Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111051) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#111049) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ugyanez lesz itt keleten is. Kaptunk egy modern kornak megfelelő kis létesítményt. Igenám, csak fenn kell tartani. Vagy idővel az enyészeté lesz :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111052) Sonja


Sonja
veterán

Tudja valaki, hogy mi fogja adni a holnapi Chelsea - Man City szuperkupa meccset? :F Sehol nincs írva. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#111053) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#111051) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#111054) DeathAdder válasza Sonja (#111052) üzenetére


DeathAdder
veterán

tudomásom szerint az FA kupa közvetítései jogaihoz tartozik, de idén lejárt a licensz sport tv-vel, azóta semmi infó ¯\_(ツ)_/¯

(#111056) Ringman válasza Z'Z" (#111055) üzenetére


Ringman
nagyúr

a magyar csapatoknak az el csak macera - egyrészt a szurkolók is látják hol állunk, másrészt meg ott teljesíteni is kell, az nb1-ben nincs ilyen kényszer.

(#111057) LyonnaisFan1 válasza Z'Z" (#111055) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Főleg a pestiek. Köztük a fradi meg évek óta beégeti magát.
A vidi az utolsó mentsvár, de rájuk meg négy igen nehéz meccs vár két ellenféllel szemben.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111058) Ringman


Ringman
nagyúr

belenéztem az inter-lyon meccsbe, nem véletlen hogy nem nézek felkészülési meccseket, libalegelőn kocog mindkét csapat.

(#111059) DeathAdder válasza Ringman (#111058) üzenetére


DeathAdder
veterán

nekünk jó sörmeccseink vannak, simán nívósabb mint a BL selejtezők amiket eddig láttam :)

(#111060) Tibiajax válasza Ringman (#111058) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen..de azért nyertünk :)) és ismét Lutaro

(#111061) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#111060) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Vidal bemutatkozott már? :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#111062) salesman válasza LyonnaisFan1 (#111057) üzenetére


salesman
őstag

[link]

Türűűűdrááá!

(#111063) Z'Z" válasza salesman (#111062) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezt a cikket ugye te sem veszed komolyan?
Már ez is nevetséges:
"A kiállítás, ami megroppantotta a Vidi BL-ellenfelét"
:DDD
Szegények úgy összeroppantak, hogy 10 emberrel is megizzasztották a Vidit.

A bíró jól látta az esetet, mert pont előtte történt, ráadásul Virgil Misidjan tette ki előszőr a kezét:

Igaz, nem ért lapot, de ez a bíró döntése.

"Az esetet megnézve jól látszik, hogy minimum annyira színészkedett, amennyire Juhász Roland odakönyökölt neki."
Hova könyökölt?

Végezetül, csak ennyit mondanék (írnék) a fentiekhez :A győzelmet nem kell megmagyarázni.

Szerk:Elnézést a képminőségért.

[ Szerkesztve ]

(#111064) salesman válasza Z'Z" (#111063) üzenetére


salesman
őstag

A meccset nézve én nem tartom jogosnak a kiállítást.
Juhászt meg a többi favágót hagyjuk, mert ők szabálytalakodnak a legsunyibb módon.

Türűűűdrááá!

(#111065) Z'Z" válasza salesman (#111064) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ezt írtam én is, hogy nem ért lapot.
Juhász és Fiola gyalázat volt, amit műveltek.

Egyébként nemrég beszélgettem a haverokkal, arról hogy az EB-n azért "hajtottak" a focistáink, hogy kedvező ajánlatot kapjanak külföldről. Mivel nem jött és nem is nagyon keresték őket, így hirtelen elfelejtették azt is, amit eddig tudtak.
Lehet szidni itt a vezetést, de először a játékosok fejében kellene rendet tenni. Persze lehet írni, hogy rossz közegben nőttek fel, de a lehetőség ott van mindenki előtt, hogy kitörjenek ebből.
Így, hogy nincs semmi motiváció, mert megkapják a fizetést és bejárnak edzést imitálni, nehéz is valami nagyot várni tőlük.
Állítólag a képzésünkel sincs gond, mert fizikailag fel tudnák venni a versenyt top focistákkal.
(Ezt talán Dárdai mondta, de sajnos nem találom a nyilatkozatot.)
Mondjuk "szakértő" utánpótlásban már elsők vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#111066) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#111061) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a juventus-cimer tetkós vidalra gondolsz?.... ugyan már
mi modric-ot akarjuk.

