Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96270) r3dsnake válasza Soulfly842 (#96255) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azért is adok hangot a véleményemnek, mert muszájból váltok szolgáltatót. Tizenöt éve vagyok Telekomos, helpdeskes is voltam náluk, családban és haveri társaságban is akad Telekom dolgozó. Mégis muszáj volt átmennem és inkább két előfizetést fizetnem, mert nincs elérhető árú alternatíva a Telekomnál korlátlan netre. Még Magenta 1-ben sem. Nem érdekel a korlátlan hívás, sőt havi 10 percnél több sem, és több ismerősöm is így van vele. Sokaknak csak net kell, és havi pár perc. Ez jelenleg, elérhető áron csak más szolgáltatónál van, így nem csoda, hogy sorra mennek át az ügyfelek. Nem örülök, hogy váltanom kellett, és visszajövök, ha jó ár-érték arányú netes csomagot adnak, de addig nem. A korlátlan böngészés opció is használhatatlan már jóideje. (Márc 1-től életbe lépő változtatások előtt sem volt már jó.) Többször is jeleztem milyen weboldalak nem töltenek be rendesen (pl. az összes wordpress site), amire azt az írásos választ kaptam, hogy minden rendben van náluk.

Szóval egyelőre élvezem a szabadságot máshol, és ha lesz miért, visszajövök.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.