Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) Nordik válasza Nordik (#92793) üzenetére


Nordik
őstag

Most ránéztem a Telekom alkalmazás nem ajánl fel bónuszt és nem is lehet kérni hiába írják a tájékoztatóban, az oldal alapból hozzateszi. Most akkor kuldjek minden egyes feltoltes előtt SMS-t ha egyéb módon akarom feltölteni az egyenlegem, hogy biztosan megkapjam? Vagy elég egyszer aktiválni a bónuszt sms-el és akkor minden fajta feltoltesnel megkapom? Nekem ez nem tiszta.

(#92802) punky10 válasza Schizoka (#92796) üzenetére


punky10
addikt

Valahol találsz egy módosít gombot, arra rábökve,ki tudod választani a Neked tetsző díjcsomagot.Ha jól emlékszem, horizontálisan kell görgetni a hanghívás és a mobilnet részt is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#92803) -Ben- válasza KubanitoS (#92797) üzenetére


-Ben-
veterán

Normális, sokaknak ilyen.

(#92804) Schizoka válasza punky10 (#92802) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Köszi megpróbálom.

(#92805) IamTheDog


IamTheDog
tag

Mióta pénteken telefonon beállíttattam a 6 gigás netcsomagot, azóta nem működik sem a mobilapp, sem az online fiókban nem látszik a netcsomagom. Másnak is van ilyen?

(#92806) Soulfly842 válasza berbatov2 (#92799) üzenetére


Soulfly842
addikt

Változott pár hónapja. A piaci Magenta 1-es árajánlatba már bevonható Flottás előfizetés is. ;)

Feltétele, hogy az elő-, számlafizető ua. a magánszemély legyen, illetve, h. legyen valamilyen alapinternet az előfizetésen.

(#92807) Schizoka válasza Schizoka (#92804) üzenetére


Schizoka
aktív tag

sajnos nem jó,így nem nagyon van esélyem pénteken telefont venni! :(

(#92808) karl_fischer válasza IamTheDog (#92805) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Olvass vissza, mindenki így járt, aki váltott.

(#92809) berbatov2 válasza Soulfly842 (#92806) üzenetére


berbatov2
senior tag

Na ez biz jó lenne nekem!
Gondolom ezt telefonon kéne intéznem?

(#92810) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Huawei Mate 10 Pro előrendelésnél(Új előfizetés, kamatmentes részlet) hogy tudom módosítani a díjcsomagot online vagy telefonon? Van ennek külön bármi díja?
Mobil L + 10 GB net 16 370 Ft.
Mobil L + 15 GB net + appok 16 916 Ft.

Belépni még nem tudok a telefonszámmal.
Ha hívom még azt mondja a rendszer, hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható.

(#92811) Soulfly842 válasza berbatov2 (#92809) üzenetére


Soulfly842
addikt

Vagy személyesen.

(#92812) dptrsk válasza #04441088 (#92810) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Várd meg míg megkapod a SIMet, nem lesz semmi díja.

(#92813) #04441088 válasza dptrsk (#92812) üzenetére


#04441088
törölt tag

Rendben. Akkor gondolom még nincs aktiválva, belépni is azért nem tudok? :R

(#92814) no more


no more
addikt

Sziasztok! Váltottam erre az új net csomagra... 6GB és azt írta, hogy korlátlan közösségi, tehát Facebook + Messenger, amiket használok. Tiszta sor. Böngészőben is "korlátlan" a Facebook, vagy csak appban? Samsung böngészőt használom. Előre is köszönöm szépen a segítséget! :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#92815) Soulfly842 válasza no more (#92814) üzenetére


Soulfly842
addikt

A facebook mind alkalmazásban, mind weboldalon korlátlan, de az alkalmazásban az automatikus videólejátszást kapcsold ki. Külső weboldalakra mutató videók indulnak el automatikusan - ez értelemszerűen nincs benne a korlátlan keretben.

(#92816) pethYeti


pethYeti
addikt

Black Fridaykor szokott akciózva lenni iPad?

