Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93201) Gercsi válasza #04441088 (#93195) üzenetére


Gercsi
tag

Azért nem megy, mert csak szoftveresen tudja , egyébként még nem támogatott a készüléked.

Érdemes figyelned, mert folyamatosan bővül a lista.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#93202) #04441088 válasza Gercsi (#93201) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mate 10 Pro topikban par ember van akinek megis ment eddig, csak most kiadott a T es frissitest, amivel elkurta az egeszet. :DDD :R

(#93203) kali válasza Gercsi (#93201) üzenetére


kali
legenda

Pénteken vettem egy Mate 10 Pro-t (a Telekomtól), szombaton be is kapcsoltattam a 4G hanghívást, onnantól működött is, de ma reggel kapott egy gyártói frissítést, amit követett egy külön Telekomos hálózati frissítés, na onnantól se 4G hanghívás, sem pedig VoLTE kapcsoló. (Csak a gyártói frissítést telepítve még minden rendben volt, a Telekomos hálózati frissítés tett be neki később!)
Bejelentettem a Telekom felé a problémát, de már tudtak róla, más típusú készülékeket is érint a hiba.
A nem a Telekomnál vásárolt Mate 10 Pro-n megy most is a VoLTE.
A listán nem szereplő sok telefonnal is működik a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#93204) Ateszpapa válasza kali (#93203) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kali, de rég láttalak, újra itt? :)

(#93205) kali válasza Ateszpapa (#93204) üzenetére


kali
legenda

Igen, elég volt 1.5 év önkéntes hozzászólás megvonás. :)

A korábbi hozzászólásommal kapcsolatban: Nyomtan egy gyári visszaállítást a Mate 10 Pro-n, tökéletesen működik a 4G hanghívás és a VoLTE kapcsoló is adott, amíg a Telekomos DT.HUN 8.0.0.115(CT) egyéni verzióra frissítést nem telepítem, onnantól viszont eltűnik a VoLTE kapcsoló és a 4G hanghívás sem megy.
Az egy dolog, hogy a Telekom a hálózati frissítésébe beleerőlteti a böngésző kezdőlapjának a Telekom honlapra állítását és választási lehetőség nélkül telepítteti abban néhány alkalmazását (a Telekom alkalmazást még megértem valamilyen szinten, de például a Műsorújság és a Mobilvásárlás már más téma, még szerencse, hogy utólag eltávolíthatók), de legalább a hálózati beállításokat ne szúrnák el.
A Telekomos hálózati frissítés után a 4G opciók is átíródnak LTE-re a beállításokban - valahol kevesebb választási lehetőséggel, mint előtte a gyártói beállításokkal, például a választható hálózati módoknál, -, ebből úgy gondolom, hogy a Telekomos illetékesek csak elővettek egy régi sablont és azt próbálták ráfaragni a rendszerre, az új opciókat figyelembe nem véve, így nem jártak teljes sikerrel.
Mindegy, majd csak javítják a frissítést, addig is én nem telepítem vissza ezt a Telekomos egyéni verziót, mert előnyét nem látom, hátrányát viszont annál inkább.

(#93206) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Vagy egy dominós kártyánk amit nem nagyon használunk. Van rajt 625 ft és azt mondja be ha hívni akarok vele, hogy "töltse fel egyenlegét".

Ha meg hívjuk akkor "átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból."

Mit csináljak vele, hogy működjön?

[ Szerkesztve ]

(#93207) kali válasza -secret- (#93206) üzenetére


kali
legenda

Lejárt a rendelkezésre állási idő és már a 90 napos hívószám lekötési idő fut?
Ilyenkor már nem aktív, de feltöltéssel még visszakapható a hívószám a 90 napon belül.
-300 Ft lesz a feltöltés egyenlegéből, ha erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#93208) Zeki válasza -secret- (#93206) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ratoltesz penzt.

(#93209) -secret- válasza kali (#93207) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

*102# után:

Feltölthető: 2018.02.11-ig. Ez lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#93210) kali válasza -secret- (#93209) üzenetére


kali
legenda

Igen, akkor ezen hónapban járt le a rendelkezésre állási idő, de az írt dátumig lekötik a hívószámot, ha addig feltöltöd, akkor használhatod tovább, ellenkező esetben nem.

