Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92401) enginev3.0 válasza tepenzed (#92398) üzenetére


enginev3.0
félisten

Google play áruház is megy az opcióval teljes mértékben

De a weboldalak betöltése tényleg egyre rosszabb
S9 megjelenéskor szerintem én is váltok, és kifizetem az 5000ft kötbért is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92402) gerii válasza fornettisuti (#92390) üzenetére


gerii
addikt

Kb ugyanennyiért lehetne korlátlan HelloDatád is.

Nem tudom hogy optikai csalódás volt-e vagy sem, de mivel a Telekom nem ad publikus IP-t, így vettem a Telenornál egy feltöltős simet.
Betettem a telóba kipróbálni, hogy működik-e, nyitottam egy böngészőt rányomtam az indexre, és gyakorlatilag azonnal megjelent az oldal (nem volt puffeben). Mondom wtf, megnéztem még pár oldalt, ugyanez a hipergyorsaság.
Eddig röhögtem az elnevezésén, ezután nem fogok. :Y
Decemberben,15 év után váltok, alig várom!

(#92403) nesa


nesa
veterán

Urak ebből a listából hogy derül ki melyik telefon dual simes, a keret 65.616Ft a hűség nélküli akciós ár számít.

http://www.t-systems.hu/static/sw/file/T-Systems_arlista.pdf

[ Szerkesztve ]

(#92404) Zeki válasza elekreg (#92399) üzenetére


Zeki
nagyúr

Figyu, akinek korlátan mobilnet kell, pl. torrentre, már telenoros flottában nyomja havi 4400Ft körül....

(#92405) elekreg válasza Zeki (#92404) üzenetére


elekreg
tag

Bár úgy lenne, de van még itt nem is egy olyan, aki nem.

nesa: Csak a Honor 9 és a Note 8 mellett látok DS jelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#92406) grafikus17 válasza Sofian (#92381) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ezt hol találtad? meg van tárgytalan :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#92407) Bornie127 válasza Zeki (#92404) üzenetére


Bornie127
senior tag

Én is nyomnám, ha lenne térerőm. Megspórolt volna évi 100000-ret.

(#92408) t1


t1
addikt

Sziasztok.

Lejárt a hűségem, váltanék Mobil S + 1GB net csomagra ami 4000ft lenne. A kérdésem az lenne, hogy írják hálózaton belül 80p ingyen beszédet tartalmaz a csomag utána 35ft/p . Ha másik szolgáltatót hívok akkor az 2000ft + más szolgálató hívás x 35ft hó végén vagy ugyanúgy lebeszélhető mint a mostani Move S csomagomban?

(#92409) elekreg válasza t1 (#92408) üzenetére


elekreg
tag

Szia!

Nem csak hálózaton belül, hanem bármilyen belföldi alapdíjas irányba felhasználható a 80 egység.

[ Szerkesztve ]

(#92410) t1 válasza elekreg (#92409) üzenetére


t1
addikt

Köszi akkor valamit nagyon félre olvastam :)

(#92411) radio100jozs válasza enginev3.0 (#92392) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Telenornál is van adatmegoszto sim az adatcsomagokra.

(#92412) enginev3.0 válasza radio100jozs (#92411) üzenetére


enginev3.0
félisten

De a Hello data-ra nincsen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92413) elekreg válasza t1 (#92410) üzenetére


elekreg
tag

Szerencsére minden irányban jóváírják, van ilyen előfizetés is a családban, így a gyakorlatban is igazolhatom, hogy úgy működik.
Net ha esetleg több kell, de nem sokkal drágábban, akkor holnaptól lesz 2 GB 2390 Ft-ért, jobban megéri, mint az 1 GB 2000 Ft-ért.

(#92414) radio100jozs válasza dptrsk (#92386) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Sat + Homenet opció csak parasztvakítás, ennél sokkal jobb, ami nekem is van, csak a mobilnet oldala az a Telenor Hipernet Homa 100+100 GB-os csomagja, a TV a Telekom Sat-os. Gondolom a Telekom csak azért hozta ezt be, hogy ahol nem épít ki optikai hálózatot, ott majd ezt akarják ajánlgatni.

(#92415) radio100jozs válasza enginev3.0 (#92412) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Hello Datára minek második sim??? A mobilodról is meg lehet osztani a netet Wi-Fi-n, ha kell mondjuk a laptopnak.

