Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111751) bagyulajuve válasza drachoHUN (#111740) üzenetére


bagyulajuve
addikt

A lengyelnek sok dolga nem volt

Cancelonak azért voltak nagyon jó megindulásai, és bár valóban a 11-est ő hozta össze nem lesz rossz szerintem
Chiello ok volt
Bonu alapból böáff - de ráadásul első gól az övé volt és nem ő szerezte az egyenlítő gólt és ahogy írtad még ott veri magát :(((
Sandro második félidőben nem volt rossz

Khedira lőtt 1 gólt, ezen kívül semmi
Pjanicot nem tudom megítélni, mert továbbra sincs lehetősége kibontakozni Khedira mellett, de nem játszott jól

DC jó volt szerintem, a cseréjét nem értettem
Cuadrado sokat nem tett hozzá a játékhoz, 1-2 ígéretes megindulása volt
Dybala gyenge volt ma, de nagyon

CR-nek majd jobb lesz a helyzet kihasználása, nagyon hajtott, bár erre sose lehetett panasz

Berna nagyon jól szállt be, még gólt is lőtt, de ezt a felháborodó stílust elhagyhatná már
Mandzu egy tank, okés teljesítmény
Can pár percet kapott, de látszik, hogy egy harcos

Nem volt sima győzelem, de azért a 24 összes kísérlet és a 13 kaput eltaláló lövés megérdemelté teszi a győzelmet. Kezdésnek megfelel, lesz majd jobb, és valószínűleg rosszabb is néha.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#111752) t3tv3s


t3tv3s
tag

Sziasztok!

Melyik HD vagy FULLHD minőségű élő streamet ajánlanátok? Meguntam az SD közvetítéseket. Fogadási oldal TV adását tudnám nézni, ha tennék pénzt a számlára, de nem tudom mennyire lenne élhető. Elsősorban olasz és angol meccsek érdekelnének (Lazio és Liverpool kiemelten). Nem számít ha havidíjas.

(#111753) hobizoli válasza LendvaiFeri1 (#111710) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nézd meg az M4-t SD-ben meg HD-ben
nálunk rajta van mindketto a kabelen
meg Eurosport SD meg HD meg a DigiSport1-2-3 SD es HD

siman látni a diffit mindegyiknel

több drón kell ;P

(#111754) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nyertünk gyámoltalan játékkal egy potenciális kieső ellen, brafó, gudzsább, fellldán!

Ez a diósgyőr még mindig esélyes a kiesésre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111755) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#111754) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ti legalabb nyertetek... :U
Es Te legalabb nem a helyszinen szenvedted vegig a meccset. :(

Nem tul vaskos a keret Miskolcon, de ott (is) szerintem edzokerdes (is) van - mar amennyire en a diosgyori labdarugassal kepben vagyok.

(#111756) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham gólok szépek voltak, jó iramú meccs volt, jobban éltem, mint a VB meccsek 95%-át. Eriksen nem tudom mitől felejtett el két éve szabadot lőni, de legalább most van egy Trippierünk, aki be tudja vágni szépen. Lucas Moura nagyon sok labdát szerzett elől, nagyon ügyesen csinálja, mert valahogy úgy ér bele szerelésnél, hogy már egyből tud is indulni vele. Jó igazolás volt mindenképpen.

Fulham szimpatikus, sok új arcnak össze kell még érnie, a védelmük katasztrofális volt, de előre egész ügyesek. Fognak kapni pár nagy pofont ha így folytatják, de remélhetőleg nem esnek ki.

más: Immobile szépet vágott megint. Ő miért nincs felhype-olva?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#111757) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#111755) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Sovány vígasz. A keret attól függetlenül MB2 szint.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111758) paatrick válasza t3tv3s (#111752) üzenetére


paatrick
senior tag

"Nem számít ha havidíjas."

Nem létezik ilyen szolgáltatás, mert akkor mindenki azt nézné a TV helyett.

