Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) varsam válasza samen (#55200) üzenetére


varsam
őstag

Szia

bal felül van nettó/bruttó váltó gomb, sajnos kosárban nettót mutat ami kicsit megtévesztő.

(#55202) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Másnak is inatívnak mutatja az e-számlát az online felületen? Bekapcsoljam megint?

Szerk.: Most meg nem. Szörnyű ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#55203) samen válasza varsam (#55201) üzenetére


samen
tag

Szia!

Köszönöm!Sajnos azt nem láttam!Akkor még várakozok,hátha olcsóbb lesz! :)
Azt nem tudod véletlenül,hogy e-pack nélkül hogy lehet rendelni?

(#55204) r3dsnake válasza samen (#55203) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Epack-kal olcsóbb az előfizu díj és számlát sem kapsz, hanem online intézed. Nem értem miért akarna bárki enélkül. :)

(#55205) samen válasza r3dsnake (#55204) üzenetére


samen
tag

Szia!

Én jobban szeretem csekken befizetni a számlát!

(#55206) r3dsnake válasza samen (#55205) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Továbbra is érthetetlen számomra. :) Biztos élmény lehet sorban állni, ahelyett hogy kattintanál kettőt.

(#55207) Soulfly842 válasza prannk (#55159) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#55159) prannk

Ha díjcsomagra vállalt hűségidőd nem volt, csak az előfizetésre, akkor egy hónappal a hűségidő letelte előtt már vásárolhatsz készüléket (2 éves hűségidő esetén)

(#55129) AstraCDX

Lehetséges okok.

1, Az nem lakossági előfizetés, hanem üzleti, ami pontokat nem gyűjt.
2, Régi időkben volt arra lehetőség hagyományos lakossági előfizetéseknél is, hogy az elő-, szlafizető eltérő legyen és emiatt nem lehetett a szóban forgó előfizetést Magyar Telekom szinten regisztrálni.
3, Külön ügyfélazonosítón volt és nem lett emiatt átírva a másik ügyfélazonosítóra az előfizetői szerződés.
4, Más előfizető nevén van.

(#55069) Ákinard

Az adott előfizetés, az adott hívószámmal valakinek jogilag a saját tulajdona.

Ennyi erővel valaki talál egy készüléket, vagy tudja valakinek a hívószámát, bemehet lecserélni a kártyáját - ezzel eltulajdonítva az adott hívószámot? :) Ezt te sem gondolhatod komolyan... :)

(#55047) erdoke

1, az egyik a készülék hűségideje
2, A másik a Music díjcsomag tarifahűsége
3, Korábban gondolom Next díjcsomagról váltottál Music díjcsomagra tarifaértéken belül és annak a korábbi 'virutális tarifahűsége' továbbra is megmutatkozik a szerződésen.

:)

[ Szerkesztve ]

(#55208) djculture válasza etejedu (#55199) üzenetére


djculture
félisten

Persze bármikor biztosítanak neked 0 Mbit/s mobilnetet.. a mobilinternetnél még annyi paramétert se tudnak garantálni mint a vezetékesnél érthető okokból..
Vezetékes korlátlan internetet ne akarj leváltani pár gigás forgalmat biztosító bizonytalan mobil internetre mert nem egy kategória a kettő..

[ Szerkesztve ]

(#55209) samen válasza r3dsnake (#55206) üzenetére


samen
tag

Kinek mi jön be. :)
Falun lévő postán nem jellemző,hogy várni kellene! :D

(#55210) varsam válasza samen (#55209) üzenetére


varsam
őstag

Ugyanúgy tudod rendelni mint a sima előfizetést, csak nem aktiválod be. A készülék ára viszont független az e-pack-tól.
Ha meg emiatt többet akarsz fizetni havonta, az a T-nek is jó :)

(#55211) etejedu válasza djculture (#55208) üzenetére


etejedu
őstag

Nem akarnám leváltani hidd el.
Nincs más lehetőségem... Senki nem köti be!

