Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) Vangelis válasza Ateszpapa (#65900) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem mind rendben volt.

Egy volt talán bontott.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#65902) Ateszpapa válasza Vangelis (#65901) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kökinel volt készleten ott veszem majd át. Remélem az is rendben lesz.

(#65903) dobobazsy válasza ArNick (#65891) üzenetére


dobobazsy
őstag

de kedves.. az elmehet a búsba aki eddig is így fizetett... :C

(#65904) Gery15


Gery15
addikt

Sziasztok!

Nem lehet valahogy kikapcsolni, ezt az sms-es értesítőt? Amikor belépek a telekom alkalmazásba mindig ezt kapom... "Telefonszámával folyószámla szinten belépett a Telekom alkalmazásba. Köszönjük, hogy alkalmazásunkat használja! Telekom"

Ui.: WP

HyperX

(#65905) prozodus válasza Gery15 (#65904) üzenetére


prozodus
őstag

De úgy emlékszem, igen. Nem tuti, de nagyon az van előttem vizuálisan, h lehetett ikszelgetni, h miről milyen értesítést kérek, email meg sms, és igen, rém idegesítő tud lenni a folytonos sms egy hosszabb szeánsznál, amikor persze folyton kidob... :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65906) prozodus válasza dobobazsy (#65903) üzenetére


prozodus
őstag

Ja, nem érted a lényeget: te már be vagy hálózva, a többieket meg még rá kell venni vhogy... És szted kit fog csábítani, h egy év e-fiz után majd kap vmit? Azonnal akarja mind. Nekem az a mázli(?)*, h személyfüggő a fiz módja.
*Mert lehet, h majd ez is olyan hasznos lesz, mint az előző smire se jó kuponok...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65907) kali válasza Gery15 (#65904) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem lehet kikapcsolni.

prozodus; elég sokan felhasználták azért azokat a semmire sem jó kuponokat, mert találtak nekik tetsző terméket.

[ Szerkesztve ]

(#65908) Gery15 válasza kali (#65907) üzenetére


Gery15
addikt

Kár, nagyon idegesítő...

Azt nem értem, hogy előző androidos telefonomon miért nem kaptam ilyen sms-t soha.

HyperX

(#65909) kali válasza Gery15 (#65908) üzenetére


kali
legenda

nem telefon függvénye pedig, de valóban nem mindig küld ki értesítést a rendszer.

(#65910) Gery15 válasza kali (#65909) üzenetére


Gery15
addikt

Értem, köszi a gyors helpet. :R

HyperX

(#65911) Def26


Def26
félisten

Van két előfizetés. Move xs és net & roll xl (30gb) mobilnet. Mindkettő arany.
Ha veszek egy másik előfizetést ami egy move xs lenne akkor át tudom váltani az aranykártyás move xs díjcsomagot next s aranytárskártyára?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65912) b.daniel válasza Def26 (#65911) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nem teljesen értrm a kérdést így estére, de ha úgy gondoltad, hogy veszel egy új előfizetést, move xs csomagban, és az lesz a főkártya, a másik 1 vagy 2 számod pedig annak a társkártyája, akkor az úgy nem fog működni, amìg az új el nem éri az afany kiemeltéget.

De miért nem lesz akkor az internet a főkàrtya, a másik eg next s atk ? Igy működik új előfizetés nélkül is

[ Szerkesztve ]

(#65913) KisBundi


KisBundi
őstag

Ti nem vettétek észre, hogy a 4G-s hálózat ingadozik? Pl most Miskolc környékèn nem találok 4G-s hálózatot. :(

(#65914) kali válasza KisBundi (#65913) üzenetére


kali
legenda

budapesten nem tapasztalok problémát, most is lte hálón böngészek a telefonnal.

(#65915) btz válasza KisBundi (#65913) üzenetére


btz
addikt

Én sem mert csak wifis a tabletem 😀

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#65916) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Üdv!
Ha készülékhiba miatt nem tudom megnézni a legutolsó SMS-t T hálózatos előfizetéssel, van mód, hogy megnézzük egy másik készüléken?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65917) Zeki válasza E.Kaufmann (#65916) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az sms-t a készülék tárolja/kapja meg, nem gyűlik valami központi helyen mint az email, hogy mással is beléphetsz hozzá. Ha nem kapja meg, akkor is az a készülék a cél.