(#92817) no more válasza Soulfly842 (#92815) üzenetére


no more
addikt

Jaj, de jó, köszönöm szépen a segítséget! :R :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#92818) zebede


zebede
őstag

Megoszthatom a telefonomról egy tabletra a telekomos korlátlan mobilnetemet?
Mert tudom hogy az elején tiltották, de úgy rémlik mintha később engedélyezték volna.

Jól rémlik? :)

(#92819) szabogabor10 válasza zebede (#92818) üzenetére


szabogabor10
veterán

Megoszthatod. :)

Amit viszont személy szerint nagyon sajnálok, hogy DuoNet SIM nem kérhető hozzá.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92820) Gabesz87 válasza Soulfly842 (#92786) üzenetére


Gabesz87
addikt

Már csak egy kérdésem van: a kiskerárból jön le az 50e Ft kedvezmény, vagy a kategóriánkénti árból? Mert nekem úgy rémlik a honlapról, hogy a kiskerárból, de majd csekkolom. Mert pl. egy P10 esetén elég durva (értsd: állati jó) ár lenne (4. kategória vagyok) a 84.480-50.600=33.880 Ft??? :Y

(#92821) Soulfly842 válasza Gabesz87 (#92820) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azokból, de csak új előfizetéssel érvényesíthető a kedvezmény, vagy dominóból havidíjasra váltással. Ha jelenleg akit be akarsz vonni előfizetéses ott a domino-ba váltás se pályázik, ill. a visszaváltás.

Csak új előfizetéssel érvényesülnek a kedv-ek. Egyszeri alkalommal.

(#92822) csako válasza Soulfly842 (#92815) üzenetére


csako
veterán

"Külső weboldalakra mutató videók indulnak el automatikusan - ez értelemszerűen nincs benne a korlátlan keretben."

Szóval a facebookra, (vagy instagramra stb.) feltöltött videók helyei "külső oldalnak" minősülnek? Tudom, volt szó erről már a topikban ( illetve az ÁSZF 11. oldalán a lényeg), csak most ez így kicsit más, ahogy leírtad.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#92823) jani4454 válasza icecave (#92758) üzenetére


jani4454
tag

Nem megy!!! Katasztrófa, hogy ekkora cégnél ilyen a szolgáltatás...

(#92824) Nordik válasza Nordik (#92801) üzenetére


Nordik
őstag

Valaki? :U

(#92825) jani4454 válasza -Ben- (#92803) üzenetére


jani4454
tag

Elég szomorú...

(#92826) fornettisuti válasza csako (#92822) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#92827) berbatov2 válasza Soulfly842 (#92806) üzenetére


berbatov2
senior tag

Sajnos nem nyert, mert az ugyintezo holgy szerint nincs magentara spec 2 csak spec 1, igy viszont nagyon megnone a havidij, mar nem erne meg.

