Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92151) norberto_th válasza Ateszpapa (#92149) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92152) fornettisuti


fornettisuti
veterán

érdekes lépés

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#92153) dptrsk válasza #41737472 (#92150) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen, az új törvényi szabályozás miatt.

(#92154) tepenzed válasza fornettisuti (#92152) üzenetére


tepenzed
őstag

ezek egyre hülyébbek

(#92155) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megkaptam az S7 edge függetlenítő kódot, kikérték a samsungtol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92156) fornettisuti


fornettisuti
veterán

És?😐

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#92157) pana0017


pana0017
senior tag

A fiatal opcióban foglalt 2gb internet felhasználható az EU-ban? Tegnap az ügyintéző azt mondta nem, de a honlapon azt írják igen.

(#92158) Kbali válasza fornettisuti (#92152) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez az USA - más piac.

(#92159) Keem1 válasza pana0017 (#92157) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem az ügyintéző összekeverte a diák 2 gigával.
A honlap elég egyértelműen fogalmaz ("Belföldön és az EU-ban használható A + 2 GB internet havonta jár, és azzal belföldön és az EU-ban egyaránt netezhetsz.").

(#92160) pana0017 válasza Keem1 (#92159) üzenetére


pana0017
senior tag

Egyébként a diák opciónak mi értelme a fiatal mellett? 26 év feletti diákoknak?

(#92161) Keem1 válasza pana0017 (#92160) üzenetére


Keem1
addikt

Egyrészt az előbb volt, másrészt igen, leginkább 26 év fölötti diáknak.

(#92162) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Mit kalibrálnak már megint a webshoppal? Csak nem jelszavakat loptak tőlük? Belépésnél "A fiók felfüggesztésre került", jelszóváltoztatás után jó ... 2 fiókkal is ugyanez. Egyiken sincs se előfizetés, se dominó.

Másnál?

[ Szerkesztve ]

(#92163) ittakary válasza SUPREME7 (#92162) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt hiszem van okuk babralni a fiokjaidat :D

(#92164) SUPREME7 válasza ittakary (#92163) üzenetére


SUPREME7
őstag

:DDD Valami átmeneti nyűg lehetett, már jó ... csak szokásos :) Egyébként se tudom mire célzol ;]

[ Szerkesztve ]

(#92165) Ateszpapa válasza SUPREME7 (#92162) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Megtaláltak a Cooposok. :D

(#92166) buca84


buca84
őstag

Sziasztok!

Pár hete vettem a telekom oldaláról egy feltöltős SIM kártyát, hogy net -re használjam. Csak arra.
Ma kaptam egy SMS -t erről a számról (70 419 9992) erre a kárytára:
"T.Tagunk! Az évfordulója áprilisban volt! Kérjük elmaradását 5 munkanapon belül rendezze, mert le kell zárjuk a flotta átadását! Hívjon vissza egyeztetni!FreedomE"

Ez most mi lehet? A kártyát mint írtam a telekom honlapjáról rendeltem. Nem valami sufni helyről. Aktiváltam is már és használjuk is.

[ Szerkesztve ]

(#92167) radio100jozs válasza buca84 (#92166) üzenetére


radio100jozs
őstag

Pár hónap után újra kiadják a telefonszámokat, nem újdonság, hogy sajnos jönnek ilyenek. Nekem volt, hogy évekig valami rendőri fejest kerestek az én számomon :-) Sőt már két alkalommal is volt olyan, hogy banki tranzakció sms jött az új számaimra.

[ Szerkesztve ]

(#92168) Nordik


Nordik
őstag

Telekom appban van egy olyan opcio, hogy adatforgalmi értesítő SMS tiltása. Ezt hogyan is kellene beállítani, hogy kapjak smst 80 illetve 100%nal? Ha aktivalom akkor nem kapok?

(#92169) buca84 válasza radio100jozs (#92167) üzenetére


buca84
őstag

Köszi a választ!

Ez ok, de kell attól tartanom, hogy letiltják vagy más bajom lesz belőle?

Hivatalos helyről vásárolt SIM -el még soha nem volt ilyen problémám.