(#65918) E.Kaufmann válasza Zeki (#65917) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

ok de nincs kód, hogy legalább az utolsó sms küldőjének számát lekérjem?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65919) zoli62


zoli62
addikt

Mennyire jó választás ezért az árért készülékcsere keretében Lumia 735-öt venni? Androidos SGSA után néztem ki.

(#65920) Def26 válasza b.daniel (#65912) üzenetére


Def26
félisten

Erre azt mondta az üfsz. hogy nem lehet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65921) Zeki válasza E.Kaufmann (#65918) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudok róla.
Ha nem kézbesült, akkor egy másik telóba rakva a sim kártyát, a rendszer újra próbálja majd küldeni. Na nem azonnal, de napon belül.
Ha jól emlékszem.

(#65922) E.Kaufmann válasza Zeki (#65921) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Kézbesült, csak ennek a Nokia C3-00-ának tönkrement az érintőkijelző része, és nem tudok se billentyűzárat oldani, se menübe menni, és a PC-Suite is felejtős, mert Mass storage üzemmódra van állítva alapból, PC-Suithoz való USB üzemmód meg szintén a menüből váltható. Próbáltam a soft reset-et a PC Suite üzemmódhoz, de ahhoz is a képernyőn kéri a hozzájárulást.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#65923) totron válasza E.Kaufmann (#65922) üzenetére


totron
addikt

Ilyen esetben tényleg felejtős lenne az SMS, de Linux alatt egyszerre használható modemként telefon (Nokia) és látni a belső memória tartalmát is (Nautilus). Ez talán segít. Hogy mennyire fut Wine alatt a Suite, azt nem tudom, de van Wammu/Gammu is, hátha ismeri a telód. Tehát nem feltétlenül kell menüre hagyatkozni (varázsszó mókoláshoz: modeswitch), érdemes lenne megpróbálni, főleg, hogy kifogytál a lehetőségekből. ;)

(#65924) kali válasza E.Kaufmann (#65922) üzenetére


kali
legenda

szia,

kérdés, hogy a sim kártya vagy a készülék lett beállítva az sms tárolására, mert ha a sim kártya, akkor elég csak azt áttenni másik telefonba és ott lesz az sms, ellenkező esetben - ahogy előttem is írták - a készülék memóriájából kell kibányászni.

(#65925) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Néha vicces ez a t-mobil, kaptam ma reggel az sms-t, hogy elfogyott a netem, korlátozzák 32kbps-re. Nincs ezzel semmi gond, csak megnéztem, hogy a telekom app mennyit ír, és azt látom, hogy még van 22MB-om, valamint a speedtest is rendes sebességet mér.
Néha van pár aprócska ellentmondás.

(#65926) Sofian válasza Mr. Teddy (#65925) üzenetére


Sofian
őstag

Nálam sem jókor küldi.. A netbővítő opciót nem számolja bele.. Még van hátra + 1 GB és ír hogy elfogyott.. :D

(#65927) Mr. Teddy válasza Sofian (#65926) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nekem lehet pont a netbővítő lejárta után küldött, mert a csomagban alapból van 30MB. Persze a kis sunyi mutatja a linket egyből, hogy hol tudok még netet venni... ;]

(#65928) dobostorta


dobostorta
tag

Hello!

Mennyibe kerül és mi a módja annak, hogy a mini SIM kártyámat micro SIM-re cseréljem, akkor ha nem a Telekomnál veszem meg az új készüléket?

Az igénylés után mennyi idő múlva kapom meg az új SIM-et?

Köszi előre is.

(#65929) csako válasza dobostorta (#65928) üzenetére


csako
veterán

Ingyen van és azonnal odaadják az üzletben.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#65930) 313313 válasza csako (#65929) üzenetére


313313
addikt

"A kártyacserét díjmentesen biztosítjuk bárhol vásárolt, Telekomos micro vagy nano SIM kártyával működő készülék használata céljából. "ez az én olvasatomban annyit jelent, hogy ha náluk veszed a telefont ingyenes, egyébként nem.
Tehát ha független telefont veszel, és abba kell a kártya az fizetős.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#65931) csako válasza 313313 (#65930) üzenetére


csako
veterán

Lehet, hogy úgy is érthető, de én pl. ingyen kaptam, bármilyen kérdés nélkül, mikor még meg sem volt az a telefon, amibe akartam rakni (ami mellesleg egy általuk sohasem forgalmazott Motorola Moto G 4G) :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#65932) dedike


dedike
addikt

Néztem a Telekom nyereményjátékát.

