Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) Zoty4 válasza kali (#55015) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem vilagos, akkor ha 1-en van a fordulonap es 29-en veszek 500mbot akkor 2 napig tudom hasznalni azt?

(#55052) MaxxDamage válasza Vangelis (#55046) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor azt megadhatod :R
/01.10.-e a bef. határidő , de még a régi számlám van a rendszerbe ami 22.-én lejárt és az korrekcióra szorult , kérésre tették meg../ :K
Mostanába egyre több a hiba a T-nél... :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#55053) Vangelis válasza MaxxDamage (#55052) üzenetére


Vangelis
nagyúr

behajtas@t-mobile.hu

Én nekik küldtem a csekket, ha valami gond volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55054) MaxxDamage válasza Vangelis (#55053) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Még "behajtás" nincs, de szeretném ha a rendszerből eltünne az a nem korrekciós számla... (zavaró a jelenléte) :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#55055) Vangelis válasza MaxxDamage (#55054) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ők el tudják tüntetni.

Nem csak a behajtással foglalkoznak. Gondolom minden késedelmes fizetéssel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55056) MaxxDamage válasza Vangelis (#55055) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm! :R
/egy próbát megér, veszteni nem vesztek vele/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#55057) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Mennyi idő, míg vidéki Pick-pack pontra leszállítanak valamit? 5-én délelőtt kaptam az SMS-t, hogy rendelésem kiszállítását megkezdték, azóta szállítás alatt van. Nem kellett volna már megérkeznie? Még decemberi előrendelésről van szó.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55058) petipetya


petipetya
nagyúr

Mű a francnak küld a té papír alapon egy tájékoztatót arról a nyomorult 130 Ft-ról, amelyet átemeltek a dominó kártyáról az előfizetésre, miután azt átváltották?

Mi a fenét kezdjek egy papírral, azonkívül hogy nem tudom hová tenni. Nem heccből kértem az elektronikus számlát és használom már máshol is évek óta...

"nincs rá lezsóidő"

(#55059) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#55057) üzenetére


szabogabor10
veterán

Közben megérdeklődtem..állítólag megcsúszott. Holnapra vagy holnaputánra itt lesz. Erre kíváncsi leszek. :U

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55060) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyébként hogy lehet követni a PP-s csomagokat? A pc0000001478xxxxxxx(rendelési azonosító) kódot beírva nem talál csomagot...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55061) #99546112 válasza Logeeen (#55049) üzenetére


#99546112
törölt tag

Más szerint is?

(#55062) pepe091 válasza szabogabor10 (#55060) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mert nem pc0000001478xxxxxxx hanem pc0000001487xxxxxxx a kód. :)

(#55063) szabogabor10 válasza pepe091 (#55062) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi, így működik. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#55064) Ákinard


Ákinard
aktív tag

Urak, céges SIM kártyát én nem tudok cseréltetni semmi esetre sem? Semmit nem nyúlnék se előfizuhoz se semmihez, csak mikro sim kellene a normál sim helyett...
A cégnél nem vetem fel, úgyse foglalkoznak vele, de kellene valami megoldás, mert egy lelakott 4 éves motorolát kaptam céges telónak, ami büntetésnek is rossz, itthon meg kallódik egy Samu amit szívesebben használnék...

(#55065) AstraCDX válasza Ákinard (#55064) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Szerintem van néhány lehetőséged .

Elvágod magad, vagy elvágatod, vagy ráfogsz valami hibát ami miatt kicserélik, vagy megölöd valami módon, és igényelsz egy újat .

Ami nagy valószínűség szerint már megfelelő méretre kitörhető lesz .

Ha segíthettem . . .

Üdv.

Astra

(#55066) Ákinard válasza AstraCDX (#55065) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ezekre gondoltam én is, de a T-nél nem rögtön azzal kezdik, hogy céges előfizu cégkivonat blablabla?
Elvágni nem merem, céges... Ha saját lenne, nem zavarna :D

Amúgy ha sikerül is a csere a SIM nem kötődhet valami módon a telefonhoz/előfizetéshez, amivel utólag megbukhat a dolog?

(#55067) AstraCDX válasza Ákinard (#55066) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Széphazánkban nem divat a SIM-et a készülékkel "összezárni" .

Az előfizetés FIX, a hozzátartozó kártya a megfelelő ÜSZI-ben a megfelelő jogokkal cserélhető .

Szerintem vágasd el, és szerezz hozzá egy SIM kártya adaptert 3FF SIM kártyához .

Ha mégis normál fészkű telefonba kell tenni a SIM-et akkor ne legyen ez akadály .

Én már az ÜSZI bejáratánál a sorszám automatánál közöltem, hogy nem vagyok hajlandó ezért egy órát várni, egy perc alatt kaptam a T-től egyet ajándékba .

Üdv.

Astra

(#55068) #74774528 válasza Ákinard (#55064) üzenetére


#74774528
törölt tag

Meghatalmazás,Alairasi cimpld(masolat),cegkivonat.

