Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) Zoty4 válasza Zoty4 (#56446) üzenetére


Zoty4
őstag

mintha olvasták volna, már ott is van :)

(#56452) cris78 válasza Soulfly842 (#56450) üzenetére


cris78
őstag

Kerhetunk közvetlen számot? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56453) bubuka80


bubuka80
tag

Két kérdésem lenne hozzátok.
Tartozék vásárláskor nem kínálja fel a lehetőséget a pontjaink beváltásához, itt változott valami, vagy nekem kerülte el a figyelmemet? Persze chaten nem tudok kérdezni, mert valamiért csak a fél ikon látszik, így nem tudok kérdezni.
A másik kérdésem pedig az lenne, ha készüléket vásárol valaki előfizetéssel, az szerepel a számlán? Úgy értem, egy telefon vásárlásos számlából kiderül, hogy előfizuval lett vásárolva vagy dominoval vagy listaáron?
Köszi

(#56455) varsam válasza #50751744 (#56454) üzenetére


varsam
őstag

Amennyiben te tényleg csak egyszer igényelted, akkor persze hogy reklamáld meg. Nyugodtan, higgadtan mond el hogy mi történt és hogy nézzenek utána, mert nem stimmel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#56456) pdev1811


pdev1811
tag

Sziasztok!

Telekom előfizető vagyok. Vásároltam egy Lumia 635 készüléket, online rendeltem, ma vettem át T-pontban. Csak egy készülék, semmi hűség a csomagra stb. A honlapon fel van tüntetve a tartozékoknál ("mi van a dobozban") hogy fülhallgató, usb kábel. Ehhez képest csak egy nyomorult hálózati töltő járt hozzá. Viszont a gyári dobozt megnézve, valóban nem jelzi, hogy lenne benne más is.
Most akkor ez hogy is van? Érdemes odacsapni az asztalukra?

(#56457) br4adam válasza pdev1811 (#56456) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nincs már sajnos füles egyik Lumiahoz sem, valószínűleg a webshopon van elírva.

(#56458) pdev1811 válasza br4adam (#56457) üzenetére


pdev1811
tag

nem is a füles inkább az usb hiánya fáj

(#56459) bubuka80 válasza bubuka80 (#56453) üzenetére


bubuka80
tag

Erre vki? Találtam itthon dominos vásárlásos számlát, azon egyértelműen látszik. Előfizetésesen nem tudom látszik-e.

(#56460) ForRedGlory válasza SzGee (#56432) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem Te reklamaltad ezt meg a T-nel "kulturalt" stilusban veletlenul?

[ Szerkesztve ]

(#56461) club1 válasza ForRedGlory (#56460) üzenetére


club1
veterán

A stílus egy dolog, de ha így van és megreklamálta, igaza van.

(#56462) ForRedGlory válasza club1 (#56461) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen? Fejtsetek ki kerlek, erre a harom kerdesre kihegyezve:

1., hova van leirva, hogy 60 perc lebeszelheto a csomagban?

2. Milyen matekkal jon ki az, hogy 60 perc 38 forintos percdijjal 2290 Ft?

3. Szerintetek ugyan azt jelenti, ha egy csomag lebeszelheto vagy hogy lebeszelheto belole fix percmennyiseg? Fogalomzavar van szerintem.

Alapvetes, hogy a csomag havidija 1990 Ft e-pack kedvezmennyel, ami 100%-ban lebeszelheto. Ha nincs e-pack, akkor ugyanannyi lebeszelhetoseget kapsz 300 Ft-al dragabban. Az e-pack kedvezmeny nem beszelheto le. Ennek az a motivacioja, hogy az emberek elektronikusan kerjek a szamlat, mert nagy kiadas a postazas. Ha az e-pack lebeszelheto lenne, nem lenne semmi motivacio. Nem ertem a gondot. :U

[ Szerkesztve ]

(#56463) ForRedGlory válasza Soulfly842 (#56450) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Nálam az ügyfél bármit azonnal megtud csinálni :)"

Ezt pontosan mire ertetted? Csak azert kerdezem, mert egy kisse komoly szabalyozasi kornyezet van, amiben nagyon sok mindent nem tudsz megcsinalni jogosultsag nelkul. Vagy ha piar szoveg volt, akkor okes, de ilyen hulyesegeket legyszi ne irj mar forumon, ha felvallalod, hogy a Telekomnal dolgozol.