(#93211) -secret- válasza kali (#93210) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszönöm! :R

(#93212) Soulfly842 válasza kali (#93205) üzenetére


Soulfly842
addikt

Üdv újra itt ;) :R

(#93213) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Változás !!

Volte kérdés,ezért még külön fizetni kell ha használom vagy benne van a havidíjban?
Xiaomi Redmi 3 van,elméletileg van Volte kapcsoló ,tudom használni vagy csak azok a készülékek ,amit a Telekom felsorol?
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#93214) kali válasza vizslakutya (#93213) üzenetére


kali
legenda

Nem kell külön fizetni érte és nem csak azokon a készülékeken megy, amiket a Telekom felsorol, más kérdés, hogy több feltétele is van, megfelelő előfizetés is kell hozzá (Domino esetén még nem megy, illetve flotta sem mindegyik játszik), továbbá a készülék típusa sem mindegy, a VoLTE kapcsoló megléte még nem garancia a működésre, végül pedig a VoLTE funkció bekapcsolására sem könnyű bármelyik ügyintézőt rávenni, tapasztalat, hogy egy részük nincs képben, mások meg ragaszkodnak a Telekom által kiírt listához, de olyan is van, aki simán bekapcsolja, ha a rendszerben megfelelőnek látja.
Úgy a legegyszerűbb kipróbálnod, hogy kérsz valakitől olyan SIM kártyát, amelyhez tartozó előfizetésen aktív a VoLTE, azzal kipróbálod a telefonodat és úgy kiderül, ha működik, akkor ezt lehet majd mondani az ügyfélszolgálatosnak és úgy talán a rigolyásabbja is hajlandó lesz bekapcsolni az előfizetéseden.
Budapesten tudtam volna ebben segíteni, de az adatlapod szerint elég messze laksz.

[ Szerkesztve ]

(#93215) vizslakutya válasza kali (#93214) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszönöm :R , elhoztam egy Galaxy S8 at is,az elméletileg benne van a játékban,ezek szerint fel kell venni a kapcsolatot az ügyfelessel,hogy aktiválja,közben megpróbálom rábeszélni a "saomira" is. :C

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#93216) Zeki válasza vizslakutya (#93215) üzenetére


Zeki
nagyúr

???
Xiaomit árul majd a Telekom?

(#93217) enginev3.0 válasza Zeki (#93216) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megeshet, telenor is árul

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#93218) vizslakutya válasza Zeki (#93216) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Lehet,de én ilyet nem írtam. Van egy kínai Xiaomim ,meg a múlt héten kihoztam egy Galaxyt,arra be szeretném kapcsolni a Volte- t, közben megkérdezem lehet e a Xiaomira is.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#93219) lufi7


lufi7
aktív tag

A Telekom shopban a Samsung j5 2017-es az dual sim-es igaz?
Nem írják sehol és ha jól tudom ezek alapból két kártyásak.
Vagy gyártanak butított változatot is?

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#93220) Lackooo84 válasza lufi7 (#93219) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Biztos, h nem dual sim, a J3 sem volt az. A dual simes telók nevében szerepel a "dual sim". Egyébként létezik belőle egy simes.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#93221) lufi7 válasza Lackooo84 (#93220) üzenetére


lufi7
aktív tag

Köszi, de ha már függetlenül árulják akkor már mindegy volna nekik. :(

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#93222) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Van egy Huawei P7 készülékem, amit a Telekomnál vásároltam és amire még van garancia, viszont nem találom a garancipapírt. Mi a teendőm?

:R

Szerk: 2015. júniusában vásároltam, szóval a 3 év garinak még meg kell lennie, ugye?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#93223) Ateszpapa válasza csaabz (#93222) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hali!

Telekomos fiókodban a dokumentumok között ott kell lennie.

(#93224) csaabz válasza Ateszpapa (#93223) üzenetére


csaabz
őstag

Köszi, meglett! Viszont valamiért csak 12 hónap garit írnak. Nem 3 év van a Huawei-re?