Vagy egyszerűen ne parázzak, nem lesz gond.

(#92170) btudos válasza Nordik (#92168) üzenetére


btudos
veterán

Ha egy tiltó szolgáltatást aktiválsz. az pont az, aminek tűnik, letiltja az értesítő üzeneteket.

buca84: A szám kikerült a flottából, de az adatbázisukból nem, ennyi az egész. Nem lesz semmi baja a számodnak, nem kell ezzel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#92171) Nordik válasza btudos (#92170) üzenetére


Nordik
őstag

Pedig akkor kapnom kellene, mégse kapok. Vagy ez egyszer működik egyszer nem? Dominorol van szó egyébként.

(#92172) buca84 válasza btudos (#92170) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!

(#92173) Beca1990


Beca1990
senior tag

" Tisztelt Ügyfelünk! Tàjékoztatni szeretnénk, hogy a weboldalunkon feladott XXX szàmù megrendelésének/megrendeléseinek feldolgozàsa müszaki okok miatt hosszabb idöt vesz igénybe a megszokottnàl. Megértését és türelmét köszönjük! Üdvözlettel: Telekom "

Ez mit jelenthet? SMS-ben kaptam.

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#92174) zsoltzsolt válasza Beca1990 (#92173) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Segítek.
Azt jelenti, hogy "megrendelésének/megrendeléseinek feldolgozàsa müszaki okok miatt hosszabb idöt vesz igénybe a megszokottnàl."
:DDD

(#92175) Beca1990 válasza zsoltzsolt (#92174) üzenetére


Beca1990
senior tag

nem mondod. :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#92176) zsoltzsolt válasza Beca1990 (#92175) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De 😀.
Csúsznak valamiért, végülis az oka nem oszt, nem szoroz.

(#92177) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Előfizu megújítással vettem egy készüléket.
22X YF.
Előfizu ugye 24hónapra szól.

Még mindig úgy van, mint egy évvel ezelőtt, hogy az első két hónapot nem kell fizetnem a telefonra, csak magára az előfizetésre?Tehát 2 hónap után indul a 22x Y forint?

Köszi előre is.

(#92178) psajti


psajti
aktív tag

Az előző oldalon tárgyalt kamatmentes részletnél T által pofátlanul elkért előleghez csk annyit fűznék hozzá, hogy ma akartam készüléket vásárolni előfizetés meghosszabbításával. 110 helyett lenne 66 ezer ft a díjcsomaghoz járó kedvezménnyel. Gondoltam elosztom a két évre havi 3 ezres kamatmentesre erre tőlem is 92 ezer előleget akartak elkérni úgy, hogy elég sok éve vagyok náluk platinás ügyfél... Egyrészt sose volt gondom a kifizetésekkel ezt már ők is tapasztalhatták, másrészt elég érdekes dolognak tartom, hogy 66 ezer hitelre 92-t kérnek el előlegre... :D Ki tudnám fizetni a 66 ezret egyben is de nekem így kényelmesebb lett volna és egy ilyen pofátlan cégnek azt hiszem amint lehet egy vasat sem szeretnék tovább fizetni. Az állandóan használhatatlan online felületről meg már ne is beszéljünk. Hihetetlen mélyrepülésben van jelenleg a T ahogy észrevettem és most még a meglévő ügyfeleik ellen is fordulnak. 10-20 ezer előleg még azt mondom oké, hogy ne vegyen fel boldog boldogtalan hitelt, de amikor az adott termék áránál is magasabb előleget kérnek az már azt hiszem vicckategória.

(#92179) Watto1991 válasza Winchester95 (#92177) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nem, következő hónaptól indul.

psajti: Bullshit. Rossz ügyintézőhöz kerültél ,ilyen nincs, hogy meglévő ügyféltől előleget kell kérni.

[ Szerkesztve ]

(#92180) psajti válasza Watto1991 (#92179) üzenetére


psajti
aktív tag

Online próbáltam amikor az akadozó rendszeren való egésznapos próbálkozás után ezt a képembe vágta a T :D Holnap lehet felhívom őket inkább.

