Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Mottie


Mottie
őstag

Sziasztok!

Honnan tudom meg egy Telekomos mobil előfizetésnél hogy van-e rajta hűségidő és ha van akkor mennyi?

Be Victorious!

(#65102) Beca1990 válasza Mottie (#65101) üzenetére


Beca1990
senior tag

számlán szerepel

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#65103) Mottie válasza Beca1990 (#65102) üzenetére


Mottie
őstag

E-számla van, letöltöttem két előfizetéshez is (az egyiket tudom, hogy meddig van hűségidő), de nem találtam meg rajta. Hol keressem?

Szerk.:

NVM, megtaláltam. Ezek szerint ha ez a sor nem szerepel a számlán azon nincs hűség?

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#65104) pippo76 válasza Mottie (#65101) üzenetére


pippo76
tag

A havi számládon rá van írva ha van rajta hűség, de megmondja az üsz is.

(#65105) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Pár nap múlva megyek ki külföldre, Németországba és az érdekelne, hogy a mobilnetet ott ugyanúgy fogom tudni használni, mint itt vagy valami változni fog?

Move S díjcsomagban vagyok.

We are only Stardust...

(#65106) StLui válasza Jinxb1rd (#65105) üzenetére


StLui
veterán

fogod tudni használni, ha bekapcsolod a adat roaming-ot, csak "kicsit" drága lesz (ezért is van alapból legtöbb telefonon kikapcsolt állapotban)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65107) Jinxb1rd válasza StLui (#65106) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Akkor mind1, túlélem vagy keresek wifi jelet a hegyekben. :DDD

We are only Stardust...

(#65108) HXY válasza Jinxb1rd (#65105) üzenetére


HXY
addikt

Ha hosszabb időre mész ki, akkor igényelj ingyenes SIM kártyát ingyenes internettel:
https://www.netzclub.net/sponsored-surf-basic/

(#65109) taip válasza Jinxb1rd (#65105) üzenetére


taip
senior tag

http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/ugyintezes/gyakori_kerdesek/roaming/
http://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/nemzetkozi

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65110) [P]laci válasza Jinxb1rd (#65105) üzenetére


[P]laci
senior tag

Vagy akár olvasd el ezt: EU Plusz és EU 100 roaming opciók

nekem az EU 100 tökéletesen megfelelt mikor szükségem volt rá. :K

(#65111) prozodus


prozodus
őstag

5G

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65112) icecave válasza r3dsnake (#65099) üzenetére


icecave
nagyúr

Az előbb ismét kaptam egy sms-t,hogy minden rendben, hibát nem találtak :D :D

Felhívtam őket, hogy pedig de, sőt, ezt megelőzvén ma reggel fél 7-től 7ig direkt nem használtam a telefont mobilnetre, csak spotify hallgatásra, nézzék meg, most mit mutat a log. Persze, nem tudom, ez mit segít, hisz pont az a gond, hogy ők akkor is azt látják a logban, hogy mobilnetezek a telefonon, mikor Spotify-t használok. Megemlítettem, hogy nézzenek már utána, nem-e azért van, mert már még voipos (Mozaik S), de már nem forgalmazott csomagban vagyok, persze, csak egy tipp, lehet semmi köze hozzá, hisz egy napig jól ment ezzel is.

(#65113) Zeki válasza icecave (#65112) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs valami tűzfal progi a telódon?

(#65114) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Mozaik S díjcsomagom van (tudom régi, de van céges telefonom ezért nem is nagyon használom, ezt az árat még megéri nekem, hogy a 16 éves számom ne vesszen el.) lejárt a hűségnyilatkozatom.
Ma voltam számlát befizetni és az ügyintéző azt mondta, hogy a hónap végén megszünik a díjcsomagom válasszam helyette a 7990ft.os Next S csomagot és ingyen adnak mellé egy készüléket.( samu galaxy core prime)
A készülék nem igazán kellene max a gyereknek lenne jó és nincs kedvem 2400ft-al többet fizetnem a díjcsomagért mert így sem használom nagyon.
A csomag megszüntetéséről viszont nem találok infót.

