Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55101) StLui


StLui
veterán

Most olvasom ezt az indexen, fél órája az ügyfélszolgálat nekem azt mondta minden rendben működik. :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55102) taip válasza StLui (#55101) üzenetére


taip
senior tag

Biztos azért nem tudnak róla, mert munkaidőben nem olvashatnak Indexet. :D

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#55103) StLui válasza StLui (#55101) üzenetére


StLui
veterán

Beregisztráltam kínomban a Telekom gyorsfizetés rendszerbe, mert ott ezt írják:
"Olyan tranzakciók során, amikor a személyes jelenlét nem szükséges, pl. havi díj típusú szolgáltatások díjának automatikus kiegyenlítése, az alapértelmezett kártyára kerül beterhelésre."

1435-ön ügyintéző: Ilyen nincs!
1430-on most éppen várom, hogy sikerül-e utánanézni mi ez!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55104) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok,
A SIM vágóval levágott NanoSIM elōfizetéses (Mozaikos) kártyám visszacserélik ingyen MicroSIMre a Telekom üzleteiben?

(#55105) kali válasza AshaNoR (#55104) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem feltétlenül, a sim kártya a szolgáltató tulajdonát képezi, és ha normális esetben díjmentesen cserélik is a méret változásának igénye miatt, de a rongál cseréjét külön fizetősnek tüntetik fel;

SIM kártya cseréje/pótlása (pl. rongálódás, lopás miatti pótlás) 4500 Ft/alkalom/db

forrás: link

próbálkozni lehet persze, valakitől el sem kérik a sim kártyát, így esetlegesen nem derül ki a rongálás ténye, de ez csak a szerencsén múlik...

[ Szerkesztve ]

(#55106) taip válasza AshaNoR (#55104) üzenetére


taip
senior tag

Adapter miért nem jó? Bedöglött a SIM?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#55107) AshaNoR válasza kali (#55105) üzenetére


AshaNoR
tag

Értem, akkor a szerencsén múlik. :) Köszönöm a segítséget :R

taip
Csak kíváncsi voltam ingyenes-e, mikor le lett vágva a levágott részeket (átalakítókat) megtartottam, csak így kicsit bonyolultabb beletenni a kártyát egy másik készülékbe.. :)
De ha jól hiszem GSM üzletek többségében lehet kapni adaptert!? Valaki tudja hány ft kb?

(#55108) 313313 válasza AshaNoR (#55107) üzenetére


313313
addikt

800-2000ft között

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#55109) ShadowX


ShadowX
őstag

Más szegedinél is ramaty a szolgáltatás? A net folyamatosan edge és 4g között ugrál Ha megvan a 4g akkor max. 2-es térerôvel. Ráadásul mostmár 2 hete.

(#55110) Teko001 válasza AshaNoR (#55107) üzenetére


Teko001
őstag

ebayen megkapod 250ftért ha nem sürgős...

(#55111) footwear válasza Teko001 (#55087) üzenetére


footwear
csendes tag

Kipróbáltam és inkognitó módban tényleg simán működik. :)

(#55112) pepe091 válasza ShadowX (#55109) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam nincs gond, stabilan tartja a 4G-t, max épületben megy lejjebb a térerő.

(#55113) Vangelis válasza AshaNoR (#55107) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Webshopból rendelve 100ft.

[link]

Ha üzletbe kéred akkor ingyenes a szállítás.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55114) AshaNoR válasza Vangelis (#55113) üzenetére


AshaNoR
tag

Meg is rendelném egyből, csak Nano->MicroSIM adapter kellene és ez szerintem Micro->Normál.. :)

(#55115) kali válasza footwear (#55111) üzenetére


kali
legenda

akkor valami beépülő/bővítmény kavarhat be, amikor nem inkognitó módban akarod használni.

(#55116) Vangelis válasza AshaNoR (#55114) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos az rettentően drága :)

[link]

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55117) Teko001 válasza kali (#55115) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem ez hülyeség. Hasonlókhoz volt szerencsém egy olyan gépen is, ahol nem volt semmilyen bővítmény. Csak simán korábbi munkamenetből ott ragadnak dolgok, amitől bebugzik az egész. Pl. végtelen átirányítási ciklusba kerül, meg ilyenek.

