Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92951) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Engem ez a korlátlan közösségi opció bosszant, mert facen a telekomnál nagyon megy az anyázás emiatt is. Vissza biztosan nem kapom azt amit mégis elszámolt a rendszer de hogy miért nem veszi korlátlannak ez nem tiszta nekem. A legmeglepőbb hogy senki sem tudja rá a választ a telekomnál, míg a Telenornál ez remekül működik.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92952) Nikaré válasza #74774528 (#92864) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Csak most tudok írni sorry.
Céges csomag amihez fizetek külön NetPlusz L 1GB netet.
Nem friss kombináció.

(#92953) Bornie127 válasza Robi_73 (#92950) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem 7 perc roaming 1800ft Horvátba.

(#92954) elekreg válasza norberto_th (#92951) üzenetére


elekreg
tag

Az instagram ilyen szempontból problémás, ha tényleg nem kapcsolható ki a videók automatikus lejátszása és nem belsős anyagról van szó, de erről nem a Telekom tehet.
A facebook setén nincs gond, ott kikapcsolható, az instát is így kellene megcsinálni a fejlesztőinek.
Ahol a rendszer részletezi, hogy melyik alkalmazás mennyi mobilinternetet forgalmazott, ott egyértelműen látod, hogy az instagram ette meg?
Facebook gyakorlati tapasztalatom van is amúgy, amikor még nem korlátlan mobilinternetem volt és aktív volt a korlátlan közösségi promóció, akkor böngészőből használtam és valóban nem ette az adatkeretet, ha csak belsősre használtam.

(#92955) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Legfőképp képeket nézegettem videókat nem, nyílván elkerülhetetlen hogy ne botoljon az ember videóba a hírfolyamon, viszont azt átgörgetem, de tegnap ismét leteszteltem és megnéztem pár képet majd az adatforgalmat és ismét beleszámolta. Akkor etf?
Igen egyértelműen látható hogy az instagram IS meg a face egy kicsit a többi app meg a kis maradéknyit de az insta az 650-et, mégha számolt is bele videót az akkor is max 50mb...de nem értem hogyan korláltan, ez így parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92956) elekreg válasza norberto_th (#92955) üzenetére


elekreg
tag

A parasztvakítástól távol áll, a Telekom arról nem tehet, hogy az instagram nem engedi kikapcsolni az automatikus lejátszást és minden beágyazottba belekezd a nézelődés közben, még ha arra nem is vagy kíváncsi, na ez a vakítása a parasztnak.
A facebook legalább engedi kikapcsolni és ha megteszed, akkor azzal nincs is gond.

(#92957) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Ismét hozzáteszem, nem nézegettem videókat de hogy hitelesebb legyek a facebook is levonta az adatkeretemből a böngészett mennyiséget, videók lejátszása kikapcsolva. Itt még mindig nem arról van szó hogy instán a videók szívták volna le, hanem a képi anyagok, amiről a Telekom tehet és nem a face vagy a többi korlátlan közösségi opció. De olvastam hogy a többi app kapcsán is levonta az adatforgalmat pl messenger, és nem, nem volt hang/videóhívás indítva. A parasztvakítást erre értettem hoy mindegyiket belszánolja a havi keretbe!
Nos?!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92958) elekreg válasza norberto_th (#92957) üzenetére


elekreg
tag

A facebook esetén biztos, hogy jól kezeli, mert azt megnéztem most a feleségem csomagjában is (böngészőből használja ő is), a többi alkalmazást passzolom.
Harcolj akkor a Telekommal, majd csak lesz valami, már ha valóban jól csinálsz mindent és lehet is bizonyítani az igazadat.
Ja, még annyit tudok javasolni, hogy kapcsold ki az alkalmazások háttérben történő frissítését, mert az is problémát okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#92959) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Csak wifin engedélyezett az app frissítés. Nemtudom igazából, csak elindítom az instát és böngészek, nemhiszem hogy ez olyan bonyolult lenne, a legtöbb ember csak elindítja az appot és használja, egy biztos ha bebizonyosodik hogy nem úgy működik ahogyan kellene írni fogok az NMHH-nak és az NFH-nak és jövőre telenorhoz megyünk át, mert ez nem az első dolog amivel átcsesznek. De ahogy olvasom egyébként facen a telekom oldalán másnak is ilyen. A telenornál ez remekül megy.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92960) elekreg válasza norberto_th (#92959) üzenetére


elekreg
tag

Erre gondolok, ha itt engedélyezve van, akkor forgalmazhat adatot a háttérben is az instagarm, facebook és hasonlók, amikor látszólag nem használod azokat:

iOS

Írhatsz a felügyeleti szerveknek, de előtte zárj ki minden saját hibás lehetőséget, márpedig iOS esetén is sok ilyen van.

