Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111401) jbalint18 válasza DeathAdder (#111400) üzenetére


jbalint18
tag

Farkas Norbert most komolyan ? Miért veri az isten a Matracosokat eddig Kalinic most meg Farkas Norbert ...................... :(

(#111402) DeathAdder válasza jbalint18 (#111401) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem Somosék sem szopkodják annyira mély torokból a PL-t, mint Farkas a barszarreált, jó lesz ez :DDD

(#111403) jbalint18 válasza DeathAdder (#111402) üzenetére


jbalint18
tag

Én csak abba reménykedek hogy nem csak a két kirakat csapatról fog szólni a csatorna vagy a közvetítés mert ami a Sport Tv-nél ment az egy kicsit durva volt. Ott kb nem is létezett csak a Barca meg a Real . :W

(#111404) #16514048


#16514048
törölt tag

(#111405) Tibiajax válasza jbalint18 (#111403) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem töröltesd modikkal ezt a hszedet.. eddig úgy tudtuk, normális és józan látású vagy, most az egészet fel akarod rúgni?

(#111406) LendvaiFeri1 válasza #16514048 (#111404) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

gif

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111407) Tibiajax válasza #16514048 (#111404) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mit lehet erre reagálni?....

:R

(#111408) KisTücsök válasza DeathAdder (#111400) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gera? :DDD

Imádom, mint ember meg focista, de két értelmes mondatot nem tud kinyögni egymás után.
_____

Ezek a reddites streamek nagyon fincsik. :Y

(#111409) jbalint18 válasza Tibiajax (#111405) üzenetére


jbalint18
tag

Na ezt nem is gondoltam volna. De miért is , mi nem tetszik a hozzászólásomban ? ;]

(#111410) L_YKing


L_YKing
addikt

Chelsea-ről vélemények?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#111411) Tibiajax válasza L_YKing (#111410) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

utáljuk, még mindig

(#111412) itouchfan


itouchfan
senior tag

Pique elvileg lemondta a válogatottságot.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111413) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pikké is szögre akasztotta válogatott mezét. Ez a világbajnokság számos nagyszerű játékos utolsó komolyabb kontinens tornája volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111414) alázógyík válasza #16514048 (#111404) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

(#111415) KisTücsök válasza Tibiajax (#111411) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez a sok utálat nem tesz jót az egészségednek, tudtad? Miért kell annyi csapatot utálni? Miért nem lehet csak egyet max? Ott van pl a real, az kéreti magát, utáld csak azt.

___

L_YKing: Közepesen szar játékkal magabiztos győzelem.

(#111416) L_YKing válasza KisTücsök (#111415) üzenetére


L_YKing
addikt

Legalább támadó focit játszottak?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#111417) DeathAdder válasza L_YKing (#111416) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemigazán, viszont a Hudi nagyon gyenge volt.
Idő kell hogy támadócsapattá érjen a cselzi, Pepnek is egy teljes szezonja ráment, hogy begyakoroltassa a csapatával.

(#111418) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111419) BenHans válasza LendvaiFeri1 (#111418) üzenetére


BenHans
addikt

International Champions Cup
21:00 Atletico Madrid - Inter
Helyszín: Wanda Nara Metropolitano (Madrid)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111420) LendvaiFeri1 válasza BenHans (#111419) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jönni fog, nem véletlenül a Bernabéu van a képen. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111421) dracox válasza LendvaiFeri1 (#111420) üzenetére


dracox
addikt

Perez 2014 óta nem igazolt nagy összegért...
Ennyit simán kibírna plusz a támadó szekcióba is befér Benzema cseréjének.

(#111422) Cartevo


Cartevo
őstag

A piros az uralkodó szín a kisvárdai stadionban.

Végül is a szovjet határnál működött a csapat 70 évig.

(#111423) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Közben Benzema fejes! :DDD

Higu is beköszön....