Azt mondják redditen mindig vannak streames topikok az aznapi meccseknek, sokan sopcast-et vagy acestream-et ajánlanak HD-ra de azok kb 80%-a oroszul fog közvetíteni.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#111759) forceberg


forceberg
veterán

Gyenge a cseresor :D
Substitutes
7.Coutinho
12.Rafinha
14.Malcom
8.Arthur
22.Vidal
15.Lenglet
13.Cillessen

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111760) Z'Z" válasza Peterhappy (#111755) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ott is a fejétől bűzlik a hal.

@LyonnaisFan1:

A miskolci Messi ( :D ) az apja ifj. Tajti József miatt jött haza, mivel nem nagyon ment neki odakint.

(#111761) máyköl


máyköl
veterán

Ez a Dembele gyerek mindent kihagy?

(#111762) forceberg válasza máyköl (#111761) üzenetére


forceberg
veterán

Örülj neki. Az utolsó passzok és a befejezés nem megy neki, de amúgy nem is rossz!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111763) t3tv3s válasza paatrick (#111758) üzenetére


t3tv3s
tag

bíztam benne, hogy havi 10-15 euroért/fontért elérhető valami sky,nbc,fox sports féle szolgáltatás..orosz nyelvű nem érdekel HD minőségben sem, elegem van belőlük. :D

(#111764) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

most néztem meg Gigi nagy védését a Guingamp ellen, hát mit ne mondjak fura, hogy már nem a Juventusban van

Resistencia eterna

(#111765) #56268288 válasza t3tv3s (#111763) üzenetére


#56268288
törölt tag

En redditen talalok nbc, meg bt( ?!) hd streameket. Leginkabb 1080p vagy 1080i-t nezek. A vb ota reddit fan vagyok. :K

(#111766) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#111756) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mit tudsz az Alderweireld - bayern pletykákról, mennyi a valóságalapja?

mondjuk nyilván csak akkor lenne téma, ha Boatenget eladnák, de most, hogy az angol piac bezárt, a PSG meg megvette Kehrert, egyre sanszosabb, hogy marad.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#111767) paatrick válasza t3tv3s (#111763) üzenetére


paatrick
senior tag

Amennyire tudom Angliában még durvább a helyzet. Ott szanaszét vannak a közvetítési jogok a nagy TV csatornáknál, és ha mindet nézni akarod TV-n akkor a létező legnagyobb előfizetést kell rendelni, nincs olyan mint nálunk hogy sportcsomag vagy valami. Így aztán óriási pénzeket szakítanak, amit egy stream oldal eléggé megtorpedózna, gondolom a háttérben susmusoltak hogy nem kéne senkinek se indítani. Kisebb "csatorna" netes oldal meg nem tudja megfizetni azt a licenc díjat amit kérnek a közvetítési jogokért. És azt hiszem mindenhol úgy van a világon mint nálunk hogy 1 országban 1 csatorna kap közvetítési jogot. Lásd most SerieA spíler vs digi.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#111768) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#111766) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hallottam még róla. Szerinem már sem ő, sem Dembele nem fog lelépni sehova a nyáron, mindketten játszottak tegnap. Így hogy nem érkezett senki a helyükre nehezen tudom elképzelni. Jövő nyáron viszont 25 millióért akkor már inkább hozzátok menjen, mint a MU-hoz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#111769) Ringman


Ringman
nagyúr

(#111770) #16514048 válasza Ringman (#111769) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ebbe a 61 főbe vajon beletartozik pár alsó tagozatos osztály is, akik csak a nyereményjáték miatt mentek ki?

[ Szerkesztve ]

(#111771) forceberg válasza #16514048 (#111770) üzenetére


forceberg
veterán

A szarrágóság netovábbja, amit ezekkel a kamu számokkal is művelnek.

De akár az is lehet, hogy 500-an a WC-ken ültek...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111772) vond válasza forceberg (#111771) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lazán felszorozták tízzel, nem szaroztak. Mintha nem lenne rohadtul mindegy, hogy 61, vagy 589. Utóbbi is rohadt nagy égés. :(((

3-4 ezer alatt nem szabadna lenni a nézőszámoknak sehol sem, és akkor még keveset is mondtam. Egy normális bajnokságban, egy normális országban ilyen nem fordulhatna elő. Dzsunka csapatoknak irány a megyei, aztán jöjjön fel helyettük pár olyan, ahol ki is mennének a meccsekre (a teljesség igénye nélkül: ZTE, ETO, Nyíregy, 'Csaba, Vasas, stb.). Tudom, hogy ezeken a helyeken is eléggé eltűntek a nézők, de azért fel tudnának pörögni, ha arról lenne szó. De ahol van is párezer néző, ott is lehetne tenni annak érdekében, hogy mégtöbb legyen. Meg persze országosan is.