(#92416) South Velen


South Velen
addikt

Sziasztok!

Mobil S-nél az egyenleg ennél a csodálatos honlapon 5 perc hálón belüli hívásra (elvileg nettó 27,5 Ft/perc) nettó 441 Ft-ot jelez.
A hálón kívüli valamint az sms részleg jó.

Mindig tud hová süllyedni a telekom informatikája. Másnál is ilyen? Remélem nem így kerül számlázásra.

[ Szerkesztve ]

(#92417) lugosi válasza enginev3.0 (#92382) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem nagyon számítok rá, hogy érdekes új csomagok jönnének ki elsejétől, de ne legyen igazam. Az eddigiek alapján kb ilyesmire számítottam mint ami most jött.

(#92418) enginev3.0 válasza radio100jozs (#92415) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tabletbe belerakni ha úgy adódik, az nagyon jó lenne

(#92417) lugosi @ Most már én is biztos vagyok benne

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#92419) elekreg válasza South Velen (#92416) üzenetére


elekreg
tag

Szia!

Olyan baromságokat ír néha, hogy én már nem is nézegetem inkább, a számlázással ellenben sosincs probléma, szerencsére.
Hálózaton belül is jó drága:

P

:DD

(#92420) South Velen válasza elekreg (#92419) üzenetére


South Velen
addikt

Köszönöm, megnyugodtam. :D

(#92421) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Ez eddig fel sem tűnt a díjszabásban, pedig benne volt:

"A havidíjas hang díjcsomag nélkül is igénybe vehető mobilinternet csomagok fentiek közül a Net 4GB, Net 6 GB, Net10 GB, Net 15, Net 30 GB. Hang szolgáltatás és SMS ezekben a csomagokban is elérhető, azonban annak nincs külön havidíja. A beszélgetési díj és az SMS díj belföldön és EU roaming helyzetből EU Zónába, alapdíjas irányokba 35 Ft/perc, ill. 35 Ft/db, kivéve SMS küldés EU roaming helyzetből 23,5 Ft. Hangposta hívása és a külföldre irányuló hívások díjazása a Díjszabás megfelelő pontjai szerint történik."

Akkor a Telekomnál az ilyen külön adatdíjcsomagos sim-ek valóságban hangdíjcsomagosak is, azaz lehet hívást kezdeményezni és fogadni is. Érdekes, mert a Telenornál és a Vodánál is az adatdíjcsomag sim-ekkel csak sms megy maximum, de nevükből is adódnak, hogy hangszolgáltatás nincs bennük.

Meg azért is érdekes, mert ha valaki nem akar hangdíjcsomagot venni, mert csak mobilnet kell, mert VOIP-ot használ mobilról is, akkor elég neki egy ilyen netes sim, de normál 30-as számon is elérik, nem csak a VOIP-on, valamint ha valami gond van az adattal, és nem megy a VOIP, akkor tud rendesen telefonálni is, és nem egetverő azért a 35 Ft-os percdíj.

(#92422) lugosi válasza radio100jozs (#92421) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ez érdekes.

(#92423) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tényleg, van itt már valakinek Gombja?
😂

(#92424) atosan válasza zsoltzsolt (#92423) üzenetére


atosan
addikt

Jaja, a telefonomon, a távirányítón, a mosógépen..... :DD

Maine coon

(#92425) r3dsnake válasza radio100jozs (#92415) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert mondjuk nem mindegy, hogy a teló akksiját szívja le a hotspot 2 óra alatt, vagy az iPadét 2 nap alatt.

(#92426) zsoltzsolt válasza atosan (#92424) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Csak a magenta színűek érnek 😀

(#92427) zoli62 válasza South Velen (#92416) üzenetére


zoli62
addikt

Mióta Telekom fiók van a My T-Mobile helyett, azóta ilyen. Bug vagy feature, egykutya.

