Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92551) #86564352


#86564352
törölt tag

Ezeket az előleg sztorikat olvasva kíváncsiságból beléptem és megnéztem egy iphone 8-at részletre. Semmi drága korlátlan csomag szándékosan, kiválasztom 2 év hűség Mobil S + 2GB net és azt írja átvételkor fizetendő: 0 Ft tehát nem kérnének előleget.
Talán 2010 óta vagyok domino majd előfizetéses ügyfél havi 2-3 ezret hagytam náluk nem nagy cucc tehát, számlával soha nem késtem arany szintet jelez. Nagy zűr lehet a rendszerben, ha 10-20 éves ügyfelektől 10 ezres csomagokra is kéri még a készülék árát szinte egészében előlegként, minden nap mást jelezve.

(#92552) szabogabor10 válasza -Ben- (#92550) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mi konkrétan idén vagyunk 20 éve náluk. :W

Ha nem kapunk rövid időn belül hivatalos állásfoglalást, illetve nem vonják vissza ezt a játékot, minden nagyobb médiumba be kell vinni az ügyet, és ebben kérem a ti segítségeteket is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92553) thomas77 válasza hzoltan (#92522) üzenetére


thomas77
senior tag

Na végre sikerült valakinek kipróbálnia!

(#92554) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ráadásul az, hogy folyamatosan más összegeket dob a rendszer, mintha lottósorsolás lenne, már fogyasztóvédelmi téma is, úgyhogy nekik is lehet írni nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92555) Def26 válasza szabogabor10 (#92554) üzenetére


Def26
félisten

Én most néztem és semmi előleget nem kér egy termékre sem. Kb. 12 éve vagyunk náluk és jelenleg platina kártyám van. Havi kb. 8000ft hagyok náluk, ami nem is sok.

Lehet azért nem kér előleget, mert általában nem várom meg a részletfizetés végét, hanem pár hónap alatt ki szoktuk fizetni a részletre vett termékeket. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92556) dptrsk válasza Def26 (#92555) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Jelenleg futó részleted van?

(#92557) Def26 válasza dptrsk (#92556) üzenetére


Def26
félisten

6990ft ért egy iphone 6s.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92558) szabogabor10 válasza Def26 (#92555) üzenetére


szabogabor10
veterán

De akkor is nevetséges ez a megkülönböztetés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92559) MK VII válasza szabogabor10 (#92558) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem ne pörögjetek ezen.. Tök felesleges.
El kell menni a Telekomtól... Minél többünknek.. Talán észreveszi magát...
Én ahogy letelik a hűségem azonnal megyek.. Szerencsére már csak fél évig kell raboskodnom.

(#92560) Lacus82


Lacus82
csendes újonc

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy hűségidő nélkül lehet otthoni szolgáltatásokat rendelni? Mert az üzletben mást mondanak, mint ami itt van az oldalukon.
Mi a véleményetek erről? :C

(#92561) szabogabor10 válasza MK VII (#92559) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos attól tartok, nem fogják ettől észrevenni magukat. A hello datától se tették. Az egyetlen lehetőség, hogy nagy tömegekhez érjen el, miket csinálnak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92562) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Üdv!
Láttam az új csomagokat. Na,ost a kérdésem az hogy a 2GB-os nekem elég jó lenne a korlátlan instával, de csak nyáron jár le a hűségem, válthatok vajon?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92563) MK VII válasza norberto_th (#92562) üzenetére


MK VII
veterán

Attól függ, hogy jelenleg a hűséged milyen minimum költésre vállaltad. Annál kisebb csomagba nem léphetsz, de amúgy válthatsz igen.

(#92564) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Nem válthatok csak jövőre, mert a régi csomagom van a Next, majd csak nyáron :W

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92565) MK VII válasza norberto_th (#92564) üzenetére


MK VII
veterán

Miért ne válthatnál?
A lényeg az, hogy lefele nem válthatsz, de felfelé akármikor.
Ezt írtam le az előbbi hozzászólásomban.
Nézd meg, hogy mennyi a vállalt havi költésed a hűségben és az alá nem mehetsz...
Persze, hogy nem engedi a váltást, ha kisebb csomagra akarsz váltani.

[ Szerkesztve ]

(#92566) India


India
aktív tag

Sziasztok.
Rendelt pár napja valaki Iphone x-et? November 6 án rendeltem 16-an szallitast kértem , nem hívtak pedig jött egy email , hogy fel fognak hívni ,nem kértek előleget , pedig új vagyok náluk, másnak?

