Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93601) Nereyn válasza kali (#93594) üzenetére


Nereyn
tag

Nemtudom, hogy milyen csomagba van kaptam egy kártyát egy dobozban Domino Fix van ráírva és csináljam meg ennyi, semmi többet nemtudok róla és nem is a sajátom

(#93602) balint82


balint82
senior tag

Sziasztok! Van most valami futó előfizetéses akció? 12.08 a fordulónapom, már novemberben elfogyott, de most úgy hasít a mobilnetem hogy csak nah. (next s).

Google Pixel 4a

(#93603) -Ben-


-Ben-
veterán

Nem értem igazán, hogy miért ír az online felület +2094 forint egyenleget. :N
Mobil L + Net 15GB csomagom van és eddig még véletlenül se léptem túl a 150 egységet. Talán, ha pár percet beszéltem, akkor sokat mondok, szinte mindenki, akit hívtam, az telekomos. Ráadásul az se stimmel, amit ír. 11 percre ír 2094 forintot. Eléggé drága percdíj lenne ez.... :U

(#93604) kali válasza Nereyn (#93601) üzenetére


kali
legenda

Érdemes lenne akkor felhívni a telefonos ügyfélszolgálatot, ők látják, ha valami kizáró ok a hívásátirányítás kapcsán.
A fiókban és az alkalmazásban is bekapcsolható az átirányítás, már ha van hozzáférés a belépéshez.

balint82: Szia, Reklamálj, hogy azonnal lassítsanak be! :DDD

7etape: Volt már erről többször is korábban, ne foglalkozz vele, a számla zárásakor/kiállításakor lesz jóváírás, addig ír ki érdekes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#93605) balint82 válasza kali (#93604) üzenetére


balint82
senior tag

Ok, mindenképpen:D
Csak meglepődtem. Hátha van valami decemberi korlátlan ajándék stb.

Google Pixel 4a

(#93606) -Ben- válasza kali (#93604) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendben. :)

(#93607) Bferibörs válasza balint82 (#93602) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát nézz be az appba , dominósoknak van , lehet előfizusoknak is

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93608) Soybex válasza ZsoltG60 (#93583) üzenetére


Soybex
őstag

Huh köszi, marha jól jön az 5gb pont most. Azt hittem 100 megán kell túlélnem a decembert de így szuper :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#93609) balint82 válasza Bferibörs (#93607) üzenetére


balint82
senior tag

Benéznék, de az sok adatot fogyaszt :D:D

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#93610) kali válasza balint82 (#93605) üzenetére


kali
legenda

Domino előfizetésre kínálja csak fel az alkalmazás is, havi díjasnál technikai oka lehet inkább.

Bferibörs: Megnéztem, Domino esetén kínálja csak a bekacsolást. (Igaz, nekem már az újabb díjcsomag van minden előfizetésen.)

[ Szerkesztve ]

(#93611) balint82 válasza kali (#93610) üzenetére


balint82
senior tag

Nah beléptem én is. A 2 napja feltoltott Cola kódot aktiválta most:)

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#93612) milenda válasza Zeki (#93587) üzenetére


milenda
tag

Köszi! De mi az, hogy "Alkalom 33"? Ezt írta ki az 5 óra aktiváláskor.

(#93613) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Mobil L + 4GB díjcsomagom volt eddig, ami 2 év hűséggel, tarifakedvezménnyel, Telekom kedvezménnyel 6.000 Ft volt. Átváltottam egy hónapra korlátlan adatforgalomra, majd most vissza 6GB-ra, azonban az online felület 7488 Ft-ot ír a Mobil L + 6GB-ra, aminek csak pár száz forinttal kellene drágábbnak lennie a legelső díjcsomagtól. Lehet csak az online felület írja rosszul az árat?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#93614) Nordik válasza milenda (#93612) üzenetére


Nordik
őstag

Január 2ig el talán szerintem napi szintre számolja el.

Egyébként mi van ha még van mondjuk 2GB Maratonom?

Aktivalom a kedvezményt és az fogy majd először majd újra a maraton?

(#93615) thomas77 válasza Nordik (#93614) üzenetére


thomas77
senior tag

Elvileg igen. Ez számomra is érdekes.

(#93616) Bferibörs válasza Nordik (#93614) üzenetére


Bferibörs
addikt

írta az appban aktiválás után, hogy indítsam újra a telefont, hogy az ajándék 5 GB kezdjen el fogyni

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93617) Nordik válasza Bferibörs (#93616) üzenetére


Nordik
őstag

Dominora valtaskor is a kedvezmény élvez prioritást. Gondolom akkor itt is.