(#92428) zoli62 válasza radio100jozs (#92421) üzenetére


zoli62
addikt

Talán lépés a Hello Data-ra, ami szintén inkább egy adatcsomagnak tűnik, pedig a Telenor hangdíjcsomagok közé sorolja. Persze nyilván a Telekomnál ezek a hangdíjcsomag nélküli adatcsomagoknál csak a Voip kiegészítésére jó a 35 Ft/perc tarifa, illetve hívhatóság szempontjából. Talán a Telekomnál rájöttek, hogy az egyre többen használnak hívásra VOIP-ot, ami nem feltétlen Skype/Viber, de azért kell a hagyományos 2G/3G/4G hívás is? Egyébként ahhoz mit szóltok, hogy a korlátlan hangcsomag decembertől megszűnik, de egyelőre nincs helyette másik?

(#92429) #08205312 válasza zoli62 (#92428) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nem szűnik meg. Addig a dátumig van garantálva, amit meghosszabbíthatnak, lásd domino "most" esete.

(#92430) elekreg válasza zoli62 (#92428) üzenetére


elekreg
tag

Nem arra lehet az lépés, mert ez a lehetőség volt már korábban is, nem most vezették be, csak valakinek most tűnt fel.
A korlátlan net először október 31-ig szólt, aztán így hosszabbítgatják, de megszűnni biztos nem fog, amíg nincs megfelelő korlátlan alternatívája.

(#92431) dptrsk válasza radio100jozs (#92421) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az új hang+adat portfólió bevezetése óta van így.

(#92432) elekreg


elekreg
tag

Hihetetlen, hogy már megint nem megy rendesen az oldal, karbantartás van.
Odatehetnének a gyakornokok mellé legalább egy hozzáértőt.

(#92433) viera válasza elekreg (#92432) üzenetére


viera
őstag

Nem ártana tényleg valaki aki ért is hozzá mert a mostani elég kontár.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#92434) lugosi válasza #08205312 (#92429) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vagy azt mondják, hogy kivezetik, mert lám-lám milyen kicsi volt rá a kereslet és igazuk volt (persze az mellékes hogy a kezdetekben milyen feltételekkel adták a csomagot).
Amúgy én már drukkolok hogy vezessék ki, meg úgy összességében visszafelé haladjanak, úgyis elhagyni tervezem őket :DDD

(#92435) Def26


Def26
félisten

Kint vannak az új mobilnet csomagok. Hát nem dobtam tőlük hátast. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92436) #08205312 válasza lugosi (#92434) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha nem youtube-ozik, nem tv-zik, és nem torrentezik az ember mobilnetről, akkor a 30 GB bőven elég a legextrémebb felhasználás mellett is.

(#92437) -secret- válasza Def26 (#92435) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hol látom?

(#92438) Def26 válasza -secret- (#92437) üzenetére


Def26
félisten

[link]
Reménykedtem valami 100gb/50gb körüli otthoni mobilnetben (mint telenornál vagy vodánál)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92439) -secret- válasza Def26 (#92438) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát... elég gyenge valóban. Bár ez az ingyenes alkalmazások + 2 GB net csomag elég jó az ezelőttihez képest. Most ha át tudok menni hűségből akkor 50 forinttal fizetnék többet és 1 GB helyett 2 lesz + azok az alkalmazások. Na hívom is a 1414-et.

Ebből az árból még lemegy a Magenta kedvezmény, mint eddig. Igaz?

[ Szerkesztve ]

(#92440) elekreg válasza Def26 (#92435) üzenetére


elekreg
tag

Még mindig nem az igazi, de jobb az előzőktől, már ez is valami, tekintve a korábbi változtatásokat.

(#92441) Def26 válasza elekreg (#92440) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom.- Nekem otthonra kéne, oda meg nem nagyon változott semmi, csak az eddigi 10gb -ra dobtak még 5gb -ot. :/

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#92442) -secret- válasza -secret- (#92439) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na le is cseréltem a csomagjaim. +300 ft-ért havi + 1 GB net meg az appok most jók lesznek.

(#92443) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Lejárt a hűségem egy Move XS csomagra. Vennék készüléket is, de ugye nem engedi, csak mobil S csomaggal, és ha kosárba akarom rakni, megkérdezi,hogy biztos módosítom-e a csomagom. Viszont ugye addig nem módosítja, amíg a tényleges megrendelés nem történt meg? Csak akkor váltanék,ha ma át tudom venni valahol a készüléket.

