Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93701) kali válasza aprokaroka87 (#93696) üzenetére


kali
legenda

Ajándék, promóció, aminél összekötik a kellemeset a hasznossal, népszerűsítik az alkalmazást, így sok olyan előfizető is letölti és használja, akik csak és kizárólag ezért telepítik, mert amúgy nem foglalkoznának vele.
Igaz, vannak még hagyományos telefonok, de csak akad a családban, rokonságban, szomszédságban vagy ismerősi körben fiatalabb hozzáértő, aki ilyen esetekben segít ebben.

(#93702) dptrsk válasza UHHH (#93699) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nmhh oldalán lekérdezhető mikor kapta a szolgáltató a számmezőt.
Ha 2017ben, akkor valószínű nem újrahasznosított.

(#93703) #08205312 válasza Zeki (#93700) üzenetére


#08205312
törölt tag

(#93704) -secret- válasza kali (#93701) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem amúgy már kb. 2 hete karbantartást ír az app. Megérett egy újra telepítés szerintem.

(#93705) kali válasza -secret- (#93704) üzenetére


kali
legenda

Lehet, hogy az megoldja, bár a fene tudja, amikor az új adatcsomagba váltottam az első napokban, akkor amíg azt nem fixálták a rendszerben, napokon át karbantartást írt, holott a régebbi, új adatcsomagba nem módosított előfizetéssel meg működött, szóval több oka is lehet, nem biztos, hogy magával a telepített alkalmazással van gond.

(#93706) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Na egészen addig eljutottam hogy kitudom választani azt hogy mobilelőfizető hozzáadása.
Addig Stimm hogy beirom az első mezőbe a frissen készitett e-mail cimet.
A második mező viszont már veszett fejsze, mert a szerződéskötéskor megadott jelszót nem tudja, mert a Sim kártyát piacon vette annó, úgy hogy már volt hozzá tulajdonos.

Innentől mit lehet tenni?
Adategyeztetés során ahogy tudom a Nevére vette a szolgáltató a kártyát.
1430 ki fogja adni a kódot, vagy el kell menni ügyfélszolgálatra?

Megj:Szerintem a Telekom ezt nagyon túlbonyololitja.
Telenor esetében letöltöd a Mytelenor appot,elinditod majd megadod azt a telefonszámot amin szeretnéd használni,küldenek egy igazoló sms kódot, azt kiolvassa az app és ennyi.
Nem kell regisztrálni,jelszó,azonositó, meg a franc se tudja még mi.

(#93707) kali válasza aprokaroka87 (#93706) üzenetére


kali
legenda

A Telekomnál is van/volt ilyen, hogy nem kell e-mail cím és fiókos bejelentkezés, hanem a SIM kártya alapján beazonosít és beléptet az alkalmazás, de ez nem kis biztonsági kockázat, ezért jobb is, ha bonyolítva van, ellenkező esetben bárki azt csinál adott SIm kártyával, illetve a hozzá tartozó előfizetéssel, amit csak akar.
Telefonon nem adják ki az előfizetői jelszót, hiszen pont arra szolgál, hogy a távolból beazonosítsa magát az előfizető és csak utána tesznek lépéseket bármilyen módosítási kérelem tekintetében.
A 1777-en vagy az önkiszolgáló ügyfélszolgálaton (*11#) kell megpróbálni jelszót készíteni/"módosítani", hátha ez korábban nem történt meg és/vagy sikerrel kivitelezhető, ha ez nem vezet eredményre, akkor irány egy T-Pont és intézze, akinek a nevére (át)regisztrálásra került az előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#93708) aprokaroka87 válasza kali (#93707) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tehát probáljam ki hogy átrakom az ő sim kártyáját az én telefonomba?

Még jó hogy Dual-Simes

(#93709) Bferibörs válasza kali (#93707) üzenetére


Bferibörs
addikt

jelenleg úgy használom az appot, hogy telepítésénél benne volt a telóban a telekom sim , felismerte az app, kivettem a kártyát és telenoros karit tettem helyette a telóba- azóta is simán felismeri az app a "telót,számot" és meg tudom nézni a szolgáltatásaimat stb.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93710) kali válasza aprokaroka87 (#93708) üzenetére


kali
legenda

Megpróbálhatod, de látatlanban nem tudni, hogy sikeres lesz vagy sem, érdemes lenne megpróbálni jelszót készíteni a korábban leírt módon, hátha még nem történt meg és engedni fogja a rendszer.