Csak egy pelda: Irass jova 11.000 Ft-ot sajat hataskorben meltanybol. Nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#56464) dedike válasza ForRedGlory (#56463) üzenetére


dedike
addikt

rass jova 11.000 Ft-ot sajat hataskorben meltanybol. Nem fog menni.

Tehát tízezerig megteheti.... ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#56465) ForRedGlory válasza dedike (#56464) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, de nem is az osszegen volt a lenyeg :)

(#56466) djculture válasza ForRedGlory (#56462) üzenetére


djculture
félisten

Ja meg hátha benézi az ügyfél és csipőből kifizeti évekig a nem jogos díjakat is (nem egyszer olvasható a neten ilyen történet)

(#56467) ForRedGlory válasza djculture (#56466) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez hogy kapcsolodik a temahoz? :U Aki meg evekig nem nezi meg mit fizet, az fizesse is... mar ha van ilyen hulye a vilagon.

(#56468) club1 válasza ForRedGlory (#56462) üzenetére


club1
veterán

Azért a többség itt nem hülye.
Ha van két külön csomagod, egy alacsonyabb és egy magasabb havidíjas, azonos bennük a percdíj és teljes egészében lebeszélhető a havidíj, az alacsonyabb havidíjú csomag még nem lesz kedvezményes a magasabb havidíjú csomaghoz képest csak akkor, ha valaki havi 60 percnél kevesebbet beszél. Minden egyéb esetben csak a szolgáltató jár jobban (csökkenti a költségét).

(#56469) ForRedGlory válasza club1 (#56468) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hat ha nem erted, vagy nem akarod megerteni, akkor van egy kis gond. Persze, az ugyfel nyilvan ugy nezi, hogy neki legyen jo, de az nem mindig jelenti azt, hogy igaza van. Probald ertelmezni, amit irtam, addig nincs mirol beszelni. Pedig eleg jol leirtam, hogy mi miert annyi amennyi. Latom kar volt, mert itt nem sokan fogjak megerteni, kar volt leirni.

Nem beszelve, hogy ugyfel tehet azert, hogy olcsobb legyen a havidija. Ez akkor lenne kocsogseg ha a szolgaltato teljesithetetlen kovetelmenyt tamasztana az ugyfellel szemben. Viszont, ha van lehetoseg, de ugyfel nem el vele, az 100%-ban ugyfel hulyeseg...

[ Szerkesztve ]

(#56470) St3ven válasza Soulfly842 (#56445) üzenetére


St3ven
addikt

Nem találok olyan menüpontot, ahol a netet ki lehetne kapcsolni, szóval gondolom adat SIM esetében nincs is ilyen. Magát a Domino NET díjcsomagot sem tudom előhozni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56471) Zeki


Zeki
nagyúr

Urak!
Ha jól böngészem a dominós LTE képes telókat, akkor a 800MHz-et csak A Huawei Y550 meg a Samu Galaxy Express tudja? Már a nem rohadt drága kategóriában.

(#56472) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Kezd elgurulni a gyógyszer a webshop szerkesztőknél. Most kaptam egy SMS-t és egy emailt egy sikeres egyenlegfeltöltésről, ami 2014 november 23 történt (!). :F :F Nooormális?

(#56473) jenei1994


jenei1994
addikt

Lumia 535 lesz majd a Telekom nál?