[ Szerkesztve ]

(#92567) dptrsk válasza norberto_th (#92564) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a Next helyett Mobil hang csomagot kérsz szerintem mehet a 2GB net.
Arra kell csak figyelni, hogy mobil+adat legalább Nexttel megegyező havidíja legyen. [link]

(#92568) szabogabor10 válasza India (#92566) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha belépsz az online felületre, ott mit látsz rendelési állapotnak?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92569) gomez55 válasza Def26 (#92555) üzenetére


gomez55
tag

Ennel a lepesnel meg nem irja ki a mobil eloleget majd csak ha ranyomsz a megrendelesre.
Ezutan jon fel egy ablak ahol irja hogy X osszeget be kell fizetned.

(#92571) India válasza szabogabor10 (#92568) üzenetére


India
aktív tag

Hiába akarok belépni , azt írja ez a felhasználó nem létezik :(

(#92572) szabogabor10 válasza India (#92571) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja persze, jogos, még új vagy, a szerződés pedig csak akkor jön létre, ha leszámlázzák a telót.

Egyébként 99%, hogy nem fognak előleget kérni, már hívtak volna, ha kérnének.
Kezdem azt hinni, hogy totál nem úgy működik a rendszer, ahogy ők szeretnék...

Azt tudom javasolni, hogy hívd fel őket (1414 - 3/1 menüpont), rendelési azonosító alapján meg tudják mondani az állapotot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92573) norberto_th válasza MK VII (#92565) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Mivel ATK Next csomagom van a régi ezért nem valthatok, pedig az nem lefeke módosítás, illetve az ATK-s előfizetés kapcsán a masik előfizetés lejárt és azt most újítottuk meg az új csomagra. Nem fér a fejemben miért nem lehet. A vállatl költést nem írja a telekom app-ban, de az anyuméra írta viszont, enyémnél nem értem miért nem.
Illetve annyi hogy kötbért kelene akkor fizetnem...

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92574) vizslakutya válasza norberto_th (#92564) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nekem is még jövő nyárig volt a hűség ATK Next S re, simán engedte a Korlátlan + 2 giga adatra a váltást.

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92575) India válasza szabogabor10 (#92572) üzenetére


India
aktív tag

Na fel is hívtam őket , megrendeléssel kapcsolatosan jovà van hagyva , magyarán nem kértek előleget , de azt mondta lehet csúszni fog a megrendelés nem biztos 16-an kapom meg :) előzőleg a 256 gb-ot megrendeltem majdnem teljes összeget kértek előleget , aztán lemondtam pár nap múlva megrendeltem a 64gb-ot arra nem kértek előleget , most már biztos , te melyiket vetted?

[ Szerkesztve ]

(#92576) norberto_th válasza vizslakutya (#92574) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Nekem az ügyfélszolgálatos azt mondta nem lehet, mert akkor kötbért kellene fizetnem, illetve mivel régi csomagom van ezért nem lehetséges, neked hogyan sikerült?!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92577) szabogabor10 válasza India (#92575) üzenetére


szabogabor10
veterán

64-est még október 27-én reggel, de meglévő platina előfizetőként, és (akkor még) nem kértek előleget.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92578) St3ven


St3ven
addikt

Beállítottam a Hívásátirányítás menüpontban, hogy minden hívásomat irányítsa át a +36309876543-as hívásértesítő számára, mégsem kapok SMS-t a bejövő hívásokról. Másnak is így működik ez? Csak mert a hívónak bemondja, hogy ha hozzájárul hívószáma kijelzéséhez, SMS-t küldenek nekem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#92579) vizslakutya válasza norberto_th (#92576) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Beléptem a honlapon, díjcsomagot váltok menü és ennyi, elhoztam még egy telefont is.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92580) India válasza szabogabor10 (#92577) üzenetére


India
aktív tag

November 6 án meg a régi rendszerük volt , most már tudtommal előleget ír ki , belaktad a telefont hely így is van? :) Kicsit félek a 64 gb-tol :)

(#92581) szabogabor10 válasza India (#92580) üzenetére


szabogabor10
veterán

A 6s-emen, ami szintén 64-es, 2 év alatt nem tudtam megtölteni a tárhely felét. :D
A legnagyobb részt a képek viszik el, meg Spotify.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92582) joelke HU válasza Def26 (#92555) üzenetére


joelke HU
senior tag

Inkább tényleg a rendszer hibája lehet. Tegnap éjszakás voltam és több telefont megpróbáltam be a kosárba meglevő dominó számot átváltva illetve új ügyfélként is. Random dobálta az árakat. Volt 100 ezres telefon amiért 150 ezer előleget kért, fél órával később meg egy 250 ezresnél nullát. Szóval ez csak káosz náluk, nincs ebben logika. Ámbár egy nagyon jó mondás szerint a káosz nem más, mint megfejtésre váró rend. :))

Motorola G51

(#92583) norberto_th válasza vizslakutya (#92579) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Na sikerült!! Az a másik ügyfélszolis nem jól tájékoztatott, felhívtam őket újból, mondta hogy még 20% kedvezményt tud is adni az egyik előfizetésből, így már szuper, sőt a 2GB most indult, mivel már nullán álltam jól jött, plussz akkor korlátlan az insta és a face, bár az insta volt ami érdekelt, facebookot nem is használok. A hűségem pedig nem tolódott ki, hanem ugyanakkor jár le, nem kell semmiféle kötbért sem fizetnem, mert ez felfelémódosítás, azt mondja nem is érti miért mondta nekem ezt a másik kollégája, átváltotta és ennyi.