(#92961) Soulfly842 válasza norberto_th (#92959) üzenetére


Soulfly842
addikt

iOS alatt is van adathasználat menüpont, ahol megnézheted, h .más alkalmazás vitte-e az adatot... Ott se látsz semmi érdekest?

(#92962) norberto_th


norberto_th
aktív tag

De ha ezt most beállítom wifire, akkor az eszközeim között nem szinkronizálódik semmi?! Vagy teszem azt ha jön egy alkalmazás általi értesítés azt se kapom meg?!

Erről már volt szó korábban, ott a facebook van az insta (insta 700mb, face 20mb, meg pár mb 2-3 app) összességében az insta miatt teszteltem, kíváncsi voltam. Esdig bukó a dolog.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92963) -secret- válasza norberto_th (#92962) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Push-t kapsz de nem tölti le pl. facebookon az idővonalat. Magyarul ha be van kapcsolva az alkalmazásfrissítés a háttérben akkor a facebook app megnyitásakor már naprakész, viszont ha nincs akkor megnyitás után frissíti le/töltődik le az aktuális/friss idővonal.

[ Szerkesztve ]

(#92964) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Jaaa értem, akkor okés beállítottam hogy csak wifin menjen a háttérbeli frissítés. Még valami? :U

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92965) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha részletre akarnék venni egy BT hangszórót és van hozzá 10k-s kuponom akkor az megoldható?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92966) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hány óranként frissül myteekomon belül az adatforgalom? Azt tudom hogy a hívások par óránként, az adatforgalom sűrűbben. Amikor belépek akkor ezt írja: Felhasználható adat 1,20 GB maradt a(z) 2 GB-ból 2017.11.16. 12 óra 32 perckor, vagyis a pár megás elmozdulásokat is jelzi belépeskor? Reggel így volt legalábbis, 8-kor 1.2GB volt fennmaradó adatkeret, azóta insta, facebook, egyelőre nem számolta de lehet csak több idő kell neki, vagy ránéztek a reklamációmra...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92967) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Bocsi előre is de nem olvasom a topicot. Kérdésem az lenne, hogy milyen változás történt a telekom honlapján nem lehet már 2 év előfizetéssel részletre vásárolni? Mintha pár éve lett volna már ilyen egy darabig ha jól emlékszem.

Köszi a segítséget előre is

(#92968) enginev3.0 válasza laabom (#92967) üzenetére


enginev3.0
félisten

Október 24. óta törvény van rá, hogy csak készülék vásárlás esetén lehet 2 évre kötni szerződést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92969) laabom válasza enginev3.0 (#92968) üzenetére


laabom
tag

Látom nem értetted a kérdést.

2 év hűséggel szeretnék készüléket vásárolni de részletfizetési lehetőséggel ami eddig évek óta lehetett de most nem lehet csak egy összegben.

(#92970) Zeki válasza laabom (#92969) üzenetére


Zeki
nagyúr

de lehet, 22 havi részletre.

(#92971) elekreg válasza laabom (#92969) üzenetére


elekreg
tag

Szia!

Lehet 2 év hűséggel, akár részletre is. (Tegnap este rendeltem egy telefont, 2 év hűség hosszabbítással.)
Esetleg azt tudom elképzelni, hogy nem megfelelő az előfizetésed és a rendszer nem kínálja fel, olyankor talán csak boltban lehet részletet intézni.
Van arany, netán platina az az előfizetésed, amivel nézted? Vagy teljesen új előfizetéssel próbáltad?

norberto_th: Valami 4 vagy 6 óra rémlik régebbről.