(#55212) samen válasza varsam (#55210) üzenetére


samen
tag

Köszönöm a segítséget! :)

(#55213) r3dsnake válasza samen (#55209) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ó, dehogynem. :D

(#55214) #76385920 válasza r3dsnake (#55213) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ja, néha ott még rosszabb a szitu. Volt is benne részem párszor, ráadásul nem is falu hanem egy kisvárosban. Jól elbájcsevegett Klárika meg Jolika amivel összességében nem is lenne gond ha nem Klárika lett volna a postásnéni én meg nem rohantam volna. :)

A társkártya számláját lehet más postacímre kérni vagy hozzácsapják a főszámlához oszt' jóvanazúgy? :)

[ Szerkesztve ]

(#55215) szabogabor10 válasza #76385920 (#55214) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pont ezért (is) elégeltem meg én is a csekkeket. :D

A társkártyába bevont számot hozzácsapják a főkártyás folyószamlához.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55216) #76385920 válasza szabogabor10 (#55215) üzenetére


#76385920
törölt tag

A főszámlán legalább részletezik a társkártyát?

(#55217) bircsak


bircsak
csendes tag

Tudtok arról valami infót, hogy a Z2-t fogják-e mostanában akciózni?

(#55218) Kbali válasza #76385920 (#55216) üzenetére


Kbali
nagyúr

Persze, minden, egyazon előfizetéshez kapcsolódó számról külön-külön elszámolás készül.

(#55219) szabogabor10 válasza #76385920 (#55216) üzenetére


szabogabor10
veterán

Telefonszámonként lebontva kapod a havi végösszeget. Tehát látni fogod, melyik számnak mennyi a havidíja. Márha erre gondolsz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55220) djculture válasza etejedu (#55211) üzenetére


djculture
félisten

Nincs a környéken más szolgáltató pl kábel tv-s cég? Az a baj hogy mobil internettel nem sokra mész, forgalmazás aranyáron van mega/ft-ra lebontva. Manapság meg mindenhez forgalmazás szükséges..

[ Szerkesztve ]

(#55221) #76385920 válasza szabogabor10 (#55219) üzenetére


#76385920
törölt tag

Igen, erre gondoltam. Mindkettőtöknek köszi. A máshova postázást sajnálom, hogy nem kérhető...

(#55217) bircsak

Én is pont lemaradtam róla. Mivel most volt így én nem tartom valószínünek, hogy lesz újra. Nem tudom milyen időközönként szokott akciókat váltani a T, de szerintem a Z4 forgalmazásáig nem lesz akciós, és ha lesz is akkor a Z3-at fogják akciózni, legalábbis ez lenne logikus. :)

De remélem lesz itt egy bennfentes aki majd jól megcáfolja ezeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#55222) djculture válasza #76385920 (#55221) üzenetére


djculture
félisten

Ezzel az erővel beléphetnétek mindketten egy flottába is. Lehet találni olyat ami sokkal jobban megéri mint ez a társkártyás bohóckodásos lófranc kedvezmény

[ Szerkesztve ]

(#55223) etejedu válasza djculture (#55220) üzenetére


etejedu
őstag

Van de az sem tudja.
Pedig nem tanyán és nem az erdőben lakom. Telekom a hálózat kapacitásra túlterheltségre hivatkozva felbontatta velem a szerződést. Jelenleg egy vonaluk sincs. A többi kiétel nélkül az ő vonalukat használja ezért nem tud más sem adni netet. Illetve a kábeles a felső vezeték miatt nem tud kötni.
Ezért gondoltam egy köztes megoldásra: Egyedi szerződéssel korlátlan mobilinternet. Bár ez hallott ügy szerintem.
Nem fognak velem foglalkozni. Nincs az a pénz amiért kifizetnek egy jogászt hogy megirjon egy szerződést erre az esetre + ha adna is így netet a késleltetés még mindig probléma lenne. (játékok)
A torrentet is elfelejthetném.