(#93618) kali válasza balint82 (#93611) üzenetére


kali
legenda

Akkor még egyszerűbb az ok. :)

Aaron14: Szia,

Tarifás hűség esetén az első 3 hónapban olcsóbb, a Mobil L + 6 GB net esetén például 9984 Ft helyett 3 hónapig csak 5984 Ft. utána a rendes ár, illetve abból vonódik le a Telekom 20 vagy 25% kedvezmény és annyi a hűség végéig, neked 25%-os lehet, úgy jön ki a 7488 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#93619) Bferibörs válasza Nordik (#93617) üzenetére


Bferibörs
addikt

gondolom erre írta, hogy indítsam újra a telefont -először az ajándék fogy el utána az aktivált maraton

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93620) Nordik válasza Bferibörs (#93619) üzenetére


Nordik
őstag

Biztosan. :)

Tehát akkor ajándék adat vagy hívás? A kettő együtt nem megy ugye? Tudom ne legyünk telhetetlenek. :)

(#93621) Bferibörs válasza Nordik (#93620) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem, vagy egyiket vagy a másikat tudod bejelölni és a hívás csak hálón belül él

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93622) thomas77


thomas77
senior tag

Újraindítottam. Neteztem pár megát, de egyik se fogyott... 🤤

(#93623) Nordik válasza thomas77 (#93622) üzenetére


Nordik
őstag

Nem egyszerre számolja el, kell egy kis idő míg frissülnek az adatok én úgy vettem észre.

(#93624) kali válasza thomas77 (#93622) üzenetére


kali
legenda

Nem feltétlenül látod azonnal, 4 - 6 óra is kellhet, mire mutatja.

(#93625) thomas77 válasza kali (#93624) üzenetére


thomas77
senior tag

Ehe. Mind1. Most wifi van, de el fogom használni, az biztos! 😎
Amúgy elég jó kis ajándék ez. Kíváncsi vagyok, hogy a másik kettőnél lesz-e hasonló...

(#93626) Nordik


Nordik
őstag

Nekem most a maradék maratonomra is azt irja, hogy felhasználható 1 hónapig. Remélem nem veszik el igy, hogy aktivalva lett a kedvezmény csak valami kavar van a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#93627) Aaron14 válasza kali (#93618) üzenetére


Aaron14
őstag

Elvették az állandó e-pack kedvezményt?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#93628) kali válasza Aaron14 (#93627) üzenetére


kali
legenda

Nem vették el.
E-Pack kedvezménnyel 5500 Ft a Mobil L, anélkül pedig 6500 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#93629) Aaron14 válasza kali (#93628) üzenetére


Aaron14
őstag

Akkor nem értem, hogy ha a 6GB-os csomag csak 484 Ft-tal több, akkor miért kell 1484 Ft-tal többet fizetnem.

U.i.: A hűségkedvezményt vették el. Nem?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#93630) milenda válasza Bferibörs (#93619) üzenetére


milenda
tag

Nekem nem írta, hogy indítsam újra a készüléket, de a biztonság kedvéért most megtettem. SMS viszont jött a kedvezmény aktiválásáról.

(#93631) kali válasza Aaron14 (#93629) üzenetére


kali
legenda

Igen, a hűségkedvezmény most úgy néz ki, hogy nem a hűség végéig adnak havonta x Ft kedvezményt, hanem az első három hónapra osztják le és addig kevesebb a havidíj.
Feketével bekereteztem a lényeget:

T

Ebből persze lejön még neked a Telekom kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#93632) Aaron14 válasza kali (#93631) üzenetére


Aaron14
őstag

Én csak azt nem értem, ha én márciusban kötöttem hűséget a díjcsomagra és fentebb váltottam, akkor miért veszítem el a hűségkedvezmémyt?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#93633) kali válasza Aaron14 (#93632) üzenetére


kali
legenda

Akkor még más konstrukcióban voltál a hűség alapján, de új díjcsomagra/konstrukcióra váltottál, amit már csak így, az új szerint tud értelmezni szerintem a rendszer, az alapján számol, nem lát már benne az első 3 hónapban és csak a 25% Telekom kedvezményt vonja le a 9984 Ft-ból, úgy jön ki a 7488 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#93634) Aaron14 válasza kali (#93633) üzenetére


Aaron14
őstag

Akkor végérvényesen jár a hűségkedvezmény vagy sem?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#93635) Nereyn válasza kali (#93604) üzenetére


Nereyn
tag

Sikerült is elintézni az ügyfélszolgálaton szerencsére :D köszönöm a segítséget !
(ki volt kapcsolva a szolgáltatás a központban és azért nem ment)

(#93636) kali válasza Nereyn (#93635) üzenetére


kali
legenda

Nincs mit, az a lényeg, hogy megoldódott.
Megnéztem közben az alkalmazásban egy Domino előfizetéssel, jól emlékeztem, be- és kikacsolható az is manuálisan:

D

[ Szerkesztve ]

(#93637) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Hi! A telekomnál várható szerintetek, hogy idén karácsonykor korlátlan adatforgalmat ad?

thomas77: az asszony száma nekem is hozzá van adva telekom apphoz. Mindkettőn aktiváltam az 5 GB netet, de az én számomhoz 0 MBot ír, az assonyéhoz 5GBt. De ettől függetlenül ugyanúgy tudok netezni a sajátommal, szerintem ez valami bug lesz.