Bferibörs: Igen, ha korábban már beazonosításra került valahogy és a rendszer eltárolta a szükséges adatokat, akkor úgy is megy, de ahol még semmilyen módon nem történt meg, ott más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#93711) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Coop klub kártyás kuponnal rendeltem egy iPhone 7 bőr tokot.
A kártya édes anyám nevén van, a kupont az ő nevére email címére kértem.

Viszont a tokot az én nevemre rendeltem, mert azt írta a Telekom oldala hogy csak az veheti át, akinek a nevén van.

Ebből nem lesz probléma hogy a kupon más nevére lett kérve, és a megrendelő név is más?

Köszi! :)

(#93712) aprokaroka87 válasza kali (#93710) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

*111#
Sikerült megadni az új 5 jegyű jelszót.

Igy már tudtam neki aktiválni az 5 óra beszélgetést.
Köszi!

(#93713) bob011


bob011
tag

Lehet maraton net csomagot előfizetés mellé aktiválni, ha igen akkor hogy(ha nem akkor milyet lehet)?

(#93714) #08205312


#08205312
törölt tag

üdv!

Segítsetek abban, hogy aktív most opció esetén, eu-ból +3630-as telekom ügyfeleket mennyiért hívok?
Próbáltam rákeresni, de számomra nem egyértelmű.

25 Ft? a domino fix alapdíja?
9 Ft? a hálózaton belüli díj?
Avagy 19 Ft, mivel roaming helyzetben a hálózaton kívüli percdíjakat kell figyelembe venni, még ha a csomag hálón belül korlátlan is lenne...

Köszi a segítséget.

(#93715) kchris78 válasza tothjozsi96 (#93711) üzenetére


kchris78
veterán

Nem. Onnantol hogy a kuponkodot beirtad nincs jelentosege hogy kinek a neven van a kupon.

(#93716) kali válasza tothjozsi96 (#93711) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az egyszerűbbség kedvéért mehetett volna minden az anyukád nevére a megrendelői és számlázási adatoknál (is), tartozék kiszállításakor nem veszik szigorúan a dolgot, mert olyankor nincs külön előfizetői szerződés, de a webshop is így írja pontosan: Csak az előfizető/megrendelő veheti át a csomagot.

aprokaroka87: Szuper! Nincs mit!

bob011: Maraton csak Domino előfizetéshez aktiválható, havi díjashoz ezek vannak: Link

8: Szia, Itt a pontos leírás: Link

[ Szerkesztve ]

(#93717) kchris78


kchris78
veterán

Hivtam a telekom uzleti vonalat es VoLTE meg mindig nincs flottasoknak... szerintem oda mas eloirasok vannak es nem olyan stabil meg ez a dolog naluk hogy be merjek vallalni...

(#93718) kali válasza kchris78 (#93717) üzenetére


kali
legenda

Másról van szó, nem stabilitási kérdés (amúgy egy ideje elég jó már, én is használom, bár nem flottában), mert van már flotta is olyan, ahol megy a VoLTE, az befolyásolja, hogy adott flotta milyen egyedi szerződési feltételekkel kötött szerződést és az milyen (későbbi) módosításokat tesz lehetővé, valahol belefér a VoLTE, máshol meg nem.

(#93719) tothjozsi96 válasza kali (#93716) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Na ez az!

Csak édesanyám nem tudta volna átvenni..
Mert én úgy szerettem volna hogy én veszem át, de az övé lesz.

Remélem nem paráznak rá.

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#93720) SPF válasza kali (#93718) üzenetére


SPF
senior tag

Business Fit díjcsomagra sem tudják még bekapcsolni, ma beszéltem az ügyfélszolgálattal.

