Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111501) Z'Z" válasza DeathAdder (#111500) üzenetére


Z'Z"
őstag

😁
AEK azért már keményebb falat lenne, legalábbis eddig úgy néz ki, hogy őket kapná a Vidi, ha továbbjut.

(#111502) Ringman


Ringman
nagyúr

A FIFA felszámolta a korrupciót, vagyis megnyomta a törlés gombot. Legalábbis ami a frissen kijött etikai kódexet illeti. Az AP híre szerint egyből szembetűnő, hogy a vétségek között egyáltalán nem szerepel a korrupció. Nem is szerepelhet, hiszen Gianni Infantino, FIFA-elnök szerint ezt sikerült az elmúlt három évben teljesen megszüntetni. A sportvezetőt bizonyára az sem zavarta, hogy az elmúlt két évben azért a szervezet nem egyszer kapott új kritikát.

A FIFA viszont magát bevédi a belső ellenfelektől, új vétségként bevezette a rágalmazást. Nyilvánosan nem lehet majd kritizálni a szervezetet a tagoknak, de egyelőre nincs körülhatárolva pontosan, hogy mi számít rágalmazásnak, gumiszabályként lehet majd alkalmazni. Nagyjából bárkit bármikor el lehet meszelni.

[link]

(#111503) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Európába rúghatja magát a vidi. Most vagy soha

... és kimaradt, de kár érte. De még mindig a videoton van közelebb a továbbjutáshoz.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111504) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ott a tizi! Már csak be kell rúgni.

Hát,nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111505) forceberg válasza itouchfan (#111504) üzenetére


forceberg
veterán

A bunkó a hálót is letépte...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111506) Napfénysüti

Lazovic te majom. :C

Més que un club!

(#111507) itouchfan válasza forceberg (#111505) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nagy majom ez a csávó...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111508) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez az intermezzo még a vidinek jöhet jól :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111509) Z'Z" válasza itouchfan (#111504) üzenetére


Z'Z"
őstag

A hálószaggatás megvolt, csak labda nélkül. 😂

(#111510) Egon


Egon
nagyúr

Ennek a délszláv b*romnak, egy masszív fizetésmegvonáson felül, még a háló árát is levonnám a fizetéséből... :W :W :W Halmazati büntetésül hálót kellene készítenie, 50 órás közmunkában.
Érdemes összehasonlítani ezt a büntetőrúgást, mondjuk a vb-n elvégzett tizenegyesekkel. Hűen mutatja a különbség a bajnokság és az itt játszók színvonalát (a nagy reménység mélynövésű Kovácsnak, talán két értelmes megmozdulása ha volt a meccsen).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#111511) AtHoS


AtHoS
nagyúr

A "hülyegyerek" miután elütötték a lábát miért pörög a földön mint a búgócsiga? Ezt kötelező előadni edzésen is amúgy?

Azt már meg sem kérdem, hogy szándékos hálószaggatásért miért nem jár sárga lap :F

read-only mode on the forum

(#111512) Ringman válasza AtHoS (#111511) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy látom lazovic klasszisával nem találkoztál még: [link]

vagy nem ő volt? nem nézem a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#111513) salesman válasza AtHoS (#111511) üzenetére


salesman
őstag

Neymartól tanulta, de sajnos csak ezt.

Türűűűdrááá!

(#111514) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ha tovább jut a Vidi, ha nem (de tegyük fel hogy igen), nekem akkor is lesz hiányérzetem. Értem én, hogy a siker és az eredmény az első, de jó lenne néha jó focit is nézni...
És oké, lehet mondani Dárdai válogatottját, meg az EB-t de az azért más volt szerintem.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111515) jbalint18 válasza itouchfan (#111514) üzenetére


jbalint18
tag

Itt akkor várj csak focit ha az élcsapataink értéke legalább 35-40 millió euró lesz addig hülyeség lenne támadófocit játszani mert az sikertelen ha nincs meg hozzá a megfelelő keret .

(#111516) DeathAdder válasza jbalint18 (#111515) üzenetére


DeathAdder
veterán

mondjuk a tmarkt értékbecslésekből sem kellene kiindulni, jól látszott ez a Ludogorec ellen is :)

(#111517) Egon


Egon
nagyúr

Ennek a Kovács gyereknek ez már nem az első alattomos szabálytalansága (a labda a közelben sem volt, ahogy odalépett).
Mondjuk Pátkai melltartója is felvet bizonyos kérdéseket... ;] :DDD
Szerk.: ahogy látom, Husztinak is van... :F

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#111518) jbalint18 válasza DeathAdder (#111516) üzenetére


jbalint18
tag

Ki mondta hogy én abból indulok ki ? ( Ha egy játékos sok gólt lő akkor növekedik az értéke is kérlek mutass már 1 játékost ebbe az egész magyar bajnokságban aki legalább 20 gólt lő egy szezonba vagy mutass egy olyan játékost aki labdabiztos ....)

