Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) Teko001 válasza St3ven (#56550) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem igen.

(#56552) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Van egy régi t-s számom, töltögetős, előfizetésest nem is akarnék mert, csak nagyon keveset használom a magyarországi számot, szóval teljesen felesleges, évi 5e ft -ot töltök rá ami elég is.

Szóval van arra mód, hogy ezt micro sim-re cseréljem?
Elvágni nem igazán merem, mert ez egy elég régi kártya és hát jóval nagyobb a chip is rajta mint a mai kártyákon, viszont nem szeretném ha elhalálozna, mert sokan ismerik, és én is megszoktam már olyan fasza kis szám :)

(#56553) St3ven válasza Teko001 (#56551) üzenetére


St3ven
addikt

Én is úgy olvasom. :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56554) djculture válasza DeathAdder (#56552) üzenetére


djculture
félisten

Pénzért mindenképpen, ingyen csak akkor ha a telekomtól veszel készüléket amibe nem jó vagy éppen jófejek a t pontban..

(#56555) pdev1811 válasza djculture (#56554) üzenetére


pdev1811
tag

Szerintem attól is függ mennyire jó fejek. Volt hogy bementünk, mondtuk hogy szeretnénk cserélni és ingyen kicserélték.

(#56557) punky10 válasza DeathAdder (#56552) üzenetére


punky10
addikt

Hivatkozz arra,hogy a telefonod gyakran lemegy a hálózatról.Kipróbáltad másik SIM-mel, azzal jó, de a SIM kártyádat áttéve egy másik teflonba, szintén előjön a probléma.Mivel régi a SIM, így simán kicserélik, és az új kártyák már microsak is...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#56558) Pttypang


Pttypang
veterán

Jól látom, hogy a move s csomag havidija ismet lebeszelheto halozaton kivul is?

Igy mar, mivel az ismerosi korom ismet valtozott, mar vodafone halozatba iranyulnanak a hivasaim, ezert a music xs finoman szolva nem megfelelo, eppenseggel valtanek masra, mert a most megkapott 7k-s szamla nem igazan tetszik, spotify ide vagy oda :)

Everybody lies.

(#56559) dptrsk válasza Pttypang (#56558) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A move s eddig is minden iranyba lebeszelheto volt.
a Move csomagok megjelenes ota minden alapdijas iranyba lebeszelhetoek vagy SMSezhetoek

(#56560) Pttypang válasza dptrsk (#56559) üzenetére


Pttypang
veterán

A váltásnak van vmennyi átfutási ideje, vagy azonnali?

Everybody lies.

(#56561) Teko001 válasza Pttypang (#56560) üzenetére


Teko001
őstag

Azonnali

(#56562) dptrsk válasza Pttypang (#56560) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Azonnali, havi 1x lehet valtani.
arra figyelj, hogy a lebeszélhetőség időarányos.
tehát ha most váltasz online, akkor a havidíj és hívások
hó 1 és 8 között, illetve
9 és 28 között számlázódnak.

Tehát az eddig letelefonált percek nem csökkentik a Move időarányos lebeszélhetőségét, hanem kiszámlázódnak függetlenül attól, hogy beleférne a lebeszélésbe.

(#56563) balint82


balint82
senior tag

Next S díjcsomagnál sehol sem találom, hogy mennyibe kerül a MMS? Van ötlete valakinek? :R

Google Pixel 4a

(#56564) Pttypang válasza dptrsk (#56562) üzenetére


Pttypang
veterán

Mivel a honapban 0 ft volt a szamlam eddig, ezert ez mindegy, csak a masik csomagnal nem igazan tetszett, hogy a havidijon felulre szamlazodott minden, amikor megrendeltem, még aktuális volt a dolog, kihasznaltam a halozaton beluli hivasi lehetosegeket, ez mostanra megvaltozott.
Hiaba az adatforgalom, spotify, ha joval a kellemes felett fizetek..

Everybody lies.

(#56565) kali válasza balint82 (#56563) üzenetére


kali
legenda

(#56566) balint82 válasza kali (#56565) üzenetére


balint82
senior tag

Köszönöm!

Google Pixel 4a

(#56567) Nimda


Nimda
addikt

Rendeltem egy telefont.Általában szoktak hívni adategyeztetés/megerősítés céljából, vagy ez nem jellemző?Ha nem érnek el, mert mondjuk éppen dolgozom, akkor megismétlik a hívást, illetve a rendelésem aktuális marad?

Hívás nélkül jóváhagyták.

[ Szerkesztve ]

(#56568) polonic


polonic
félisten

Mikorra szokták jóváhagyni a rendelést, ha jelenleg szállításra vár státuszban van?

(#56569) dptrsk válasza polonic (#56568) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor már jóváhagyták.

Jóváhagyásra vár van ha még nem hagyták jóvá.
szerinrem ha szállításra vár holnap viszi a gls.

(#56570) Zeki válasza dptrsk (#56569) üzenetére


Zeki
nagyúr

HJa, nekem is szállításra várt a samsung, aztán reggelre meg törölték a rendelést.

