Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65851) lugosi válasza kali (#65850) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha simán felhívom a 1430-at, az működik? Ott meg tudják csinálni a bővítést? Vagy egyszerűen lehet, hogy megcsinálom a bővítőt az illetőnek míg egy helyen vagyok vele, fel nem tudom fogni, hogy sok minden más mellett ez pl miért nem fér el az online felületen. Bár szegény telekom online felületét bántani, nem sportszerű :)

(#65852) kali válasza lugosi (#65851) üzenetére


kali
legenda

a telefonos ügyfélszolgálat segítségével is aktivál(tat)ható, de nézem közben a my telekom felületet, úgy is megoldható, elnavigálsz a turbo opciókig és ott lesz alul a megrendelem hivatkozás, amennyiben nem vagy bejelentkezve, úgy kéri a belépést, hogy melyik telefonszámhoz kéred.

[ Szerkesztve ]

(#65853) lugosi válasza kali (#65852) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez így oké is lenne, csakhogy céges szintű a bejelentkezésem, ahol egyszerre minden számot látok, és tudok választani, hogy melyik számnál mit akarok. Ott nincs ilyen opció. Tehát külön, annak az egy számnak nincs bejelentkezési jelszava, nekem van az egész cégre kiterjedő.

(#65854) kali válasza lugosi (#65853) üzenetére


kali
legenda

belépve látod a számokat, próbáld meg úgy, hogy adott számnál rányomsz az ügyintézésre és utána eszközlöd a megrendelést, amikor a kívánt telefonszám van kiválasztva.
több előfizetésem is van, én is mindegyiket látom bejelentkezve és így működik, bár ezek lakossági előfizetések.
telefonos segítséggel biztos megoldod, ha a fentiek valamiért nem okés.

(#65855) lugosi válasza kali (#65854) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez egy jó tipp, köszi!

(#65856) Def26


Def26
félisten

Mit gondoltok erről a hirdetésről? [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65857) hurenzon válasza Def26 (#65856) üzenetére


hurenzon
senior tag

Havi 790 Ft/hó saját szerver. De én erre tudok ingyen megoldást

(#65858) Def26 válasza hurenzon (#65857) üzenetére


Def26
félisten

Én ehhez hülye vagyok. Mit jelent ez a saját szerver? Hogy tudok én itt pl. letölteni egy windows iso -t (torrent nem) ami nem számolja a forgalmam?

Van egy net & roll l csomagom, 30gb korláttal. Néha azért jól jönne, ha lenne még egyszer ennyi havonta, mi erre a megoldás azon kívül, hogy fizessek elő +1 30gb -ra? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65859) sutszi válasza hurenzon (#65857) üzenetére


sutszi
veterán

Milyen megoldást tudsz erre?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#65860) glaci válasza Def26 (#65856) üzenetére


glaci
őstag

Azt, hogy ha ennyire sokan és ennyire durván rákapnak a VPN -re, akkor az opció meg fog szűnni. :(

Ami nem lenne jó ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#65861) HXY


HXY
addikt

Annyi eszetek nincs hogy ezt privátban beszéljétek meg?

(#65862) hurenzon


hurenzon
senior tag

Nem fogom itt senkinek elmondani. Pont vége.

(#65863) sayCet válasza hurenzon (#65862) üzenetére


sayCet
aktív tag

Azért szép felvágás volt. Tetszett. :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#65864) r3dsnake válasza Def26 (#65856) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kíváncsi lennék a technikai hátterére, mert elméletileg a VPN szűrve van. Ha valaki tud konkrétabbat, várom privátban.

(#65865) Def26 válasza r3dsnake (#65864) üzenetére


Def26
félisten

Én már "vettem" tőle, de egyelőre nem jött semmi üzenet azóta. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65866) H A M M E R


H A M M E R
csendes tag

Telenor-nál vagyok jelenleg, eddig olyan tarifám volt amiben, ha elfogyott a benne foglalt net, lassították, de az is használható volt. Most ez sajnos megszűnt.
Nézem a T-nél a Move S csomagot, ahol a leírás szerint "legfeljebb 32 kbit/s letöltési/ feltöltési sebességgel mobilinternetezhetsz tovább a következő fordulónapig", ha elfogyott az adatkeret.

Ezzel a lassítással kapcsolatban mi a tapasztalat? Nekem csak arra kellene, hogy a facebook üzenetek megérkezzenek, és a waze gps megkapja a forgalmi adatokat. Erre jó lehet?

(#65867) b.daniel válasza H A M M E R (#65866) üzenetére


b.daniel
senior tag

messengerre simán jó vagy. Wazet nem használok,de van korlátlan navi opció havi 890ért

(#65868) KZP válasza H A M M E R (#65866) üzenetére


KZP
őstag

A Waze is teljesen jól működik lassítva is, a múltkor volt szerencsém megtapasztalni. :)

(#65869) prozodus


prozodus
őstag

Lassítás: Anno mobilneten tán még ennyi sem volt, mikor belassították, 6-7k-val tudtam letölteni..., úh egyszerre csak 1 oldalt tudtam bongészni, de ment, ha nem töltöttem éppen, és a levelezés is ment rendben..