(#92828) elekreg válasza szabogabor10 (#92676) üzenetére


elekreg
tag

Ma délután jött az e-mail, hogy november 17 - 19. között Telekom Black Friday, mennyi esélyt látsz rá, hogy nem egész 3 nap alatt változni fog a helyzet?
Én holnapig, vagy maximum csütörtökig várok, hogy legalább akkor ne kérjen a 20 éves, arany/platina kiemeltségű előfizetésre (mind a kettővel próbáltam) előleget a rendszer, ha nem részletre vásárolok és nem is a legnagyobb díjcsomagokkal, tehát nem 0 Ft-ért vennék készüléket, hanem a telefon listaárának (ami közel 300000 Ft - ez is egy külön történet, hogy a Mate 10 Pro eredeti árához hozzáadták az ajándék kamera árát, máshol ilyen nincs!) a felénél is többet (~150000 Ft-ot) kifizetnék egy összegben átvételkor. Igen, erre is kér még pluszban előleget, aminek a kifizetése nem okozna ugyan problémát anyagilag (akár a készülék teljes árának kifizetése sem), de ez már elvi kérdés, nem fizetem ki a plus előleget!
Amennyiben ezt sem sikerül megoldaniuk, úgy nincs miért hűséget aláírnom, hanem megveszem a készüléket máshol, kifizetem a teljes árát, cserébe hiába részesítettem eddig előnyben a privát Telekomos előfizetésem (mert technikailag jobbnak tartom a többi szolgáltatóénál), szépen visszalépek azon sokkal olcsóbb díjcsomagba és a "céges", másik szolgáltatós előfizetés lesz az elsődlegesen használt, az lesz magasabb díjcsomagba léptetve, bár csak net kell rá több, az eddigi korlátlan Telekomos helyett..
Ahogy számolgattam, a 2 évnyi hűség elmaradása miatt, nagyjából 200000 Ft-ot bukik a Telekom csak ezen az előfizetésemen az olcsóbb díjcsomag miatt és még örüljenek, hogy nem számhordozok máshová, mert ha így haladnak, akkor erősen elgondolkodom azon is, 5 előfizetés van a fiókban, abból 4 nem hűséges jelenleg, tehát máris vihető másik szolgáltatóhoz, az a maradék egy pedig mehet a legolcsóbb hang + net konstrukcióban (nem a legolcsóbbon van jelenleg), mert tarifára nincs hűség, csak az előfizetésre, talán egy év körül kötött még.

[ Szerkesztve ]

(#92829) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Üdv!

Kaptam a Telekomtól egy 5k-s kupont amit kiegészítőkre vagy mire lehet beváltani. Külső vezetéknélküli töltőt szeretnék venni viszont nem fogadja el, miért lehet ez?! Powerbank-ra engedi.. Tipp?
Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#92830) szabogabor10 válasza elekreg (#92828) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tartok tőle, hogy nem fog változni a helyzet. :(

Egyébként teljesen megértenélek, ha ezek után átvinnéd a számaidat másik szolgáltatóhoz. Egyszerűen nem bízik a telekom a régi ügyfeleiben se. Hihetetlen, milyen mélységekbe zuhantak. Pár éve még álmodni se mertem volna erről. Ha nem tudtam volna venni X-et előleg nélkül, már valószínűleg nem lennék telekomos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92831) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok!

Januárban tudnék előfizetést frissíteni és a kiszemelt az Iphone X. Aranykártyásként eddig mind a 3 telefonom 0Ft-ért tudtam elhozni, viszont olvastam valamelyik nap az egyik Iphone topikba, hogy aranykártyásként is elkértek 80-90.000Ft-t a fórumos kollégától, aki elv nem tartozott soha. Mi változott, kéne aggódnom, hogy nem tudom elhozni szokásosan a készüléket? :R

Vannak dolgok...

(#92832) sultansmith


sultansmith
senior tag

Elég kellemetlen, amiket itt olvasok, nekem pár nap múlva jár le az előfizum.

Az az igazság, hogy le akarom mondani, és Magentába átmenni, maxos csomagba. Többet fizetnék, de nem sokkal többet, mintha korlátlan net és telefon mellé választanék mondjuk s8-at: így 26k-ra jönne ki.

De magentában, gigabites nettel, korlátlan net+telefon, tv, otthoni telefon, mindössz 32k. 0 forint s8 plusszal

Vannak itt megbecsülések csak nem a sima mobilnál, most a magenta a sláger, teljesen világos.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#92833) szabogabor10 válasza sultansmith (#92832) üzenetére


szabogabor10
veterán

”Vannak itt megbecsülések csak nem a sima mobilnál, most a magenta a sláger, teljesen világos.”

