Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93801) kali válasza MasterMark (#93799) üzenetére


kali
legenda

A részletekre kell kattintani a netes díjcsomagoknál:

R

Lehetsz, de ha diák vagy akkor az és az annak megfelelőt aktiválják, viszont ha már nincs diákod, de még beleférsz a fiatal korhatárba, akkor meg azt, két azonos opció egyszerre nem megy a rendszerben.

Pietrosz: Szia,

A részletes feltételek itt: Link

A lényeg ez és ez:

Több mint két Mobil (Mobil S, M, L, Korlátlan) vagy Net (4 GB, 10 GB, Korlátlan) díjcsomagos előfizetés esetén jár a kedvezmény. Korábbi díjcsomagokra (pl. Next, Move) nem érvényesíthető.

A kedvezmény igénybevételének feltétele, hogy egy folyószámlán legalább 2 db új típusú (Mobil S, M, L, Korlátlan és Net 4 GB, 10 GB, Korlátlan) havi díjas előfizetés szerepeljen. A kedvezmény csak az új típusú díjcsomagos előfizetésekre érvényes.

A kedvezményhez legalább 2 új Mobil (S, M, L, Korlátlan) havi díjas díjcsomaggal vagy Net (4 GB, 10 GB, Korlátlan) csomaggal kell rendelkezned azonos folyószámlán.

Régebbi, illetve nem publikus (flottás) díjcsomagok esetén nem jár a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#93802) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel régen használtam android-os telón telekomos kártyát, minden hívásindításkor írja, hogy "feltételes átirányítás aktív". Ez ok? Vodafone-os kártyámon nem ír ilyet, csak azért. :)

Bocsi a hülye kérdésért. :) :R

Véleményem szubjektív...

(#93803) MasterMark válasza kali (#93801) üzenetére


MasterMark
titán

Ok vak vagyok teljesen, köszi szépen. :R

Értem, szóval nem lesz +4 GB-om az a lényeg. :D

Switch Tax

(#93804) -secret- válasza MasterMark (#93799) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fiatal opciónál elég ha 25 év alatt vagy, diák opciónál viszont fel kell töltened az érvényes diákigazolványod.

Én 22 vagyok és már nem vagyok diák. :)

(#93805) MasterMark válasza -secret- (#93804) üzenetére


MasterMark
titán

De nekem mind a kettő kell. ;]

Switch Tax

(#93806) kali válasza hackeeeee (#93802) üzenetére


kali
legenda

Ok, ha valamilyen kapcsolódó feltételes átirányítás aktív az előfizetésen.

(#93807) Pietrosz válasza kali (#93801) üzenetére


Pietrosz
addikt

Köszi, csak a baj van ezzel a flottaval nálam 😀 Sehogy se jön össze az olcsóbb telefon vétel. Így jártam..

(#93808) hackeeeee válasza kali (#93806) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát mivel céges, ezt nem tudom. :)

Véleményem szubjektív...

(#93809) zoltan6


zoltan6
őstag

Flottás/céges előfizetéssel hogy lehet a webshopból telefont venni hűséggel? csak az új előfizetést engedi,régebben pedig tudtam.

(#93810) -secret- válasza zoltan6 (#93809) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem azt a flottakezelőnél kell megérdeklődni.

(#93811) MasterMark


MasterMark
titán

A VoLTE ugye nem fogyasztja az adatkeretet?

Switch Tax

(#93812) kali válasza MasterMark (#93811) üzenetére


kali
legenda

Nem, nincs köze hozzá, akkor is működik, ha nincs adatkeret.

(#93813) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Haverom megy ki ausztriába pár hónapra dolgozni, és nem tudja -és én sem-, hogy mikor milyen díjszabás vonatkozik rá? Mármint mit számol a T, ha magyar számot hív Ausztriában, ha osztrák számot hív Ausztriában. Ha más EU-s országot hív osztrákból stb?

Előre is köszi!

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#93814) MasterMark válasza kali (#93812) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi. Jól látom, hogy ezt a Telekom oldaláról is engedélyezniük kell? Vagy már alapból mindenkinek elérhető?

