Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92901) elekreg válasza Ateszpapa (#92900) üzenetére


elekreg
tag

Pont ezen (is) mérgelődtem itt nem olyan régen, hogy a Telekom hozzáadta a készülék hivatalos árához a kamera árát (kifelé nem úgy számlázza persze, de neki így is jobb) és úgy határozta meg a listaárat.
Az a baj, hogy ha külön nincs is ár feltüntetve a kamerának, attól még kérheti vissza, ha nagyon akarja, mert a csomag része.

(#92902) benczeb


benczeb
aktív tag

Bárkinek van információja, hogy akár az XZ1 vagy az U11+ készülékeket a Telekom tervezi felvenni a kínálatába?

(#92903) Ateszpapa válasza elekreg (#92901) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha jól látom, pont 40 ezer a listaára annak a kamerának.

(#92904) elekreg válasza Ateszpapa (#92903) üzenetére


elekreg
tag

Annyi, és nagyjából annyival is drágább a Telekomnál a Mate 10 Pro (előrendelős) listaára, mint más hivatalos viszonteladóknál, akik nem trükköztek az árazással.

(#92905) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hihetetlen hogy azt a retek appot még mindig nem csinálták meg, lassan egy hete lesz. :W

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92906) Gabesz87 válasza elekreg (#92904) üzenetére


Gabesz87
addikt

Várható esetleg, hogy 1-2 hónap múlva, ha ezt az idióta kamerát már nem adják hozzá, lejjebb megy az ára?

(#92907) szabogabor10 válasza vizslakutya (#92887) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem akarlak megijeszteni, de nekem a Sprinter már tüntetett el egy iPad-et kb. 3 éve...
Akkor megfogadtam, hogy soha nem fogok semmit Pick-pack pontra hozatni többet.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92908) Def26


Def26
félisten

Telekom korlátlan net + 80 perc telefon előfizetést használhatok tabletben? Fog működni az internet része pl. tabletben?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92909) KZP válasza Def26 (#92908) üzenetére


KZP
őstag

Persze, miért ne működne?

(#92910) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Sikerült váltanom Mobil L + 10 GB netről Mobil L + 15 GB net + korlátlan app.-okra.
Kaptam egy sms-t hogy a sim kártyámra alkalmazásokat telepítenek, aztán kicsivel később, hogy a telepítés sikertelen. Attól még a playből letöltött FB, Messenger..etc. appokon már működik a korlátlan opció, ugye? :R

(#92911) Def26 válasza KZP (#92909) üzenetére


Def26
félisten

Mert valami olyasmit olvastam, hogy csak telefonálásra alkalmas készülékben lehet használni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92912) szabogabor10 válasza Def26 (#92911) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hivatalosan igen, de ha néha átrakod a kártyát telefonba és telefonálsz, szerintem nincs gond.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92913) vizslakutya válasza szabogabor10 (#92907) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Gondolom ez csak annyiban érint,hogy ha elvész küldenek egy másikat. Inkább attól tartok,hogy elfogy a telefon.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92914) szabogabor10 válasza vizslakutya (#92913) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem, újra kellett rendelnem, mivel törlődött a rendelés. Csak azt a készüléket vehetem át, amit először feladtak, ha az valahol elveszik, "nem vette át" jeligével törlik a rendelést, nem adnak fel másik készüléket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92915) elekreg válasza Gabesz87 (#92906) üzenetére


elekreg
tag

Már a holnapi naptól illene, mivel a kamerát csak előrendelési promócióban adta hozzá a gyártó, a telefon pedig holnaptól hivatalosan kapható.

(#92916) vizslakutya válasza szabogabor10 (#92914) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ma beszéltem ügyfélszolgálattal ő is nyomozta, innen tudom, hogy tegnap hajnalban futárhoz került, elméletileg ha holnap reggel sem lesz meg, megint hivnom kell őket,a telszámomhoz csatolta a problémát.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92917) SUPREME7 válasza Gabesz87 (#92906) üzenetére


SUPREME7
őstag

254.760Ft lesz kamera nélkül, ami "ajándék" volt :DDD

(#92918) szabogabor10 válasza vizslakutya (#92916) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is tartottam velük a kapcsolatot, de nekem akkor azt mondták, hogy újra kell rendelnem, ha elveszett.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92919) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Na, beléptem a mytelekomba és örömmel ltom, hogy működik az adategyenleg mérés. Viszont azt már szomorúan látom, hogy eddig 600MB-ot használtam fel instagramra és ezt szepen le is vonta a 2GB-os adatkeretemből. Ilyenkor mivan? Akkor mégsem korlátlan az instagram? Fogyasztó megtévesztése?! Szerintem lesz még ebből baj.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92920) fornettisuti válasza norberto_th (#92919) üzenetére


fornettisuti
veterán

Olvasd el a feltételeket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#92921) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Elolvastam. Ezzel előrébb nem vagyok. :C

