Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) taip válasza kali (#65700) üzenetére


taip
senior tag

Nem a router beállítási lehetőségei érdekelnek (hiszen nem routeres topikban vagyunk), hanem hogy mit tud a mobil internet szolgáltatás: egyedi, publikus IP-címet kapok-e? Nem tilt-e a T olyan irányokat, protokollokat, mit tudom én mit, ami megakadályozza a mobilnetet használó készülék elérését kívülről? (Felejtsd el a routert, vegyük úgy, hogy a stick egy laptopba van dugva. Elérem kívülről?)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65702) kali válasza taip (#65701) üzenetére


kali
legenda

arra értettem, a routert pedig pont emiatt nem tudom elfelejteni, mert bizonyos esetekben olyat is megvalósíthatsz általa, amit a szolgáltatás alapban nem tud/enged, de erre írtam, hogy más témakör, nem illő itt kitárgyalni az ilyen kerülőket.
előfordult, hogy a szolgáltató nem publikus ip címet ad, de arra is van megoldás.

(#65703) CityBoy007 válasza kali (#65687) üzenetére


CityBoy007
csendes tag

Szerintem hasraütésszerűen mondanak ezek árat, mert most hívtak vissza és azt mondták, hogy nekem egy forintot se kel fizetni előlegnek, de az egyik ismerősömnek, aki velem együtt rendeltem meg neki pedig igen. Pár dolgot kérdeztek tőlünk, de még a fizetés panírjainkat se kérték be akkor meg miből állították, meg hogy menyit kel fizetnünk. Telenornál kicsit jobban működik ez a rendszer, mert ott fix előlegem vannak. De kitudja, lehet, hogy az is közrejátszott, hogy én 3 évig voltam náluk előfizető és mindig pontosan fizetem és ezért nem kértek tőlem előleget.

(#65704) kali válasza CityBoy007 (#65703) üzenetére


kali
legenda

papírt nem kérnek, csak ellenőriznek néhány adatbázisban - nem csak saját tartozásos van nekik -, de amellett valóban közrejátszhat az aktuális ügyintéző hozzáállása is - személyes vásárlásnál is olvasható ezen témában is olyan tapasztalat, miszerint az egyik üzletben x ft mobil előleget kértek volna valakitől, a másikban meg kevesebbet, hiába volt azonos minden feltétel az előfizetői oldalon.
igen, esetedben a korrekt előfizetői múlt is befolyásolhatta a kedvező elbírálást.

[ Szerkesztve ]

(#65705) Otisz válasza CityBoy007 (#65703) üzenetére


Otisz
őstag

Ügyintézőtől függ, semmi mástól. Ha ő azt mondja, hogy márpdeig odaadja 0Ft előleggel, akkor megkapod. Tapasztalat.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#65706) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ha 10.26-án lejár a Next S díjcsomagra és a vásárolt készülékre vállalt hűségem, akkor lefelé is válthatok bármilyen díjcsomagra, illetve megtehetem ezt hűség vállalása nélkül, illetve csak egy év hűséget vállalva? Előre is köszönöm a segítséget

(#65707) DataTraveler válasza Tappancs2001 (#65706) üzenetére


DataTraveler
tag

Ha már nincs hűséged, akkor válthatsz lefele is, és a csomag váltás nem jár hűséggel csak akkor, ha részletre vásárolsz mellé telefont is.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#65708) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

EZ és EZ között mi a különbség? Azt látom, hogy az egyik Androidhoz másik Ipadhez van, az Ipades nem mukodne androidos eszközzel?

(#65709) Lavar


Lavar
aktív tag

Sziasztok,

van rá mód, hogy az én kapcsolatkártyámon lévő pontokat és az édesanyám kapcsolatkártyáján lévő pontokat egy termékre váltsam be? (Tehát összevonni a két kártyán [két előfizetéshez kapcsolódó] lévő pontokat.)

szerk.: Közben választ kaptam a telekomos chaten, túl szép is lett volna ha lehetne. :B

[ Szerkesztve ]

(#65710) pepe091 válasza kerxy (#65708) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azért az szép, hogy már a promo képen is szakadt és celluxozott az eszközök doboza.. :D

(#65711) n@p@lm válasza pepe091 (#65710) üzenetére


n@p@lm
őstag

Újrahasznosított ;)

(#65712) icecave


icecave
nagyúr

Közben ismét hívtam a T-t. Semmi esemény, még vizsgálják. szept. 25 (!) a határideje a vizsgálat végének. Mondom WTF addig sz>pjak,de fizessem? "nem tudnak mit tenni, türelem, aztán a vizsgálat kimenetelétől függetlenül amint lezárul, rinyálhatok, hogy írják jóvá, amíg nem tudtam hallgatni a Spotify korlátlant normálisan.