Switch Tax

(#93815) 4Grider válasza olloczky (#93813) üzenetére


4Grider
nagyúr

(#93816) kali válasza olloczky (#93813) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az általa használt díjcsomag leírását kell megnézni, ott minden részletesen olvasható, már persze a linkelt általánosságok mellett, ha nem olyan, például nem publikus díjcsomagja van.

MasterMark: A Telekom engedélyezi az előfizetésen.
Sok kizáró tényező van még, Domino és sok flotta esetén nem bekapcsolható, illetve a készülék típusa és firmware verziója sem mindegy, ha az előfizetés engedné is.

[ Szerkesztve ]

(#93817) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ne itt a T advent:

A Telekom Alkalmazás Kapcsolat Program menüpontjában található kuponkóddal 2017. december 1. és 24. között minden nap más mese érhető el ingyenesen a Telekom Adventi naptárban! Töltse le a BOOKR Kids alkalmazást okostelefonjára, vagy táblagépére (letölthető a Google Play Áruházból és az App Store-ból), regisztráljon, adja meg a kuponkódot és merüljön el gyermekével minden nap más mesében!

(#93818) lugosi válasza Zeki (#93783) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor mondhatjuk, hogy semmi? Mert gondolom ha kijött volna valami, akkor mostanra már kijött volna.
Azért nézegettem csak, mert a héten jár le a hűségem, úgyhogy szerintem ezek a díjcsomagok amik vannak, nem bírnak maradásra.

(#93819) MasterMark válasza kali (#93816) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt külön kérni kell?

Switch Tax

(#93820) kali válasza MasterMark (#93819) üzenetére


kali
legenda

Bizonyos telefonok (először a megfelelő Samsung, majd iPhone) esetén automatikusan bekapcsolták, amúgy külön kérni kell és ha az előfizetés szempontjából bekapcsolható, akkor megteszik, illetve ha a telefon is okés hardveresen és szoftveresen is, akkor megtörténik az IMS...stb. regisztráció a készülék újraindítása után és működni fog.

(#93821) Zeki válasza lugosi (#93818) üzenetére


Zeki
nagyúr

Semmi. :(

Ja január 1-től több netet lehet majd az EU-ban leforgalmazni, pl a Maraton 4GB-ból 3-at.

(#93822) thomas77 válasza Zeki (#93821) üzenetére


thomas77
senior tag

A maratonos téma már most is így van egy ideje. A 4GB-ból 3-at lehet, a kisebb csomagokat pedig 100%-ban fel lehet használni EU-ban.

(#93823) MájMekk


MájMekk
tag

Megpróbáltam a Telekom applikációban bekapcsolni az ingyenes 5 órás Domino lehetőséget, de nálam (Samsung Galaxy Pocket Neo) így jelenik meg és nem tudom megmozdítani, hogy ne az 5GB legyen kiválasztva, a TOVÁBB gomb takarja:

A másik ugyanilyen telefonomon meg be se tudok lépni, mert állandóan ez jelenik meg:

Az applikációt ma frissítettem, telefonokat újraindítottam.
Előre is köszönök minden ötletet! :R

(#93824) szabogabor10 válasza thomas77 (#93822) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg, a korlátlan csomagnál is 7-ről 9 GB-ra nőtt az EU roaming adatkeret.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93825) bernel


bernel
tag

Aktiváltam az ingyen 5 GB adatot, sikerült minden, telefont is újraindítottam, ahogy írták, megy szépen, viszont az app-ban az eddigi maraton csomagom mellé is 1 hónapos lejáratot ír.

Nálatok is így van? Ez csak valami kijelzési hiba, és megmarad a korábbi Maratonom, ha eltelik az 1 hónap, vagy elrontottak valamit, és az is lejár majd?

Ti is tapasztaljátok ezt?

(#93826) gaba32 válasza bernel (#93825) üzenetére


gaba32
csendes tag

Igen.
Nálam is a 3,9Gb-ból 3Gb maradt Sim lejártáig, 897Mb viszont 30 nap múlva lejár.