(#56474) Soulfly842 válasza ForRedGlory (#56463) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tőlem hívhatod akár pr-nak is, de szőrszálhasogatásba nem megyek bele. A konxtust mindenhol ki lehet forgatni, de ez egy fórum, s bocsi, ha nem írtam le úgy, hogy bármit meg lehet csinálni, ami a szabályzási környezet megenged és ami az általános szerződési feltételelben foglaltak mentén kivitelezhető. Nyögvenyelősen, támadóan, kereshetünk kákán is csomót - de nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#56475) StSanya válasza pepe091 (#56472) üzenetére


StSanya
őstag

Szintén.... :D

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#56476) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem, hogy a "korlátlan böngészés" plusz opcióval csak a webes oldalak jelennek meg pl képekkel, de az oldalakon beágyazott videókat már mondjuk nem játssza le? Pl sok helyen van youtube, videa stb. Link, ezek mennek vagy "szigorúan" csak web-olvasás műxik az opcióval?

(#56477) n@p@lm


n@p@lm
őstag

használja valaki a telekom alkalmazást domino kártyával?
működik rendesen?
mutatja az egyenleget, stb?

(#56478) sayCet


sayCet
aktív tag

Miért nem lehet tegnap óta rendelni a webshopról? Állandó hiba... Hihetetlen, hogy csak ez a szolgáltató tud kínlódni állandóan.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#56479) GLOCK34 válasza sayCet (#56478) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Nem csak ez. A telenyomornál nem tudtam online rendelni telefont praktikum csomagban.
Fórumtársak homályosítottak fel,hogy valószínűleg a 14 nap elállási jog miatt.
Olvass bele a totyikba,ott is van szar tonnaszámra. :D

(#56480) 313313 válasza GLOCK34 (#56479) üzenetére


313313
addikt

Ma is írt valaki, ő előfizetésre se tudott telefont rendelni Telenortól...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#56481) Zeki válasza gdevil (#56476) üzenetére


Zeki
nagyúr

Anno írta valaki, hogy youtube nem megy. Nem streamelésre van, csak böngészésre.

(#56482) sayCet


sayCet
aktív tag

Tegnap óta nem sikerült javítani:

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#56483) GLOCK34 válasza 313313 (#56480) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Tiszta vicc az a cég! Én most 2 hét múlva felmondom az üzleti előfizetéseket. Jobb ajánlatot adott a Telekom,jobb feltételekkel.
Lakossági előfizetéseim is itt vannak már évek óta, mobil és otthoni szolgáltatás is.
Lehet szerencsém volt,de a debreceni kirendeltségben eddig mindent profin intéztek,segítőkészek voltak.
Félreértések elkerülése végett: Nincs közöm a Telekomhoz,épületgépész vagyok,úgyhogy volt meló velem rendesen mire mindent elmagyaráztak úgy,hogy meg is értsem. :DDD

(#56484) djculture válasza GLOCK34 (#56483) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj egyik elkezd variálni a másik is fog legföljebb kivár. Itt nincs normális verseny, már 15+ év alatt tapasztalhattad eleget.

gdevil: Megy a youtube videa stb beágyazott videó is csak éppen az már a csomagban található adatforgalmad terhére nézheted

[ Szerkesztve ]

(#56485) boxfan válasza n@p@lm (#56477) üzenetére


boxfan
tag

igen,működik,mutatja rendesen

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#56486) gdevil válasza Zeki (#56481) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi.

(#56487) gdevil válasza djculture (#56484) üzenetére


gdevil
aktív tag

Köszi!

(#56488) GLOCK34 válasza djculture (#56484) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Persze,igazad van,csak most nagyon berágtam. Ismered a szerződésmódosítás lényegi tartalmát.!
Közel 20k kellene többet kiköhögni mindennemű + ellenszolgáltatás nélkül,ráadásul megpróbálták úgy tálalni,hogy ez legfőképp az én érdekem és hosszútávon kifizetődő lesz.
Hülyének néznek. :(( Ráadásul kerek perec azt mondta a kis drága,hogy idézem: "Jelenleg Magyarországon nem fog találni a Telenortól magasabb színvonalú szolgáltatást nyújtó céget."
Ezen letérdeltem,el is jöttem azonnal.