Ezt majd akkor csinálják, ha minden egyes magyarországi háztartásban elérhető lesz az optikájuk...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92834) elekreg válasza szabogabor10 (#92830) üzenetére


elekreg
tag

Eddig úgy gondoltam, hogy csak technikai hiba ez az előleg a régi és arany/platina ügyfelek esetén, de lassan már ebben is kételkedni fogok.
Végtelenül türelmes szoktam amúgy lenni, de most kezdenek összeadódni a problémák, amik bár apróbbak voltak és többségében el is intéztem azóta más úton, de most előjöttek és halmozzák ezt az előlegesdit.
Például gond volt a számlával, az egyik ügyintéző rögzített hívásban elmondta, hogy a Telekom rendszerével volt Probléma, 2 - 3 napon belül hívni fognak, na ez még nyáron volt, azóta sem kerestek meg azon ügyben.
Vagy ha kértem egy olyan módosítást több előfizetésem kapcsán is az online felületen, amit én nem tudtam elvégezni, akkor viszonylag gyorsan válaszoltak, hogy aláírt nyilatkozat kell hozzá, azt pótoltam és azóta csend van azzal kapcsolatban is, nem csinálták meg 2 hónap alatt sem. Még szerencse, hogy nem fontos és sürgős.
Végszükség esetén mennék csak másik szolgáltatóhoz a privát előfizetéseimmel, mert technikailag tényleg a Telekom a legjobb szerintem, de mindennek van határa, amihez így közelítenek.

ricshard444: Szia! Nagyon beakadt valami a endszerben és nem kis előlegeket kér, de januárig csak észhez térnek.
Ha írsz díjcsomagot (hang + net), hogy melyikkel vagy kíváncsi, megnézem neked, hogy most mit dob nekem a rendszer az én előfizetéseimre. (18 - 20 éves arany/platina előfizetések, gond sosem volt velük.)

sultansmith: Régen rossz, ha eztán csak a Magenta előfizetők lesznek kiemeltek, mert akkor elég sok csak mobilos előfizetőt elveszíthetnek.
Nálunk is elérhető a Telekom és a Flip optika is (meg a DIGI is), mégis UPC van bekötve és nem véletlenül.
Évekig voltam vezetékes szolgáltatásokkal is Telekom előfizető, technikailag ott is elégedett voltam, de az ügyintézéssel már nem annyira, meg állandóan a 2 év hűségre hajtanak, hűség nélkül nem adnak olyan jó árakat, mint a többi szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#92835) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Létezik hogy csak az M-csomagot engedi kivalasztani a rendszer?? Az S-csomag kivan "szürkülve" és nem vált át hiába szeretném kivalasztani!

(#92836) ricshard444 válasza elekreg (#92834) üzenetére


ricshard444
veterán

Szia! Megköszönném!

64GB Silver érdekelne Mobile M + 6GB felállással. :R :R

Vannak dolgok...

(#92837) Soulfly842 válasza berbatov2 (#92827) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezzel kezdtem... nem spec-vel, hanem PIACI Magenta 1-vel... :)

Az sajnos úgy van :(

(#92822) csako

Az eddigi metódus szerint a saját tartalmak amik a külső oldalakra mutatnak nem tartoztak bele, de a saját felületű videók igen. Ezt erősíti meg az is, h. a leírásokban szerepel, hogy a nagyobb internetes csomagokban (6/15 GB) benne van a messenger tartalmakhoz az is korlátlanul, ha valaki videó tartalmat küld feltöltve (s nem külső oldalra linkelve).

Így furcsálnám, ha máshogy lenne.. de majd valaki leteszteli nekünk biztosan! :)

(#92838) elekreg válasza ricshard444 (#92836) üzenetére


elekreg
tag

Az X-et nem tudom megnézni, mert nincs készleten, így nem enged tovább, hanem csak értesítést lehet kérni, ha elérhető lesz.

X

A 8 Plus 256 GB kicsivel olcsóbb (-20000 Ft a listaár különbözete), mint az X 64 GB és már arra is ezt kapom a kért paraméterekkel:

8 Plus 256 GB

Ezt a 19 éves arany előfizetésemmel néztem.
Csak változik addig a dolog, amikor te akarod majd megvásárolni, vagy ha a rendszer nem, akkor üzletben hátha engedik előleg nélkül is megvásárolni.