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#92444) lugosi válasza #08205312 (#92436) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nézem ezeket az új netcsomagokat, kicsit furcsán rakták ezeket össze. Néztem magamnak pár olyan variációt, ami nekem érdekes.

1. Korlátlan beszéd, 15 giga net.
1 év hűség készülék nélkül, 19k
1 év hűség, készülékkel, 19k, nincs készülékkedvezmény
2 év hűség, készülékkel, 99k készülékkedvezmény
0 hűség, készülék nélkül, 19k + 5k a sim kártya ára.

Mivan? Úgy emlékszek, hogy utoljára a 90-es évek végén fizettem belépési díjat (=sim kártya díjat) előfizetés megkötésekor. Ez komoly?
Viszont nem több a havidíj, ha nincs rajta hűség!

Ha ugyanezek a csomagok mobilnetben 15 helyett 6 gigásak, akkor 3k-val kevesebb a havidíj, de ez kb. mind igaz, azaz készülékkedvezmény azonos, havidíj nem változik hűség nélkül. Ha leváltok 2 giga mobilnetre, akkor 60k lesz a készülékkedvezmény.

A készüléket csak érdekességképpen néztem, nem szándékozok náluk venni. Ami viszont meglepő, hogy hűség nélkül ugyanannyiba kerül a csomag, mint hűséggel, így ez nekem viszont tetszik. Nagyon! Mivel nem kell hűséget vállalni önmagában a csomagra, ez szerintem nagyon pozitív.

(#92445) radio100jozs válasza lugosi (#92444) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Telekomnál mindig is volt 5000 Ft belépési díj, csak hűség nélkül kvázi senki sem vásárolt, azért nem tűnt fel.

(#92446) elekreg válasza Def26 (#92441) üzenetére


elekreg
tag

Annyiban más a Telekom, hogy nekik vannak külön otthoni vezetékes szolgáltatások, így nem nagyon akar külön opciókat erre is, ezért van nekem is a korlátlan mobilnet, bár van mellette itthon vezetékes UPC 120/10, de sokat mobilnetezek máshol, így kihasználom, illetve itthon is gyorsabb a Telekom 4G+, pláne a feltöltés (legalább a négyszerese), így van rá példa, hogy a telefonról mobilneten tolom fel a felhőbe a képeket és a videókat nagyobb mennyiségben is.
Az eddigi 1 GB 2000 Ft helyett jobb a 2 GB + korlátlan közösségi alkalmazások 2349 Ft-ért és igaz ez a 4 GB 4000 Ft helyett 6 GB + korlátlan közösségi alkalmazások 4484 Ft-os és a 10 GB 6500 Ft helyett 15 GB + korlátlan közösségi alkalmazások 7182 Ft-os opciókra is.
Biztos telhetetlen vagyok, de faraghatnának még kicsit az árakon, a korlátlan olcsóbb lehetne legalább két ezressel és ahhoz mérten csökkenteni a többi árát is.

(#92447) Nikaré válasza -secret- (#92442) üzenetére


Nikaré
őstag

Milyen csomagokat választottál és milyen appok voltak eddig nem jók? :)

(#92448) -secret- válasza Nikaré (#92447) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hülyén fogalmaztam.

Mobil S + 1 GB-om volt, most cseréltem az 1 GB-ot 2-re amihez jár még a 3 app (Facebook, Instagram, Waze) is korlátlanul.

(#92449) kovacsmi_74


kovacsmi_74
aktív tag

Én csak azt nem értem, hogy anno a netsemlegességre hivatkozva törölt(ett)ék el a korlátlan böngészés+e-mail opciót, vagyis nem lehet korlátozni bizonyos dolgokat. A mostani promóciós korlátlan alkalmazások mintájára azt is lehetett volna kedvezményként is felfogni. A szándék ez is volt eredetileg, ha jól gondolom. Mondjuk én még szerencsére ezt használom.

[ Szerkesztve ]

(#92450) lugosi válasza radio100jozs (#92445) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, lehet, hogy igazad van, és volt eddig is, csak nem tűnt fel.

Mindenesetre most nem tudom, hogy ez a weblap bugja, vagy tényleges változás, de úgy tűnik, hogy a hűség nélküli csomagok ugyanannyiba kerülnek, mint a hűségesek. Ez viszont ténylegesen pozitívum a korábbiakhoz képest szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.