Gratulálok T.

(#65713) r3dsnake válasza icecave (#65712) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gyönyörű. :U Pedig nekem is nagyon jól jönne mostmár a korlátlan csomag napi buszozáshoz, de így nem fogok előfizetni, amíg ilyen...

(#65714) icecave válasza r3dsnake (#65713) üzenetére


icecave
nagyúr

Ritka eset, hogy ilyen van, mint nálam, de hol érdekel ez engem? Nem hat meg,hogy "másnál jó".

(#65715) ForRedGlory válasza r3dsnake (#65713) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyekbkent en csak azt nem ertem, hogy a sima Spotify Premium miert nem eleg. Leszedi az ember a zeneket telefonra, onnan hallgatja. Nem igaz, hogy valakinek olyan sokretu az igenye, hogy naponta 200 fele eloado albumat hallgatna meg. A telefonon amugy meg eleg sok album elfer. Na de, sajat velemeny... Egy forintot nem adnek pluszban a korlatlansagert.

(#65716) icecave válasza ForRedGlory (#65715) üzenetére


icecave
nagyúr

Elmondom neked. Nekem sokszor van, hogy "hú, de hallgatnék ez, vagy azt". Ennyi. Korlátlannal szépen rákeresek, az alapján vagy playlistet, vagy rádiót indítok és mehet is. Persze van amit letöltök,de azok a fix dolgok és témakörök. A hirtelen felindulásból és pillanatnyi hangulatból fakadó igényt ez nem fedi le.

(#65717) lugosi válasza icecave (#65716) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha lenne ilyenem, én is ezt választanám, mert én is ilyen vagyok, nagyon szeretek olyan zenéket keresni, amiket nem hallottam még. Én mondjuk gép előtt ülve csinálom ezt az Apple musicon, de előtte a Google play musicon is ugyanezt csináltam.

(#65718) r3dsnake válasza ForRedGlory (#65715) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A lokalis tarolas felesleges helypazarlas, es nem tudsz leszedni 40-50 gigat elore mindenfele kedvenccel. Raadasul a Spotify generalt radioi is nagyon jok.

[ Szerkesztve ]

(#65719) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, a következő a helyzet. Régebben Palettások voltunk.

Most abban a lakásban amiben én és a nagyszülők leginkább tartózkodunk, Invitel van (60-as ED3 Net + Start Max vezetékes számmal, valamint egy Net & Roll S előfizetés). A másik lakásba lett átköltöztetve a pirossal bekeretezett vezetékes Telekom szolgáltatások java, így a 30-as számokat csak onnan lehet kedvezményesen hívni.

A kérdésem az, hogy van e valami kedvező áru előfizetés amit igénybe tudnék venni a kékkel bekeretezett Domino 5-ös számomat bevonva úgy, hogy legalább a 30-as számokat olcsóbban hívhassam mint a Domino5-tel? A családbarát az azért nem jó, mert ott csak egymás között két 30-as megy, viszont itt tetszőleges 30-as számokról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#65720) dptrsk válasza #41133696 (#65719) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino Surf 890/hó 29/percért hívsz 30as számokat.
Esetleg, ha arany szintű, akkor Te+Én Plusz arany szintű ügyfeleknek, 2 számot 50%al olcsóbban hív(590/hó).
Esetleg ha még rendelhető, Domino Friends (600ft/hó) 5 számot 50% kedvezménnyel hív.

Hirtelen ezeket találtam.

(#65721) Fernet


Fernet
senior tag

Nem tudom hová illene ez a kérdés, lehet félig off itt, de tudja valaki, hogy a TV GO alkalmazás Windows Phone-ra várható valamikor?

Most váltottam Magenta csomagra, amihez ugye jár a korlátlan TVGO használat, de nem tudok vele mit kezdeni a Lumiámon...