(#92839) szabogabor10 válasza elekreg (#92838) üzenetére


szabogabor10
veterán

Üzletben nagy valószínűséggel nem fognak előleget kérni.

Egyébként ezért (is) azt javaslom, hogy aki van olyan hatalmas mázlista, hogy épp van a kiszemelt készülékből a közeli telekom üzletben, menjen be, és vegye meg ott.

Ettől persze semmi mentség nincs a botrányosan előlegbuzimániás online rendszerükre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92840) ricshard444 válasza elekreg (#92838) üzenetére


ricshard444
veterán

Ez..WoW :DDD Köszi, hogy ránéztél. Ahogy a kolléga írja, megpróbálom majd személyesen, ha eljön az idő, de félő, hogy nem lesz Silver-ből, mert itt Siófokon szinte semmi nem szokott lenni. Kirakva sincs X egyelőre.

Érdemes lehet ezért felmenni mondjuk Székesfehérvárra, hátha nagyobb készlettel dolgoznak?

Vannak dolgok...

(#92841) szabogabor10 válasza ricshard444 (#92840) üzenetére


szabogabor10
veterán

Érdemes ránézned a készülék adatlapján, hogy van-e készleten valamelyik fehérvári üzletben. Feleslegesen szerintem ne menj oda.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92842) ricshard444


ricshard444
veterán

:R Köszönöm a tanácsokat és az infókat. Kedvesek vagytok! :R :R

Vannak dolgok...

(#92843) Watto1991 válasza dptrsk (#92800) üzenetére


Watto1991
senior tag

Törlölhető.

[ Szerkesztve ]

(#92844) elekreg válasza szabogabor10 (#92839) üzenetére


elekreg
tag

Lehet, hogy személyesen elnézőbbek, mint most a rendszer, de az a baj, hogy sok típus nagyon ritkán van készleten üzletben, pláne ideális helyen lévőben, meg úgy ugranak az előrendelési lehetőségek is.

[ Szerkesztve ]

(#92845) szabogabor10 válasza elekreg (#92844) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez pontosan így van sajnos. Ezért is írtam, hogy hatalmas szerencse kell, hogy pont legyen az a készülék egy adott üzletben, amit meg akarsz venni.
Pont ezért, na meg, ahogy írtad is, az előrendelés lehetősége miatt semmiképp nem váltja ki teljesen a személyes vásárlás az online vásárlást, és soha nem is fogja kiváltani, ezt a telekomnak is be kéne látnia a nagy prioritáseltolás közben.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92846) justflash válasza ricshard444 (#92842) üzenetére


justflash
tag

Nincs egyik üzletben sem, ismerősöm tegnap/ma ment egy-egy kört érte, plaza-ban péntek környékére ígérte neki az egyik csajszi. De állítólag pár óra alatt elfogy ha jön is, állíts be készletértesítőt és usgyi ha jelez. Veszprémet is érdemes figyelni, az sincs messzebb.

/tök másra kerestem, csak megláttam a kérdést/

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#92847) elekreg válasza szabogabor10 (#92845) üzenetére


elekreg
tag

Ja, és az elállási lehetőség hiányát nem is írtam, pedig az is probléma lehet.
Én ugyan sosem éltem még azzal, pedig nagyon sokszor rendeltem már, de a tudat mindig megnyugtatott, hogy adott.

(#92848) szabogabor10 válasza elekreg (#92847) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja igen, az engem is megnyugtatott.

Javaslom, hogy tömegesen írjunk panaszlevelet nekik, legalább ily módon “érezzék a törődést”, még ha magasról szarnak is rá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92849) berbatov2 válasza Soulfly842 (#92837) üzenetére


berbatov2
senior tag

A piaci nem esett le....
Pedig meg szemeztem is vele, hogy mire gondolhattal :)

(#92850) -Ben- válasza szabogabor10 (#92848) üzenetére


-Ben-
veterán

Én írtam nekik webes felületen, de nincs valami e-mail cím, ahol komolyabban veszik az efféle bejelentéseket?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.