Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99669) ubyegon2 válasza r3dsnake (#99629) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

amennyiben előre töltöttél fel egy bizonyos forintösszeget egyenlegre, akkor a még meglévő keretedet érdemes a váltás előtt elhasználnod, mert a váltás során ezek automatikusan törlődnek,

Szerintem inkább ez erősen aggályos! Pénzt raksz fel az egyenlegedre és az csak úgy törlődik? Olyan nincs, hogy törlődik pénz, ez simán ellopják tőled. :(

A több évtizedes hűség meg annyit ér, hogy amikor lejárt a hűségem, váltani akartam Domino-ra, erre megkaptam egy kedvező ajánlatot, egye fenyő, belementem. Utána kár volt egy hét múlva felmennem a honlapra, mert ugyanannyi pénzért dupla annyi net volt már alapból a nekem ajánlott kedvező csomagban és a 3x2000 ft kedvezmény is megvolt. Egyszóval az ember huszonév után azt hisz, nem b*sszák át......

Még azt se mondom, hogy undorító dolog ez így, egyszerűen csak ez ilyen. Még ezt a mostani egyéves hűséget kivárom...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.