(#55224) #76385920 válasza djculture (#55222) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az asszonyon keresztül jelenleg egy önkormányzati flottában vagyok, mivel a telefonáláson kivül mást is szeretnék így én pont ki szeretnék lépni belőle. Király perc és havidíj és vége, se net se semmi, illetve van de ha heroint vennék az olcsóbb lenne ;]
Az ügyintézésről meg ne is beszéljünk, talán DNS minta nem kell hozzá. Kedvezményes készülék váltás-csere, vásárlás csak a csókosoknak, akik nincsenek benne a pixisben azoknak sim kártya aztán oldd meg magadnak! Így valszeg belépek a fater-hoz "társnak". :)

(#55225) szabogabor10 válasza djculture (#55222) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, csak nem nagyon vannak olyan flották, amihez nagyobb adatforgalmat lehetne kérni...nem épp okostelókhoz ideálisak ezek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55226) r3dsnake válasza etejedu (#55223) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Haverkodj össze valakivel, akinél van rendes sávszél pár km-es körzetben, és lőjétek át a netet nanobeam-mel.

[ Szerkesztve ]

(#55227) djculture válasza etejedu (#55223) üzenetére


djculture
félisten

Ha élő hűségszerződés volt akkor eleve nem lehet csak úgy felbontani, maximum elemi kár vagy nem megfelő felhasználás esetén. Minden más esetben a szolgáltatótol is lehet követelni biróságon kártéritést. Ugyanolyan kötelessége van nekik is a szolgáltatást biztosítani mint ahogy az ügyfélnek a szolgáltatásért meg fizetni. Tehát nekem ez a történet nem áll össze..

Amúgy wifi vadász szett, nem egy haver így oldja meg. Az most hogy ez korrekt nem korrekt hanyagoljuk:)

[ Szerkesztve ]

(#55228) etejedu válasza r3dsnake (#55226) üzenetére


etejedu
őstag

Majd megkérdezek valakit a házból, állítólag egy ürgének van valami telekomos haverja de nem hinném hogy egy ilyen technikai problémát meg tud oldani.. vagy levágja a szomszéd pistabácsit és beköti hozzám. ;]

(#55229) r3dsnake válasza etejedu (#55228) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És meddig tartana a szomszédtól áthúzni egy utp kábelt?

(#55230) djculture válasza etejedu (#55228) üzenetére


djculture
félisten

De ha éppenséggel a szomszéd pista bácsi fizet 6000-et a neté meg a telefonért akkor jöl jöhet neki ha megtudja osztani a netet és te fizeted a felét a számlának.

(#55231) chungee


chungee
addikt

Jelenleg van előfizetésem Telenornál. Átszerződnék Tré-hoz szám megtartással feltöltős kártyásra. Akkor Telenorhoz be kell mennem lemondani személyesen vagy elég besétálnom a Tré-hoz szerződést kötni:F Ha lehet megspórolnám a Telernorhoz való utat, mert 50km-re van tőlem. Vagy postai úton is le lehet mondani az előfizut természetesen szám megtartással:F

(#55232) ForRedGlory válasza chungee (#55231) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elég a Telekomhoz bemenni, de ha jót akarsz magadnak, előtte minden egyes személyes adatot egyeztess le a Telenorral (az utolsó betűig, de tényleg addig), mert ha csak egy bolhafing nem egyezik, akkor mehetsz utána járni, hogy ki és mit rontott el. Az viszont általában szép 1-2 hetes rohangálás.

[ Szerkesztve ]

(#55233) chungee válasza ForRedGlory (#55232) üzenetére


chungee
addikt

Annyi eltérés van, hogy személyi igazolványom lett új. Nem rég cseréltem sz.ig-t. Név, lakcím stb. változatlan.

(#55234) ForRedGlory válasza chungee (#55233) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az pont elég. Írasd át a Telenorral a számhordozás előtt, mert különben nem lesz sikeres a számhordozás.