1.A Magyar Telekom Nyrt. által nyújtott jótállás a fogyasztó jogszabályból eredõ jogait nem érinti.
2. A 151/2003. (IX. 22.) Kormányrendelet alapján kötelezõ jótállás alá tartozó termékekre a Magyar Telekom Nyrt. az
általa, fogyasztó szerzõdés keretében forgalmazott, jelen jótállási jegyen megadott készülékre, tartozékaira
(összefoglaló néven: termékre) a vásárlás napjától 12 hónapos jótállást nyújt. E határidõ elmulasztása jogvesztéssel
jár.
3. Jelen jótállási jegyen megadott termékre a Gyártó által vállaltaknak megfelelõen a Magyar Telekom Nyrt. a Fogyasztó
számára esetenként további kiegészítõ jótállást is nyújt, melynek feltételeit a megvásárolt termékhez csatolt
Használati Útmutató és/vagy a www.telekom.hu honlap tartalmazza.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#93225) Soulfly842 válasza csaabz (#93224) üzenetére


Soulfly842
addikt

1,1+1 év. (tartozékokra plusz egy év nem él)
2, P9-ektől van csak felső kategóriára 3 év.
3, a három év is csak akkor élt, ha a vásárló beregisztrálta ezt a lehetőséget a Huawei-nél.
4, Felejtős a garancia, mivel már nincs :(

[ Szerkesztve ]

(#93226) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Jol gondolom ha egy telefonra kellett mobil eloleget fizetnem..ugye abbol vonogatjak a havidijat, csak a keszulek havidijat kell fizetnem. Kerdes, hogy:
- Ilyenkor ha mobil vasarlassal fizetek valamit, az is levonasra kerul az elolegbol, csak parszaz Ft-os tetel.
- Illetve hol latom belepve, hogy meddig eleg az az eloleg?

(#93227) kali válasza Soulfly842 (#93212) üzenetére


kali
legenda

Köszi! :R

Mik lesznek vajon most BF keretében az elmúlt hetihez képest, érdemes lesz vajon ébren maradni?
Tavaly és korábban mindig vettem valamit, ami nagyon megérte, de most nem, ami lett volna jó áron, azt nem olyan régen vettem más akcióban. (Okosórát például a kuponos dílerektől. :DDD )

(#93228) szalai112 válasza zsoltzsolt (#93191) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszi a tippet ingyen cserélték :DD

(#93229) 1egaly


1egaly
aktív tag

VoLTE témában,kb.2 hónapja bekapcsoltattam A5(2017)-en,Tés telefonon ,müködött minden ok...

Jött a függetlenítés,közben kijött a telóra a 7.0s firm.,felraktam a függetlent(már utáltam a magenta színű ,harsogó bejelentkezést).

Most hogy írogattok róla, most nézem eltnt a beállításokban...

Hívtam az Üf-t az mondja a srác rajtuk nem múlik ,be van kapcsolva ,hívjam a Samsungot,hát ezt nem vállalom nem hiszem hogy megértenék a dumámat...
Hasonlóan járt-e vki,esetleg van-e más megoldás az újra aktiválásra??

Kösz a választ!

(#93230) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Csak érdekességképp, folyamatosan ilyeneket mérek BP-en, ahol B3+B7+B20 aggregáció van (ez épp a Bajcsy-Andrássy kereszteződésnél, kocsiban ülve):

Asszem nem rossz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93231) kali válasza 1egaly (#93229) üzenetére


kali
legenda

Biztos megérti a Samsung illetékese is, ha megfelelően leírásra kerül a probléma.
Vannak olyan készülékek, amiknél a Telekom által kerül be a kapcsoló, lehet, hogy a Telekomos firmware verzióval visszakapnád. (Nálam fordítva történt, de szerencsére itt nem a gyári firmware verzióba nyúlt bele a Telekom, hanem csak egy külön kis frissítést adott ki, amit a második gyári visszaállítás után már nem telepítettem és így nincs gond, van VoLTE kapcsoló és működik is a funkció.)
Nem is megy nálad a VolTE, telefonáláskor visszakapcsol a készülék 3G/2G módba?