(#111067) máyköl válasza Tibiajax (#111066) üzenetére


máyköl
veterán

Álmodik a nyomor. ;]

(#111068) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#111066) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

tiszta sor :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#111069) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#111068) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mmm....megondoltam magam

(#111070) salesman válasza Z'Z" (#111065) üzenetére


salesman
őstag

Nos akkor teljes az egyetértés. :C

Türűűűdrááá!

(#111071) máyköl


máyköl
veterán

Na, úgy tűnik nem jön végül Madridba se Hazard, se Courtious, se Neymar, se Mbappe...
Izgalmas egy év lesz, Ronaldo pótlása nélkül.

Mondjuk Hazardnak is utolsó esélye volt még eligazolni valahova...

(#111072) Tibiajax válasza máyköl (#111071) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megirták, h Bale lesz az új CR9.....
: ))

(#111073) máyköl válasza Tibiajax (#111072) üzenetére


máyköl
veterán

Csak bírjon ki 3 meccset sérülés nélkül. Én akkor már boldog leszek.

(#111074) hobizoli válasza Tibiajax (#111072) üzenetére


hobizoli
nagyúr

aha, de

rokiparkoloba is kap egy kartyat kb, annyit hikomatkodik

több drón kell ;P

(#111075) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem tudom gyerekek:) lehet nem lesz igazam, aztán a végén behúztok megint egy bl-serleget majd, de.. azért zizu meg cr9 az gci nagy érvágás lesz a királyi gárdának..
akár lesz a végén valami új ember, akár nem
és most először sajnálom a real-t, és nem feltétlen szánalomból.. egyszerűen csak elég belegondolnom, mi lenne ha a barca elvesztené messi-t.. hát most nem azt mondom h nem néznék jó ideig barca-meccset, de nagyon durván nem lenne ugyanaz. és kegyetlen szomorú lennék
és most ti gondolom, valami hasonlót érezhettek

persze, másfelől nézve, mivel a magam részéről én rühelltem ugye cr-t, annyi jó lehet a dologban -szintén megint csak magamra gondolva önző módon-, hogy hátha felépül majd egy új, igazán szimpi királyi csapat. a portugál ratyik eltűntek, már csak butafejű barbár kázemirót kéne dobni..
mbappét pl simán el tudnám képzelni hófehér mezben

[ Szerkesztve ]

(#111076) forceberg válasza Tibiajax (#111075) üzenetére


forceberg
veterán

már csak butafejű barbár kázemirót kéne dobni..
A főtulok egy sorral hátrébb még a fedélzeten... egy viselkedésben is hozzájuk méltó párt kellene találniuk Varangy mellé.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111077) venember83


venember83
nagyúr

Giorgio a barátságos. :D

(#111078) DeathAdder


DeathAdder
veterán

West Bromwich új kabalája a Boiler Man, ez van ha bojlergyártó mezszponzorod :C

(#111079) Tibiajax válasza DeathAdder (#111078) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D hibátlan

(#111080) Peterhappy válasza DeathAdder (#111078) üzenetére


Peterhappy
őstag

Parádés :C

Ennél csak az Evertonnak volt talán extrémebb kabalája, igaz az a prosztatarákra volt hivatott felhívni a figyelmet (ha jól tudom)

(#111081) dracox válasza Tibiajax (#111075) üzenetére


dracox
addikt

Cr7 elkényeztette a Real szurkolókat az évi 50 góljával ezzel pedig eleg magasra rakva a lécet. Előbb utóbb a Barcelonanal is be fog ez következni amikor Messinek búcsút intenek csak kérdés, hogy mikor. Azt sajnálom a legjobban, hogy Benzema - Mayoral duóval akarnak nekivàgni a szezonnak ami halott ügy szerintem, de a piacról valakit hozhatna Perez még ha nem is hatalmas név. Marianoval kiegyezne a legtöbb szurkolo ahogy nezegettem forumokat. Mbappét pedig pár év múlva elhozzák a PSG-től.

