Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65401) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Üdv. Esetleg tudna nekem valaki segíteni? telefont szeretnék venni előfizetéssel. Konrkétan egy samsung s6-ot kamatmentes részletre. Így elvielg 7999+3999 lenne a telefon havonta. Ezt Milyen úton kell majd befizetnem, utalás vagy csekkes?
[link] Itt csak 7990-et ír kezdőrészletnek, kicsit összezavarodtam. valak iaki jártasabb a témában az tudna segíteni?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#65402) icecave válasza FLD1987 (#65390) üzenetére


icecave
nagyúr

Legalább elismerik, nekem csak az került 1 hetembe, hogy elismerjék, addig bizonygatták,hogy "biztos elnetezem". :D

Utolsó bejelentés óta is már eltelt 72 óra, kétszer is, hívtam őket, türelmet kértek. Nem rinyáltam, monbilnetet kaptam kétszer is, és lassan ha annyi pénzt jóváírnak a köv. havi számlámon, mint amennyiről jött sms-t, még nekik kell fizetniük nekem a végén... Csak lenne már jó, más nem nagyon érdekel.

(#65403) lugosi válasza AllTheBest (#65401) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Együtt fizeted a számlával, azaz ahogy a számlát fizeted. Külön rajta lesz a telefon törlesztő. Ha csekk, akkor eggyel több csekk lesz, tehát nem egy közös csekken fizeted a kettőt.

(#65404) AllTheBest válasza lugosi (#65403) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Értem, köszönöm a választ :) Azt lehet külön kérni, hogy csekken tudjak fizetni? Vagy utólag kell kérni?
Elnézést a hülye kérdésekért, csak eddig domino-s voltam...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#65405) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Kolléganőm keresett meg a problémával, hogy kérdezzek rá:
Anno 2 éve az előfizetése mellé vásároltak egy Huawei készüléket, amire biztosítást is kötöttek. Nemrég lecserélték ezt egy Samsungra, jelezve hogy a biztosítást erre a készülékre is kérik (az ügyintéző rá is kérdezett). A Samsungnak betört a kijelzője, és mikor bevitték a szervízbe, közölték velük, hogy a biztosítás még mindig a Huawei készülékre van bejegyezve...
Fogyasztóvédelem?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#65406) lugosi válasza AllTheBest (#65404) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem lehet kérni, de nem éri meg. Az én csomagomnál 700 Ft vagy mennyi a kedvezmény azért per hó, hogy elektronikusan kérem a számlát és átutalva fizetek. Az éves szinten 8400 Ft, több mint egy havi díjam ingyen van így per év.
De amúgy szerződéskötéskor simán választhatod a csekket, semmi sem akadályoz meg benne.
Nem hülye kérdések ezek. Kérdezz nyugodtan, valaki úgyis válaszol.

(#65407) AllTheBest válasza lugosi (#65406) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm,meg is rendeltem és ott ki lehetett választani :) Köszönöm a segítséget :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#65408) lugosi válasza AllTheBest (#65407) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igazán nincs mit.

(#65409) prozodus válasza elfelejtette (#65405) üzenetére


prozodus
őstag

Tudod bizonyítani? Mert akkor érdemes utánajárni.

És a bizt erre is érvényes?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65410) Ateszpapa válasza elfelejtette (#65405) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A samura kellett volna új biztosítási papírokat kapnia amit alá is kellett volna írnia ott helyben. Úgy tűnik az ugyintezo nem tette meg...

(#65411) #TOTTI válasza elfelejtette (#65405) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem hasonló helyzet Z1C > Z3C, kérdezte, hogy maradjon a bizti, mert akkor meg fog emelkedni? Nekem él jelenleg.

(#65412) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tegnap leadtam egy rendelést egy telefonra, előfizetéssel, kamatmentes részletre szerettem volna venni.
A visszaigazoló e-mail végén ez volt: ,,Felhívjuk figyelmedet, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke 10000 Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatunk. A mobilelőleg 100%-ban felhasználható.,,

Ez azt jelenti, hogy be kell fizetnem egy fix összeget előlegnek és akkor ezek után pl ha a telefon 160ezerbe kerül, akkor annyival kevesebbet kell majd befizetnem?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#65413) Varszegig válasza AllTheBest (#65412) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem, azt a szolgáltatásokra használhatod fel, telefonrészletre nem.