Lehet valamit tenni a hiba ellen?

[ Szerkesztve ]

(#93827) Tomikaa. válasza bernel (#93825) üzenetére


Tomikaa.
tag

Nálam is ez a helyzet. Pár napja már írta valaki. Szerintem kijelzési hiba, de azért jó lenne egy megnyugtatás.

Ha már Telekom app: faternak is aktiváltam az 5 gigát (sima Domino Fix), megy szépen, de az adat fogyását az ő részén nem mutatja az app (az enyémet igen).

[ Szerkesztve ]

(#93828) EmberXY válasza bernel (#93825) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem is egy kalap alá veszi, 29 napos lejárattal mutat 5,54 gigát. Szerintem csak az app pontatlansága lehet, nem hinném, hogy a promóció lejárta után elveszne az azon kívül eső rész...
Bár nem kis erőfeszítésembe került, mire a 7.7-es appot feltettem összeomlott play store-ral, bizony factory reset lett a vége de ennyit megért, nem rohad rám, január 2-áig a seggére vágok neki, az is biztos. :D

Up the Irons!

(#93829) MasterMark


MasterMark
titán

Miért írják, hogy hétfőn átvehető valami, ha nem vehető át? :W

Switch Tax

(#93830) kali válasza bernel (#93825) üzenetére


kali
legenda

Nem hiszem, hogy a (téves) kijelzés hatással lenne a tényleges felhasználhatóságra.

(#93831) canniball


canniball
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég cserélve lett a telefonom és emiatt a(z úgy rémlik kb. 3 éves) SIM kártyám is (egyéb változás nem volt), ennek kapcsán lenne két kérdésem:
1. Az új páros 6 kicsengés után dobja a vonalat, én ha messzebb vagyok a telefontól ennyi idő alatt az sem biztos hogy odaérek; a régebbi duó ennél tuti többet csengett - lehet a kicsengések számát állítani valahol?
2. A régebbi telefon azt írta nekem hogy LTE, az új pedig azt hogy 4G (néha 4G+) - jelent ez nekem valamit (sebességben) vagy csak a két telefon máshogy kommunikálja ugyanazt?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#93832) Because


Because
őstag

Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyenért írok ide! Szerintetek várható valami különlegesebb ünnepi akció még a Telekomtól mobil téren? Most jár le a hűségem és vennék másik telefont.

:R

(#93833) 4Grider válasza canniball (#93831) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefonon is tudod állítani a feltételes hívásátirányítás idejét maximum 30 mp hosszban.
Meg kóddal is: **61*telefonszám*11*30# (hívás gomb)
(telefonszám helyére a hangposta +36309888333 vagy a hívásértesítő +36309876543 száma kell, a 30 a csengés hossza)

LTE=4G, 4G+=LTE advanced

(#93834) kali válasza canniball (#93831) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nincs jelentősége, hogy LTE vagy 4G van kijelezve, teljesen azonos szolgáltatás van mögötte, csak a régebbi telefonok előbbinek írják, utóbb viszont áttértek 4G-re, amikor képbe került az 5G.
A 4G+ (LTE-A) olyan területen van, ahol 2 vagy esetleg 3 frekvencia/hálózat került összevonásra, így nem csak maximum 150 Mbps a hálózat sebessége, hanem lehet a kétszerese, vagy akár a háromszorosa is, ha a telefon képes rá.

[ Szerkesztve ]

(#93835) canniball válasza 4Grider (#93833) üzenetére


canniball
nagyúr

Meg is találtam hol kell kikapcsolni, az a tuti!

Az LTE/4G felvilágosítást mindkettőtöknek köszönöm! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#93836) Soulfly842 válasza Pietrosz (#93800) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szia!

Flottás és havidíjas kedvezmények nem kedvezményezhetik egymást, egymást kizáróak. Új portfóliós lakossági előfizetésekre vonatkozik a százalékos havidíj kedvezmény (vagy otthoni dupla/tripla csomag...)

(#93795) tibor23

Személyesen tudod kérni a régi törlését a személyi igazolványod bemutatása mellett.