(#111519) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Huhhhh Kovácsik. Már csak percek vannak vissza. Koncentrálni kell

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111520) itouchfan válasza jbalint18 (#111515) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem azt mondtam, hogy szépet, hanem hogy jót. Súlyos technikai hibák, meg nem értések, színészkedés és majomkodás nélkül.
Akár egy hasonlóan fegyelmezett védekezéssel, csak szépen végigvezetett kontrákkal, esetleg időszakos labdabirtoklással, labdajáratással, mindezt gyorsabban, több ésszel.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111521) itouchfan válasza Egon (#111517) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem melltartó, hanem a GPS jeladó, mérőrendszer tartója... Vidi Catapult márkájú rendszert használ.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111522) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#111523) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Iigen! A videoton megcsinálta.

... és ezzel biztossá vált, hogy a IX kerületben nemzetközi mérkőzések kerülnek megrendezésre. Hogy milyen, az még a jövő zenéje. Bízzunk a legjobbakban.
Az aeká ellen jövőhéttől indul az utolsó csata, ahol aztán tényleg semmi vesztenivalója nem lesz a vidinek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111524) itouchfan válasza LyonnaisFan1 (#111523) üzenetére


itouchfan
senior tag

Már az európa ligának is örülni kell. De mindenesetre jó lesz, már várom, remélem lesz valami jó európai csapat, akár itt, akár BL-ben.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111525) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Gratula a Vidinek!

Nagyon szarul játszottak szerintem, hátul nagyon szervezettek voltak, de elöl kettőt sem tudtak passzolni. A kihagyott bünti után azt hittem vége, ennek ellenére ez a Malmő nem érdemelt továbbjutást. Ritka gyenge egy csapat, a Ludogorets sokkal komolyabb ellenfél volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#111526) AtHoS válasza Ringman (#111512) üzenetére


AtHoS
nagyúr

azigen :Y bár most nem a "lazac" volt, hanem egy sötétebb bőrű játékos, de a lényeget bemutatja a linkelt video

salesman
Affene, hogy csak ilyeneket sikerül ellesni a nevesebb "sztároktól" :(

read-only mode on the forum

(#111527) g0dl


g0dl
addikt

Akkor egy klubcsapatunk megélte az őszt. Ilyen is jó régen volt.

(#111528) Peterhappy válasza itouchfan (#111520) üzenetére


Peterhappy
őstag

A Vidi most nyert magának nyolc meccset arra, hogy bebizonyítsa, hogy jól is tud játszani.
Jelen esetben a cél szentesítette az eszközt. És mennyivel jobb csúnya játékkal egy fos meccsen továbbjutni, mint szépen elhullani?
Nem vagyok oda a Vidiért és akkor piszkosul finoman fogalmaztam. De le a kalappal előttük. Magyar viszonylatban erős keretük van, fizikálisan, mentálisan rendben vannak, lám ezek egyelőre Európában is érnek valamit. És messze nem érzem őket teljesen esélytelennek az AEK ellen sem (igaz azt most nem tudom, hol rendezik az első meccset).
Igen, mákja volt a Vidinek a luxemburgi csapat ellen, mákja a Ludogorets-cel (amely jobb csapat, de borzasztóan rosszul játszottak), nagy mákjuk a Svédországban talált góllal és általában a sorsolással, de tettek is azért, hogy szerencséjük legyen és éltek a lehetőségeikkel. Ez nem volt megtiltva a többi magyar csapatnak sem, nekünk sem. És nagy bravúr lett volna túljutnunk a Maccabin, de nem nagyobb, mint a Vidinek a Ludogorets-cen. Így mi mást tehetnék, mint hogy megemelem a kalapom és gratulálok a fehérváriaknak!

[ Szerkesztve ]

(#111529) KubanitoS válasza Peterhappy (#111528) üzenetére


KubanitoS
veterán

Három körös továbbjutást én azért nem nevezném máknak. A luxemburgi csapatról meg annyit, hogy miután kiejtette őket a Videoton, kiverték a Légia Varsót... Vannak azért érdekes dolgok a mai fociban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#111530) DeathAdder válasza jbalint18 (#111518) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor nem tudom mi másból ítélted meg, hogy milyen csapat ér 35-40 milliót :) a gólok az egy dolog, topbajnokságokban sem sok csapatban szereznek 20 gólokat játékosok.

(#111531) itouchfan válasza KubanitoS (#111529) üzenetére


itouchfan
senior tag

Érdekes dolgok: jól megszervezett védekezés, küzdőszellem, agresszivitás, és begyakorolt pontrúgások.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111532) jbalint18 válasza DeathAdder (#111530) üzenetére


jbalint18
tag

Például abból hogy mennyire jó játékosok alkotják a keretet vagy netalántán abból hogy mennyire eladható egy játékos . Ezzel le szeretném zárni az általad indított kötözködős vitát . Köszönöm, mert ennek semmi értelme. :R

(#111533) jbalint18 válasza Peterhappy (#111528) üzenetére


jbalint18
tag

Ez a Maccabi simán verhető lett volna egy jobb edzővel mert a keret megvan hozzá úgyhogy nem kell itt mentegetőzni ezt a vezetők qurták el elég rendesen .A Vidi pedig azt csinálta amit ilyenkor kell .

