Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93251) szabogabor10 válasza golyós (#93249) üzenetére


szabogabor10
veterán

Helló. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93252) zebede


zebede
őstag

Ti be tudtok lépni valamilyen telekom felületre?
Én napok óta képtelen vagyok, sem honlapon, sem telekom alkalmazásban.
Bárhogyan is próbálok bejelentkezni nem megy, se e-mail címmel, se telefonszámmal, se MT azonosítóval.
Vicc.

Na, böngészőből beengedett cookie törlés után.
De a telekom alkalmazás továbbra is halott.

[ Szerkesztve ]

(#93253) KZP válasza zebede (#93252) üzenetére


KZP
őstag

Nekem mindkettő működik.

(#93254) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv.!

Van egy 3 éves note 4 telefonom amit el szeretnék adni. Mindenki a kártyafüggetlen telefont akarja venni, van rá esély hogy függetlenitsem?
Hogy megy ez a dolog? Szolgáltatónál?
Telekomos amúgy a telefon, ott vettem...

Zeee

Hala Madrid :)

(#93255) KZP válasza szabozeee (#93254) üzenetére


KZP
őstag

Az összefoglalóban szépen le van írva. Meg itt is már párszor a függetlenítés menete.

(#93256) kali válasza norberto_th (#93084) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A kereső dobta ki ugyan a hozzászólásodat (nem is ezzel kapcsolatban keresgéltem), így talán már nem is aktuális, de egy jó tanács: Kapcsold ki a wifi asszisztens, különben olyankor is a mobilnetet (is) húzza a telefon, amikor látszólag wifi hálóra kapcsolódsz és azt gondolod, hogy azon forgalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#93257) kchris78 válasza szabogabor10 (#93230) üzenetére


kchris78
veterán

Nem rossz, de ezek a helyek a ritkábbak azért, ehhez jó dBm érték kell hogy így felkússzon a sávszél.

(#93258) kchris78


kchris78
veterán

Egy apró kérdés VoLTE-vel kapcsolatban, megy már esetleg flottásoknak is?

(#93259) Keem1 válasza kchris78 (#93258) üzenetére


Keem1
addikt

Ha jól tudom, a flottás csomagok minden részlete külön szerződés szerinti, így feltételezem, ez is.
A flottás csomagokra nincs ráhatása a publikus csomagoknak, és vica versa.

[ Szerkesztve ]

(#93260) kali válasza kchris78 (#93257) üzenetére


kali
legenda

Három összevont frekvencia esetén nem olyan nehéz elérni, valahol még ettől is gyorsabb, olyan helyeken is mértek már jóval felette is, ahol amúgy nagyon sokan neteznek, például a Keleti pályaudvarnál.
Igaz, megfelelő telefon is kell hozzá, mert sok csak 2CA-t tud, hiába adott ott 3CA hálózat.

[ Szerkesztve ]

(#93261) kchris78 válasza kali (#93260) üzenetére


kchris78
veterán

Brutális... én is nézegetem majd, fél éve éve talán nézegettem én is de ott ahol tényleg leülne az ember netezni (nem az utcán ahol rálátás van az adóra) ott a beltérnek van egy elég nagy negatív hatása a sebességre.

Figyelni kell a speedtestre mert akinek nincs sok adatmennyisége többszáz MB-ot össze lehet hozni tesztelésekkel.. (nekem 1GB-ot sikerült eltolni)

(#93262) nord_ válasza zebede (#93252) üzenetére


nord_
veterán

Töröld le az alkalmazást és telepítsd újra.

(#93263) kali válasza kchris78 (#93261) üzenetére


kali
legenda

Én böngészőből (Chome, asztali nézet és inkognitóablak, hogy semmilyen bővítmény, adattömörítés...stb. ne kavarjon be) szoktam mérni néha a mobillal a beta.speedtest.net oldalon a megfelelő szerver kiválasztását követően (a Telekomos néha nem engedi mérni a feltöltést, ilyenkor más hazaira váltok), így pontos eredményt kapok, de húzósabb esetben 200 MB is lehet egyetlen mérés.
Ahol lakom (Újpesten), "csak" 2CA (225 Mbps) mobilnetes hálózata van,jelenleg a Telekomnak, de még így sem lehet panasz, azzal is gyorsabb a lakás bármelyik helyiségben a mobilnet, mint a vezetékes UPC 120/10 Mbps (ami a gyakorlatban 124-125/10-11 Mbps)
Nem annak a bizonyos e-akárminek a növelésére, egyszerűen csak megnyugtató, hogy ha az egyik behal bármi miatt egy időre és halaszthatatlan, vagy legalábbis kellően sürgős dolgom van adott tekintetben, akkor van másik gyors is.

