Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93101) jani4454 válasza sultansmith (#93068) üzenetére


jani4454
tag

Mindig az aktuális szolgáltató a legrosszabb...

(#93102) Watto1991 válasza dptrsk (#93100) üzenetére


Watto1991
senior tag

Az eredeti előfizető nélkül nem fogják neki megcsinálni, csak ha nagyon elnéző a telefonos ügyintéző. Az előző előfizető tulajdonosa sincs meg ugye.

[ Szerkesztve ]

(#93103) Soulfly842 válasza tothjozsi96 (#93099) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az előfizetőnek kell intéznie, vagy két tanús Meghatalmazás.

+870 Ft onnan a havi költség, ingyen kimennek, beállítják, bekábelezik.

(#93104) FirstTripla


FirstTripla
tag

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne. Van dominósként Maraton mobilnetem és netes táblázatnál látom, hogy belföldön és EU-ban is használható, de nem tudom, hogy külföldön mennyi a roaming díj ha van. Például ha van 4gb-os csomagom akkor azt EU-n belül ugyanannyira használhatom,vagy csak többletköltségért?

(#93105) Soulfly842 válasza FirstTripla (#93104) üzenetére


Soulfly842
addikt

4-ből 3GB felhasználható Eu-ban többletdíj nélkül.

(#93106) FirstTripla válasza Soulfly842 (#93105) üzenetére


FirstTripla
tag

Nagyon köszönöm a gyors választ, és gondolom ha esetleg több mint 1GB-t már elhasznált valaki itthon akkor az összes többit elhasználhatja EU-ban. :)

(#93107) tjokai


tjokai
senior tag

Sziasztok!
Holnap indulnék Németországba 1 hétre, kérdésem a következő...mivel EU-n belül leszek továbbra is, bekapcsolhatom kint is a mobilnetemet? Nem fog a Telekom többletdíjat felszámolni? Mobil M díjcsomagom van 400mb adatforgalommal.

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#93108) betyarr válasza betyarr (#93094) üzenetére


betyarr
veterán

up?

(#93109) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Mobil L ben vagyok jelenleg. Ugye ebben vannak felhasználhato percek illetve SMS-ek más hálózatba, hálón belül pedig ingyenes és korlátlan a beszélgetés és SMS is.
- vezetékes telefon más hálózatnak számít akkor is ha Telekomos alapcsomag?
- ha SMS el fizettem hardverapro kiemelest az majd külön a számlán lesz és fizetni kell..gondolom.
- illetve weboldalra belépve mi az a jelzett 20 ezer Ft mobilvasarlasra felhasználhato cucc? :R

(#93110) Watto1991 válasza #04441088 (#93109) üzenetére


Watto1991
senior tag

Igen / Igen / Van egy max. 20 ezres havi limit az előfizetésen, amivel tudsz pályamtricát, parkolójegyet, lottót stb.-t venni számla terhére.

[ Szerkesztve ]

(#93111) #04441088 válasza Watto1991 (#93110) üzenetére


#04441088
törölt tag

És ha veszek ilyen dolgokat max 20 k értékben gondolom ki kell fizetni külön azt is, csak ennyi a limit amit enged.

(#93112) dptrsk válasza #04441088 (#93111) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így igaz, kövi számlában ott lesz.

(#93113) Monster256


Monster256
újonc

Sziasztok!
6 évig voltam Telekom előfizető és mindig időben fizetem a számlákat, de idén januárban megszüntetem az élőfizetésemet mert ideglenesen Ausztriában dolgoztam. Most szeretem volna vásárolni egy Samsung Galaxy A5 2017 készüléket Mobil M csomaggal + 2 GB internettel, de azzal szembesültem a megrendelés során hogy készülék előleget kel fizetnem, idáig amikkor vásároltam a Telekomnál készüléket soha nem kértek tőlem előleget. Azzal nem is lenne bajom hogy előleget kérnek, de az normális hogy egy 83 600 Ft-os készülékre 115000 Ft előleget kérnek. Régebben rendelés után hívót fel az ügyintéző és ő döntötte el hogy kel-e előleg vagy nem, de most meg a rendszer dob ki magától mindig egy összeget. Kipróbáltam hogy ha feleségem adataival csinálom a rendelést akkor neki milyen őszeget ír ki, és neki csak 40 ezer előleget kéne fizetnie, pedig neki soha se volt előfizetés a nevén, ez most mi szerint dönti el hogy menyit kel fizetni.