Mégvalami. Annyit mondott még hogy a korlátlan indtánál úgy van hogy ne legyen más megnyitva, mert úgy számolja a rendszer, nade ilhone-on biztos nem fogok bezárogatni appokat, mennyire érzékeny erre, vagy hogyan működik ez pontosan? Azthittem hogy megnyitom az instát és a rendszer érzékli ezt, hogy instát használok. Goneolom majd a tapasztalat...de ha pl messengerből átugrok instára akkor uárjam be a messengert?! :F

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92584) szabogabor10 válasza joelke HU (#92582) üzenetére


szabogabor10
veterán

”Ámbár egy nagyon jó mondás szerint a káosz nem más, mint megfejtésre váró rend. “

Ez milyen igaz. :D

Kíváncsi vagyok mikor csinálják meg normálisan. Rengeteg embert a részletfizetés lehetősége tart a Telekomnál, ha ezt is elveszik, tényleg komoly ügyfelkör csökkenésre számíthatnak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92585) India válasza szabogabor10 (#92584) üzenetére


India
aktív tag

Mesélj jó a telefon? :)

(#92586) szabogabor10 válasza India (#92585) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nagyon király. Imádom. :D
A Face ID, amitől a legjobban féltem, remelkül végzi a dolgát. :)
A másik aggályom a sziget volt, de az abszolút nem zavaró.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92587) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ez kibaszott gáz: teljesen új előfizetőként 160580 Ft előleget, platina meglévőként 360580 Ft-ot állapított meg a rendszer ugyanarra a telóra. Nevetséges. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez szándékos lenne, bár telekomnál már semmit nem tudni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92588) -Ben- válasza szabogabor10 (#92587) üzenetére


-Ben-
veterán

De mondok jobbat: előbb tettem egy próbát és simán elhozhattam volna előleg nélkül, részletre. :DDD

(#92589) atosan válasza szabogabor10 (#92584) üzenetére


atosan
addikt

Így van, ha karácsonyig nem csinálják meg, néhányan morcik lesznek.

Maine coon

(#92590) norberto_th válasza -Ben- (#92588) üzenetére


norberto_th
aktív tag

A Facebook és az Instagram esetében a díjmentes adatforgalom nem foglalja magában a beágyazott video- és hangfájlok lejátszását
Ergo egy videot se lehet megnézni instan? Amik ráadásul automatikusan indulnak el...?! Így sok értelme akkor nincs...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92591) -secret- válasza norberto_th (#92590) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak azok a videók vannak instán. :K

(#92592) hzoltan válasza huberpe (#92539) üzenetére


hzoltan
tag

A hívások felépülése és a HD hang nagyon jó, a kapcsolás szinte azonnal létrejön.

#92536:

Párom Telekomos flottás, nincs aktiválva a voLTE az előfizetésén, ha őt, ill. bármilyen Telekomost hívok, akkor is HD-n és 4G-n marad a telefonom és érezhetően jobb minőségű a hang.

[ Szerkesztve ]

(#92593) szabogabor10 válasza -Ben- (#92588) üzenetére


szabogabor10
veterán

Milyen telóval próbáltad?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92594) -Ben- válasza szabogabor10 (#92593) üzenetére


-Ben-
veterán

iX 64GB...

(#92595) szabogabor10 válasza -Ben- (#92594) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én i8 Plus-szal, de képtelen lennék előleg nélkül rendelni, bárhogy is akarnám...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92596) Buster17


Buster17
addikt

Hali
NetpluszM szolgáltatást hogy tudom lemondani és milyen számra kell küldeni az smst?

(#92597) pethYeti


pethYeti
addikt

Ez ugye csak valami átmeneti hiba?

[link]

Ma módosítottam a csomagomat 80 perc + 6gb internetre. Jelenleg ezt mutatja. Ahogy látszik mintha nem lenne net beállítva. Pedig jött mindkét csomag váltásáról sms. Hihetek az sms-ben írtakra?

(#92598) -secret- válasza Buster17 (#92596) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1414 és -NETPLUSZM

(#92599) karl_fischer válasza pethYeti (#92597) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Nálam is ez van:

92536

(#92600) pethYeti válasza karl_fischer (#92599) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. Nálam is tök ugyanez. Akkor megnyugodtam. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.