A Telekomhoz pedig annyira "hűséges" vagyok,hogy még megvan két Westel 900 dobozom is. :D

(#56489) club1 válasza GLOCK34 (#56488) üzenetére


club1
veterán

Nálam is, azok ui. nagyon jók ceruzatartónak...

(#56490) cris78


cris78
őstag

Társkártyára is a hűség előtt 3 hónappal lehet új készüléket venni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56491) djculture válasza GLOCK34 (#56488) üzenetére


djculture
félisten

Telekomnál a szolgáltatás minőségével mondjuk probléma nincs az biztos, szerintem ebben a legjobb. Cserébe viszont drága és a működésük nem egyszer teljes káoszt eredményez.

(#56492) n@p@lm válasza boxfan (#56485) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi!

voltam ma bent a telekom ügyfélszolgálatán, feladtam nekik a leckét ;)
olyan szinten hogy a pultos kislány hívta a "mobiltudós" pólóban ügyelő kollégát.
na szóval.
dual simes telefonom van (zte redbull v5).
slot 1 : t-mobile adatkártya
slot 2 : domino kártya
mondom a srácnak hogy lenne egy kérdésem : az adatkártya egyenlegét nagyon szépen mutatja a telekom alkalmazás, DE! én azt szeretném hogy a domino egyenleget is mutassa! mit lehetne tenni?
nézegeti a telefonomon az alkalmazást, keres valami opciót (én nem találtam, gondoltam ő se fog) hogy miként lehetne váltani a sim-ek között de nem leli.
viszont felírta a problémát, elmondása szerint jövő héten lesz meeting BP-en, meg fogja említeni az igényt és szerinte tesznek is az ügyért.
na, kíváncsi leszek orvosolják-e ezt a hiányosságot.
;)

(#56493) club1 válasza n@p@lm (#56492) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk én még nem láttam olyan Androidos dual telefont, amiben nem volt sim kártya kezelő. Ha meg van, és lekapcsolod az egyik kártyát, gondolom az alkalmazás a maradékkal fog dolgozni.

(#56494) St3ven válasza n@p@lm (#56492) üzenetére


St3ven
addikt

Nyilván nem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56495) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Mennyibe kerül a számcsere egy hűséggel terhelt előfizunál? Nem találom sehol az áfsz-ben... :( Hogy jövök ki a legolcsóbban a dologból? Most fog lejárni a hűségem, hagyjam kifutni és kössek új előfizut ugyanazzal a díjcsomaggal, vagy fizessek a számcseréért?

(#56496) dptrsk válasza vwpolopg (#56495) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal 6500 forint a számcsere.

szerk: igen, ÁSZFben is szerepel, 6500ft

[ Szerkesztve ]

(#56497) ForRedGlory válasza vwpolopg (#56495) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dijszabas 5.2, 6500 brutto.

(#56498) vwpolopg válasza dptrsk (#56496) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek.

(#56499) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Még egy apróság, hívásrészletezővel kapcsolatban. Azt írja, idézem:

További részletek A híváslistában feltüntetett adatok:
- a hívások kezdete
- a hívások időtartama
- a hívott számok
- a hívások díja (nettó összeg)
- Elküldött SMS üzenetek

Ez alapján jól értem, hogy a bejövő hívásokról nem tartalmaz infót? Azt hol/hogyan kell lekérni, hogy az összes kimenő/bejövő hívást láthassam részletesen?

[ Szerkesztve ]

(#56500) Teko001 válasza vwpolopg (#56499) üzenetére


Teko001
őstag

Igen, jól érted. A bejövő hívások lekérdezésére nincs lehetőséged (egyik szolgáltatónál sem, jogszabályi okokból)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.