szabogabor10: Szuper, akkor egyre több helyen van már 3CA. :C

[ Szerkesztve ]

(#93232) szabogabor10 válasza kali (#93231) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93233) DefJamHUN válasza Gercsi (#93201) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Sziasztok!
Iphone 6S plusomra kotottem 2eve vasarlaskor biztositast.
Sikeresen 2honapja betortem a kijelzot, de azota is hasznalom, mert mukodik, de igy karacsony tajan megajandekoznam magamat egy ujjal. A T-oldalan mar nem talalom a 6St. Ha van is eselyes hogy 32GBosat kapok? ( illetve lehet nem szep ilyet irni, de odacsapjam meg a futar elott, hogy biztos ne gondolkozzanak a javitasan? :D )

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#93234) KZP válasza DefJamHUN (#93233) üzenetére


KZP
őstag

Pedig ott van, 32 GB-os...

(#93235) DefJamHUN válasza KZP (#93234) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

En 6S Plust nemtalaltam! :/

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#93236) Ateszpapa válasza DefJamHUN (#93233) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Kicserélik a kijelzőt.
Újat nem bizti, hogy kapsz.
Ja, és ne azt mond majd telefonba, hogy 2 hónapja leejtettem, hanem tegnap vagy ma.
;)

(#93237) Watto1991 válasza Ateszpapa (#93236) üzenetére


Watto1991
senior tag

Amennyiben úgy össze van törve (pl a keret is elhajlott), kicserélik egy újra.

[ Szerkesztve ]

(#93238) KZP válasza DefJamHUN (#93235) üzenetére


KZP
őstag

Bocsi, valóban, figyelmetlen voltam. :B

(#93239) DefJamHUN válasza Ateszpapa (#93236) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Termeszetesen nem azt mondanam, de szegeny elegge levan mar harcolva, szoval remenykedem az ujban. Mennyi az atfutasi ideje. 14 nap?

KZP: akkor teszek erte.... :D

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#93240) kali válasza Watto1991 (#93237) üzenetére


kali
legenda

Vagy felújítottra.

(#93241) lugosi válasza kali (#93203) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó újra látni!

(#93242) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Pest Megyében lakom, Gödöllőtől nem messze, és nincs szolgáltatás. Másnak minden jó a hálózattal?

iPhone 13 Pro Max

(#93243) kali válasza jozsi252 (#93242) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Budapesten (most konkrétan Újpesten) minden rendben.
A telefont nem az aprón vetted Kolompár Lakatos Nintendótól, ugye? :DDD (Bocsi, csak megtörtént esetből indulok ki. :) )

lugosi: :R

(#93244) szabogabor10 válasza jozsi252 (#93242) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt Újbudán, a Bikás park mellett okés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93245) Ateszpapa válasza DefJamHUN (#93239) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Úgy emlékszem igen, nekem egy S8-cat cseréltek, de az sz@rrá tört+beázott.
Jött a futár elvitte és rá következő hétre jött is az újjal.
Elég rugalmasak ha már elfogadták a kárigényt.

(#93246) jozsi252 válasza kali (#93243) üzenetére


jozsi252
veterán

Telekomos iPhone 8 Plus ami a forgalmazás kezdete óta meg van, szóval nem. ;]

Köszi a segítségeteket, lehet akkor csak valami közeli torony hiba. Fene vinné már el az egészet. Amikor végre az app elindul, most meg hálózat nincs. :W

iPhone 13 Pro Max

(#93247) kali válasza jozsi252 (#93246) üzenetére


kali
legenda

Jó, akkor a telefon letiltása nem játszik. :)
Az azért ritka, hogy minden hálózati mód egyszerre hal be teljesen, bár elég hozzá például áramszünet a megfelelő helyen.

(#93248) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Kali: Örülök, hogy újra köztünk vagy!

Azért hiányoztál ám!

:K

(#93249) golyós válasza szabogabor10 (#93244) üzenetére


golyós
őstag

Szia szomszéd :D

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#93250) kali válasza Ateszpapa (#93248) üzenetére


kali
legenda

Rossz pénz nem vész el! :R (Csak átalakul... :DDD )

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.