[ Szerkesztve ]

(#93264) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Nálatok nem jelentkezik hangminőségbeli romlás telefonálás közben? Egész pontosan arról van szó, hogy indítok vagy fogadok egy hívást, és a hívó valamint a hívott is úgy hallja a másikat, mintha nagyon, de nagyon rekedt lenne, alig lehet megérteni. Szétkapcsolok, újrahívom, vagy ő engem, és minden jó. Ma 3 alkalommal fordult ez elő. Már a hívás elejétől rossz, a tárcsázó hang is irgalmatlanul recseg.

Samsung Galaxy S6 a telefon, de nem hiszem, hogy hardveres gond lenne, mert csak néha jelentkezik. Helyileg Zala megye.

Ti nem tapasztaltatok ilyesmit?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#93265) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Jól gondolom, hogy havi 200 perc beszélgetés, 1GB net-re még mindig a dominó a legjobb választás?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93266) kali válasza csabyka666 (#93264) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Budapesten nincs gond, bár én 4G-n telefonálok, de akikkel beszéltem, azok közül sokan nem.
Amennyiben van rá lehetőséged, érdemes kipróbálni másik telefonnal és SIM kártyával, ki - ki alapon felcserélve egyszerűbb kideríteni, hogy hálózati probléma, vagy esetleg csak a SIM kártyával, netán adott telefonnal van gond.

(#93267) Zeki válasza StLui (#93265) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nem flotta, nem voip, akkor ja.

(#93268) csabyka666 válasza kali (#93266) üzenetére


csabyka666
addikt

4G lefedettség van stabilan, azért gondolom, hogy szolgáltatóoldali a hiba, mert amikor felépül a hívás jól, nem romlik vissza a minőség. Legalábbis bízom benne, hogy nem a telefonnak van baja...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#93269) StLui válasza Zeki (#93267) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! (egyik sem)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93270) kali válasza csabyka666 (#93268) üzenetére


kali
legenda

Hálózati hiba is lehet ott akár, de ahogy korábban írtam, úgy lehet csak szűkíteni a hibalehetőségek körét.
A 4G lefedettség még nem jelent 4G hanghívást, de azt csak azért említettem meg, mert ha van is hálózati hiba, nem feltétlenül adott minden hálózati módban.

(#93271) csabyka666 válasza kali (#93270) üzenetére


csabyka666
addikt

Visszaállítom 3G-re, próba szerencse.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#93272) sultansmith


sultansmith
senior tag

Valaki tudna engem tájékoztatni, hogy mit jelez a "Hello Holnap" plecsni a készülékeknél?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#93273) lugosi válasza kali (#93266) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mostanában már nincs problémám a volte-vel, azaz úgy kb egy hete. Előtte 5 hívásból (bejövő) egy sikertelen volt.

(#93274) kali válasza lugosi (#93273) üzenetére


kali
legenda

Nincs vele gond, én sem tapasztalok problémát.

(#93275) temagad.aho


temagad.aho
tag

Sziasztok!

2016 novemberi kisker árlistát tudok valahonnan tölteni?

Honor 8

(#93276) Nordik


Nordik
őstag

Elfogyott a Maratonom. Feltöltöttem az egyenlegem kaptam 100MB bónuszt. Így viszont nem enged maratont meg igazából semmilyen mobilnetet rendelni. Ez miért van? Addig nem tudok új maratont rendelni amíg a bónusz el nem fogy?

(#93277) Nordik válasza Nordik (#93276) üzenetére


Nordik
őstag

Már targytalan. :) Tudtam rendelni maratont, viszont már nem látom a bónusz adatot. Aktív az is csak nem mutatja a rendszer? Először ilyen esetben az fogy?

(#93278) Zeki válasza Nordik (#93277) üzenetére


Zeki
nagyúr

A bónuszt nem mutatja.

(#93279) BronzIsten


BronzIsten
csendes tag

Black friday ajánlatok várhatóak éjfél után?

(#93280) South Velen válasza BronzIsten (#93279) üzenetére


South Velen
addikt

Ha jól láttam, frissültek az árak.
A nagy FB szavaztatás után az S8 előfizuval kb. 11,5k-val olcsóbb mint eddig.
Nem semmi. :Y :DDD
(jelenleg kapni sem lehet, de gondolom reggelig megtalálják a félretett készletet.)

[ Szerkesztve ]

(#93281) South Velen válasza South Velen (#93280) üzenetére


South Velen
addikt

S7 100k listaárral viszont jó. :)

(#93282) thomas77 válasza Zeki (#93278) üzenetére


thomas77
senior tag

A *111#-en meg lehet nézni a feltöltési bónuszt. A perceket is és az adatot is.

(#93283) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Black Friday akcióban kinéztem egy telefont, Domino díjcsomaggal. Én vodás vagyok, lehet kérni hogy egyből függetlenítsék?

Most látom benne van az összefoglalóban. :U

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#93284) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Üdv! Van arra valami trükk hogy flottas elofizuval tudjak bf akcióban vásárolni/rám vonatkozó árakat megnézni? Hiába választom ki a meglévő elofizut választani kell hozzá díjcsomagot is

(#93285) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Nemrég volt szó, hogy a D-Link DWM 222 modem független.