(#93114) vwpolopg válasza Monster256 (#93113) üzenetére


vwpolopg
őstag

Welcome to the real world. ;]

(#93115) szabogabor10 válasza Monster256 (#93113) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos egyelőre ilyen az online rendszer, esetleg üzletben próbálj meg vásárolni, ha véletlenül akad egy közeliben a telóból, ott - ha kiemelt ügyfél vagy - nem fognak előleget kérni.

Egyébként ez már tényleg a nevetséges kategória, hihetetlen mi a faszt művelnek a meglévő előfizetőkkel...

Ha viszont új előfizetéssel vennél telót, valószínűleg sajnos üzletben is fognak előleget kérni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93116) zsolt501 válasza szabogabor10 (#93115) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Olyan érzésem van, mintha totál tojna bele a T-system, és maga az egész telekom hogy milyen a szoftver, és a főnökséget sem érdekli igazán a dolog, mert ha érdekelné akkor már hullottak volna a fejek régen...
Én megértem hogy nem nagyon akad megfelelő alkalmazott azon az áron, és olyan mintha sógor koma jó barát fejlesztené a rendszert, de egy ekkora cégnek nagyon nem szabadna ezt megengedni magának.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#93117) jeni válasza szabogabor10 (#93115) üzenetére


jeni
félisten

de az normális-e hogy egy 83 600 Ft-os készülékre 115000 Ft előleget kérnek.

ez már nem előleg hanem indokolatlan túlfizetés.

sőt még ha kamatmentes részletre venné valaki akkor sem lehet 22 hónapon át a teló vételárának a költség összessége több, mint a szerződés megkötésekor az eszköz aznapi vételára.

[ Szerkesztve ]

(#93118) Quentin Ruby válasza Monster256 (#93113) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

Újra indul az adósbesorolásod, mikor megint Telekomos lettél. Ez nem is annyira gáz, a 115-ös mobilelőleg annál inkább.

Kaptam hivatalos választ arra, hogy ez a hihetetlen mobil előleget most komolyan, vagy csak viccnek szánják:

Amennyiben továbbra is magas előleg jelenik meg az online shopunkban, javasoljuk, hogy

- a korábbi termék helyett tegyen kosarába egy alacsonyabb listaáras terméket
- ha egy vagy több folyamatban lévő részletfizetése van, várja meg legalább egynek a lejáratát
- vásároljon egyösszegű fizetéssel

Az utolsó lehetőség egyszerűen fenomenális :R :R :Y

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#93119) jeni válasza Quentin Ruby (#93118) üzenetére


jeni
félisten

az utolsó az még érthető is normális dolog
bár a hátránya,hogy akkor magasabb T-s előfizetés csomagot nem nagyon vesznek az emberek.
amúgy ezért nem veszek a Vodás előfizetéssel vodánál telókat mert ott még a vitamaxos csomagban is drágák a többi bolti áras telóknál legalább 15-20000Ft-al.

(#93120) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Hello. A korlátlan közösségi opciót még mindig meg tudom rendelni a 111es menüből?

(#93121) kenyerr


kenyerr
tag

Hello,
Nem rég váltottam Domino-ra előfizetésről és fix extra lett (ajándék 80 perc, 1GB net + 5sms).
Sehol nem találom (telekom alkalmazás, leírások, visszakeresve itt), hogy ha feltöltöm az egyenlegem, akkor először ez a 80 perc megy le, vagy már akkor azt fogja használni?

(#93122) 4Grider válasza kenyerr (#93121) üzenetére


4Grider
nagyúr

Logikusan először a kapott bónusz fogy. Ha nem így lenne, simán bennragadhatna x perced vagy megabájtod, ha szorgalmasan töltögetsz és előfizetsz netcsomagra. Márpedig cél, hogy szorgalmasan töltögess és fizess elő opcióra...