[ Szerkesztve ]

(#92181) atosan válasza psajti (#92180) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Online mekem is annyit kért előleget, mint a telefon ára, másnap a felét, harmad nap 0.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#92182) punky10


punky10
addikt

A T online felületét el lehet felejteni.Már régota használhatatlan.Legfeljebb arra jó,hogy az adott készüléket forgalmazza-e a cég...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#92183) Nordik


Nordik
őstag

4GB átlag felhasználásra kinek mennyi időre szokott elég lenni? Ahogy szamolom azért ha az ember böngészget, Facebook stb 1 hónapba 2,5-3GB elmegy. :U

(#92184) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok.
Kaptam egy új Domino Fix Extra SIM kártyát, de a telefonszám egy cégnél be van jegyezve, már 3-szor próbálták keresni rajtam keresztül ezt a céget 2 nap alatt...
Vajon lehetséges számot cserélni?

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#92185) fornettisuti válasza Nordik (#92183) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem az 5GB-ból mindig marad 2-3GB.
(Mobilneten nem videózok)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#92186) Bferibörs válasza Nordik (#92183) üzenetére


Bferibörs
addikt

Felhasználó függő. Nekem 5-6 GB , filmet , youtubet nem nézek.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#92187) r3dsnake válasza Nordik (#92183) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

2 nap. :DDD

(#92188) psajti válasza psajti (#92178) üzenetére


psajti
aktív tag

Az a szomorú, hogy a mai ügyintéző sem érti a problémámat és csak magyarázza, hogy mi az az előleg stb... mondom az addig oké azt értem, de WTF az hogy majdnem 30 ezerrel több az "előleg" mint maga a termék amit venni akarok? :D :W

(#92189) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Anyum új laptopot akar venni, de ezt írja az oldal, miért?

Ehhez az előfizetéshez jelenleg nem tudsz akciós készüléket vásárolni. Próbáld meg egy másik előfizetéseddel vagy vásárolj készüléket új előfizetéssel.

Mobil S díjcsomagban van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92190) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Egy gyors kérdés. 10 év mobil előfizetői és 13-14 év otthoni(Net 1000, alap telefon) háttérrel semmi elmaradással telefon előfizetéssel való rendelés közben miért irt nekem a honlap 45 ezer Ft mobil előleget? Vagy majd ha felhívnak akkor ez módosul? Mert konkrétan egy null haterrel rendelkező ugyfeltol is ennyit kérnek erre a telefonra.

(#92191) Frenky89


Frenky89
őstag

Sziasztok!

Megpróbálok a lehető legpontosabban körülírni egy történetet, ami nemrég esett meg velem és egyszerűen nem tudok tűlőre jutni az üggyel, így szeretném kérni a segítségeteket.

Szóval Domino 5 díjcsomagom van egy tavasszal aktivált Marathon 4GB opcióval. Nemrég, amikor Ausztriába utaztam és Sopronnál átléptem a határt, akkor megkaptam a szokásos "Üdvözöljük Ausztriában, ..." SMS-t, majd a telefonom (Nexus 5) átváltott roaming módba és innentől kezdve bár volt térerő, de semmit nem tudtam csinálni. Hívást se fogadni, se indítani; SMS/MMS-t se fogadni, se küldeni nem tudtam és a mobilneten is megszakadt a kapcsolat. Pontosabban egy Telekom-os tájékoztató oldal jött be, amely arra kért, hogy válasszak roaming díjcsomagot.

Kicsit szenvedtem még, azaz manuálisan váltogattam a hálózatok között, annak reményében, hogy hátha valamelyiken megembereli magát a rendszer, de ezen próbálkozásaim sikertelenül zárultak. Így végül kerestem wifi-t és a Telekom alkalmazáson keresztül aktiváltam a legkisebb (Travel & Surf EU S) adatcsomagot, de a helyzet változatlan maradt.

Sejtem, hogy nehéz diagnosztizálni a hibát, de az a kérdésem, hogy mi a szösz történt. :F Telefon? Díjcsomag? Rossz karma? :)

December elején utazok Norvégiába egy kis időre, nem szeretném ugyan így megszívni.