[ Szerkesztve ]

(#92972) laabom válasza elekreg (#92971) üzenetére


laabom
tag

Ahh megvan. Valahogy átállt a díjcsomagom másikra és nem mutatott egy terméket sem. De megvan köszönöm azért

(#92973) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Miért nem tudok nagyobb netre váltani? Mindig azt írja hogy sikertelen...

(#92974) #04441088 válasza Cseri0058 (#92973) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szar az oldal. Altalaban. Az alkalmazas is. Hivd fel ugyfelszolatot, diktalj be MT azonositot + par adatot, aztan megcsinaljak ok a valtast. 1414

[ Szerkesztve ]

(#92975) mony12


mony12
újonc

Hello! Domino feltoltos vagyok es engem az erdekelne, hogy hol tudom megnezni az adathasznalatom es a perceim? Nagyon sokat bongesztem mar es nem talalom, csak az egyenleget tudom megnezni.

(#92976) enginev3.0 válasza mony12 (#92975) üzenetére


enginev3.0
félisten

Weboldalon vagy az alkalmazásban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92977) mony12 válasza enginev3.0 (#92976) üzenetére


mony12
újonc

Ezt en is tudom, de ezen belul hol? Sokmindent probaltam mar es csak az egyenlegem kuldik le.

(#92978) #04441088 válasza mony12 (#92977) üzenetére


#04441088
törölt tag

Telekom.hu-n belépsz jobb oldalt felül a telefonszámoddal, aztán simán Áttekintés fül, ott ki lesz írva.
Nálam ott van, hogy 117,01 MB maradt a netből + hogy 1320 perc beszélgetésem volt eddig.

(#92979) csako válasza #04441088 (#92978) üzenetére


csako
veterán

"+ hogy 1320 perc beszélgetésem volt eddig."

Az amúgy azt jelenti, hogy 1320 másodperc (22 perc) ingyen beszélgetésed van még a kártyádon, csak továbbra sincs javítva a kiírás :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#92980) #04441088 válasza csako (#92979) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jó tudni, akkor nem szóltam. :U :DDD

(#92981) pana0017


pana0017
senior tag

Lehetséges valahogyan plusz sim kártyát igényelni a mobil előfizetésekhez, amelyet tablethez fel lehet használni mobilinternetezésre?

(#92982) szabogabor10 válasza pana0017 (#92981) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92983) vizslakutya válasza szabogabor10 (#92918) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ma délután megjött a telefonom,happy. :C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92984) szabogabor10 válasza vizslakutya (#92983) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na örülök. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92985) -Ben-


-Ben-
veterán

Érdekes. Azzal az előfizetésemmel engedi a részletfizetést, amelyen kb. 4 hónapja lejárt a hűség. Bármelyik telefont elhozhatnám...

(#92986) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Munka után bementem a telekom ügyfélszolgálatára, de ott fogalmuk sem volt arról hogy mi is ez a korlátlanság, csak hogy van és jó és kész ennyi. :C
Azt mondták keressem fel a weboldalukon a chat menüpontot, tegyem fel a kerdésem ott, a chates felület átirányított egy kapcsolati felületre, ahol írjam meg panaszom, képekkel alatámasztva. Meg is írtam szépen, kitöltöttem az adatokat, elküldésre rányom ééés HIBA, AZ ÜZENETKÜLDÉS TECHNIKAI HIBA MIATT nem lehetséges :C :C :C
Ügyfélszolgálat újra felhív, adott egy e-mailt, arra elküldtem a panaszom. Szerintem ezt el kell fogadni hogy ilyen, illetve annyit hozzátett még, hogy ha olyan linkre megyk rá ami egy másik oldalra irányít át az a gáz inkább, de ilyen nem volt, instán belül ráadásul soha nem is nsomok olyan linkre ami átirányít.
Szóval nesze semmi fogd meg jól, nem tudom lehet az én iPhone-ommal van valami probléma, de ez nem működőképes opció.
Az viszont külön vicc hogy senki nem tud erről az egészről semmit, de agyon van plakátolva minden a korlátlan közösségi opciós promóval rogyásig. Azt mondta hogy ennyire azért nem kell óvatoskodni hogy bezarni az appokat meg ilyenek, ha megnyitom az instát és képet nézek, akkor annak nem kellene az adatforgalmi keretbe beleszámolódnia, facebooknál ugyanez.