Egyébként NB1 létszámemelésről suttognak. Erről hallott már valaki valamit? Ha így lesz, akkor mondjuk max. ezek mellé jöhetnek fel az NB2-ből, nem helyettük. De nézem akkor ennek is a jó oldalát, legalább nem zúgnánk ki. Mert sajnos úgy néz ki, hogy megint egész szenzonban a kiesés elől fogunk menekülni. :O

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#111773) Ringman válasza vond (#111772) üzenetére


Ringman
nagyúr

Egy normális bajnokságban, egy normális országban ilyen nem fordulhatna elő.

hát persze, de itt a vip-páholyokban való jelenlét a lényeg

(#111774) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#111768) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

De gondolom lesz kérő a PL-ben is, és akkor oda megy inkább, jobban nyílik a pénzcsap.

Meg ide jövőre jön Pavard 35 millióért, mondjuk az is lehet, hogy RB-nek, és Kimmich megy vissza a középpályára, vagy valami ilyesmi. :D

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#111775) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A City KDB nélkül is erődemonstrációt tart, és már fél tucatnál jár. Döbbenetesen erős az idei MC is. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111776) Peterhappy válasza vond (#111772) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na az kéne még. Az utóbbi évek egyetlen jó húzása az volt, hogy a bmlsz tizenkét csapatosra alakította a mennyeit. (a módszerbe már inkább nem mennék bele...)

Nem létszámemelés kellene, hanem normális lebonyolítás. Két oda-vissza kör után alsó-felsőház, további két körrel. 22+10 meccs. Felső ház küzd a bajnokságért és Európáért, az alsó ház pedig a kiesés elkerüléséért.

Plusz ne csak két kieső legyen, hanem legyen még egy vagy két osztályozós hely is. Szerintem.

Nem megbántva a kisebb településeket, amíg Balmazújvárosok, Kisvárdák, Mezőkövesdek szerepelnek a legfelsőbb osztályban, vagy harcolnak az abba való feljutásért, addig felesleges a több csapat.
Miközben pl. egy Győrnek, egy Zalaegerszegnek, egy Nyíregyházának, Békéscsabának, Kaposvárnak nincs első osztályú csapata (lélekszám alapján említettem ezeket a városokat), Kecskemétnek, Szegednek, Szolnoknak csak harmadosztályú együttese van, Sopronnak, Tatabányának vagy épp Veszprémnek meg még az se... (bár rémlik, hogy Sopron mintha valamilyen fúzió révén mégis az NB3-ban indulhatott volna).

Két borsodi, két fejér megyei (oké, tudjuk a miértekre a válaszokat), négy budapesti csapat van a "legjobb tizenkettőben). (további három pesti a második vonalban, a pest megyei csapatokat pedig nem is említem)
Miközben akad olyan megye, ahol nincs város (még a megyeszékhely sem), amely a profi ligák egyikében megjelenne.

(#111777) Ringman


Ringman
nagyúr

az olaszoknál ez valami kínabarát megoldás, hogy nincs du 3-kor meccs?

(#111778) Ringman válasza Peterhappy (#111776) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy Győrnek, egy Zalaegerszegnek, egy Nyíregyházának, Békéscsabának, Kaposvárnak nincs első osztályú csapata (lélekszám alapján említettem ezeket a városokat), Kecskemétnek, Szegednek, Szolnoknak csak harmadosztályú együttese van

majd ha úgy alakul a pártérdek, akkor lesz nb1-es csapat

(#111779) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Komoly pácban a menju :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111780) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#111779) üzenetére


Ringman
nagyúr

a zidane-os hírre gyors edzőt buktatnak :)

(#111781) vond válasza LyonnaisFan1 (#111779) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az kemény, hogy fél óra után 2-0 a Brightonnak. Mourinho buktatást látunk, vagy mit?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#111782) LyonnaisFan1 válasza vond (#111781) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Inkább a BHA tökéletes helyzetkihasználását. 4 kísérlet 2 kaput találó kísérlete 2 gólt eredményezett. Tökély :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111783) omfgk


omfgk
addikt

Kicsit nagy ma a kontraszt a két manchesteri csapat játéka között...