(#55069) Ákinard válasza #74774528 (#55068) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi, akkor megbarátkozom a motorolával :))
( Bár érdekes, hogy miért kell ilyen megkötés ha a sim cserével nem lehet kárt okozni az előfizetőnek. Akár meg is halhat a SIM, amit pikkpakk ki tudnék cserélni egy útba eső T-ben így meg a cégen keresztül kell intézni.)

[ Szerkesztve ]

(#55070) n@p@lm válasza Ákinard (#55069) üzenetére


n@p@lm
őstag

mennyire lenne macerás ha a cégnek mondanád hogy meghalt a sim?

(#55071) St3ven válasza n@p@lm (#55070) üzenetére


St3ven
addikt

Ugyanez jutott eszembe. :DDD Akkor biztosan gyorsabban mozgásba lendülnének azok a rozsdás fogaskerekek, ha fennáll a veszélye, hogy nem lehet hívni a dolgozót este 7-kor az otthonában. :))

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#55072) n@p@lm válasza St3ven (#55071) üzenetére


n@p@lm
őstag

:K

(#55073) lugosi válasza St3ven (#55071) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sokkal jobb - és reprodukálhatatlanabb - megoldás a hol lehet hívni, hol nem. Akkor végső soron ha nem cserélik ki, időnként büntetlenül kikapcsolhatja a telefont nap közben is.

(#55074) St3ven válasza lugosi (#55073) üzenetére


St3ven
addikt

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#55075) zebede


zebede
őstag

Hajmeresztő ez az egész Tés kompánia az összes honlapjukkal együtt. :W

Képtelen vagyok befizetni a számláimat, sem a saját honlapjukon, sem a Távszámlán nem engedi, ami tudtommal szintén hozzájuk tartozik.

Vicc az egész cég, hogy évek óta nem képesek működő honlapokat üzemeltetni. :U

Nálatok működik, fizetett valaki ma?

(#55076) footwear válasza zebede (#55075) üzenetére


footwear
csendes tag

Nálam jelenleg google Chrome alatt a webshop sem működik. :)

(#55077) meroly


meroly
veterán

Visszahívó küldés működik telenor irányba is telekomtól?

Impossible is nothing

(#55078) r3dsnake válasza meroly (#55077) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

- Ha lemerült egyenlegű Domino kártyádról belföldi, nem Telekom mobil számot tárcsázol, a következő hangbemondást hallod:
"Önnek az adott irányba híváskezdeményezésre nincs fedezete, kérjük, töltse fel folyószámláját! A # gomb megnyomásával kezdeményezheti, hogy nem fogadott hívás jelenjen meg a hívott félnél az Ön számáról.”

A # gomb megnyomását követően a rendszer a Te számodról indított nem fogadott hívást jelenít meg a hívott fél készülékén. Amennyiben a hívószámod kijelzését tiltottad, a szolgáltatás igénybevételével esetileg ez a tiltás megszűnik, hogy megjelenhessen a számod a hívott fél készülékén (a hívószám kijelzés tiltását csak a szolgáltatás igénybevétele esetén esetileg oldjuk fel).

(#55079) Ákinard válasza n@p@lm (#55070) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Megoldható, de akkor várok vele egy kicsit, ciki lenne, hogy azonnal meghal nálam :D

(#55080) kali válasza footwear (#55076) üzenetére


kali
legenda

ie és chrome alól is működik, legalábbis most.

más; jön az e-mail a szolgáltatótól, hogy a mobil-előfizetésemre vállalt hűség hamarosan lejár, és ha 1 vagy 2 éves hűséget vállalok, akkor akciós áron vásárolhatok mobiltelefont - ami nem igaz, mert sok telefont megnéztem kíváncsiságból, és 1 év hűségre semmi kedvezményt sem adnak, azonos a listaárral! -, de nekem több előfizetésem is van szolgáltatónál, így nem ártana azt is szerepeltetni a levélben, hogy melyik hívószámhoz tartozó előfizetésről van szó!?!?
a számlán megnézhetem persze, ha épp szükségem van az információra, de ha már annyira akarnak értékesíteni is a szolgáltatás mellett, akkor megtehetnék ők is...

[ Szerkesztve ]

(#55081) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Olyan gondom van, hogy időről időre nem tudok mms-t fogadni. Már felhívtam őket régebben beállítottunk mindent, akkor utána szépen működött de azóta megint nem. Csak annyit ír, hogy letöltés de nem mozdul semmi. Régebben akkor tudtam megkapni az mms-t ha én is küldtem egyet, de hát ugye ez nem megoldás. Semmit nem állítottam el minden úgy van ahogy ők is megadták. Van valakinek ötlete mi lehet a baj? Egy S4-em van és előfizetéses vagyok.