Videókat nem néztem, appok bezárva. Viszont a háttérben a jegyzetek, icloud szinkronizáció megy, most kapcsoljak ki mindent? Ezt a Telekom sem gondolta komolyan. Ebből szerintem oltári nagy balhé lesz, amit én fogok elindítani fogyasztó megtévesztése címszóval a munkahelyemen és az illetékes NMHH-nál, mert azthiszem ez így nem fair :U

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92922) jani4454 válasza norberto_th (#92919) üzenetére


jani4454
tag

Nekem továbbra sem működik...

(#92923) StLui


StLui
veterán

6 telefonszámból, 3 dominó, 3 Move díjcsomag, csak egy move-nál nem látom az appban a telefonomon, hogy mennyi a mobilnet kerete, és mennyi van még belőle, mi lehet az oka? Simán bug, vagy valami más is lehet?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#92924) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Felvettem a Telekommal a kapcsolatot, de fingja se volt arról hogy ez a korlátlanság hogyan is működik pontosan, mi szerint méri a rendszerük, szervercímszerint, vagy mi szerint. Kb 3x elmondtam neki hogy nem a videókat nézegettem hanem sok képet, direkt teszt jelleggel. Ha azt mondják hogy mindent ki kell lőni, (nem csak appok, hanem icloud szinkron, jegyzetekkel meg mindennel eggyüt magyarul nullára butítani a telefont) akkor biztosan lemondom az összes előfizetést jövőre. A földig ne kelljen már lebutítani a telefont, mert az vicc kategória. Nekem akarta megmagyarázni hogy a stories-t se nézzem, mert videók (egyébként meg képek IS) azért hülyének ne nézzenek már. A hírfolyamon egy videóba botlás elkerülhetetlen, át is görgettem gyorsan, még ha tölt is be belőle, nem ugyanannyit mint amennyit a teljes 5 nap alatt forgalmaztam a képekkel eggyütt.
Az még nagyobb vicc lesz ha (ugye a videók nem tartoznak bele a korlátlanságba) a videóknál átvált a rendszer és akkor méri már a képeket is. Így nincs értelme az egésznek, azért kíváncsi lennék a működésére ennek. Szóval egyelőre erősen nem ajánlottak az új netcsomagok. Én direkt teszteltem először és nem rogyásig insta, vagy facebook, még jó hogy kifejezetten emiatt váltottam csomagot, meg persze a 2GB miatt. Amíg a 2GB-ból van addig tart a korlátlanság, ezzel is tisztában vagyok. Azért elég hamar lerázott a semmivel! A telefon méri az adatforgalmat, és pontosan ugyanannyit vont le a 2GB-ból, kb 19-nél kellene jánom, ehelyett 1.3.
Félreértés ne essék, nem ez a világ legnagyobb problémája, de én kifejezettem nem szeretem ha hülyének neznek, illetve elég sokan ezért is váltanak az új csomagokra.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92925) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Friss: A telót újraindítottam, minden netet használó icloud szinkronizáció ( amit ugye képtelenség állandóan kapcsolgatni) egy app se volt nyitva, ahogy eddig is, mégis vonja az adatforgalmat, innenstől kezdve, ennél jobban nem tudom használni az appot hogy ne vonja.
Ha megnézik központilag láthatják majd hogy az insta generálta a forgalmat és nem vidóe file-ok. Egyelőre mindenkit óvaintenék a közösségi oldalak korlátlanságától, mert az adatkeretből von mindent.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92926) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Tudnátok újra csekkolni, hogy most kér-e mobil előleget az online rendszer? Azt is írjátok le légyszi, hogy van-e már meglévő törlesztőtök azonos folyószámlán és hogy kiemelt számon próbáljátok-e (arany/platina).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92927) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#92926) üzenetére


Soulfly842
addikt

És hogy ügyfélszinten van-e... másik folyó+otthoni csomagon :)

(#92928) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mai Telenor ajánlatra a telekom mit lép? Kitalál valamit gyorsan dupla áron? Nagyon szimpatikus a Telenor
Megvárta az új telekom mobil csomagokat és odavert megint rendesen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92929) Def26 válasza enginev3.0 (#92928) üzenetére


Def26
félisten

Na, mi az? :D Még nincs hűségem telekomtól.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92930) szabogabor10 válasza enginev3.0 (#92928) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mondjuk csak 3 hónapra szól, de tény, hogy nagyon jó ajánlat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92931) enginev3.0 válasza szabogabor10 (#92930) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, és igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92932) dptrsk válasza norberto_th (#92921) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telefon szerint mennyi ment el a megrendelés óta?
VPN nincs ugye?