[ Szerkesztve ]

(#93638) thomas77


thomas77
senior tag

Több családtagom domino csomagja hozzá van adva az accountomhoz. Mindenkinek bekapcsoltam a karácsonyi ajándékot aszerint, hogy ki mit használ.
Össze vissza jeleníti meg az alkalmazás az eredményt. Van akinek a percek 0-án vannak, van akinek az adat, van akinek jó...
Ki belépés sem segít. Látszólag random az egész.
Az sms-ek megjöttek és ahol bekapcsoltam, ott is látszik, hogy be lett kapcsolva, de az elérhető adat/perc itt sem jó.

(#93639) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok! Domino kartyasoknak van 5GB ingyen adatforgalom jan.2ig. Ha nekem van 4 giga szabadon felhasználható, nem lejaro adatkeretem, akkor ez az 5Gb hozzairodik, vagy felulirja? Gondolom hozza, de telekomban nem bizok, igy itt érdeklődők. :)

(#93640) kali válasza bexinho23 (#93639) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Prioritást kap az ajándék 5 GB és az forgalmazódik le először.

(#93641) bexinho23 válasza kali (#93640) üzenetére


bexinho23
őstag

Koszonom, akkor aktivalom is.

(#93642) kali válasza thomas77 (#93638) üzenetére


kali
legenda

Először így volt nálunk is, de idővel helyreállt, mostanra már mindegyiket jól mutatja.

(#93643) norberto_th válasza Ispán_Péter (#93637) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Szerintem kizárt, nem szokásuk, az inkább egy másik T-s cég :U

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#93644) thomas77 válasza kali (#93642) üzenetére


thomas77
senior tag

De én ezeket a számokat júniusban adtam hozzá a fiókomhoz...

(#93645) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Most ez volt a nagy újítás, hogy a böngésző nem jegyzi meg a belépési adatokat?? Itt minden visszafelé fejlődik... :W

The Truth is out there...

(#93646) kali válasza thomas77 (#93644) üzenetére


kali
legenda

Annak nincs jelentősége, arra írtam, hogy én is egyszerre (30 másodperc eltéréssel) kapcsoltam be több Domino előfizetésen az ajándék opciót, az egyiken azonnal jó, maximumnak mutatta, a másikon meg csak órákkal később, addig lefogyasztott sáv és 0 ft ajándék egyenleg volt, később és azóta mindegyiken feltöltött csík és maximum egyenleg.

Lackooo84: Megjegyzi az, nekem legalábbis a Chrome és az Edge igen.

[ Szerkesztve ]

(#93647) Lackooo84 válasza kali (#93646) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Chrome-ot használok, és nem jegyzi meg mától....

The Truth is out there...

(#93648) kali válasza Lackooo84 (#93647) üzenetére


kali
legenda

Nekem a laptopon és a mobilon is megjegyezte a Chrome.

(#93649) StLui


StLui
veterán

Volt 4 előfizetésünk, és egy dominó, egyet régebben dominósítottunk, 3:2 lett az arány, ma bementem és a két hűség nélküli előfizetést, egyik még westel900 indulása körüli időből, átváltottam dominóra, kérdezték miért, mondom mert közelében nincs egy előfizetéses ajánlat sem. nem volt vita :)Márciusban váltom az utolsót is dominóra.

Viszont megtudtam, hogy dominóról számlát kérni csak a felhasznált egyenlegről lehet, és elvileg csak az üzletben. Azt viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen ritkán lehet kérni, tehát elég-e l évente egyszer? Nem tudjátok véletlenül? (saját cég nevén van mind, de annyira azért nem fontos a számla, de ha elég csak néha kikérnem, akkor kikérem ha arra járok)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93650) renamed


renamed
csendes tag

sziasztok,

November 13an az előfizetésem hosszabitottam 2 évvel korlátlan internet csomagra a -beszélgetés maradt mobil L és a melle járó 0ft-os samsung galaxy s8ra platina előfizetőként. Gondom innen kezdődik ugyanis hol van hol nincs internet, 4G adatkapcsolatot viszont jelzi a telefon. Első nekifutás sim csere üzletbe, fel napig minden ok majd újra jön az internet hiba. Megint bementem T-mobil és sikeresen cseréltek újra kártyát. De a hiba ugyan úgy előjön. Na itt már készülék szervizbe tanácsot kaptam, szépen bevittem készülék majd a kártya másik telefonba került ahol ugyan úgy jelentkezett az internet hiba. Fogtam magam bementem újra T-mobil ahol újra cseréltek kártyát ehhez a készülékhez is, de a hiba folyton előjött. Másnap újra bementem T-mobil ahol adtak szintúgy új kártyát és egy kiállított készülékbe teszteltek és nem volt internet. Ok feladták mondták ügyfélszolgálathoz forduljak de elmentem meg 3 T-mobilhoz talán valaki tud segíteni de mindenki kartyacserezett es nem lett megoldas. Amit meg probaltak kapcsolatok hozzaferesi pontok szerkesztese, korlatlan internet csomag torles majd ujra aktivalas, de mind hiába. Mai nap 5 ezer ft-ot kaptam, hogy jovairjak a következő számlámon amiért nem tudtak segíteni. Panaszlevelet írtam, munkámhoz elengedhetetlen az online kapcsolat a jelenlegi karom több százezer ilyenkor mit lehet tenni?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.