(#55082) cris78 válasza FrezeR (#55081) üzenetére


cris78
őstag

Használ még valaki mms-t? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#55083) 313313 válasza FrezeR (#55081) üzenetére


313313
addikt

Mobilnet engedélyezve van? Előfizetésen/kártyán és telefonban is?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#55084) kali válasza FrezeR (#55081) üzenetére


kali
legenda

szia,

a(dott) háttér-adatkapcsolat nincs korlátozva a telefonon?
az okozhat ilyen problémát.

cris78; igen, előfordul, illetve a szolgáltató is szokott küldeni néha.

[ Szerkesztve ]

(#55085) footwear válasza kali (#55080) üzenetére


footwear
csendes tag

Mióta módosítottak vmit a webshopon, azóta csinálja ezt a hol működik hol nem dolgot. Lehet a céges gépemmel lehet összefüggésben. Telekom oldala működik, de mikor átlépne a webshopra, akkor nem tölt be semmit. Na mindegy, megpróbálom majd otthonról. Csak tudnám, hogy minek kell állandóan változtatniuk vmit. :((

(#55086) vwpolopg válasza kali (#55084) üzenetére


vwpolopg
őstag

És rohadjanak meg, ha nem nézed meg újraküldik... 4 napon keresztül zaklattak reggel 8-kor a lottózz mobilon mms-ükkel, végül beraktam tiltólistába a számot amiről küldik...

(#55087) Teko001 válasza footwear (#55085) üzenetére


Teko001
őstag

Nekem az a tapasztalatom, hogy néha a sütik és egyebek miatt bebugzik. Érdemes mindig megpróbálni inkognitó módban is.

[ Szerkesztve ]

(#55088) FrezeR


FrezeR
senior tag

cris78: Nem már senki, csak én :)

313313: igen engedélyezve van mindenhol.

kali: Azt hol tudom megnézni? De tudtommal semmi nincs korlátozva, remélem :)

(#55089) kali válasza FrezeR (#55088) üzenetére


kali
legenda

a takarékos módnál - itt külön figyelmeztet is rá, részletesen említi a multimédiás üzenetek küldésének és fogadásának az ellehetetlenülését is -, illetve az adathasználat kielemzésénél, minden folyamatba külön belépve is kikapcsolható.

(#55090) FrezeR válasza kali (#55089) üzenetére


FrezeR
senior tag

Itt nem látok semmilyen tiltást ami bekavarhat. Az mitől lehet, hogy akkor kapom meg az mms-t ha én is küldök? Eddig legalább is így volt.

(#55091) kali válasza vwpolopg (#55086) üzenetére


kali
legenda

megnézem, törlöm és ennyi.
ilyen lottózós és társai ajánlásokkal nem traktálnak, inkább csak akkor szoktak küldeni, ha új telefon veszek, hogy köszönik és javasolnak hozzá mobilinternetes opciót - köszi, már régóta van -, meg ilyesmi.

FrezeR; lehet, hogy fogadáskor valamiért nem szinkronizál a szerverrel automatikusan, hanem csak akkor, ha küldéskor direktben indítod a folyamatot.

(#55092) FrezeR válasza kali (#55091) üzenetére


FrezeR
senior tag

Most kipróbáltam, és küldeni sem tudok úgy hogy itt más gond lehet.

(#55093) meroly válasza r3dsnake (#55078) üzenetére


meroly
veterán

Aztaminndenit :Y
Ez szép, számomra teljesen új szolgáltatás, nem tudtam róla. :R

Impossible is nothing

(#55094) btz válasza #78121280 (#55036) üzenetére


btz
addikt

Akkor végre a 3G terhelése is csökken.

ⓑⓣⓩ

(#55095) kali válasza FrezeR (#55092) üzenetére


kali
legenda

amely hibalehetőségek hirtelen beugranak és érdemes ellenőrizni;

- a my t-mobile felületen az mms opció aktív állapotát
- mms/mobilinternetes hozzáférési pontok megfelelő beállítását és engedélyezettségét (s4 esetén van olyan, ahol egyben van a kettő, meg olyan is, ahol már külön)
- az üzenetek beállításaiban az mms opciókat
- wifi kapcsolat esetén, annak kikapcsolását követően is kipróbálni

(#55096) n@p@lm válasza Ákinard (#55079) üzenetére


n@p@lm
őstag

:D
véletlenül ráugrik egy mikrohullámú sütő :)

(#55097) StLui


StLui
veterán

Számlabefizetés T-mobil oldalról sikerült ma valakinek? Eddig nekem mindíg az elmúlt egy évben, de ma amikor a ráklikkelek a "Befizetem a kiválasztott számlákat" gombra hibaüzenetet kapok csak.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55098) StLui válasza StLui (#55097) üzenetére


StLui
veterán

Esetleg kipróbálná valaki, hogy túljut-e ezen a lépésen? most kipróbáltam azért másik böngészőből is, de onnan sem sikerül

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#55099) FrezeR válasza kali (#55095) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszi a tippeket, végignéztem mindent és nem látok semmi olyat ami gondot okozna. Minden jól van beállítva és még sem működik. Nekem sincs több ötletem sajnos.

(#55100) samen


samen
tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki,hogy a mobiloknál mikor lesz új árlista?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.