(#65722) [P]laci válasza Fernet (#65721) üzenetére


[P]laci
senior tag

amennyire én tudom, rajta vannak az ügyön. :K mintahogy a telekom alkalmazás redesignon is. ;)

(#65723) Vangelis


Vangelis
nagyúr

KÉSZÜLÉK BÉRLET???

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#65724) Deck válasza Vangelis (#65723) üzenetére


Deck
titán

Jobban megéri ha megveszed egybe majd eladod 1 év múlva és megveszed az újat.

Nagy ráfizetés lesz annak aki ezt igénybe veszi.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#65725) Zeki válasza Vangelis (#65723) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amolyan Telenor másolda, csak másképp. :)

(#65726) 313313 válasza Vangelis (#65723) üzenetére


313313
addikt

De csak meghatározott díjcsomagokhoz...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#65727) #41133696 válasza dptrsk (#65720) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ehh, köszi, már az is felmerült bennem, hogy egymagába beköttetni az analóg hoppát :D

(#65723) Vangelis: 12 * 17990 Ft = 215 880 Ft, és nem a tied a cucc :DDD

Szóval ha anyagilag már nem engedheti meg a bérlő, hogy a következő esztendőben is ezt csinálja, akkor kifizetett 216 000 Ft-ot, és a telefont is vissza kell adni :D

[ Szerkesztve ]

(#65728) Deck válasza 313313 (#65726) üzenetére


Deck
titán

Na meg évi 216.000 Ft + díjcsomag, majd lecseréled az újra és visszaadod, és fizeted továbbra is a havi 18k + díjcsomagot.

Nagyon nem éri meg..

PS5

(#65729) Vangelis válasza Deck (#65728) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztos találnak pár ökröt :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#65730) Deck válasza Vangelis (#65729) üzenetére


Deck
titán

Igen, az olyanokat akik csak évente váltani akarnak de ingyen akarják kihozni és inkább havonta fizetnek érte részletet de legyen iphonejuk. Az, hogy hatalmas ráfizetés lesz a legvégén az nemis érdekli őket :D

PS5

(#65731) Teko001 válasza Deck (#65728) üzenetére


Teko001
őstag

Miért fizeted tovább a havi 18k-t? A szerződés arra az időszakra szól, ameddig nálad van a készülék (1 év).

[ Szerkesztve ]

(#65732) Deck válasza Teko001 (#65731) üzenetére


Deck
titán

Utána meg a következőnél is kell. Vagy megveszed vagy bérled ugyanígy.

PS5

(#65733) [P]laci válasza 313313 (#65726) üzenetére


[P]laci
senior tag

"A készülékbérlet az alábbi meghatározott lakossági publikus havi díjas díjcsomagok esetén vehető igénybe: Move M és Move M Aranytárskártya, Music S és Music M, Next S, Next M, Next XL, Next S / M / XL Aranytárskártya, havi díjas üzleti díjcsomagok"

szóval azért elég sok csomaghoz igénybe lehet venni. :K lehet ezzel okosan sakkozni azért. :DDD

(#65734) Teko001 válasza Deck (#65732) üzenetére


Teko001
őstag

Igen, de kapsz egy újabb modellt. Egyébként szerintem nem feltétlen ráfizetés, főleg ha biztosítást is kötsz. A havidíjadat alapból is fizetned kell, mindkét esetben. Tegyük fel Move M csomagod van. Egy független iPhone 6 16GB-os ára 247 990 Ft (ez esetben biztosításod nincs, esetleg valami másik, külső, amiért ugyanúgy fizetsz). Ha a Telekomtól bérled, akkor 1 év alatt 14 990 Ft*12hó, vagyis 179 880 Ft-ot fizetsz érte. Ebben van egy készülékbiztosítás is, ami 3990 Ft*12hó, vagyis 47 880 Ft csak a biztosítás a hívidíjból. A Telekomnál megvéve mondjuk az említett díjcsomaggal a telefon 199 990 Ft (ez esetben 2 év hűséget is aláírtál, 1 évre 239 990 Ft), illetve erre rájön a biztosítás is ha szeretnél, az említett 47 880 Ft-ban (1 évre). A kérdés az, hogy egy év után mennyiért tudnád eladni (persze a díjcsomag hűséged megmarad, így újat nem vehetsz még 9 hónapig), eltudnád-e adni 247 870 Ft-ért, hogy 0-val gyere ki (vagy azon az áron, amin megvetted), vagy eltudod-e adni ha függetlenül vetted/biztosítás nélkül 179 880ft-nál többért. Ha nem, akkor már megérte szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#65735) cris78 válasza Deck (#65732) üzenetére