(#93809) zoltan6

Ajánlom a figyelmedbe az alábbi hozzászólás(oka)t:

[link]

[link]

Ergo, a szükséges igazolás bemutatása után személyesen tudsz vásárolni készüléket. ;)

(#93837) kali válasza bernel (#93825) üzenetére


kali
legenda

Frissült az alkalmazás, nézzetek rá, hátha javítva lett.

(#93838) szabogabor10 válasza kali (#93837) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hurrá, optimalizálva lett iPhone X-re. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93839) kali válasza szabogabor10 (#93838) üzenetére


kali
legenda

Az is valami. :)

(#93840) szabogabor10 válasza kali (#93839) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. :)
Egyébként nekem nem nagyon van bajom az alkalmazással (leszámítva, hogy elég sokszor szarakszik a backend), 3 előfizetés adatait rendben betölti, az adatkereteket is. Ahogy nézem, inkább a dominósokat szokta szivatni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93841) Bferibörs válasza kali (#93837) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nálam betölti a kezdő oldalt és hibával , elnézés kéréssel kilép.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93842) EmberXY válasza Bferibörs (#93841) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam is ilyen, tegnap tettem fel a 7.7-es, legfrissebbet (legalábbis akkor még az volt a legfrissebb), mert az 5 giga bónusz csak abban érhető el.
Akkor működött, be is kapcsoltam a bónuszt, mutatta is, de most már azt csinálja, hogy betölti a kezdőoldalt és kb 2 mp múlva elszáll. Egy pillanatig látható az adategyenleg, ami még 5-össel kezdődik, viszont kíváncsiságból ránéztem a weboldalon is az egyenlegre, ott csak a maratont mutatja és az fogy, a bónusznak nyoma sincs, pedig tudtommal először a bónusz keretnek kéne fogynia, nem? :F
Gyakorlatilag olyan, mintha a maraton keretemet használnám, nekem valami nem kerek.

Up the Irons!

(#93843) embe válasza zoltan6 (#93809) üzenetére


embe
nagyúr

Tudomásom szerint már csak személyesen lehet flottás előfizetést hosszabbítani. Nekem is ilyen van. Ahogy írtad korábban még lehetett webes felületen hosszabbítani, de már nem lehet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#93844) MasterMark válasza MasterMark (#93829) üzenetére


MasterMark
titán

Na ma már tegnapra írja az átvételt, akkor most időutazók lettek ezek?

Switch Tax

(#93845) EmberXY válasza MasterMark (#93844) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem vetted át, kész, visszaviszik. Problem solved. :D
Szerintem kapkodnak egy kicsit így az ünnepekre.

Up the Irons!

(#93846) bernel válasza kali (#93837) üzenetére


bernel
tag

Frissítettem, nekem nem javult meg a kiírás.

[ Szerkesztve ]

(#93847) Karcub


Karcub
senior tag


Tegnap óta ezt az üzenetet kapom.. miért, van most valami a telekomnál hogy nem megy?

(#93848) EmberXY válasza bernel (#93846) üzenetére


EmberXY
addikt

Mert eleve a legfrissebb verzió csinálja ezt, a 7.7-es, ami december 4-én került fel, szerintem pont az 5 gigás opció miatt, mivel a promóciós szövegben is az van, hogy kizárólag a legfrissebb verzióban érhető el, nyilván emiatt került fel az új verzió...
Nálam speciel ez omlik össze 2 mp múlva, de egy pillanatra látszik az adategyenleg, ami ugyanúgy összevonva, de tartalmazza az 5 gigát. Amit nem értek, hogy a weboldalon pedig csak a maraton látszik, és csak az fogy, de az tényleg fogy, az 5 gigáról szó nincs, szóval kíváncsi lennék, hogy mi a magyarázat erre.

Up the Irons!

(#93849) lufi7 válasza MájMekk (#93823) üzenetére


lufi7
aktív tag

Próbáld meg kicsinyíteni, hátha előbukkan.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#93850) KZP válasza Karcub (#93847) üzenetére


KZP
őstag

Hívd a 1414-et, ott fognak csak tudni segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.