(#65414) Soulfly842 válasza AllTheBest (#65412) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem, ez a havi számlázásodban jóváíródó mobil előleg. A készülék árában ez nem íródik jóvá.

Addig nem kell fizetni szla-t, amég jóváírják. A telekomnál ez azonnal jóváíródik (más szolgáltatónál csak pár hónappal később)

(#65415) lockdown90


lockdown90
senior tag

sziasztok!

rendelni szerettem volna egy keszuleket a webshoppol:

KIFUTÓ TERMÉK Ha elfogy, újabb készlet nem várható a választott telefonból. alatta pedig ->

ÚJABB KÉSZLET VÁRHATÓ

Értesítést kérek, ha újra kapható lesz.

Most akkor mi lesz? lesz ujabb keszlet vagy nem? Tudom hogy iskolakezdes meg minden...
mennyi ido atlagba mig ujra lesz?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#65416) dedike válasza lockdown90 (#65415) üzenetére


dedike
addikt

Igazából, meg ha nem akarsz nagyot csalódni, akkor ne számíts arra, hogy lesz még. :N

Jó szerencsét!

(#65417) lockdown90 válasza dedike (#65416) üzenetére


lockdown90
senior tag

ipadbol nem lesz tobb? szerintem az eleg erdekes lenne..

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#65418) dedike válasza lockdown90 (#65417) üzenetére


dedike
addikt

1.) Nem írtam azt, hogy nem lesz. :N
2.) Kaptál egy választ. Ha nem szeretnéd elhinni, várjál rá nyugodtan, nézegesd naponta a termék oldalát, kérjél készletértesítőt, stb. :U

Vagy írtam volna, hogy átlagban két hét? Szerinted tud a kérdésedre bárki, aki itt fórumozik, pontos információval rendelkezik és nem félti az állását, választ adni? :(

Telefonból is csak 46 van már, a megszokott 65-80 helyett.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#65419) lugosi válasza lockdown90 (#65417) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kifutó termékből? Simán elképzelhető, hogy nem lesz több. Melyik generáció volt ez?

(#65420) lockdown90 válasza lugosi (#65419) üzenetére


lockdown90
senior tag

az Air 2 lett volna :)
nem eppen kifuto szeria lenne......

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#65421) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv
Szeretnék rendelni a T-mobiltól előfizetéssel és hűséggel egy telefont. De szeretném megtartani a mostani dominós számomat. Ennek mi a menete?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65422) dedike válasza lockdown90 (#65420) üzenetére


dedike
addikt

Abból "csak" a 64-esre írja, hogy nem várható, a nagyobbikra nem.

(#65421) Gyb001:

Itt mindent megtalálsz. Viszont ezt érdemesebb személyesen intézni szerintem, a gyorsasága miatt. Mondjuk online kedvezményes telefon esetén ez nem annyira nyerő...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#65423) lugosi válasza lockdown90 (#65420) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pedig te írtad, hogy kifutó termék.

(#65424) Geo-tin válasza Gyb001 (#65421) üzenetére


Geo-tin
csendes tag

Szia!

Előtte javaslom hogy menj be, és ellenőriztesd le hogy valóban a Te neveden van a Dominós szám. Ha a Te neveden van, úgyis elmondják mi a további teendőd :)

Csak PÜ-ben érdeklődj! (Nyíregyháza-Debrecen)

(#65425) Gyb001 válasza Geo-tin (#65424) üzenetére


Gyb001
senior tag

Szia ma már voltam bent. Sajnos bátyám nevén van. Úgyhogy kicsit bonyolultabb lesz de megoldják :D

Ezt elfelejtettem tőlük megkérdezni.
A music xs csomaghoz tartozik spotify előfizetés is.
Spotify Premium zenehallgatásra használható adatmennyiség belföldön 2 gb
Ez azt jelentheti hogy wifin összesen 2 gb. Vagy Wifi korlátlan mobilnet 2gb +wifi korlátlan?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65426) Geo-tin válasza Gyb001 (#65425) üzenetére


Geo-tin
csendes tag

Szia!