Lehet, hogy csak az ügyintéző akarta rám sózni a drágább csomagot?
:F

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65115) StLui válasza golyós (#65114) üzenetére


StLui
veterán

Miért nem váltod dominóra ha úgysem nagyon használod? évi 60eFt a semmire :F

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65116) taip válasza golyós (#65114) üzenetére


taip
senior tag

Ha tényleg megszűnne a díjcsomagod, arról nem az ügyintézőtől kellene értesülnöd, hanem hivatalos levélben a Telekomtól. Mondjuk a legutóbbi számlalevélből.

Amúgy ha nem használod, miért fizeted? Miért nem váltod át feltöltősbe?
Kezdem sejteni kikből élnek jól a szolgáltatók.

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65117) golyós válasza StLui (#65115) üzenetére


golyós
őstag

Azt is lehet?Utána nézek :B

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65118) nobiand


nobiand
aktív tag

A Mozaik díjcsomagok megszűnnek? Mert nekem XS van, de nem kaptam levélbe tájékoztatást a megszűnésről. Csak az előttem írottak miatt kérdem.

(#65119) Zeki válasza golyós (#65117) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jól megélnek a szolgáltatók az emberek tudatlanságából.

(#65120) Zeki válasza nobiand (#65118) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezek szűnnek most meg:
2015. augusztus 31-tõl kivezetjük a következõ, korábban már lezárásra került havidíjas hang- és mobilinternet díjcsomagokat, opciókat, SMS csomagokat és kedvezményeket, amelyek a továbbiakban nem vehetõk igénybe: Az érintett elõfizetõket a változásról külön is tájékoztatjuk. (Havidíjas díjszabás 2/B Melléklet 1.1.3., 1.1.4., 1.1.6., 1.1.8., 1.2.1., 1.2.2., 1.2.3., 1.4., 1.5., 1.6. pont)

Hang díjcsomagok: EcoMix, Fun Aranytárskártya, Relax Aranytárskártya 50, Relax Aranytárskártya 125, Relax Aranytárskártya 250, Relax Aranytárskártya 500, Relax 100, Relax 250, Relax 500, Relax 1000, MédiaMánia XS, MédiaMánia S, MédiaMániaM, MédiaMánia L, MédiaMánia XL;

Mobilinternet díjcsomagok és opciók: Relaxnet M ((külön SIM kártyán nyújtott, Relaxnet L (külön SIM kártyán nyújtott), Relaxnet XL (külön SIM kártyán nyújtott), Ikon Net 2GB, Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet L, Aranytárskártya Mobilinternet csomag RelaxNet XL, Aranytárskártya Mobilinternet csomag Net&Roll XS, Aranytárskártya Mobilinternet csomag Net&Roll XS+, Aranytárskártya Mobilinternet csomag Net&Roll L, Net&Roll 4G mobilinternet díjcsomag, GPRS Net, GPRS Net Plusz, GPRS WAP Plusz, Net&Roll 1 GB - LTE opció, Relaxnet M, Relaxnet L, Relaxnet XL; SMS Te+Én kedvezmény;

SMS csomag 25, SMS csomag 80, SMS csomag 200;

Nemzetközi perc-csomagok: Relax 100-hoz és Aranytárskártya Relax 50-hez kérhetõ, Relax 250-hez és Aranytárskártya Relax 125-höz kérhetõ, Relax 500-hoz és Aranytárskártya Relax 250-hez kérhető, Relax 1000-hez és Aranytárskártya Relax 500-hoz kérhető.

http://www.telekom.hu/static/sw/download/Mobil_valtozasok_osszefoglaloja_20150831.pdf

[ Szerkesztve ]

(#65121) nobiand válasza Zeki (#65120) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm.

(#65122) HXY válasza golyós (#65117) üzenetére


HXY
addikt

Vidd át a számot a Vodafone-hoz!
Ha van Vodafone-os ismerős/rokon, akkor mind a ketten kaptok 3000-3000Ft, azaz összesen 6000Ft feltöltést.
Ehhez előbb regisztrálni kell itt (és figyelmesen átolvasni): [link]

A későbbiekben a Vodafone-nál elég évente 2000Ft-ot feltölteni, hogy ne szűnjön meg a szám.

És szeptember végéig ingyen van az internet.