(#111082) hobizoli válasza dracox (#111081) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Messi-t nem fogja a Barca elkuldeni soha

tavaly ruppotlankodtak Mbappe-n, most tuti cumicecil lesz a szezon

több drón kell ;P

(#111083) Tibiajax válasza hobizoli (#111082) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cumicecil..:D ne már. a fiatalabbak nem is értik.. :)

(#111084) dracox válasza hobizoli (#111082) üzenetére


dracox
addikt

Persze, hogy nem fogják elküldeni, de már Messit is lassan kikezdi az idő vasfoga.
Az ő pótlása lesz majd akkor kérdés, mint a Realban jelenleg CR7.

(#111085) bandus válasza máyköl (#111071) üzenetére


bandus
veterán

remélem még modric is elmegy. én amúgy nem lepnék meglepve, szívesen megnézém őt az interben, de kb. neki is ez lehet az utolsó kiugrási lehetőség. baromi sikeres öt éve volt itt a bl címekkel, én el tudnám fogadni, hogy váltani szeretne, az inter meg tökélets lenne neki. az olasz bajnokságban még nagyon topon lenne, nagyon élne, én úgy gondolom. a horvát spanok tárt karokkal várják, ronival is össze tud futni egy kávéra és milánóból még az első osztályú vonatjegy is olcsóbb haza :K

jobban zavar inkább a gyengülés a csapatnál és, hogy az új edző egy barca módra felépített mini spanyol válogatottat akar a csapaton belül. ramos, carvajal, nacho, odriovalaki (egy teljes válogatott védelem gyakorlatilag), vazquez, asensio, isco, ceballos meg esetleg llorrente a középpályán, továbbá ott van mayoral. helyette azért visszahozhatták volna marianot legalább :U

szóval ha ezeket a játékosokat fogja erőltetni, akkor nem tudom mi lesz kroos-szal, casemiroval, modriccsal. isconak kb. ez az ultolsó lehetősége, hogy akkora játékossá váljon amekkorának beharangozták. és bízom benne, hogy asensioból ki tudják hozni a maximumot, mert felépítése alapján igencsak cr-re hajaz, tehetsége, technikája talán még több is van neki, csak azt az irgalmatlan mennyiségű munkát kéne mégbelerakni a fejlődésébe, amit ronaldon kívül szerintem senki nem tett meg a futballban. jah, és persze vinicius. nekem nagyon tetszik a srác. és már vízionáltam is magam előtt hogyan tud együtt játszani egy brutálisan atletikus, nagy gólokat verő ronaldo-like asensio, kiegészítve a trükkös, gyors, robbanékony ronaldinho-like viniciussal, megtámogatva még bale gyorsaságával és a többiekhez képesti rutinjával. nah, az csemege lenne azért.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#111086) DeathAdder válasza dracox (#111084) üzenetére


DeathAdder
veterán

lamasia....

(#111087) Tibiajax válasza bandus (#111085) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a szurkolókon nem múlik semmi, az biztos

cumicecil balzsam! xd

(#111088) máyköl válasza Tibiajax (#111075) üzenetére


máyköl
veterán

Cr elmenetele még jól is kisülhet. Gondolj bele, mostantól veszélyesek leszünk szabadrúgásokból is. ;]

Egyébként mindig is úgy gondoltam, hogy a Barca sokkal jobban Messi függő, mint a Madrid Cr. A Barcának sokkalta joban fog fájni (sztem évekig), ha Messi lelép vagy használhatatlanra kiöregedik. Bár ettől függetlenül egy Hazard -al minimum pótolni kellett volna a portugált, de nem féltem a srácokat, vannak itt gólképes emberek (Isco, Bale, Asensio, Vazquez, vagy akár Kroos és Modric, + ügyes ez a Vinicius srác is). A franciát direkt nem említettem.

Úgyhogy egy kicsit szerintem jobban van most sajnálva a Madrid, mint amekkora baj van valójában. Lehet itt meglepetés...

(#111089) grabber válasza máyköl (#111071) üzenetére


grabber
addikt

Az elmúlt években a Real nem is vett nagy sztárt. Vagy nagyon nem költekezett. Mindenki más szórja a lovét,valahogy a Real nem. Vagy nem sikerül neki megvenni senkit vagy nem akar belemenni az eszement pénzköltésbe,ami nem biztos hogy megtérül.