Sajnos nem...mindegy hogy Wifin vagy mobilnettel, a spotify 2Gb hozzáférésed így vagy úgy is elhasználódik.
Javasolni tudom, hogy állítsd be a Spotify-on belül hogy legyenek meg offlineba a számok, és akkor ha egy számot többször hallgatsz meg,csak egyszer kell "letöltened".
Egyébként a 2Gb elég sok zeneszámra elég, ezalapján a táblázat alapján ki is számolható

Spotify:
Normal quality: 96 kbps

High quality: 160kbps

Extreme quality: 320kbps

Remélem tudtam segíteni :)

Csak PÜ-ben érdeklődj! (Nyíregyháza-Debrecen)

(#65427) Soulfly842 válasza Geo-tin (#65426) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez butaság :)

Wi-fi-n nincs semmilyen megkötés. A 2 GB a mobilneten történő használatra vonatkozik ;)

(#65428) Gyb001 válasza Soulfly842 (#65427) üzenetére


Gyb001
senior tag

És ez a mobilnetes dolog hogy működik? Tehát van 500 Mb mobilnetem +2 Gb spotify?

Most nézem az előző hsz vége kicsit értelmetlenre sikerült:
szerk: Vagy Wifi korlátlan+ mobilnet 2gb?

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65429) Soulfly842 válasza Gyb001 (#65428) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pontosan. :)

Szépen is néznénk ki, ha a prémium acc le lenne korlátozva MB-ban... :) Ráadásul használhatja a család is :P :) Nálam párom is használja, PC-n is megy, Telóról nem keveset... (LG Tone Pro-val, ill. JBL Flip II-vel fokozva az örömöket :) )

[ Szerkesztve ]

(#65430) Gyb001 válasza Soulfly842 (#65429) üzenetére


Gyb001
senior tag

Köszönöm :D
Reméltem hogy így van.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65431) Geo-tin válasza Soulfly842 (#65427) üzenetére


Geo-tin
csendes tag

igazad van, bocsi. munkaközben írtam, és nem nem gondoltam végig a kérdést rendesen :)

Csak PÜ-ben érdeklődj! (Nyíregyháza-Debrecen)

(#65432) tomiet111


tomiet111
csendes tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, amire keresem a választ, megoldást. A tavasszal vásároltam egy mobilt a Telekomnál 2 éves hűségszerződéssel. A vásárláskor azt a tájékoztatást kaptam, hogy nem lesz akadálya, hogy belépjek egy flottába hűségidő alatt, azonban most a flottakezelő azt mondja, hogy csak a kötbér megfizetése mellett válthatok. A szerződésemben az szerepel, hogy min. 3049 Ft értékű díjcsomagra történő változtatás díjmentes, és kötbér megfizetése nélkül kivitelezhető, azonban most már teljesen elbizonytalanodtam, hogy ez a flottákra is érvényes e. Van e valakinek ez irányú tapasztalata? Vagy tőrődjek bele, hogy megvezettek?

(#65433) dptrsk válasza tomiet111 (#65432) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Flottaszerződéstől függ, hogy engedik-e a hűség alatti belépést.

(#65434) dedike válasza tomiet111 (#65432) üzenetére


dedike
addikt

Ha cinikus akarok lenni, akkor valóban nincs akadálya, csak a kötbért kell kifizetned... ;]

De.

Ugye azt te sem gondoltad, hogy a Telekom csak úgy, minden következmény nélkül elenged téged bármilyen flottába (másik szolgáltatóhoz)? Hiszen Te most nekik az aranytojást tojó tyúk vagy, aki 24 hónapig havi fix bevételt biztosít, ami tervezhető és biztos, meghatározott nyereséggel. Ha elmész bármilyen flottába, akkor ez hirtelen elmúlik...

Lehet, hogy félreértett, azért mondta, hogy kötbér nélkül válthatsz, mivel ő arra gondolt, hogy csak díjcsomagot szeretnél majd váltani, de továbbra is Telekom ügyfél maradsz.
Lehet, hogy Te nem mondtad neki világosan, hogy majdan flottás akarsz lenni.
Lehet, hogy tudatosan füllentett egy kicsit a jutalék reményében.

Ezt már nem fogjuk megtudni.

(#65433) pietrasko:

Szerintem itt nem a flottakezelő a szűk keresztmetszet. :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#65435) #71835392


#71835392
törölt tag

Nem egészen egy évvel a hírközlési hatóság sikeres 4G/LTE frekvenciapályázata után a hazai szélessávú mobilnet-hálózatokon végképp lezajlani látszik a generációváltás, mely felveti a kérdést, hogy a 3G-s hálózatokra milyen szerep vár a továbbiakban.

