hogy nem lett ebből még szállóige, egyik legjobb duma eddig. :C

(#112636) L_YKing:

Igen, ez lett volna a poén, de úgy látom még dolgozni kellett volna rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112638) LyonnaisFan1 válasza #16514048 (#112637) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#112639) [CS]Blade2 válasza #16514048 (#112637) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

B....d m....g.... most jöttem rá, hogy miért sz*r a magyar foci!
Ezek úgy értelmezik, hogy
Tanulunk a hibákból, elfelejtjük [amit tanultunk], és utána jön a következő mérkőzés... belefutunk ugyanazokba a hibákba, tanulunk belőle, majd azonnal el is felejtjük, amit tanultunk, és jön....

A másik meg a vereség eredményt felejti el, és 99%-ban abban a hiszemben élnek, hogy eddig csak döntetlent és győzelmet játszottak. A vereséget mindig elfelejtik...

[ Szerkesztve ]

(#112640) Z'Z" válasza #16514048 (#112637) üzenetére


Z'Z"
őstag

:C
Nem is értem, hogy miért kergeti még labdát, hiszen neki már rég szakérteni kellene. :D

2. Nem kell azon dolgozni. :D

(#112641) Z'Z" válasza Tibiajax (#112633) üzenetére


Z'Z"
őstag

Így nehéz lesz.

(#112642) Cartevo válasza Z'Z" (#112641) üzenetére


Cartevo
őstag

Durva volt a gall gól, gyors egyérintő, követni is nehéz, nemhogy lereagálni. Moszkva óta önbizalommal is telt, veszedelmes ellenfél.

(#112643) Richard! válasza #16514048 (#112630) üzenetére


Richard!
addikt

Történetesen az is magyar logó, még csak külföldre sem kellett érte menni... :DDD
De ennyi elég is volt idénre tőlem a magyar fociból ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#112644) Z'Z" válasza Cartevo (#112642) üzenetére


Z'Z"
őstag

Azért nem verhetetlen ez a francia válogatott.
Sajnos a 2014-es VB bronzérem után úgy eltüntek a hollandok, mint Petőfi a ködben.
Hol van már a nyócegy meg a spanyol verés.
Mondjuk a Szovjetunió és Jugoszlávia is megszűnt, miután kiütötték a magyar válogatottat. :D

(#112645) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Jé! :Y

(#112646) grabber


grabber
addikt

Nem értem. Ronaldo-t nem azért vették,hogy gólt rúgjon. Hanem a mez eladások,reklám meg a több jegy miatt csak. Azt.meg hozta :U

(#112647) Z'Z" válasza grabber (#112646) üzenetére


Z'Z"
őstag

Majd belejön a gólgyártásba. :K
Valamiért a szezon elejét majdnem mindig ilyen "gyengén" kezdi, de javítsatok ki, ha tévedek.

(#112648) DopeBob válasza grabber (#112646) üzenetére


DopeBob
addikt

Mondjuk úgy nehéz, ha nincs bajnoki forduló ;]

MZ/X

(#112649) alázógyík válasza DopeBob (#112648) üzenetére


alázógyík
őstag

"Mondjuk úgy nehéz, ha nincs bajnoki forduló"

Ez elég indok erre? :F

;]

(#112650) grabber válasza DopeBob (#112648) üzenetére


grabber
addikt

Csak a kifogások. Egy aranylabdásnak ez nem akadály ;]

Kíváncsi leszek,hogy mi lesz vele. Nem tartottam annyira jó focistának mostanában,mert a széleken nem megy már el. 100-as ziccerek hagy ki,máskor meg lehetetlen helyzetből is betalál. Jó focista,de szerintem vannak nála jobbak és még sincsenek sztárolva. Most a Juvéban azt láttam,többet cselez egyedül és megpróbál elmenni több ember mellett.

Z'Z": Szerintem máskor sem jobb. Ügyesen a reklámértéke miatt többre értékelik,mint amit tud. Ezt ügyesen csinálja. Most produkálni is kell magát,mert mindenki őt lesi. Hajt is,de mi lesz ha nem jön a gól?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.