A HUAWEI E3372H az nem az gondolom hisz url-ben benne az SL ?

Ha függőt veszek, akkor a telekom függetleníti modemet is azonnal, attól hogy még nem telt le hűség?

Egyébként van különbség közöttük?
Megbízható mind2?

Csak netezni kellene közvetlenül laptopba lenne dugva. (nem routerba ha ez számít)

(#93286) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Lejár az iPad előfizetésem. Mivel több előfizetés van így a masodik alacsonyabb előfizetésre jár partnerkártya kedvezmény. A kérdésem az hogy akkor az iPad előfizetésre is jár a kedvezmény?! Mert úgy olvastam hogy minden előfizetésre kivé azt amelyik a legmagasabb havidíjú. Illetve ha hosszabbítok akkor lehet iPad net előfizetéssel is venni konzolt?! Csak mert arra nem dob ki az oldal semmit csak a mobil előfizetésre.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#93287) jotzo01


jotzo01
tag

Sziasztok,
tavaly meghosszabbítottam az előfizetésem, és ezzel együtt készüléket is vettem a Telekomtól. A régi telo micro sim-es, az új nano, így küldtek egy nano kártyát is.
De közben úgy alakult, hogy a gyereké lett az új teló a saját kártyájával, én meg tovább használtam a régi telómat. Most viszont vettem egy új telót, nem szolgáltatótól, ami szintén nano sim-es.
Mi van akkor, ha beteszem azt a nano kártyát az új telóba? Akkor elvileg a régi és új készülék ugyanazt a hívószámot kapja.

[ Szerkesztve ]

(#93288) kali válasza jotzo01 (#93287) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Egy előfizetés/hívószám ebben a formában csak egy SIM kártyán működik egyszerre, amennyiben az újat aktiváltatod az ügyfélszolgálattal (mert alapban nem aktív és csak arra az előfizetésre/ hívószámra aktiváltatható, amelyikhez kapcsoltan kiküldték), a régi abban a pillanatban inaktiválódik.

norberto_th: Csak Net díjcsomagra is jár a 20% kedvezmény. (az új 6/15 GB, választható hang nélkül, de úgy is lehet azokkal telefonálni is.)
Konzol is vásárolható csak Net díjcsomagokhoz, a fentiek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#93289) jotzo01 válasza kali (#93288) üzenetére


jotzo01
tag

Köszi a választ.

(#93290) Faith


Faith
aktív tag

Üdv !

Most a BF akcióban van A3 2017 domino csomagban jó áron. Itt a készüléket függetlenül kapom?

(#93291) -secret- válasza Faith (#93290) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Teljesen mindegy mert ha függő is akkor is ingyen függetleníted pár perc alatt.

(#93292) dse


dse
tag

telekomos bolt keresett a dominós számomon, a szerintük meglévő vezetékes szolgáltatással kapcsolatban
hamar tisztáztuk, hogy olyanom nincs tőlük, a név eltérő, de a lakcím (legalábbis házszámig) stimmel
melyik esélyesebb:
- a telefonszám elírása, ~azonos lakcím mellett
- ‎az adatbázisuk ennyire koherens és stabil?
vajon legközelebb egy fullos magenta havidíját keresik majd rajtam?

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#93293) Faith válasza -secret- (#93291) üzenetére


Faith
aktív tag

Köszi akkor rendelek egyet.

(#93294) semetka


semetka
őstag

Mikor lesz elérhető a Sony XZ1 a telekomnál?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#93295) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Itt is megkérdem, hogy a rendelésem még jóváhagyásra vár, GLS házhoz. De változtatni szeretném pick pack pontra. Tudom is módosítani, felajánlja, de a "Módosítások mentése" gombra nem reagál az oldal.

Lehet, hogy a Pick pack nem is lehetséges és ezért nem engedi menteni a változtatásokat? Egy telefon+domino sim kártya lenne, kuponnal.

(#93296) kali válasza dse (#93292) üzenetére


kali
legenda

Bármi esélyes lehet, akár még az is, hogy csalók raktak össze valamennyi infót és bepróbálkoztak.
Az összes részletet csak te ismered, így neked könnyebb következtetni a lehetségesebb verzióra.

(#93297) dse válasza kali (#93296) üzenetére


dse
tag

a hívó számra rákeresve telekomos céget adott
(volt korábban sikertelen hívásuk)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#93298) kali válasza dse (#93297) üzenetére


kali
legenda

Akkor jó, ha teljesen stimmel a szám, mert a csalóké egy értékkel eltér legalább, még ha a megtévesztésig hasonlít is.

(#93299) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Lányomnak most fog lejárni a Fun és korlátlan böngésző opció előfizetése. Ez nekünk jó konstrukció, ha nem teszünk semmit, akkor marad minden a régiben?

(#93300) -secret- válasza _Moriarty_ (#93299) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

Egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.