Modric-nak is ezért ilyen magas a kivásárlási ára. Mivel nem jött senki a Realhoz,nehogy elmenjen a legbiztosabb pont. Ezért lehetetlenné tették a megvásárlását. Szerintem jól csinálta az öreg. A Real most nem bírná el ha Marcelo,Modric elmenne.

Régen sokan magukbak nevelték ki a játékosokat. Realnak kéne a fiatalokat megvenni,kinevelni és egy egy világsztárt berakni a nagy csapatba. Az hogy valakiért 200 milliót fizessenek és fetreng a pályán az eszement. Ebbe a Real sem tud belemenni hogy mindenkit megvegyenek mert emiatt mindenkinek az ára feljebb ment.

(#111090) máyköl válasza bandus (#111085) üzenetére


máyköl
veterán

Modric ne menjen sehová .Ő jobban fájna mint Cr.

A baj az, hogy el tudom képzelni, hogy valóban váltani akar. Emberek, ez a csapat már a duplázással történelmet írt, de raktak még egy lapáttal erre, megnyerték a harmadikat is zsinórban. Tökre érthető a motiválatlanság a srácokban, hova lehet ezt még überelni? A fiatalabbak még csak-csak motiváltak a hosszú évekre tekintettel, de ha egy Modric azt látja hogy lelépett Zizou, ment utána Ronaldo is, a haverok meg Milánóban várják, Madridban pedig amit lehetett elért, sőt legenda lett, hát nem csoda hogy kacérkodik a váltás gondolatával. De ne menjen akkor sem. Modric kell és kész. :K

(#111091) gyuromoj válasza máyköl (#111090) üzenetére


gyuromoj
veterán

Modric félesege, egyben az ügynöke is.
Lehet béremelést akar kicsikarni az urának.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#111092) LyonnaisFan1 válasza salesman (#111062) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az összterrisse Vadkettő :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#111093) máyköl válasza grabber (#111089) üzenetére


máyköl
veterán

Ha jól emlékszem az utolsó játékos akiért nagy összeget adtunk, tehát "galaktikus igazolás" volt az James, 80millió EUR, 4 évvel ezelőtt. Javítsatok ki ha rosszul emlékszem, de azóta kirívóan nagy összegért nem vásároltunk. Itt valami történt a fejekben, és koncepciót váltottunk.

Asensio 8m, L.Vazquez 5m, Kovacic 22m, Kroos 25m, Ceballos 10m, stb. stb.

Szép irány, kérdés hogy kifizetődő -e.

2014 óta a Barca: Suárez, Ter-Stegen, Rakitic, Umtiti, Dembele, Coutinho...

(#111094) hobizoli válasza máyköl (#111093) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat ahhoz kepest 3-4x a BL cim csak osszejott ezekkel is

több drón kell ;P

(#111095) dracox válasza máyköl (#111093) üzenetére


dracox
addikt

Nekem tetszik ez az irányvonal amit Perez elkezdett, de Benzema folyamatos szerepeltetése nem hagy nyugodni. Valamint Mayoral sem életbiztosítás igaz hogy nagyon kevés lehetőséghez jutott eddig a csapatban, ezért remélem megcáfol a kis spanyol ebben az idényben.
Még ca. van egy hónap az átigazolásokból és kész lenne a csapat? Nehezen hiszem el Perezt ismerve.
Vinicius pedig kellemes meglepetés eddig.

[ Szerkesztve ]

(#111096) máyköl válasza dracox (#111095) üzenetére


máyköl
veterán

Nem fog igazolni. Kész a csapat.

(#111097) forceberg válasza máyköl (#111093) üzenetére


forceberg
veterán

Mind olyan Pedro szint. Ezek a támadók CR nélkül fasorban sem lesznek...
Még egy kérdés mellett nem lehet elmenni, hogy a játékvezetés is átszékel-e CR-rel?

Kroos azért volt csak ennyi, mert egy éve volt hátra, vagy benne volt a szerződésében, ha menni akar, akkor ennyi?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#111098) Ringman válasza máyköl (#111093) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem 30 feletti ár rémlik kovacicnál

(#111099) DS39 válasza Ringman (#111098) üzenetére


DS39
nagyúr

31 volt. Transfermarkt szerint.

[ Szerkesztve ]

(#111100) DeathAdder


DeathAdder
veterán

sziti cselzi cumminity shield

acestream://24f0be49a80a57ac98722825a4c1097bea1a304b

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.