Jogászaik igen a topon vannak, hiszen a részvétel feltételeinél sikerült remekül hivatkozniuk az 1959. évi IV. törvényre... :Y :W

....remélem máshol nem e remek szakemberek lépnek fel a cég képviseletében. :( :(((

Mivel segítőkész vagyok, a megfejtés ugye a 2013. évi V. törvény lenne...

Jó szerencsét!

(#65933) Def26 válasza dedike (#65932) üzenetére


Def26
félisten

Csípem ezt a figurát nagyon. :) Amúgy nem csak tortát csinál, vannak neki tradicionális ételei is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65934) dedike válasza Def26 (#65933) üzenetére


dedike
addikt

Szoktuk nézni mi is... :D :K

Jó szerencsét!

(#65935) Tamás34 válasza 313313 (#65930) üzenetére


Tamás34
senior tag

Én már jó párszor kicseréltettem a sim kártyát és mindig ingyen volt! Sajna telefonmániás vagyok és van, hogy két három havonta cserélem a készüléket vele a sim kártyát is! Sohasem kérdezték, hogy náluk vásároltam e a készüléket!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#65936) totron


totron
addikt

Elveszett/ellopott Domino SIM pótlása mibe kerül és mi az, ami nem vész el róla? Kontaktok lennének a legfontosabbak.

(#65937) prozodus válasza 313313 (#65930) üzenetére


prozodus
őstag

A BÁRHOL vásárolt, BÁRHOLt jelent, és nem trékomot, különben az lenne odaírva.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65938) prozodus válasza totron (#65936) üzenetére


prozodus
őstag

Smi nem marad meg, csak a számod. Rég cseréltem, akkor vagy 3000 volt. Kapsz egy szűz kártyát.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65939) ForRedGlory válasza prozodus (#65937) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Minimum ketfelekeppen lehet azt erteni. Ettol fuggetlenul a megfogalmazas rossz, mert nem csak T-fuggo keszulekek eseten is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#65940) Deck válasza ForRedGlory (#65939) üzenetére


Deck
titán

A telefon mindegy. Ingyen cserélik.

PS5

(#65941) maláj


maláj
őstag

ha akadna 1 Telekom dolgozó kicsiny közösségünkben akkor írjon már rám mert akadt 1 kis gebasz :U

(#65942) 313313 válasza Deck (#65940) üzenetére


313313
addikt

Akkor ezt mivel magyarázod?
Végül ingyen cserélték neki, de ha nem elég határozott, lehúzzák 4500ft-al...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#65943) ForRedGlory válasza Deck (#65940) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En tisztaban vagyok vele, nem is azt mondtam, hogy nem.

(#65944) Deck válasza 313313 (#65942) üzenetére


Deck
titán

3x-or is cseréltettem kártyát velük. Oda mentem mondtam mit szeretnék majd egyből adták a kártyát. Semmi féle telefonos dolgot nem kérdeztek.

PS5

(#65945) 313313 válasza Deck (#65944) üzenetére


313313
addikt

Szerintem meg erősen ügyintéző függő, ki mit csinál, maradjunk ennyiben...
kb 1 hónapja történt a dolog, és ha nem készítem fel a párom, bizony kérnek érte pénzt. Egyébként megyeszékhely és hivatalos T-pont volt.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#65946) Deck válasza 313313 (#65945) üzenetére


Deck
titán

Ügyintéző a dolog ez pontosan így van :)

PS5

(#65947) vwpolopg válasza totron (#65936) üzenetére


vwpolopg
őstag

4500-ba fog fájni...

(#65948) cris78 válasza dedike (#65934) üzenetére


cris78
őstag

De reméltem, hogy nem bukkantok rá. Lányom nagy kedvence, Mauro tavaly fel is köszöntötte a szülinapján. Remélem osszejon a találkozó. / érdekesség, hogy a lányom cukorbeteg /

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65949) Sofian válasza vwpolopg (#65947) üzenetére


Sofian
őstag

Ha 2 évnél öregebb szó nélkül adnak újat.. Most cseréltem nano-ra... A régit nem is kérték. letiltotta a régi SIM-et kihoztt egy újat és beaktiválta.. ennyi..

Nem kell megmondani hogy elveszett... :D

(#65950) 313313 válasza Sofian (#65949) üzenetére


313313
addikt

Azért mert neked így csinálták, nem jelenti azt, hogy másnak is megcsinálják ezt...
Páromnak az 5 éves sim kártyáját 4500-ért akarták cserélni.
Szóval erősen ügyintéző függő a dolog...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.