---

Én egy tükörsima, dögunalmas, nézhetetlen 1-0-át vártam a United javára.

[ Szerkesztve ]

(#111784) DeathAdder válasza omfgk (#111783) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt a következő fordulóban várd.
Azoknak a csapatoknak, amelyeknek nincs játéka, ott nincs is mit tönkretenni, így azok ellen szenved Mou ;]

De az kicsit sem lepne meg ha a következő körben betolna egy kegyetlen luxusbuszt a Spurs ellen, hogy aztán a semmiből megnyerjék a meccset.

(#111785) omfgk válasza DeathAdder (#111784) üzenetére


omfgk
addikt

Gary Lineker:

Mourinho’s 3rd season looks like following a familiar pattern.

(#111786) DeathAdder válasza omfgk (#111785) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bízom benne hogy nem, hiszen a 2. szezonja sem űrszezon volt ahogy nála az szokott lenni :D

(#111787) drachoHUN válasza Ringman (#111777) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nyári. Első pár fordulóban így szokott lenni.

Forza JUVE!!!

(#111788) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Spíler kettőn az új laligás hölgyemény.. úr isten bazdmeg... Ú.R. I.S.T.E.N :W :W :W

(#111789) hobizoli válasza DeathAdder (#111788) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt ott vajon ki nem dugja? :DDD

mondjuk kihuzhatna magat kicsit, hogy ne ilyen gornyedten alljon, meg az oltozteto vmi ennel kurvasabb ruhat is adhatna ra, amibol jobban kilatszanak a turista latvanyossagok

meg egy erosen intenziv beszedtechnikara beirathatnak

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#111790) DeathAdder válasza hobizoli (#111789) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vajon miért őt castingolták? :DD
és milyen lehetett a többi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111791) LendvaiFeri1 válasza DeathAdder (#111788) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azta' betyár mindenit! Ez kritikán aluli... :(((

Apropó, melyik szolgáltatónál elérhető eme remek csatorna? :F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111792) DeathAdder válasza LendvaiFeri1 (#111791) üzenetére


DeathAdder
veterán

egyelőre csak a Tarrnál

(#111793) #16514048 válasza DeathAdder (#111788) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az is jó, amit a kommentben linkeltek. :D

(#111794) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#111788) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

Inkább nézem a real meccset ma is a lengyel Eleven Sports1 csatornán. Bár semmit nem értek belőle, de kiváló a minősége, és egyszer sem dob le az iptvhosting :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111795) Z'Z" válasza DeathAdder (#111790) üzenetére


Z'Z"
őstag

Őt is lehetne alkalmazni. 😂

(#111796) hobizoli válasza Z'Z" (#111795) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kanna nem huje am, csak tetteti
ezzel adja el magat egy dugnivalo butuska szokenek

több drón kell ;P

(#111797) hobizoli válasza DeathAdder (#111790) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem volt itt casting szerintem
max egy kanapen

vagy eleve vmelyik fejesnek a csaja a TV-nel

több drón kell ;P

(#111798) forceberg válasza Peterhappy (#111776) üzenetére


forceberg
veterán

[link]
"De őszintén, szerintetek az fair, hogy a Fradi 2x játszik idegenben és 1x otthon a
Videotonnal, Újpesttel, Debrecennel és Honvéddal is?

A csoda vidi meg pont ezekkel játszott 2x otthon?"

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111799) BenHans válasza DeathAdder (#111790) üzenetére


BenHans
addikt

[link]

Mellesleg elég eredményes. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111800) bagyulajuve válasza DeathAdder (#111790) üzenetére


bagyulajuve
addikt

legalább van hova fejlődni ;]

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.