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65870) prozodus


prozodus
őstag

Nofene...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65871) Vangelis válasza prozodus (#65870) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Legyünk mi is menekültek.. mondjuk lehet azok is vagyunk.. csak még nem tudunk róla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#65872) totron válasza prozodus (#65870) üzenetére


totron
addikt

Emberség vagy PR?

(#65873) ForRedGlory válasza totron (#65872) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mindegy? A tenyen nem valtoztat, adnak es kesz :U Aki meg mindenben hatso szandekot akar latni, azzal nem kell foglalkozni...

(#65874) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! nem tudom jó helyre írok-e, van egy kis gondom.
kaptam egy kedvezményes kuponról szóló e-mailt a telekomtól.
5 ezer forint feletti vásárláshoz elvileg be tudom váltani a "TELEKOMTART" kuponkódot, amivel lejön 2 ezer forint a termék(ek) árából. a probléma az, hogy ha beírom a kuponkódot azt írja ki, hogy "A kuponbeváltás nem sikerült." ez miért van? elvileg még él a kupon szeptember végéig.

köszönöm előre is!

(#65875) kerxy válasza dobobazsy (#65874) üzenetére


kerxy
senior tag

Egy adott termék van 5 ezer Ft felett? Mert csak úgy működik.

(#65876) totron válasza dobobazsy (#65874) üzenetére


totron
addikt

Szerintem nem feltétlenül kell búslakodnod, ha nem megy: egyébként is vásároltál volna..?
(#65873) ForRedGlory, nem. Szerintem kapóra jön ez most, élnek vele, tegyék (a szivecskék remélem magenta színben pompáznak). Meg talán a fizetõ ügyfelek netjét kellene kevésbé hektikussá tenni, aztán jótékonykodni.

(#65877) dobobazsy válasza kerxy (#65875) üzenetére


dobobazsy
őstag

egy fehér nokia fatboy-t tettem a kosárba, de mivel az 4990 Ft így mellécsaptam egy Galaxy S4 flip tokot 590 Ft-ért, így 5580Ft lenne.

totron: igen, venni akarok egy vezeték nélküli töltőt..

most felmerült bennem, hogy esetleg az a baj, hogy egy darab termékre lehet beváltani? ha a kettő haladja meg az 5 ezer forintot akkor az úgy már nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#65878) Ateszpapa válasza dobobazsy (#65877) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Sajna egy terméknek kell meghaladnia az 5 ezer forintot.
:(

(#65879) dobobazsy válasza Ateszpapa (#65878) üzenetére


dobobazsy
őstag

értem. 10 forint híja :(

köszönöm nektek!

(#65880) KZP válasza dobobazsy (#65879) üzenetére


KZP
őstag

Biztosan nem véletlenül kevesebb kicsit az ára 5000-nél... :U

(#65881) dobobazsy válasza KZP (#65880) üzenetére


dobobazsy
őstag

az a durva, hogy máshol csak 15-20 ezerért találtam ilyen töltőt..
nem baj, amúgy is akartam egy bluetooth hangszórót is, úgyhogy rendeltem azt is, plusz beváltottam ezer forintnyi pontomat is, még így is megérte tőlük rendelni, ráadásul holnap már hozzák is :))

(#65882) KZP válasza dobobazsy (#65881) üzenetére


KZP
őstag

Ja, akkor nem rossz az ára, még kupon nélkül sem. :)

(#65883) dobobazsy válasza KZP (#65882) üzenetére


dobobazsy
őstag

és nem csak ennek, fellelhető még más finomság is olcsóbban, mint más webshopokban.. multkor egy sony fejhallgatót rendeltem szintén kuponnal. 13k körül jöttem ki, máshol nem találtam 20 alatt. :)

(#65884) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sracok, iCsekk alkalmazason keresztul fizettem ki a havi szamlat ma reggel. Mikor tortenik a jovairas?! Noverem kimeno hivasai korlatozva lettek a keses miatt…

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#65885) foxymaci válasza tothferenc (#65884) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem mastercardos appal 1,5 hétbe került mire könyvelte a drága telekom

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#65886) Sofian válasza tothferenc (#65884) üzenetére


Sofian
őstag

1412-őn érdeklődd meg.

Az egyetlen a rendszer által is azonnal könyvelt online fizetési mód a kártyás fizetés a Telekom.hu-n.. ha legközelebb is ilyen utolsó pillanatos fizetés lenne inkább azt használjátok.