Valaki írhatna visszajelzést hogy nála ez működik e, vagy mi a franc van most akkor.
Köszi.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92987) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Részemről eldőlt, hogy március végén lejáró 2008 óta élő előfizetésemet, viszem Telenor HD-be.
Nagyon nem hiszem hogy addig változna annyi a Telekom hogy megérje maradnom, sajnos.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92988) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Most a legjobb! :D

(#92989) #04441088 válasza Schizoka (#92988) üzenetére


#04441088
törölt tag

Vigyázz. Az x bármi lehet. Telekomnál ez a bf-es zsákbamacska. :DDD

(#92990) South Velen válasza szalai112 (#90270) üzenetére


South Velen
addikt

Ez a 2000 Ft mobilnet kedvezmény a szerződésben látszik?

Én most léptem Magenta 1-be, és sehol nem írnak a szerződésben 2000 Ft-os kedvezményről (pedig azért is léptem be, hogy legyen).

Igazából azt se látom sehol, hogy Magenta 1-es vagyok. De a készülékkedvezményt levonták amikor vettem a telefont, csak ez utal arra hogy akkor én most magentás vagyok

a hűség alatt ez 48 rugó, tehát nagyon nem mindegy...remélem levonják majd a számlából havonta

[ Szerkesztve ]

(#92991) Timmcsy


Timmcsy
tag

Volt pár napja hasonló kérdés, de nem érkezett egyértelmű válasz, úgyh én is megkísérelem. Hogy lehet személyes átvételt kérni Telekom shopban? Korábban vettem már át a Westendben Huawei bandet, de nem emlékszem, csináltam-e bármi különlegeset, tény, hogy az elérte a 10 000 Ftot. Most 10000 alatt rendelnék, kuponnal, de csak kiszállítást, vagy PickPackPontot enged 950 Ftért, hiába írja a termékoldalon, hogy átvehető 300+ Telekom shopban. Nem értem... Nincs előfizetésem hozzáadva a fiókhoz. Köszönöm!

(#92992) sultansmith


sultansmith
senior tag

Azt nem tudja esetleg valaki, hogy a BF pontosan mikor indul? 0:00-tól, vagy valamikor hajnalban aktiválják?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#92993) zoli62 válasza Soulfly842 (#92875) üzenetére


zoli62
addikt

Ehhez hozzáteszem, hogy korábban nyugodtan lehetett készülékcserét webshopban kérni meglevő előfizetés megtartásával egyedi díjcsomaggal mi9ndenfajta egyéb engedély nélkül.

(#92994) elekreg válasza sultansmith (#92992) üzenetére


elekreg
tag

Szerintem kicsivel éjfél után, tavaly legalábbis 1 óra után már nyomtam a megrendelés gombra.

(#92995) Sebhelyes válasza #04441088 (#92989) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Telekom(X) = reális_ár*2 :DD

(#92996) #04441088 válasza Sebhelyes (#92995) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ha egyáltalán megtudod rendelni és nem (x)arja össze magát a webshop. :DDD

(#92997) szabogabor10 válasza #04441088 (#92996) üzenetére


szabogabor10
veterán

Már meg is történt. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92998) poli27


poli27
veterán

Átváltottam 4gb ról az új 6gb ra, és azóta a telekom alkalmazásom nem működik, ráadásul ez a vicces dolog van az online részen, net 6gb de 2gb ból számol visszafelé, és az a röhej, hogy 3gb megmaradt adatjegyem volt mikor váltottam.... :W :W

Jha és a párom telefonján ugyan ez a helyzet,.... ugyanezzel a csomagváltással...

[ Szerkesztve ]

(#92999) elekreg válasza poli27 (#92998) üzenetére


elekreg
tag

Az alkalmazásos probléma ismert a most új netcsomagra manuálisan váltóknál, majd csak javítják valamikor, de az adatkeret miatt ne aggódj, adott a 6 GB, csak először a belföldi 2 GB-ot pörgeti le, de ott lesz még a 4 GB EU-s is.

[ Szerkesztve ]

(#93000) norberto_th válasza poli27 (#92998) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Korlátlansággal is vigyázzatok, mert nem az...nekem azt is elszámolja a rendszer...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.