(#55118) AshaNoR válasza Vangelis (#55116) üzenetére


AshaNoR
tag

:DDD :DDD :DDD
Köszönöm szépen a segítséget, akkor megvan a megoldás! :R

(#55119) Vangelis válasza AshaNoR (#55118) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Örülök , hogy segíthettem :D

De hát én ilyen vagyok :D ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55120) kali válasza Teko001 (#55117) üzenetére


kali
legenda

engem meg ha nem is kimondottan a telekom honlapja miatt, de sokszor hívtak hasonló problémához, és többnyire különböző, a böngészőbe beépülő reklámot...stb. blokkoló, vagy más célt szolgáló bővítmények okoztak problémát, sokszor elég volt a bővítmény tiltása és már működött is rendesen.
nem ritkán, akár magát az oldal megjelenését is képesek szétcseszni bizonyos bővítmények/beépülők, használhatatlanná téve opciókat/hivatkozásokat is.

(#55121) Vangelis válasza kali (#55120) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Napi hány ilyen van :(

.. érdekes nekem egyik gépemen sincs semmi hasonló...

De amit az ügyfelek hoznak az néha katasztrófa!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55122) Logeeen


Logeeen
senior tag

Kellemesen csalódtam.

Rendeltem S4 Starter Kit-et meg egy fülhallgatót, mára, Kecskemét Malom átvétellel.
Kb 2 mp-t vártam és mehettem is a pulthoz! :)

#Xiaomi 13T#

(#55123) Vangelis válasza Logeeen (#55122) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A t-pontban van olyan, hogy várakozás? Jó max a kávéra :D

Egyébként gyors sokott lennei az online rendelés kiadása.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55124) Teko001 válasza kali (#55120) üzenetére


Teko001
őstag

Persze vannak ilyenek (nem azt mondom hogy nincs), csak hogy a Telekom honlapja önmagában is ezt produkálja. De múltkor is volt valaki a vezetékes topicban akinél kiderült, hogy fent van egy proxys bővítmény, azért annyi amennyi a net...

[ Szerkesztve ]

(#55125) cris78 válasza Vangelis (#55116) üzenetére


cris78
őstag

Kupon nincs rá? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#55126) djculture


djculture
félisten

Március elsejével a feltöltőkártyás ügyfelek előtt is megnyitja 4G/LTE hálózatát a Magyar Telekom, ezzel gyakorlatilag minden, a hozzáférésre vonatkozó korábbi korlátozást feloldva. A változás révén immár a szolgáltató csaknem teljes, mobilnet-eléréssel rendelkező ügyfélbázisa használhatja majd az új generációs hálózatot, ha annak megfelelő készülékkel rendelkezik

[link]

[ Szerkesztve ]

(#55127) szabogabor10 válasza djculture (#55126) üzenetére


szabogabor10
veterán

Vótmá :P
Amúgy tiszteletre méltó lépés, még Nyugat-Európában is csak kevés szolgáltató lépte meg ezt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55128) raziel01 válasza Logeeen (#55122) üzenetére


raziel01
veterán

Melyik fulest?

(#55129) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sajnálatos ténnyel találkoztam a kapcsolat kártya programmal kapcsolatban .

Van két külön vezetékes előfizetésem, és van egy új Társkártya Net&Roll XS mobilnet előfizetésem .

A kapcsolatpontok gyűjtéséhez össze lett "rendezve" egy vezetékes, és a mobilnet előfizetés, a harmadikat viszont nem lehet hozzácsapni . :Y

Furcsa .

Ha van három szolgáltatásom, amit használok, fizetek érte, miért csak kettő után kaphatok kapcsolat pontokat ? :F

Ez így tök rendben van ? :(

Üdv.

Astra

(#55130) dptrsk válasza AstraCDX (#55129) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Amennyiben a 2 vezetékes előfizetést 1 számlára összevonják akkor mehet a dolog...
1 mobil és 1 vezetékes kapcsolat számla tud összekapcsolódni.
Ha több mobilszámod is van, akkor ha 1 számlán vannak akkor gyűjtik közösen a pontokat.
Ez szerintem így rendben van, miért akarná bárki is a saját használatú szolgáltatásait 8 számlán kapni?

Másrészt minden előfizető kap pontokat, maximum nem 1 pontfolyószámlán...

[ Szerkesztve ]

(#55131) Logeeen válasza raziel01 (#55128) üzenetére


Logeeen
senior tag

A legolcsóbb TDK.

AstraCDX:
A társkártya a főkártyára gyűjti a pontokat, ezért nem lehet összevonni.

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#55132) Varszegig válasza djculture (#55126) üzenetére


Varszegig
veterán

Vajon a VOIP tiltást is "megnyitja" nekik?:)

(#55133) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok, ha van egy feltöltő kártyás telefonom, amiel eddig csak telefonáltam és sosem neteztem, akkor mi történik akkor, ha az abban lévő SIM kártyát és T-mobile mobil net stickbe rakom bele? milyen csomagot aktiválok vele? fog emiatt mittudomén valami havidíjat levonni, vagy csak egyszer levon valamennyit (mondjuk a 200 megás csomagot) és kész? vagy majd innentől használattól függetlenül levon havi 590 forintot? hogyan működik ez? köszönöm

(#55134) szabogabor10 válasza Varszegig (#55132) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt még előfizetőknek se nyitja meg bizonyos díjcsomagkategória alatt...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55135) Zoty4


Zoty4
őstag

Mi a modja annak hogy a testverem bejojjon alam tarskartyaba, es megmaradjon a jelenlegi szama?
Ki fogja fizetni a szamlajat?