[link]

A csupa félkövérrel írást hagyd meg nekünk. :) - pepe091

[ Módosította: pepe091 ]

(#65436) Beca1990 válasza #71835392 (#65435) üzenetére


Beca1990
senior tag

lassan 1 hete hogy megkapta a Telekom a 14 napon belüli vásárlástól való elállásom és a számlák közt még mindig ott van.
mennyi időbe kerül még? régebben visszaküldött terméket kézhezvételétől számított 3 napon belül már sztronózták a számlát...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#65437) doc


doc
nagyúr

udv!
legyszi segitsetek mert hulyet kapok...
rendeltem egy Domino Surf csomagot
a SIM-et beraktam a telefonba, mukodni latszik, az egyenlegbol levontak a 890 forintot
viszont nem mukodik a net, hiaba valasztom ki akar a wnw akar az internet APN-t...
probaltam azt is hogy csinaltam uj APN-t mivel az authentication defaultra volt ezeknel allitva, es ott beirtam neki kezzel a PAP-ot, de hiaba

kell meg valamit csinalnom hogy tudjam hasznalni a netet, vagy mit kezdjek vele? :F

(#65438) dedike válasza doc (#65437) üzenetére


dedike
addikt

Én két (három) dolgot tennék. Egy ki és bekapcsolás, ha erre sem működik, akkor egy díjköteles hívás, ha ez sem akkor 1430...

Jó szerencsét!

(#65439) Soulfly842 válasza tomiet111 (#65432) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#65437) doc

Napinet aktív? - mert az kell hozzá... :)

Alapesetben a napinettel működik, ami túlforgalmazást követően minden megkezdett 10Mb után 195 Ft-t von le.
Ha ez a megoldás nem győz meg, akkor kiegészítő internetet kell hozzá rendelni.
+ 200 MB - 690
+ 500 MB 1290
...
Így viszont az adatforgalmak összeadódnak (350MB/650MB/...)

[ Szerkesztve ]

(#65440) Soulfly842 válasza doc (#65437) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha a napinet nem aktív:

1777-es szám

majd:
2, 3, 4, 1, 3, 1-es menüpont alatt meghallgathatod a státuszát, ill változtathatod is.

Ha azt szeretnéd, hogy könnyebben állítható legyen a továbbiakban a dominó kártya, akkor dominó jelszó beállítását követően egyszerűbb lesz az életed :) (webes bejelentekezés)

2, 3, 5, 1, 1

(#65436) Beca1990

Hol adtad le végül? :)

[ Szerkesztve ]

(#65441) Beca1990 válasza Soulfly842 (#65440) üzenetére


Beca1990
senior tag

futárral küldtem a Kaposvár út -ra. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#65442) doc válasza Soulfly842 (#65439) üzenetére


doc
nagyúr

hm, akkor en most nem ertem :D
a reklamszoveg szerint 890 forintert kapok 150 MB adatkeretet 30 napra
le is vontak ezt a 890 forintot, megsincs net...
szoval _ezen_felul_ kell meg a napinetet _is_ megrendelni, plusz 690 forintert? :F

az online ugyfelszolgalat ezt mondja:
"Az előfizetésed nem tartalmaz mobilinternetre használható szolgáltatást!"
de miert, ha egyszer meg a dijat is levontak?

lehet hogy en vagyok nagyon hulye, de a Telenornal azonnal hasznalhato a netcsomag, itt meg a dijat mar levontak de hasznalni meg mindig nem lehet... :U

(#65443) Soulfly842 válasza doc (#65442) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ahhoz, hogy a díjcsomagba foglalt 150 MB mobilinternetet ki tud használni, ahhoz kell hogy valamilyen mobilinternetes csomag legyen a telefonszámon. Alapesetben ez a napinettel szokott működni, de ha ez aktív, akkor a napidíjas interneten túl 195Ft minden nap minden megkezdet 10MB adatforgalom (ha az első 10 MB-t kihasználtad, akkor a következő 10 MB-hez már megerősítést kér).

Ha ez a módszer nem szimapatikus, akkor kérni kell hozzá kiegészítő internetet a fent leírtak szerint :)

(#65441) Beca1990
Ilyen 10 nap körüli várakozásnál esetleg a webshop telefonszámán tudsz érdeklődni/sürgetni :)

[ Szerkesztve ]

(#65444) doc válasza doc (#65442) üzenetére


doc
nagyúr

ah, latom hogy az nem a "napi" internet hanem van kulon "napinet" (csak hogy meg jobban megkeveredjen az ember kolke...)
ahol is arrol ir hogy 10 megankent levonjak a dijat, de azt meg kulon kell mindenfele elrejtett aprobetus szerzodesben turkalni hogy menni (egyelore nem talaltam meg)
szoval ha ezt megrendelem, akkor elkezd mukodni az a net ami ettol tok fuggetlen es amugy mar kifizettem?