(#93123) kenyerr válasza 4Grider (#93122) üzenetére


kenyerr
tag

Ok, kösz! Sajnos simán el tudom képzelni, hogy T-ék ilyesmire is képesek, azért akartam biztosra menni :)

(#93124) poli27


poli27
veterán

ekkora balfax bandát, hogy nem képesek lassan 2 hete megoldani, hogy az új netcsomagot rendelőknek működjön az alkalmazás, és ne karbantartást írjon ki szánalmas :W :W

(#93125) #04441088 válasza poli27 (#93124) üzenetére


#04441088
törölt tag

2 hete? :DDD
Tizen x eve Telekomos vagyok, mobil es otthoni szolgaltatas is onnan van.
Eloszor a weboldalra 4-5 eve leptem be, addig nem foglalkoztam vele.
Appra pedig kb. 2 eve.
90 %-ban karbantartas vagy technikai problema van. Egy retek fos az egesz. :B

(#93126) zsolt501 válasza poli27 (#93124) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha csak 2 hétről lenne szó, de évek óta problémák vannak a weboldallal és a mobil alkalmazással is, jó nem mindig ekkorák mint most, de valami mindig van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#93127) lugosi válasza #04441088 (#93125) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár éve már hektikusan működik a weblap. A régi jó volt.

(#93128) zsolt501 válasza lugosi (#93127) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az túlzás hogy jó volt, de lényegesen kevesebb hiba volt benne.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#93129) fornettisuti


fornettisuti
veterán

A régi app jó volt, rendszeresen adott 12-25GB mobilneteket, összeomlások után. Kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt meg semmi.😊

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#93130) poli27 válasza #04441088 (#93125) üzenetére


poli27
veterán

Nekem eddig működött "normálisan" mióta netet váltottam az újra azóta nem megy...

(#93131) #04441088 válasza poli27 (#93130) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor kivételes ember lehetsz :B :DDD
De viccet félretéve, az egész Telekom IT részét ki kéne penderíteni, komolyan vicc, amit ezek művelnek. Vak ügyfélkezelő haverom, üzleti előfizukkal foglalkozik a srác. Mesélte, amikor IT felé jelentett egy hibát a honlapon konkrétan fél év után kezdtek el vele foglalkozni, erre 2-3 hónapra jött válasz neki, hogy köszönik a jelentést, javították, azóta se jó. :DDD És tudnátok mi pénzt keresnek azok a szarháziak, akik az appért, honlapért felelősek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#93132) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Erre tipp? Akkor jelenik meg, ha egy számot hozzá szeretnék adni az accomhoz.
A kártya aktív, fel is tudom tölteni az egyenlegem, jelenleg is van egy aktív opcióm, stb...
Webes felületre és az appba is gond nélkül be tudok lépni a felhasználóval.

Szerk.: az appben is ugyan ez az üzenet fogad.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#93133) dptrsk válasza gzbotii (#93132) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Állítsd be újra a domino jelszót(akár gyanarra ami kost is).
Ha jól emlékszem ez volt régebben a megoldás

(#93134) gzbotii válasza dptrsk (#93133) üzenetére


gzbotii
veterán

Megvolt. Ugyan azt írtam be ami volt előtte - mindez két napja.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#93135) dptrsk válasza gzbotii (#93134) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez egy régóta valaki nevén levő kártya?
Vagy most lett aktiválva?

(#93136) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ha veszek egy telekom függő régi nokiát használtan (eredeti tulajdonos nem tudom, hogy felderíthető-e), akkor az originál tulaj nélkül tudom SMS-ben függetleníteni?

(#93137) szabogabor10 válasza lugosi (#93136) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93138) lugosi válasza szabogabor10 (#93137) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi ez tök jó. Másik szolgáltatónál úgy olvastam, tulajos a játék.

(#93139) szabogabor10 válasza lugosi (#93138) üzenetére


szabogabor10
veterán

Többieknél igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93140) gzbotii válasza dptrsk (#93135) üzenetére


gzbotii
veterán

2 éves.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#93141) gzbotii válasza gzbotii (#93140) üzenetére


gzbotii
veterán

Cseréltem jelszót, az újat nem fogadja el belépésnél, a régivel megy. :DDD
Próbáltam jelszó-visszaállítást, 20p múlva se jött mail.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#93142) zoli62 válasza Quentin Ruby (#93118) üzenetére


zoli62
addikt

Tehát kaptál egy hivatalos piár választ anélkül, hogy kivizsgálták volna. Nekem még ennél is jobban tetszett, amikor ügyintéző akart meggyőzni arról, hogy a májusban bevezetett új Mobil díjcsomagok díja kedvezőbb, mint akár az eggyel korábbi Nexté.