(#55136) kali válasza SLYM (#55133) üzenetére


kali
legenda

szia,

tudni kellene, hogy milyen domino díjcsomagról van szó, mert lehet, hogy alapban semmilyen adatforgalom nem lehetséges, hanem csak ha külön aktiválod, de olyan is előfordulhat (domino 5 esetén), miszerint napinet aktiválódik, aminél 195 ft/10 megabyte, de ez naponta csak egyszer adott alapban és ha az elfogy, akkor viszont már csak sms küldésével van lehetőség azon a napon újra aktiválni, de a következő napon újra alapban adott, ha a forgalmat kezdeményezel.
a domino surf esetén 150 megabyte adott 30 naponta, afölött a fent leít napinet aktiválódik automatikusan.
a domino esetén aktiválható adatcsomagokat itt találod; link, de fontos tudni, hogy a surf kivételével - mert az alapban tartalmaz adatkeretet -, minden más díjcsomaghoz a drágább - fent tudod átkattintani - nincs még net a díjcsomagodban kategória érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#55137) SLYM válasza kali (#55136) üzenetére


SLYM
veterán

köszi a részletes választ, hogyan tudhatom meg, hogy milyen díjcsomagom van?

(#55138) kali válasza SLYM (#55137) üzenetére


kali
legenda

a *102# kód elküldésével díjmentesen lekérhető az egyenleg, és az sms tartalmazni fogja a szöveg végén a díjcsomagot.

(#55139) SLYM válasza kali (#55138) üzenetére


SLYM
veterán

díjcsomag domino. ennyit ír

(#55140) SLYM válasza SLYM (#55139) üzenetére


SLYM
veterán

hmm. másik telón már domino surf-ot ír. akkor ezért fogy le a pénz a kártyámról, nem is telefonálok ezzel a telefonnal szinte semmit, most nézem, hogy havi 890 forintot ezek szerint levont

(#55141) kali válasza SLYM (#55139) üzenetére


kali
legenda

itt olvashatod a domino díjcsomagokat; link (5. oldal 2.1.1 táblázat)
igen, a domino surf alapban 890 ft, de abban benne van a 150 megabyte adatforgalom is, illetve ahhoz sokkal olcsóbb minden adatbővítő, mint a többi domino díjcsomaghoz az azonos adatmennyiséget adó adatcsomag.

[ Szerkesztve ]

(#55142) SLYM válasza kali (#55141) üzenetére


SLYM
veterán

köszi ezt is. még egy kérdés ha szabad: hogyan tudom ezt a domino csomagot megváltozhatni domino napra? elég drágák a percdíjak ahogy így nézem, szerintem ezzel jobban járnék

(#55143) szabogabor10 válasza SLYM (#55142) üzenetére


szabogabor10
veterán

*111# USSD önkiszolgáló, vagy 1777 Domino központ.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55144) kali válasza SLYM (#55142) üzenetére


kali
legenda

a leírás szerint online (my t-mobile), telefonon (1430) és személyesen (üzletekben); link

(#55145) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ki nem hagynék egy ilyen fergeteges leértékelést :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55146) lugosi válasza Vangelis (#55145) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt lehet hogy már csak külön neked csinálják, cserébe a múltbeli bizniszeidért. :D

(#55147) #78121280


#78121280
törölt tag

Na megint az új felülettel próbálkoznak. ;]

(#55148) cris78


cris78
őstag

Amit január 2-án írtam panaszt arra most kaptam választ. Amit december 22-én arra még semmit.
Erre azt írja az e-mailben, hogy beérkezési sorrendben válaszolnak.... A tavalyi év nem számít? :W

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#55149) kali válasza cris78 (#55148) üzenetére


kali
legenda

attól még nem söpörhetik a szőnyeg alá, hogy tavaly írtad a panaszt, muszáj kivizsgálniuk és válaszolniuk, de 30 napjuk van rá.

[ Szerkesztve ]

(#55150) cris78 válasza kali (#55149) üzenetére


cris78
őstag

Most is csak egy olyan levél jött, hogy köszi, hogy írtál és továbbítottuk a kérést a megfelelő csoportnak, akik 30 napon belül felveszik a kapcsolatot veled. (ez most a külső aksi sztori)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.