cris78
őstag

Azt irja megtarthatod. Ez nem ugyanaz mintha részletre vennéd csak más a neve?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65736) r3dsnake válasza cris78 (#65735) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"A készülékbérlettel egy év után lecserélheted a készüléked egy új iPhone-ra adminisztrációs díj nélkül, de a használt modellt kötelezően vissza kell adnod a Telekomnak a 12 hónap leteltével."

Aki van olyan hülye, hogy ebbe belemenjen, az meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

(#65737) cris78 válasza r3dsnake (#65736) üzenetére


cris78
őstag

Akkor ez most mi?
"A vásárlásnál a készüléket csak a 12 vagy 24 hónapos hűségidő lejártát követően cserélheted, de a telefont megtarthatod."
Nekünk csak jó ez, lesz bőven használt készülék :-)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65738) StLui válasza cris78 (#65737) üzenetére


StLui
veterán

olvasd el a címét is, meg úgy az egész bekezdést még egyszer

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65739) r3dsnake válasza cris78 (#65737) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"Akkor ez most mi?"

Szövegértelmezési probléma. :)

(#65740) [P]laci válasza r3dsnake (#65739) üzenetére


[P]laci
senior tag

:DDD :DDD :DDD

(#65741) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

iMajmoknak való. Kifizetsz egy rakat pénzt, hogy béreld tőlük. Utána meg vissza adod. Olyan mint az albérlet ha így jobban érted.

(#65742) StLui válasza Ateszpapa (#65741) üzenetére


StLui
veterán

nem olyan, mert az albérlet valamennyire igazodik az ingatlan árához, itt viszont teljesen irreális az árazás szerintem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65743) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Most váltottam Magenta 1 csomagra amiben aranytárskártyás Next M díjcsomagom van! Miért van az, hogy a kék számok nem számítanak alapdíjas hívásnak tehát 35 ft/ percet felszámolnak? De viszont állítólag az otthoni hoppá + díjcsomagban viszont nem! Sztem a kék szám nem számít emelt díjasnak szóval pici átverést érzek főleg úgy, hogy 1500 ftot kiszámláztak +ba a kék szám miatt!! Hogy van ez??

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#65744) anadroid válasza Intel fan11 (#65743) üzenetére


anadroid
senior tag

Miért nem a kék számok vezetékes (általában budapesti) megfelelőjét hívod? Az ingyen lenne. A szolgáltatók honlapján megtalálod külföldről hívható számként.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#65745) lockdown90


lockdown90
senior tag

mobilnetrol kuldott sms-t mennyiert szamitja fel a t-mobil?
erre vonatkozo infot sehol nem talaltam...

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#65746) Intel fan11 válasza anadroid (#65744) üzenetére


Intel fan11
őstag

Azt mondták vezetékes számról hívjam a kék számokat ott nincs felár! Mobilnál viszont 35 ft/perc csak az okát nem értem! De mind1 hívom vezetékesről és probléma megoldva!

Battletag: hojszi#2983

(#65747) [P]laci válasza lockdown90 (#65745) üzenetére


[P]laci
senior tag

mobilnetről küldött sms? wut? :Y

(#65748) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#65746) üzenetére


Intel fan11
őstag

már azt az okot nem rtem, hogy 3150 ftot fizetek 1 vezetékes telóért amiről mindent hívhatok 10es meg 1 mobil amiről megszívat a kék szám ! Tiszta vicc :D

Battletag: hojszi#2983

(#65749) cris78 válasza r3dsnake (#65739) üzenetére


cris78
őstag

A bekezdés eleje bérlés. De ennyiért mondhatom hogy vásárolni akarom, részletre? De ezekkel a feltételekkel.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#65750) r3dsnake válasza cris78 (#65749) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ne értetlenkedj már. :D Összehasonlítja a bérlést a vásárlással. Értelemszerűen a bekezdés másik fele az előfizetésről szól, mi szerint ha megvásárolod (tehát ha 2 éves előfizetést kötsz), akkor tiéd a telefon. Ez eddig is így volt. Mellé jött egy új opció a bérlés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.