(#93721) dptrsk válasza kchris78 (#93717) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én a flottás kapcsolattartónál érdeklődnék, hogy mikor kérik a céges csomagra a VoLTEt.
Nekünk van flottás Telekom SIM a családban, s megy a VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#93722) kchris78 válasza kali (#93718) üzenetére


kchris78
veterán

Ezt nem vagom, a szerzodes mit tartalmazhat ami nem enged egy teljesen technologiai valtast? A kapcsolattarto meg necces multkor azt se tudta mi aza VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#93723) kali válasza kchris78 (#93722) üzenetére


kali
legenda

Nagyon egyediek is lehetnek, ezért inkább úgy nézem, hogy mit nem tartalmaznak, mert (nagyon sarkítok a megfogalmazás tekintetében, meg úgy általában is, illetve csak a saját véleményemet írom most) némelyik olyan olcsóra van kialkudva, hogy csak az aktuális minimális szolgáltatásokat tartalmazza, a flotta nem akar többet fizetni plusz szolgáltatásért (képletesen), a szolgáltató meg ár-érték arányban a sor végére tette prioritásban adott flottát, később fog csak arra fejleszteni, amikor már odáig ér az általános bevezetés/aktiválás.
A publikus előfizetéseknél sem véletlen anyagi és technikai szempontból, hogy a havi díjas van elől és a Domino csak utána valamikor, így volt ez a 4G bevezetésekor és sok más esetben is.

(#93724) StLui válasza Bferibörs (#93709) üzenetére


StLui
veterán

Nekem az appban 5 telefonszám van egyszerre, nem attól függ milyen sim-et használsz, hanem hogy mivel jelentkezel be az appba, én FB profillal használom pc-n böngészőn keresztül, és a telón appon keresztül is.
Tegnap öngészőben hozzáadtam két számot, utána beléptem az appba és már azok is ott voltak

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93725) kali válasza StLui (#93724) üzenetére


kali
legenda

A SIM-től is függhet:

TAS

[ Szerkesztve ]

(#93726) Bferibörs válasza StLui (#93724) üzenetére


Bferibörs
addikt

érthetőbben, nem kér jelszót semmit sem az első belépésnél sem ( elsőnél a telekomos karinak a telóben kell lennie ), amióta kivettem a telekom kártyát azóta sem ahogy :

(#93725) kali

is írta, felismeri a "regisztrációs" telefonomat , nem a sim kártyát mert az nincs már a telóban.
Jelszót egyéb belépési cuccot ( pl. facebook ) soha nem használtam ezen a telón, nem kérte.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93727) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Telekom oldalán nézelődve mit jelent a telefonoknál a kis lakat szimbólum "sim" felirattal?

Hogy független a telefon?

Apukám előfizetésére akarna venni telefont olyannak, aki 20-as. Gond nélkül menne a dolog, vagy csak akkor függetlenítik, ha kifizetik a telefont egészében / vagy lejár a hűség?

(#93728) embe válasza Drughi (#93727) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Sim lockos, vagy nem.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#93729) kali válasza Drughi (#93727) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Igen, a nyitott lakatos SIM szimbólum a hálózati zár nélküli telefonokat jelenti, egy ideje a legtöbb úgy kerül már eladásra, de ha nem olyat vennétek, akkor is azonnal lehet igényelni a függetlenítést, akár hűségre és részletfizetéssel vásárolt telefon esetén is.
Itt egy (5 oldalas) lista a garantáltan hálózati zár nélküli készülékekről: Link

(#93730) StLui válasza Bferibörs (#93726) üzenetére


StLui
veterán

Értem, én alapból a FB fiókkal léptem be, ezért nem láthattam ezt gondolom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93731) Drughi válasza kali (#93729) üzenetére


Drughi
addikt

Köszönöm!

A listába nem hozza fel a Sony XA1-et, de a piktorgramm ott van mellette.
Ilyenkor mi van?

(#93732) fornettisuti válasza Drughi (#93731) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ennyire naprakész a lista.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#93733) Drughi válasza fornettisuti (#93732) üzenetére


Drughi
addikt

Akkor higyjek a piktogramnak?
MIvel ajándékba lesz megvéve, tesztelni csak karácsony után fogja az illető aki kapja.