(#92933) South Velen válasza norberto_th (#92919) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem meg a 15GB-s csomaghoz 8GB-t mutat. Én már meg se lepődök. Remélem az is csak bug, amit te leírsz, mert ez így tényleg undorító lenne..

(#92934) norberto_th válasza dptrsk (#92932) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Telefon szerint 700MB, amit a rendszer le is vont szépen, ebből insta 650MB. Mi az a VPN?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92935) Indian74 válasza norberto_th (#92934) üzenetére


Indian74
senior tag

Kis segítség. :D
[link]

NAGYPAPA

(#92937) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Ja nem nekem ilyen nincs, sose használtam vpn-t, én csak megvettem a telót és használom kb ennyi :D Gondolom a telefon sem használ ilyet magától.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92938) gyuromoj válasza enginev3.0 (#92928) üzenetére


gyuromoj
veterán

Miről van szó?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92939) elekreg válasza gyuromoj (#92938) üzenetére


elekreg
tag

Új ügyfeleket akar szerezni a Telenor és ad 3 hónapra korlátlan beszélgetést és netet 5990 Ft-ért, az a baj, hogy csak egyszer vehető igénybe és utána másra kell váltani.

Magához tért a Telekom, szuper már a webshop, 21 óra körül rányomtam a telefon rendelésre és nem kért már előleget! :C

(#92940) cigam


cigam
félisten

Telekom fiókot készítenék, meg is jött az ímél, de az ellenőrző link hibára fut:

{"code":"INVALID_URL","msg":"Input URL does not match any configured resource patterns"}

Nem túl bíztató kezdet. Mit tudok csinálni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#92941) szabogabor10 válasza elekreg (#92939) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na királyság. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92942) #04441088


#04441088
törölt tag

Valaki megtudná mondani, hogy ez micsoda, mert nem értem?
Elvileg 3.-án lesz nekem a forduló, és mától aktív a sim-em. Akkor csak 'fél' hónapra kaptam 8 GB-ot vagy mi a fene?

(#92943) szabogabor10 válasza #04441088 (#92942) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. Ilyenkor a teljes adatkeretet megkapod, függetlenül a fordulónaptól.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92944) #04441088 válasza szabogabor10 (#92943) üzenetére


#04441088
törölt tag

De csak 8 GB van a 15 ből, az nem a teljes. Vagy hogy van?

(#92945) szabogabor10 válasza #04441088 (#92944) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja bocs, nem figyeltem. Ez így viszont fura.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92946) jeni válasza #04441088 (#92944) üzenetére


jeni
félisten

110MB elhasználtál és a maradék 7,89GB-t meg dec.2. nap éjfélig használhatód el. A fennmaradó 7GB annak hussss!

A teljes 15GB az csak 30 napra jár ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#92947) #04441088


#04441088
törölt tag

Hát ez így marha jó lesz... :W

(#92948) dptrsk válasza #04441088 (#92947) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Technikailag 2 részre van szedve a csomagod: 8 GB csak belföldi és 7GB EU+belföldi kereted van a 15GB csomaghoz.

Szerintem még nem tökéletes a rendszer és a 8GB belföldi keretet látod, amit belföldön elsőként fogyaszt a rendszer, mivel az csak itt használható fel. Ha esetleg kimész EU-ba, ott nem fog csökkenni ez a 8GB keret, mert a másik (még nem látható) 7GB keretet tudod kint használni.

(#92949) elekreg válasza #04441088 (#92947) üzenetére


elekreg
tag

Nyugi, megkaptad mind a 16 GB-ot a fordulóig, csak ahogy előttem is írják, a rendszer abból valamiért még csak a belföldi keretet mutatja, az EU-ban felhasználhatót nem.
Tapasztalatból mondom, tegnap este váltottam az egyik előfizetésemen 6 GB-ra és csak 2 GB-ot mutat, ami a belföldi keret.
Még szerencse, hogy a korlátlanosnál nem csak a 7 GB-ot látom, de a korlátlan nem is változott legutóbb, csak a többi opció kerete és ára módosult és azt ilyen érdekesen kezeli, illetve bontja szét egyelőre a rendszer, der majd csak kikupálják azt is.
Ami érdekesség az itt korábban olvasott problémával ellentétben, nekem nem halt be a váltás miatt a Telekom alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#92950) Robi_73


Robi_73
őstag

A percdíjak is izgalmasak... :DDD

Robi73

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.