(#56571) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ és a segítséget :R

(#56572) Freiherr


Freiherr
őstag

Van arra lehetőség,hogy hivásátirányítás esetén ne csak a hívásokat,hanem az üzeneteket is átirányítsam?Mert most a másik számomról szépen jönnek a hívások,csak kellenének az sms-ek is.

XXX

(#56573) Zeki


Zeki
nagyúr

A telekom 13 napja nem tudja visszautalni a vételárat... ugyebár 26-án éjjel vettem bankkártyával 9990Ft-ért egy használt samsung galaxy expresst, amit 27-én érvénytelenítettek.... azóta sincs infó.... se pénz.

(#56574) anadroid válasza Zeki (#56573) üzenetére


anadroid
senior tag

Nálam ez a helyzet:

Rendelés állapota:
Átvehető
Rendelésed átvehető
2015.01.26.-tól
5 munkanapon keresztül
Rendelés dátuma: 2015.01.26. 22:52 óra
Szállítási mód: Azonnali átvétel Telekom üzletben
Fizetési mód: Online fizetés

Azóta már jóváírtak 1500 Ft üzletpolitikait (érte mentem, benzinért és parkolási díjért morogtam), de a kifizetett 9900-at még nem. A vicces az volt, hogy 2-án mentem egy másik megrendelt készülékért ugyanoda, és újra ezt kezdték keresni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#56575) polonic válasza dptrsk (#56569) üzenetére


polonic
félisten

Na erre kiváncsi leszek. Nehogy töröljék. Ha átadják a gls-nek arról jön info?
Ha mondjuk törlik akkor mikor kapom vissza a kifizetett pénzt? Mert online már lerendeztem.

Szerk: változott is a státusz szállítás alattra, most hogy beléptem megint az online felületre.
Hogy is kell a gls-nél leellenőrizni? 0006-ot kell a rendelési azonosító elé írni?

[ Szerkesztve ]

(#56576) Vangelis válasza polonic (#56575) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor már küldik!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56577) St3ven válasza Freiherr (#56572) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs.

Esetleg okostelefonon automatizálni az üzenetek mentését, majd másik okostelefonon szinkroizálni azt, de ez elég esetleges megoldás.

Vagy Taskerrel elküldetni a beérkező SMS-sel azonos tartalmú azonnali üzenetet WhatsApp-on.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56578) dptrsk válasza polonic (#56575) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen 0006 a rendelési azonosito elé.

(#56579) Zeki válasza Zeki (#56573) üzenetére


Zeki
nagyúr

Első 1430-as hívásnál aránylag gyorsan sorrakerültem, megmondták hogy 4.-én indították az utalást, a bankom szerint sehol a pénz, de kérjek a telekomtól emailben egy igazolást, hogy mikor mit és hova küldtek vissza, mert akkor kerestetik... most a 1430-on lógok 19 perce.... :W

(#56580) anadroid válasza Zeki (#56579) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha kártyával fizettél, akkor nem utalást kellett volna indítaniuk, hanem kártyás vásárlás visszatérítést. Az utalásokat valószínűleg hetes vagy 10 napos időközönként adják át a banknak, ugyanúgy, mint a csoportos beszedést, a kártyás visszatérítés viszont azonnal megjelenik a számlán.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#56581) Zeki válasza anadroid (#56580) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na majd holnap újra próbálkozok, mert lassan 32 perce kérik a szíves türelmem, szóval kapják be.

(#56582) ForRedGlory válasza Zeki (#56579) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van számodra egy rossz hírem :U

Ha kártyával fizettél, akkor nem közvetlenül a Telekomtól kapod vissza a pénzt, hanem a bankodtól, mivel a Telekom nem lát számlaszámot csak a kártya utolsó pár számjegyét. Kártyás fizetés után ha visszautalja a Telekom, akkor a bankod még kotlik rajta: 5-30 napon belül íródik jóvá a számládon...

Persze, ha még vissza sincs utalva az más :D de hát elég nehéz a cégek között egyszerű ügyfélként igazságot tenni. egyik ezt mondja, másik azt.

[ Szerkesztve ]

(#56583) dptrsk válasza ForRedGlory (#56582) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Egy kártyás vásárlás pontosan beazonosítható tranzakciós számmal rendelkezik.
De valóban nem visszautalás történik hanem tranzakció visszaforgatás.
Paypal visszaforgatás általában max. 1 hét alatt visszakerül a számlára OTPnél.
Tehát ha a telekom valóban visszaforgatta az összeget akkor 1 hét alatt vissza kéne érnie..

[ Szerkesztve ]

(#56584) ForRedGlory válasza dptrsk (#56583) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem mondod hogy pontosan beazonosithato. Mondta valaki, hogy nem? Kerdezd meg a bankokat, hogy meddig kotlanak rajta. 5-30 napot, mint ahogy a hibasan atert domino egyenlegfeltoltes eseten is annyi ido alatt irjak jova, miutan a Telekom visszautalta.

(#56585) dptrsk válasza ForRedGlory (#56584) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

"...mivel a Telekom nem lát számlaszámot csak a kártya utolsó pár számjegyét."