(#55235) chungee: de miért nem úszod meg? Telenornál nincs olyan, hogy ügyfél jelszó, és utána módosíttatod telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#55235) chungee válasza ForRedGlory (#55234) üzenetére


chungee
addikt

Hát igen. Akkor nem úszom meg az 50km-t :S

(#55236) chungee válasza ForRedGlory (#55234) üzenetére


chungee
addikt

Nem, nálam nincs ilyen. Mert ez ilyen céges teló. Kirúgtak. Ezért akarom lemondani, mivel mostantól engem terhel. Eddig a munkáltatóm fizette. Szóval postai úton sem lehet:F Csak is személyesen.

(#55237) taip válasza chungee (#55236) üzenetére


taip
senior tag

Nem igazán értem, milyen céges telóról beszélsz. Ha te vagy az előfizető, akkor magánteló, még akkor is ha utólag a céged kifizette a számlát.
Ha meg a cég nevén van, akkor előbb át kell íratni a nevedre.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#55238) djculture válasza chungee (#55236) üzenetére


djculture
félisten

Ha céges teló akkor a cégé eleve leszereléskor lekell adni

(#55239) ForRedGlory válasza djculture (#55238) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hol állította az ellenkezőjét? Nem mellesleg nem feltétlenül van úgy, cége válogatja.

(#55240) chungee


chungee
addikt

Ne térjunk le a tárgytól. Engem terhel a felelősség. Csak nem rendelkezem ilyen ízé bízével, amivel neten tudok bármit is modósítani. Szal személyesen be kell mennem.

[ Szerkesztve ]

(#55241) etejedu válasza r3dsnake (#55229) üzenetére


etejedu
őstag

Megkérdezem majd hátha belemegy.

(#55242) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Még mindig nem küldték le a PP pontba a csomagomat...már szerdán le kellett volna érnie. Hívtam a PP csomagkövetőt, semmit nem tudnak róla. Az is könnyen lehet, hogy elveszett. A csomag állapota "a csomag járaton van". :W :W
Ebből fogyasztóvédelem lesz...
Soha többet nem hozatok semmit ezekkel, az biztos. Semmirekellő trehány inkompetens banda. :W
Amúgy tudja valaki eseteleg, hogy vannak-e raktárai vidéken is ezeknek?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55243) hurenzon válasza etejedu (#55241) üzenetére


hurenzon
senior tag

Téves.

[ Szerkesztve ]

(#55244) Daffni2 válasza ForRedGlory (#55234) üzenetére


Daffni2
addikt

A Szig sz. nem alkalmazható az előfizető azonosítására.

Név
születési név
Szül.hely,idő
anyja neve,
lakcím

ezeknek kell pontosan betűről betűre megegyezni a számhordozásnál.

"Aki ad,az nyer"

(#55245) chungee válasza Daffni2 (#55244) üzenetére


chungee
addikt

Ezt alá is tudod támasztani valamivel:F

(#55246) HofiZoli válasza chungee (#55245) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Úgy van ahogy mondja. Számhordozás előtt, betűről betűre át kell nézetni az adatokat, mert egy betű elírása miatt meghiúsulhat a hordozás.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#55247) Kbali válasza etejedu (#55241) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nézz szét, hátha van mikrohullámú netszolgáltató a környéken.

(#55248) r3dsnake válasza Kbali (#55247) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A legjobb mikrohullamu szolgaltato, ha megoldod magadnak az atlovest sajat eszkozzel ismerostol. Kizarolag rossz tapasztaltom van az ilyen szolgaltatokkal.

(#55249) Kbali válasza r3dsnake (#55248) üzenetére


Kbali
nagyúr

Felénk csak ilyen van, mert egyetlenegy sem húzott ki kábelt. Nem 100%, de a mobilnetnél jobb.

(#55250) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A kezdőoldal se semmi:

Pocket 2 alatt Ace 4 a link meg Pocket megint.... érdekes.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.