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111424) Ringman válasza dracox (#111421) üzenetére


Ringman
nagyúr

támadó szekcióba is befér Benzema cseréjének.

lol

(#111425) Tibiajax válasza KisTücsök (#111415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D de most, várjál már.. onnan elment krisztiánó, így nem olyan egyszerű a helyzet
juve eddig második volt, a müntyhen mögött, de a portugál csodával lassan az első helyre tör, attól tartok..

a blues stabil dobogós harmadik oszt jóvan

[ Szerkesztve ]

(#111426) venember83 válasza Tibiajax (#111425) üzenetére


venember83
nagyúr

S mi lett volna, ha Messit igazolja le az Öreg Hölgy? Talán még nehezebb helyzetben lennél, nemde?

(#111427) dracox


dracox
addikt

Tegnap este az Atletico - Inter meccsen az a Lautaro Martinez szép gólt szerzett. Páran mondták is itt, hogy a jövő argentin reménysége.

(#111428) Monoton válasza jbalint18 (#111403) üzenetére


Monoton
tag

A SportTV szinte az osszes spanyol elso osztalyu meccset kozvetitette, heti szinten. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#111429) jbalint18 válasza Monoton (#111428) üzenetére


jbalint18
tag

Úgy látszik nem értetted mire gondoltam .Olvasd vissza a hozzászólást . (Arra gondoltam hogy a kommentátor a meccs közben örökké a barcat vagy realt szopkodta és te mit gondolsz hogy a mgazinműsorukba csak a realról meg a barcáról beszéltek ? ) Hozzá teszem még azt is amikor hétközi forduló volt akkor rohadtul nem adtak minden meccset pedig mehetett volna a másik csatornájukon is .

(#111430) Tibiajax válasza venember83 (#111426) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem az átlagosnál is jobb minőségű a fantáziám, gyakorlatilag bármit magam előtt tudok látni vagy vizionálni. de Messi-t zebracsikos mezben....:N még nekem sem megy. elképzelhetetlen dolgok egyike
még inter mezben is többet láttam az interes fansiteokon, pedig annak sincs túl nagy valószinűsége :D

[ Szerkesztve ]

(#111431) Richard! válasza Tibiajax (#111430) üzenetére


Richard!
addikt

Láttam facebookon, hogy olyat írtak Rafinha-ról, interista lett! Ez wtf Tibor? :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#111432) forceberg válasza jbalint18 (#111429) üzenetére


forceberg
veterán

10 nezobol 7-8at ez a 2 csapat erdekel, maradek oruljon, h leadjak a meccseiket egyaltalan.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111433) L_YKing


L_YKing
addikt

Iniesta első gólja, nem is rossz. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#111434) Ringman válasza Tibiajax (#111430) üzenetére


Ringman
nagyúr

lautaro gólja [link]

(#111435) Tibiajax válasza Ringman (#111434) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K :B

(#111436) BenHans


BenHans
addikt

Kéne még egy Firmino gól és mehetne a Salah! Mane! Mane! And Bobby Firminooo... ..but we sold Coutinhooo.
- But that doesn't matter though actually - 'cos we've got.......
:D

Mire leírtam Sturridge elrontotta és Firminot lecserélte Klopp. :((

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111437) jbalint18 válasza forceberg (#111432) üzenetére


jbalint18
tag

Teljesen igazad van . Mindjárt hálát adok az Istennek hogy leadják a meccset........... :((( . Azt hiszem ennyi elég is volt a fórumból .

[ Szerkesztve ]

(#111438) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Det gólöröm :C

(#111439) Peterhappy válasza DeathAdder (#111438) üzenetére


Peterhappy
őstag

Továbbra is zseniális a fazon :)

Lautaro eddig pazar, a gólja is nagyon szép volt. Tényleg van anyag a srácban.