[ Szerkesztve ]

(#65123) taip válasza HXY (#65122) üzenetére


taip
senior tag

Köszönjük a reklámot, de csodálkoznék, hogy ha valaki emiatt átmenne.
Akinek belefér, hogy sok ezer Ft-ot fizet havonta, pedig feltöltőkártyás is lehetne, nem hinném, hogy 3 ezer Ft ígérete miatt szolgáltatót váltana.
És bármely szolgáltatónál elég 3000 Ft évente a szám fenntartásához.
Plusz ki tudja, melyik szolgáltatónál vannak az ismerősei.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65124) golyós válasza Zeki (#65119) üzenetére


golyós
őstag

Én nem fogadtam el, mondtam, hogy majd utánanézek mert nem emlékszem, hogy tájékoztatást kaptam volna a számlával.Pedig szerinte elküldték.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65125) golyós válasza taip (#65116) üzenetére


golyós
őstag

Körülnéztem, zsákutcának tűnik mindenképpen. :O
1.
Ha visszaadom feltöltősre akkor a másik előfizetésem ami jelenleg Next M társkártya helyből megemelkedik 5000ft-al.Ehhez jönne a feltöltő kártya havi 1500ft-os költsége.Itt gyakorlatilag többe fog kerülni. a havi költségem
2. Visszaadom teljesen hiszen van céges telefon korlátlan beszélgetéssel+4Gb net
Ekkor is + 5000ft/ hó a társkártya főkártyára váltása.700 ft-al leszek beljebb.

A legszebb az egészben, hogy a múlt héten kaptam meg az Emailt. hogy amiért olyan fa.za gyerek vagyok, hogy több mint 16 éve előfizető vagyok adnak 4000ft ( !!!!!!) kedvezményt készülékváltáskor.
Kössz a bizalmat, költsék gyógyszerre.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65126) kali válasza golyós (#65125) üzenetére


kali
legenda

szia,

a legolcsóbb move xs díjcsomagba átválthatod, úgy elég sokat megspórolhatsz, mivel az csak 1990 ft (e-pack).

(#65127) StLui válasza golyós (#65125) üzenetére


StLui
veterán

nem értem, milyen díjcsomag a másik ami 5eFt-tal emelkedik? És miért 1500Ft a dominó havonta?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#65128) golyós válasza kali (#65126) üzenetére


golyós
őstag

Igen ezt néztem, ennek az lenne az előnye, hogy így 2 készüléket lehetne cserélgetni a hűség lejártakkor mert megmarad mindkét előfizetés.

(#65127) Mint írtam, ha visszaadom akkor a jelenlegi társkártya lép elő főkártyává és így már nem 9990 az előfizetés hanem 14990.
Jó, nyilván elég lenne félévente tölteni.Kapkodtam.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65129) harry3


harry3
őstag

Tavaly egy 8 éves SIM kártyát szerettem volna cserélni, de azt mondták, hogy 4500Ft, illetve szokásuk szerint telefont akartak rám tukmálni.
Most ha LTE képes csomagunk van, akkor ingyen cserélik. Arra gondoltam, hogy LTE mobilnetet rendelnék 1 hónapra, és megigényelem a SIM kártyát, majd ha megkaptam, akkor a következő hónapban lemondom a netet. Ez így működhet? Illetve a SIM alkalmas 2G és 3G-re is vagy csak 4G-re?

[ Szerkesztve ]

(#65130) kali válasza harry3 (#65129) üzenetére


kali
legenda

bizonyos esetekben alapban is díjmentes a sim kártya cseréje; link (kivételt képezhet például, ha rongálódott vagy eltűnt.)
visszafelé kompatibilitás adott a hálózati módok tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#65131) Zeki válasza golyós (#65125) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Dominó feltöltős kártya, ha egyéni összeggel, 2500Ft-tal kerül feltöltésre. akkor 366 nap a rendelkezésre állási idő.

(#65132) harry3 válasza kali (#65130) üzenetére


harry3
őstag

A sima cserénél kerestem, hogy el lehet-e intézni online, de nem találtam. Ha lehet messziről elkerülném, hogy be kelljen mennem valamelyik üzletükbe.

(#65133) HXY válasza harry3 (#65132) üzenetére


HXY
addikt

Itt lehet SIM kártya cserét kérni. Ingyen kiszállítják.

http://www.telekom.hu/mobil/4g_sim_regisztracio

(#65134) golyós válasza kali (#65126) üzenetére


golyós
őstag

Valószínűleg ezt választom+ 500Mb net 3200ft.
Még mindig olcsóbb mint a mostani és a számom is megmarad.1998 óta van meg, már úgy a szívemhez nőt ;) .