(#93143) zoli62 válasza #04441088 (#93131) üzenetére


zoli62
addikt

Nem azok a felelősek azért, amilyen a rendszer, akik karbantartják, mert sokszor nem is tudnak a hibákról.

(#93144) zsolt501 válasza zoli62 (#93143) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha nem tudnak a hibáról az is őket minősíti, mert a hiba eléggé adott és nem egy ügyfélnél van gond.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#93145) zoli62 válasza zsolt501 (#93144) üzenetére


zoli62
addikt

A felelős maga az ügyfélszolgálati rendszernek a kialakítása, ami nem engedi meg, hogy háttérrendszerrel összefüggő problémákra (pl. webshop, ügyfél Telekom fiókja stb.) hibajegyet vegyenek fel.

[ Szerkesztve ]

(#93146) travis84


travis84
csendes tag

Tavasszal lejárt a hűség a Telekomos hármas (tv-net-telefon) csomagunknál, azóta egyfolytában hívogattak, hogy kössük át, hosszabbítsuk hűséget, mert már kifutott csomagok vannak benne, és sokkal jobban járunk. Régebben Netmánia M csomag volt (20/1), és mondtuk is, hogy lehetne gyorsabb, főleg a feltöltés terén. Október közepén ajánlottak jóval jobb csomagot, Sat TV helyett IPTV-t, gyorsabb netet ígértek, olcsóbb telefont. Így hát belementünk. Az IPTV azóta 3-szor halt meg, és kellett betelefonálni, az IPTV miatt a régi TP-Link ADSL+ modemet lecserélték a sajátjukra, és mondták ne is nyúljunk hozzá. Nos ennek a hatótávolsága fele a TP-Linknek.

Az új net Otthoni Start lett, amely 30/5 Mbit/s-ot ígér. Ez így tök jó, de ez a valóságban kb. 10-11 Mbit/s-os letöltés, és 0,7-0,8 Mbit/s-os !! feltöltési sebesség. Nos ez elég gyatra, ennél már akár egy mobilnet is jobb lenne. Sajnos más szolgáltató itt nálunk nincs, és erre a szolgáltatás csomagra pedig 1 évet köttettek velünk. Megnéztem a szerződésben, hogy a garantált feltöltési sebesség 0.25 Mbit/s ! Elég elszomorító. Szerintetek van esély ennél nagyobb feltöltésre? Mi lehet a hiba? Vagy most meg kell várni a hűség lejáratát, és csak utána lehet esetleg váltani? Pénzkidobásnak érzem a 6000 Forintot erre a netre...

Még valami: először a telefonban Otthoni Internet 50-et mondtak, mert hogy az milyen jó és gyors. Mikor kijött a fószer szerelni az IPTV-t, mondta, hogy 50-es netet nem érdemes kötni, mert nem lesz annyi. Ezért lett 30-as kötve, pedig az 50-esben legalább a garantált feltöltés 1Mbit/s lett volna, és mivel ezt nem teljesítik bonthattunk volna szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#93147) csako válasza travis84 (#93146) üzenetére


csako
veterán

Ez nem a lakossági topik, de talán adhatok egy megoldást:
Havi 700 Ft gyorsító opció

A topik, ahol többet fognak segíteni -> [link]

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#93148) atosan válasza travis84 (#93146) üzenetére


atosan
addikt

Nekem van gyorsító opció, szerintem nagyon megéri, nem csalódtam ebben az egyben tavasz óta.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#93149) South Velen


South Velen
addikt

Többször írtam, hogy kedden kötöttem Magenta 1-et, de eddig a webshopon ennek semmi jelét nem láttam.

Fél órája megjelent a webshopban két dokumentum otthoni szolgáltatások módosításáról. Mai dátummal.... Az aláírásom értelemszerűen nincs ott. De így is kiviteleződik a "magenta-1-esedés"? Vagy esetleg nekem kell kinyomtatni ezeket a papírokat és elküldeni a telekomnak (wtf, én már személyesen elintéztem).

Mostmár komolyan nem értek semmit..

[ Szerkesztve ]

(#93150) travis84 válasza csako (#93147) üzenetére


travis84
csendes tag

Köszönöm a tippet és az útbaigazítást! Nem figyeltem hogy több Telekom-os topic is van :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.