HA a telekomnál azt mondják, hogy független, de mégsem az azt a hajunkra kenhetjük egy reklamáció során.

(#93734) fornettisuti válasza Drughi (#93733) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha mégsem független, akkor 1414 a kódért.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#93735) kali válasza Drughi (#93731) üzenetére


kali
legenda

Független az is, csak biztos nem tették még be a listába, de ahogy korábban is írtam/írtuk, bármilyen konstrukcióban azonnal lehet kérni a függetlenítést. (Díjmentes)

(#93736) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Srácok, legyetek szívesek először a topik összefoglalót elolvasni, mielőtt kérdeztek, különös tekintettel az ingyenes függetlenítésre. Köszi.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93737) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A Telekomnál most már a mobilszerződéshez lehet laptopot, és TV-t is vásárolni mobilhűségre. Így tettem én is, azaz felváltottam nagyobb GB-os netcsomagra, a hangcsomag maradt, és akkor újból indult a 2 év, és így részletre kihoztam egy laptopot online rendeléssel. Viszont az már alapból HDD hibás volt, így 3 munkanapon belül, konkrétan 2. nap vissza is vittel T pontba, ahol 14 napon belüli elállási nyilatkozattal zárták le a dolgot, és cserekészülék nincs. Annyit mondtak, hogy 2 hét, míg a számlázási osztály mindent visszacsinál, és akkor utána vehetek újból készüléket, ismét a szerződés módosítással/hosszabbítással. Nagyon csodálkoztam ezen, így még biztos ami biztos a 1414-et is felhívtam, ahol ugyan ezt mondták, hogy a mobiltelefonokat tudják az üzletben cserélni, azaz ott érvényes a 3 napos csere, de a laptopnál és a TV-nél nem, mert külső beszállítótól jön a termék, nekik nincs készletük, így ezt csak a 14 napos elállással rendezik le, ha hibás a készülék.

Őszinte legyek megdöbbent az eljárás, és ha volna időm és kedvem tuti kivizsgáltatnám a fogyasztóvédelem felé is ezt a dolgot, mert nekik cserét kellett volna biztosítani, még úgy is, ha kiszállítással, mert nincs az üzletben. Mert mi van, ha 2 hét múlva, mire visszakavarják az egész szerződést, sem az a készülék nem lesz már, vagy nem azon az áron, akkor ez egyértelmű hátrányba hozás a szolgáltató részéről. Így ez jogilag nem elfogadható eljárás a Telekom részéről, hogy 14 napos elállással intézik el a hibás készülékek visszavételét csere helyett.

(#93738) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az SMS-es hívásértesítőt be lehet valahogy kapcsolni sms-ben? Annó még úgy mondtuk le a flottás szánon, de most nem találom rá a megoldást.

Véleményem szubjektív...

(#93739) dptrsk válasza hackeeeee (#93738) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

+HIVASERTESITO a 1430ra

(#93740) eventus


eventus
veterán

Regen a weblapon volt info az erkezo uj telefonokrol. Ez nincs es ugyintezo sem tudott segiteni. Eseleg barkinek van infoja hogy a sony xz1 compact lesz-e listaban? Koszonom!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#93741) hackeeeee válasza dptrsk (#93739) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hopp, ez a rész elkerülte a figyelmem, köszi. :R

Díjmentes a szolgáltatás? Itt a 1414-es számot írja.

Véleményem szubjektív...

(#93742) dptrsk válasza hackeeeee (#93741) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Díjmentes, 1414 is jó, megszokásból írtam 1430at.

(#93743) Azie


Azie
őstag

Üdv!
Csomag: Domino Fix
A szerződés szintű jelszavamra lenne szükségem, de a szerződésen nem szerepel sehol. Hol tudom megnézni?

Előre is köszi!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#93744) dptrsk válasza Azie (#93743) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1777en vagy telekom.hu oldalon tudsz beállítani jelszót.
A meglevőt nem tudod kideríteni, de ha a domino csomag vásárlása óta nem állítottál be, akkor valószínű még nincs jelszavad.