Andrés meg Andrés... továbbra sincsenek rá szavak, mégha ezt a cselt pl. én Kádár már nem nyalta volna be :)

(#111440) BenHans


BenHans
addikt

Minden nap tanul az ember.
Spíleren megmondta a kommentátor, hogy Alissonon nem kicsi a teher miután eljött a lazioból...
Remélem ösztönzésül azért jól megfizetik.
Ha a spíleren lesz a Serie A és lesz a diginél akár külön csomagban, lehet akkor is inkább maradok a streamnél.
Visszasírom a Digi Csizmaszár adásait, azt a hangulatot, a kommentátorokat, de még Egri Viktort is ha ez kell hogy maradjon a diginél a közvetítés.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111441) DeathAdder válasza BenHans (#111440) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hallom nagyot ment Rabó is a hétvégén, ja és hogy már Gera is szakért :C
Én is szerettem a digit, meg a PL magazinokat, spílernél meg minden ami van az idegesít.

Sky Stream most is végigment 1-2 akadást leszámítva mindkét ma délutáni meccsen. Mondjuk most nem volt 4K csak 1080p, de elment az is ;]

______

Nagyon új ez az Arsenal, bekapott gólig igazi beszarifocit játszottak, aztán jött a presszing és a sziti azt sem tudta hol van. Ilyet korábban nem tudtak ágyúsék. Presszing, presszing, presszing!! Presszingelni kell Pep fociját... amíg betolják a buszt (ahogy vélhetően az összes kiscsapat továbbra is tenni fogja), addig esély nem lesz letaszítani a trónról.

(#111442) Ringman


Ringman
nagyúr

nem is tudtam hogy már megy az olasz kupa - pár serie a-s csapat is játszik már, a nagyok majd csak jóval később

(#111443) Cartevo


Cartevo
őstag

100%-os csapataink: Fradi, Honvéd, Vasas

(#111444) Ringman


Ringman
nagyúr

Maurizio Sarri: Chelsea’s Tuscan Son

The Italian manager cut his coaching teeth at tiny clubs in the small towns near where he grew up. He’ll carry the lessons he learned into his first season in the Premier League.

(#111445) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na akkor lássuk mit tudnak a srácok. Rafinha, Arthur alkossatok valamit....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#111446) Septum15 válasza IreN!CuS (#111445) üzenetére


Septum15
aktív tag

Suárez ugyanolyan fos, mint az előző szezonban volt. Félek hogy nagyon Messi függő lesz a csapat megint, hiába vannak óriási tehetségek a csapatban ha nem játszanak, vagy a csapattársak inkább mást választanak helyettük passzoknál.

(#111447) IreN!CuS válasza Septum15 (#111446) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Messi most nagyon a szélről indul több is a területe, Dembi sem rossz és egyelőre elég sokat vannak játékban csak maradjon is így. Igen, Suzi egyelőre gyér de már tavaly sem ment neki valami nagyon nem érez.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#111448) Septum15 válasza IreN!CuS (#111447) üzenetére


Septum15
aktív tag

Semedo nagyon jól játszik, nagyon bizonyítani akar és nagyon sokat dolgozik.
Albát nem értem, annyira nem bízik Dembouzba hogy az már fáj, üresen van Dembi a szélen, de ő azért is megpróbálja egyedül vinni középre.
Dembin látszik hogy már okosabban látszik, nem megy bele minden féle 1v1-be, okosan játszik, gyönyörű és pontos passzokkal, kevés cselezéssel, de azok általában be is jönnek.
Ha Suárez helyett egy normális csatár lenne, akkor nem 1-1 lenne az állás..

(#111449) Septum15 válasza Septum15 (#111448) üzenetére


Septum15
aktív tag

(#111450) L_YKing válasza Septum15 (#111448) üzenetére


L_YKing
addikt

Suarez rettentő gyenge, nagyon össze kell kapnia magát ha nem akar elbenzemasodni... Munir többet tudna tenni a pályán.. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.