(#65887) balint82


balint82
senior tag

Ezt láttátok már?:
Készülékbérlet

Ennek bedől valaki?

Google Pixel 4a

(#65888) prozodus


prozodus
őstag

"Fizesse a telekom.hu weboldalon, vagy a Telekom mobilalkalmazáson keresztül havi Telekom számláit, és most egyszeri 1000 Ft-os jóváírást kap számlájának végösszegéből!

Sőt, ha 2015. szeptember 4. és 2016. január 5. közötti legalább 3 egymást követő hónapban elektronikusan egyenlíti ki számláját, egy 5000 Ft-os kuponnal is megajándékozzuk."

A 2. az 1. függvénye, v a 2 egymástól független?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65889) dobobazsy válasza prozodus (#65888) üzenetére


dobobazsy
őstag

én már hónapok óta így fizetek, bankkártyával. nem vettem észre, hogy jóváírtak volna 1000Ft-ot.

ezt egyébként hol láttad?

(#65890) kali válasza foxymaci (#65885) üzenetére


kali
legenda

az érdekes, mert elég sokszor fizettem úgy, de mindig elég volt nekik 1 - 2 munkanap.
sajnálom is, hogy megszűnik az alkalmazás, szerettem az egyszerű használati módja miatt.

(#65891) ArNick válasza dobobazsy (#65889) üzenetére


ArNick
tag

Online egyszeri számlakedvezmény akció

" Az akcióban azok a lakossági ügyfelek vehetnek részt, akik 2015. június 20. és augusztus 31. között Telekom üzletben fizették be a számlájukat, ... "

"Nem vehetnek részt az akcióban... ...akik 2015. június 20. és augusztus 31. között, banki átutalással, csoportos beszedési megbízással, illetve Távszámlán keresztül vagy a Postán fizették a számlákat. "

Link

[ Szerkesztve ]

(#65892) totron


totron
addikt

Sokszor nem érkezik be hívás egy bizonyos számról, ez biztos, másik oldal szerint kicsöng, nálam persze semmi és azt hiszem a tőlem indítottak sem mindig érnek célba. Háttérben megy egy EDGE netkapcsolat alapértelmezetten, leginkább idle-ben. Lehet oka ez? Ha nem ez, mi okozhat ilyet még? Térerő van elegendő.

(#65893) prozodus válasza dobobazsy (#65889) üzenetére


prozodus
őstag

Most kaptam emailben, a napokban.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65894) prozodus válasza ArNick (#65891) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor ezt most azért kaptam, mert a múltkor a bnőm üzletben fizette be a számlámat, és nem a szokásos utalással ment (távszámla)? :))

És az az 5ezres kupon mire lesz jó?

És ez most a mobil előfizura jött, de a vonalasra is él ez? Mert az viszont még tényleg nem távszámlás az öregnél.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65895) glaci válasza ArNick (#65891) üzenetére


glaci
őstag

Még jó, hogy én mindig a weboldalukon belépve fizetek bankkártyával, legalább ebből is jól kimaradok! :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#65896) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Next S díjcsomagban ez a 160 perc vonatkozik a vezetékes számokra is, vagy csak a többi mobilszolgáltatóra?

Korlátlan beszélgetés Telekom mobilhálózaton belül
alapdíjas irányba, belföldön

160 perc lebeszélhetőség
minden más belföldi, alapdíjas irányba, ezt követően 35 Ft/perc

(#65897) kali válasza Jhonny06 (#65896) üzenetére


kali
legenda

A Next S díjcsomagban foglalt havidíj lebeszélhetőség belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított alapdíjas hanghívásra, valamint hangposta lehallgatásra érvényes belföldön.
forrás: link

totron; előfordulhat a hálózat/mobiltelefon okán, hogy 2g hálózaton nem megy párhuzamosan a hang és az adat, de akkor nem cseng ki, hanem nem elérhetőt dob.

[ Szerkesztve ]

(#65898) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Vettem egy S3 tokot a webshopból. Gyári, bontalan(nak tűnő) csomagolás, kibontom és benne a meglepi: A tok tiszta zsíros ujjlenyomat, össze van fogdosva, meg van rajta 2-3 méretes karc... Szépen visszacsomagolták :D Nem küldöm vissza, 190 forint volt, meg amúgyis melós tok lesz, de azért baszki... ha használtként hirdetnék nem lenne ezzel semmi baj, na de így...

(#65899) zebede


zebede
őstag

Üdv!
Pontosan hogyan tudom beállítani, hogy mobilnet limitbővítés vásárlásakor előbb a kapcsolatpontjaimat vonják le ês csak a fenmaradó összeget terheljék a havi számlámra?

[ Szerkesztve ]

(#65900) Ateszpapa válasza vwpolopg (#65898) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én is rendeltem a páromnak azt a kék s3 tokot.
Holnap atveszem kivi vagyok milyen állapotú lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.