Erre szólt a válasz.
NEM csak pár számjegyet, hanem tranzakciós számot is tud a Telekom.

(#56586) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

2-3 napja nem tudok belépni a my t-be, hogy befizessem a számlám. Másnál is van ilyen hiba?

(#56587) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. Mi a tapasztalat a Next s díjcsomagról? Használ valaki? Most a fő előfizetésem mozaik xs díjcsomagom 3490ft van most ha jól tudom move s-nek hívják, és van mellé 2 társkártyám. 2x1990ft. Most járt le a fő előfizetésem, májusban pedig az egyik társkártyám is lefog járni. Gondolkozok a Next s díjcsomag váltásra de nem tudom érdemes e. Úgy ajánlották hogy a fő előfizetésemről váltsak a Next-re úgy hogy mellé megmarad az egyik arany társkártyám és így csak állítólag 5490ft lenne a Next s havidíjam. A májusban meg vissza adnám a második társkártyát mert arra nincs szükségem. Vagy hogy lenne érdemes adjam vissza a fő előfizetésemet azaz ne írjak alá újra 2 év hűséget és utána a társkártyákat is amint lejárnak? Úgy mennyi lenne a Next s havidíjam? A fő előfizetés lejárt,az egyik társkártya május a másik januárban fog lejárni. Tudnátok tanácsot adni?!

A társkártyák csak telefon vásárlások miatt lett kérve mert az előfőzim mellé már nem adtak készüléket! Így a társkártyák nem lényegesek. Ezeken kívül be van kapcsoltatva a család barát is 3 számmal.

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#56588) Freiherr válasza St3ven (#56577) üzenetére


Freiherr
őstag

Köszönöm a választ. :R

XXX

(#56589) Roland1789


Roland1789
tag

Hello!
Nem tudjátok véletlen mikor várható Telekomnál hogy újra legyen fekete Iphone 6 64gb-os? December 18-óta felvagyok iratkozva a készletértesítőre és azóta nincs ,nem rég lett fehér de nekem fekete kéne .
Előre is köszönöm a választ ! :)

Xbox Gamertag : Roli576

(#56590) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok!

Telefont váltok T-nél és kapok mellé egy ajándék fejhallgatót.
Az lenne a kérdésem, így elöljáróban, hogy a fejhallgatóra a garancia mi alapján jár? Kapok 0 Ft-os számlát külön?

(#56591) Freiherr válasza t-bali3 (#56590) üzenetére


Freiherr
őstag

Most bocs,hogy belepofázok,de ez nem sz@revés?A karácsonyi ajándékhoz is kiköveteled a garipapírt?
Tényleg nem kötekedni akarok,de számomra felfoghatatlan ez a hozzáállás.

XXX

(#56592) dptrsk válasza Freiherr (#56591) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Már ne is haragudj, de ajándék ide ajándék oda ez egy elektronikai termék aminek az ára bizony be van építve a telefon árába. És igen is kell 0 ft-os számla, mert a gyártó az alapján fog garanciában javítani.
És igen a nagy értékű karácsonyi ajándéknak is illik megtartani/odaadni a doboz alján a számlát, hisz ha gond van vele azzal szervizelnek.
Vagy a te hozzáállásoddal, ha eláll a szerződéstől, akkor a fejhallgató maradhat nála mivel nincs számla?
Illetve, ha a karácsonyi ajándék hibás akkor ki kell dobni mert ajándék volt?

[ Szerkesztve ]

(#56593) djculture válasza t-bali3 (#56590) üzenetére


djculture
félisten

Kérdés minek van elszámolva mert én ugytudom pl a tartozékokra csak fél év szavatosságot vállal a telekom. Annak idején vettük kuponnal a BT füleseket meg hangszorókat arra is fél év volt.

[ Szerkesztve ]

(#56594) ForRedGlory válasza dptrsk (#56585) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az hogy te most azon lovagolsz, hogy en szamjegyet irtam tranzakcios kod helyett kicsit vicces, plane mert a beszelgetes pont nem is errol szolt.

[ Szerkesztve ]

(#56595) lupus_l válasza dptrsk (#56592) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ha tartozékként van elszámolva, akkor érdemes a garanciába beleszámolnod, hogy a hozzá tartozó készüléket is le kell adnod szervizeléskor.

(#56596) dptrsk válasza ForRedGlory (#56594) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én arra szerettem volna rávilágítani, hogy ha a Telekom megmondja a tranzakciószámot, akkor a bank is meg tudja mondani, hogy hol tart a visszaforgatás.
Azaz kideríthető, hogy épp hol van a pénz.

(#56597) t-bali3 válasza Freiherr (#56591) üzenetére


t-bali3
senior tag

El akarom adni, garival jobban tudom. Vagy dobjam ki? :)

De mindegy, majd ott megkérdezem úgyis, csak kíváncsi voltam.

djculture: A fél év is több lenne a semminél.

[ Szerkesztve ]

(#56599) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#56598) üzenetére


ANDROID???
addikt

Javítani fogják...

(#56600) 313313 válasza ANDROID??? (#56599) üzenetére


313313
addikt

Még mindig fals infó van kint, és a webshop se megy :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.