(#93745) hackeeeee válasza dptrsk (#93742) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaa, szuper, köszönöm! :R

Véleményem szubjektív...

(#93746) milenda válasza #08205312 (#93714) üzenetére


milenda
tag

EU-ból a Domino Fix csomag percdíját fizeted, azaz 25 Ft-ot telekomos és minden más magyar és EU-s hívásért. A 9/19 Ft a Most opció kedvezményes díja, külföldön nem játszanak.

(#93747) Robi_73 válasza Robi_73 (#92639) üzenetére


Robi_73
őstag

Sziasztok!

Megjött a novemberi számla és a hűségemért járó speciális kedvezményeket nem látom a számlán. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és annyit közöltek velem, hogy az új csomagokra már nem érvényes a kedvezmény. Korábban már váltottunk csomagot és a kedvezmények megmaradtak, mondjuk akkor direkt felhívtam az ügyfélszolgálatot, megerősítés véget és velük intéztem a váltást. Kérdeztem a kedvezmények eltörlése hol látható, olvasható de nem kaptam egyértelmű választ. Lényegében 3 előfizetésen buktam 3000 Ft kedvezményt. Mivel törthavi számlát kaptam elég nagy rajta a katyvasz, meg kell várni a decemberi számlát, úgy talán már okosabb leszek. Természetesen a korábbi állapotot nem tudják már vissza állítani... :(

Én így számoltam a csomagváltás előtt:

"Korábbi díjcsomagok:

Next M ATK: 10310 Ft (-1500 Ft kedvezmény) 8810 Ft
Move M ATK: 4140 Ft (-1000 Ft kedvezmény, 500MB net) 3140 Ft
Move S: 3710 Ft (-1000 Ft kedvezmény, 200MB net) 2710 Ft
Move S: 3710 Ft (-1000 Ft kedvezmény, 200MB net) 2710 Ft

Összesen: 17370 Ft

Új csomagokkal:

Next M ATK: 10310 Ft (-1500 Ft kedvezmény) 8810 Ft
Mobil S csomag + 2GB net: 4349 Ft (-1000 Ft kedvezmény) 3349 Ft
Mobil S csomag + 2GB net: 4349 Ft (-1000 Ft kedvezmény) 3349 Ft
Mobil S csomag + 500MB net: 3113 Ft (-1000 Ft kedvezmény) 2113 Ft

Összesen: 17621 Ft

És az én értelmezésem szerint az új csomagok választása miatt járó 20%-os kedvezményt is levonom, akkor pedig ennyi lesz a végösszeg: 15859 Ft "

Robi73

(#93748) radio100jozs válasza Robi_73 (#93747) üzenetére


radio100jozs
őstag

Október 24 óta nincs már a készülék nélküli díjcsomagoknál az 1000/1500 Ft-os kedvezmény. Amikor váltottál jött egy üzenet, hogy továbbra is 2 év hűségre kötnek át, ha eddig is még 2 évben voltál,de ez már "készülék" vásárlási csomag, mert a készülék nélkül már nem tudnak kötni 2 éves hűséget, 1 évesbe meg nem tehetne át, mert te eddig is 2 éves voltál. Viszont akkor láthattad is, hogy nincs már ott a tarifa ár végén az 1000/1500 kedvezmény levonás. Sajnos ez van, ez a szabály.

(#93749) kali válasza milenda (#93746) üzenetére


kali
legenda

Érdemes lenne követni a változásokat, mert ez így már nem igaz: Link

A behivatkozott leírást el nem olvasók kedvéért:

Mi az a Domino Most opció?

Ez egy olyan díjmentes opció, amellyel meglévő Domino díjcsomagod belföldi és EU-s percdíjait és SMS díjait csökkentheted.

9 Ft Percenként és SMS-ként hálózaton belül belföldön és az EU-ban
19 Ft Percenként és SMS-ként más belföldi hálózatba belföldön és az EU-ban

EU, EU és EU is!

[ Szerkesztve ]

(#93750) -secret- válasza kali (#93705) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na újratettem az appot újra bejelentkeztem most az email cím+jelszóval és lám, jó lett.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.