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65135) harry3 válasza HXY (#65133) üzenetére


harry3
őstag

Ezt megtaláltam, ezért kérdeztem, hogy az működhet-e ha előfizetek addig a 4G netre, amíg igényelem a SIM-et, aztán visszamondom.
Azért kérdeztem, hogy trükközés nélkül lehet-e simán 4G előfizetés nélkül is kicseréltetni online a simát microra.

(#65136) icecave válasza Zeki (#65113) üzenetére


icecave
nagyúr

Van, de leszedtem és úgy is teszteltem. Sajnos, marad a helyzet. Ma ismét hívtam őket, hogy nem javult semmi, újra a műszaki csoporthoz került, majd délután már kaptam az sms-t,hogy nem találtak hibát, ha fennáll a gond, telefonáljak megint.
Nem tudom, mi legyen, nincs is értelme már telefonálni igazából.

[ Szerkesztve ]

(#65137) dptrsk válasza harry3 (#65135) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino 5 SIM sose volt rajta adatcsomag, rendeltem 4G SIMet, s küldtek.

(#65138) taip válasza golyós (#65125) üzenetére


taip
senior tag

Ja hogy a céges mellett nem 1 hanem 2 saját előfizud van? Nem rossz. :D

Mondjuk egyre kevésbé értem, de ez legyen az én problémám. ;]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65139) harry3 válasza dptrsk (#65137) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm. :K

(#65140) #TOTTI válasza harry3 (#65139) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mobilon vagyok, valaki tudja, hogy tudom vissza kapcsolni az alap netet Like 300 esetén, ha lemondtam a bővítőt?

(#65141) dedike válasza #TOTTI (#65140) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem 1430...

Jó szerencsét!

(#65142) golyós válasza taip (#65138) üzenetére


golyós
őstag

Nem olyan bonyolult.
98-ban vettünk nekem és az asszonynak is előfizut.
Idén áprilisban meg az új munkahelyemen kaptam egy sz.rt (Evolveo Strongphone Q4) korlátlan beszéd és 4gb nettel.Lejárt a hűségem és ezért gondoltam, hogy visszaadnám, de nem járok jobban.
Ennyi, nem kell mindent túlgondolni. :P

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#65143) dptrsk válasza #TOTTI (#65140) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

*111#

(#65144) dedike válasza dptrsk (#65143) üzenetére


dedike
addikt

Már úgy is lehet? :R

Jó szerencsét!

(#65145) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok!

Lopás esetén a sim csere díját személyesen kell befizetni a cserénél vagy az aktuális havi számlával kiszámlázzák?

Másik kérdésem, hogy domino csomagot tényleg nem lehet megszüntetni, csak akkor szűnik meg ha megvárom míg lejár? Ezt mondták a t pontban és kissé nehezemre esik elhinni...

(#65146) szabogabor10 válasza dedike (#65144) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lehet.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#65147) St3ven válasza vwpolopg (#65145) üzenetére


St3ven
addikt

A másodikra:

Már hogy ne lehetne megszüntetni? Az is csak egy előfizetői szerződés, amit te most szépen egy egyoldalú jognyilatkozattal felmondasz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#65148) Mercutio_ válasza icecave (#65136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Személyesen ha megnéznék a telód appjait és beállításait az nem vinne előre? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65149) icecave válasza Mercutio_ (#65148) üzenetére


icecave
nagyúr

Elnézve az eddig teljesítményüket erősen kételkedem ebben. Persze be fogom vinni,de a héten vidéken vagyok,ha nem oldódik meg, jövő héten beviszem valamikor, Mammutba mondjuk, az közel van a munkahelyemhez.

Még a teljes rendszer újrarakást és minden progi újratelepítését kipróbálhatnám, de lehet felesleges kör volna, plusz ugye egy napig tökéletesen ment és úgy lett utána szívás, hogy az ág világon semmit sem csináltam (se app telepítés, se semmi).

[ Szerkesztve ]

(#65150) kali válasza icecave (#65149) üzenetére


kali
legenda

eltérő típusú telefonban lenne érdemes kipróbálni a sim kártyádat, mert az segíteni leszűkíteni a hiba okát, hogy másik készülékben is problémás, vagy sem.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.