MOD: ah, igy mar ertem koszi
hat eleg balfek egy rendszer...
azt meg lehet valahogy oldani hogy ha lejar a 150 MB akkor NE csinaljon semmit hanem siman csak ne mukodjon a kovetkezo 30 napos ciklusig?

[ Szerkesztve ]

(#65445) Soulfly842 válasza doc (#65444) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, de óvatosan kell használni, ha plusz netet nem kérsz hozzá (a fentiek leírtak értelmében), ami annyit jelent, hogy vagy checkolod a telekom alkalmazáson (pontos mérés, a szolgáltatók 10 KB-ra kerekítve mérnek), vagy a mobiltelefonon valamilyen segédalkalmazással (Kb-ra pontos, szolg-i szempontból pontatlan mérés).

De egyszerűbb szerintem valamilyen plusz internet, mert az esetben csak lassít az adatforgalmat kihasználva, de többlet költséggel nem kell számolnod :)

"azt meg lehet valahogy oldani hogy ha lejar a 150 MB akkor NE csinaljon semmit hanem siman csak ne mukodjon a kovetkezo 30 napos ciklusig?"

Nem sajnos, plusz internet nélkül csak odafigyeléssel menedzselhető :)

[ Szerkesztve ]

(#65446) Kristo


Kristo
tag

Üdv !
Érdeklődnék, hogy neten mikent tudom elintezni a mobilnetet domino feltoltos kartyara. A napinet alap rajta, elvileg lemondani azt nem tusom neten, tehat ha akarok valami netet, akkor azt el tusom inteznu neten,viszont osszeadodnak az árak?
Tehát ha 1.200 ft x mb-s net akkor +195 a meg 10 megaert. Viszont onnantól, hogy a 10 mar elment, a masik net jon képbe ea az csak lassitva lesz, nem lekapcsolva. Igy nagyjabol korrektul ertelmezem a dolgokat ?

(#65447) doc válasza Soulfly842 (#65445) üzenetére


doc
nagyúr

koszi :R

egy kerdesem van meg, aztan beken hagyok mindenkit a hulyesegeimmel :D
a 150 megas hatarhoz kozeledve, ill. azt elerve kuld SMS-t a Telekom?

ja, koszi a Telekom appos tippet, fel is raktam :)

(#65448) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok,
adott egy alcatel nagyon régi, nagyon egyszerű mobil amire még júliusban érkezett mms, de a telefon nem tud képüzenetet fogadni. azóta minden héten 1x, adott időpontban érkezik egy értesítő sms az mms-ről. na most továbbítva át küldtem az sms-t iPhone-ra, meg mutatom miről lenne szó:

1-2 dolgot ki takartam. van benne egy link, amit ha meg nyitok, ezt hozza be a böngésző: error fw-1 at trion1: access denied. szóval valami gond van.

nem is az lenne a lényeg, hogy meg tudjuk nézni a képet, hanem hogy ne küldjön több ilyen sms-t, bár úgy gondolom, ha sikerülne meg nyitni, többet nem küldene értesítőt (minden héten ... ).

mi lenne a megoldás?
köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#65449) icecave


icecave
nagyúr

Tegnap volt egy hete, hogy utoljára jelentettem be a Spotify bugot. Szombaton rájuk kérdeztem "még a műszaki csoportnál van, nem válaszoltak. Azóta sem semmi. Azért ez elég lehangoló. Szombaton már 3 hete lesz, hogy nem oldják meg a dolgot.

(#65450) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Srácok!
A következő a gond.
Kollégámnak van egy Telekomos Huawei Ascend G620-as készüléke.
LTE képes a teló, javarészt LTE hálón lóg.
Ugye (Club olvtárstól infózva) hívás érkezésekor a készüléknek le kéne váltania 3G hálóra hogy a hívás felépüljön.
Na most ez nem mindig megy végbe, sokszor kapja az sms-t hogy nem fogadott hívása volt (mintha ki lenne kapcsolva ugye).
Kipróbáltuk hogy fix 3G hálóra tettem neki, úgy nem volt probléma.
Mit lehet még ezen kívül tenni?
Telekom tudja ezt orvosolni cellainfó alapján?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.