(#92192) csacsi67 válasza Frenky89 (#92191) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez hátha segit [link]

(#92193) nobiand válasza Frenky89 (#92191) üzenetére


nobiand
aktív tag

Szia!
Nekem is volt ilyen problémám. Nekem le volt tiltva a roaming.
Ügyfélszolgálaton bekapcsolták, javasoltak egy újraindítást, és minden ment rendben ezután.

(#92194) psajti válasza #04441088 (#92190) üzenetére


psajti
aktív tag

Ugyanez van velem és kb minden más platina előfizetővel. Mindenkinek mást mond a Telekom, "ez csak hiba majd elhárítják", "ez van ezt kell elfogadni", "nem értem mitől lehet" bla bla bla... De értelmes használható infót nem mondanak. De te akor még szerencsés vagy, hogy "csak" 45-öt kérnek :D Tőlem cc. 30 ezerrel több előleget akarnak legombolni mint amennyibe a cucc kerül. :C Lassan lehet sokunknak érdemes lesz körülnézni a konkurenciánál is.

(#92195) #04441088 válasza psajti (#92194) üzenetére


#04441088
törölt tag

Érdekes. Mindegy igazából, pár nap múlva hívnak. Remelem ez csak tájékoztató jellegű cucc volt vagy esetleg hiba, aztán ha minden stimmel az elofizummal, akkor nem kérnek be 45k t.

(#92196) Zeki válasza #04441088 (#92195) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írták már, hogy szar a telekom weboldala, személyesen kell bemenni, és akkor nem kérnek majd semmit.

----

A telekom meg nagyobb dobra is verhetné ezt a *104# hívásindításos roaming bekapcsolást dominóban, mert sokan pofára esnek külföldön. Vagy az EU-ban tehetné alapban bekapcsoltnak.

(#92197) Beca1990 válasza #04441088 (#92190) üzenetére


Beca1990
senior tag

már a weboldal is írja hogy mennyi az előleg?
én pár napja rendeltem de akkor még nem írtak ilyet...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#92198) Nordik válasza Zeki (#92196) üzenetére


Nordik
őstag

Én most váltottam Fix+Most+Maratonra. Néha ki szoktunk menni ausztriaba de eddig még nem használtam kint a telefont, viszont ki tudja mikor jönne jól.

Tehát pontosan leírva mit is kell tennem, hogy működjön a hívás illetve az internet?

(#92199) Zeki válasza Nordik (#92198) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írtam. *104# és hívásgomb.

(#92200) #04441088 válasza Beca1990 (#92197) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igen. A weboldal írta. De én szopok ezzel másfél hete.
Először azért nem tudtam rendelni, mert lejárt a személyim. Küldtem nekik egy igénylést arra, hogy frissítsék, aláírva, az új személyim másolatával, most jutottak el odáig, hogy frissítsék...
Aztán meg lett rendelve, de más árat láttam netem, mást emailben, ezért írtam egy emailt, hogy töröljék. Aztán még aznap telefonáltam, hogy ez mégis mi, miért látok más árat, mondta az ügyintéző, hogy amit mailben küldtek abból lejön 20 % kedvezmény, szóval a valós ár az lesz, amit láttam. Odaírta megjegyzésként, hogy beszélt velem és mégse töröljék. Erre jött az sms, hogy érvénytelenítve lett a rendelésem...Telefonáltam, ja, bocs a megjegyzést nem nézték, rendeljem meg újra.. Ott nem írt előleget. Megrendeltem újra, már ír.
De érted, haverom, akinek annyi köze van a T-hez, hogy 2 hónapja T-s a netük otthon, azon kívül semmi, ő is előrendelte ezt a telefont, neki is 44-45 ezret írt előlegként, és nekem is 10 éves arany mobil előfizetői + 14-15 éves otthoni net + telefon múlttal...De ahogy írták többen is, szar a weboldal. Majd kiderül mi lesz, mert már én sem tudom. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.