(#111534) DeathAdder válasza jbalint18 (#111532) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké -bár ez így nagyon szubjektív álláspont- :R eszemben nem volt kötözködni, bocs ha így jött le :N

(#111535) Cartevo válasza Peterhappy (#111528) üzenetére


Cartevo
őstag

Nálatok lesz az 1. meccs. Az Athén Malmö szintű. Érdekes, hogy délre van Debrecentől, de más időzóna.

(#111536) BenHans válasza DeathAdder (#111492) üzenetére


BenHans
addikt

Örülök, hogy ezt írtad, mert a rivális szurkolók kommentárját olvasva szinte már elbizonytalanodtam. :U :D
Komoly stabilitást hozhat a középpályán egy ilyen sokoldalú vkp Ninja kiválása után is.
Az alkata alapján verőember is lehetne, de neki esze és szeme is van a játékban, ezt talán tükrözi a több mint 70 passz meccsenként 88%-os pontossággal, mindemellett nem is lassú.
Amúgy Héctor Herrera (Porto/Mexikó) lett volna az alternatívája.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111537) DeathAdder válasza BenHans (#111536) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem max irigységből mondta aki mondta :)
Sevillában kurvajó emberevő volt a BL-ben amikor láttam és a magassága is nagy előny.

(#111538) sh4d0w válasza Peterhappy (#111528) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, mákkal mentek 3 kört... Bizonyára az albán 2. ezeknél sokkal erősebb volt...

https://www.coreinfinity.tech

(#111539) BenHans válasza DeathAdder (#111537) üzenetére


BenHans
addikt

A hab a tortán, hogy Monchi is villantott és kihasználta sevillai múltját.
Gyorsan utánajártam, mert azt hittem elírás vagy Ł-ban értendő, de több forrás szerint is 26.65M€ + 4M€ bónuszért cserébe érkezett. :D

Az AS Roma English Official twitter oldalát érdemes figyelgetni, ugyanis magas szinten űzik a humort és trollkodást.
Azt mondják N'Zonzival biztosra ment a Roma. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#111540) DeathAdder válasza BenHans (#111539) üzenetére


DeathAdder
veterán

Haha :DDD

csak nehogy a barszának SR–71 Blackbirdje legyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#111541) itouchfan válasza BenHans (#111539) üzenetére


itouchfan
senior tag

Zseniális az az oldal.

CR kicsit stílusosabban volt felöltözve mikor megérkezett Torinóba . :DDD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#111542) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Zinedine Zidane ➡️ Manchester United :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#111543) Peterhappy válasza sh4d0w (#111538) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azt mondtam, szerencsejuk volt, de meg is dolgoztak erte es meg is erdemeltek a tovabbjutast, s a tobbi magyar csapatnak, igy s Fradinak sem volt megtiltva, hogy eselyeskent (pl luxemburgiak ellen) vagy kevesbe eselyeskent (pl Maccabi ellen) tovabbjussanak. Nem ertem mi szukseg "alban masodikozni", de biztos az en keszulekemben a hiba.
Az biztos, hogy van mit ellesni a Viditol, tavaly bravur a Bordeaux ellen, iden csoportkor, nekunk meg kb tokmindegy kit kapunk.

(#111544) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tudjátok mi lesz a legjobb...
Ha a vidi EL-ben marad, és a 70 magyar sportcsatorna közül azt sem fogja adni egyik sem, mert senkinél nincsenek a közvetítési jogok :DDD

(#111545) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

La Liga 18/19-es szezon spiler2?!?! Komolyan? :(((

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#111546) DeathAdder válasza Z'Z" (#111542) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mivan? :DDD

(#111547) vond válasza DeathAdder (#111544) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor majd hirtelen nagyon fontos lesz az EL közvetítések joga, aztán farzsebből kifizeti valamelyik "állami" adó. Szerinted hagyják, hogy mondjuk az ertéelkettőn menjenek a Videoton meccsei? Amúgy nem is tudtam, hogy most már ott sem tolják az EL-t. Jópár évig ott voltak a jogok, nem?

(#111542) Z'Z": Hö? :DDD Ja, hogy egy L’Equipe interjúban nyilatkozta, hogy szeretné, és vállalná. Hát, azért ez még elég képlékeny így. Mindenesetre érdekes lenne.

(#111545) LendvaiFeri1: Igen, komolyan. Mondjuk nézni saccra max. párezer háztartásban lehet, de nem baaaaaj, a lényeg, hogy a jogok ott vannak. Még szerencse, hogy nem nézek spanyol focit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#111548) #16514048 válasza Z'Z" (#111542) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én csak annyit találtam, hogy azt mondta, szeretne majd a jövőben ott edzősködni.

[ Szerkesztve ]

(#111549) DeathAdder válasza vond (#111547) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, tavaly még ott volt meg a Digin, de idén lejártak a jogok..

Ha nem kell senkinek, akkor remélem a Digi azért megveszi, jobban szeretem mint a BL kirakatcsapatok fetrengéseit egymás ellen, vagy a töltelékcsapatok lemészárlását :DDD

(#111550) Cartevo válasza DeathAdder (#111546) üzenetére


Cartevo
őstag

$

[]]]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.