Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) vwpolopg válasza Teko001 (#56500) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ejjjejjejj.... nincs több kérdésem, köszönöm a segítséget :D :)

(#56502) kali válasza cris78 (#56490) üzenetére


kali
legenda

hűség lejártát akartál írni, de igen, ha adott az arany/platina kiemeltség.

(#56503) lugosi válasza n@p@lm (#56492) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ajjaj, a "mobiltudós vagyok" pólóban portyázó arc a telekomban... Én már menekülök előle. Felénk is van egy, bevittem a múltkor szervizelni a telefonomat, újraindulásos gondjai voltak. Eljutok az automatáig, hogy kérjek magamnak egy sorszámot a szervizbe, de mielőtt végeznék vele, levadász. Mi a probléma a telefonnal, mondom újraindulgat. Megnézheti? A kezemben volt, odaadtam. Nem kellett volna. Gyakorlatilag letépte a hátlapot, U alakra görbült a kezében (még szerencse, hogy rugalmas volt). Kerekedett a szemem, kivette az akksit, majd visszatette, nagyon köszönöm neki így utólag is. :(((

Tényleg ilyen kifejezetten portyázó tekintettel jár körbe, húzódik el előle az ember, hogy nehogy "segítsen". Nem tudom miért égeti magát a telekom ilyenekkel, pláne ez a "mobiltudós vagyok" felirat, háááát, necces.

(#56504) cris78


cris78
őstag

Igen azt akartam írni. Ezt társkártyan hogy tudom ellenőrizni? Netes ATK

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56505) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Na már a g620S labdák is elfogytak? ;]

(#56506) polonic


polonic
félisten

Megkerdeztem az ugyfelszolgalatos forumtarsat is. De beirom ide is, hogy minel hamarabb kaphassak valaszt es annak fuggvenyeben telefonaljak nekik.

Rendeltem egy készüléket díjcsomagváltással. A cél az lett volna, hogy atk move m, csak ugye ezt az online felületen nem lehet, ezért sima move m-et választottam. Ezután szerettem volna a telefonos ügyfélszolgálaton bekapcsoltatni ezt az atk kedvezményt. De nem igazán sikerült, mert havonta egyszer van díjcsomagváltási lehetőség. Ezt mondták nekem. Most ez tényleg úgy van, hogy az atk bekapcsolása is díjcsomagváltásnak minősül?
Na meg ez nem baj, hogy a simára lett hűség vállalva nem az atk-ra? Egy tarifakategória a kettő, igaz? Szóval később, ha tényleg nem megy most az atk-ra váltás, akkor meg tudom ezt tenni mindenféle szankció nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#56507) foxymaci válasza lugosi (#56503) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nem égetés a vodába is van megjelent hasonló.... én dolgoztam így nekik és rengeteg terhet levettünk a szervizesekről mert adat átmásolás vagy első androidos telefon kor sok mindent tudtunk segíteni az embereknek amit írtál az elég fura nem is értem miért csinálta bár már lehet nincs olyan tréning mint annó volt én szerettem csinálni és sok embernek tudtam segíteni mert sokan feleslegesen leterhelték a szervizeseket vagy telót kiválasztani és már egy konkrét elképzeléssel ment oda megvenni nem gondolnám tényleg êgetésnek vagy cikinek..... diákmunkának aki jobban ért a telóhoz mint ott egy két ember meg szerintem tökéletes

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#56508) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Vidéken (Szolnok,Cegléd) milyen sebességen megy az LTE, vagy ez változó esetleg függ a díjcsomagtól? Flottás csomagom van, netes felületen azt írja max 10 mbit, de speedtest szerint még az 1mbitet se éri el, az esetek 90%ban LTE hálón van...Reklamálhatok emiatt?

[ Szerkesztve ]

(#56509) dptrsk válasza polonic (#56506) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Move M ATK és Move M 2 más díjcsomag, csak a neve egy ATK különbség.
Más havidíj tartozik hozzá.
sima->ATK mindig díjcsomagváltással jár.

Remélhetőleg nem kötöttél tarifahűséget is, mert a Move M és ATK Move M másik kategória azthiszem.

A helyes sorrend: ATKra váltás, s másnap rendelés online.

(#56510) Soulfly842 válasza dptrsk (#56509) üzenetére


Soulfly842
addikt

Rosszul hiszed. :)

Azonos.

Egy egyszerű díjcsomag váltással jár, de naptári havonta tényleg egy díjcsomag váltásra van lehetőség.

A tarifakategória 3900 Ft-tól 6299 Ft-ig ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#56511) Soulfly842 válasza GLOCK34 (#56483) üzenetére


Soulfly842
addikt

A két T-Pontot merem javasolni ott.. :) Piac u. 26, ill. a fórumban is T-Pont működik egy ideje :)

(#56512) St3ven válasza sayCet (#56482) üzenetére


St3ven
addikt

Másfél hónapja ezt látom a My T-be belépve.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56513) polonic


polonic
félisten

Kozben megkaptam a valaszt ra, koszonom.

Ha nanosim kell majd az uj telefonba es most microsimem van, akkor kuldenek nekem nanot vagy uzletben kell ezt kerni?

(#56514) pdev1811 válasza polonic (#56513) üzenetére


pdev1811
tag

Üzletben cserélik.

(#56515) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Ki tudom kapcsolni valahogy webes felületen, hogy belépésről ne kapjak se e-mailt, se sms-t?

(#56516) bozsozso válasza polonic (#56513) üzenetére


bozsozso
őstag

Tudomásom szerint ha telefont is rendelsz akkor automatikusan küldik és ha megjött a régi simről aktiválni kell egy 80-as számon.

[link]

(#56517) Teko001 válasza #TOTTI (#56515) üzenetére


Teko001
őstag

Nem

(#56518) ryori


ryori
senior tag

Telekomnál mikor lesz Blackberry passport?

(#56519) lugosi válasza ryori (#56518) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy lesz.

(#56520) hun005a


hun005a
tag

Adott egy feltöltőkártyás T-s mobilnet.Azt írja ki a telefonszám mellé hogy Domino Net.Eddig tudtam mobilinternet csomagot választani ha beléptem de most csak ezeket adja ki
Travel & Surf S (napi)
24 órán belül felhasználható 10 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
690 Ft

NapiNet
Napidíjas mobilinternet hozzáférés napi 10 MB benne foglalt adatmennyiséggel.
Belépési díj:
0 Ft

Travel & Surf M (napi)
24 órán belül felhasználható 50 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
1490 Ft

Hol van a többi mobilinternet csomag?
Van megfelelő összeg a kártyán tehát ez nem lehet probléma.
köszönöm

(#56521) St3ven válasza hun005a (#56520) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem még ennyit sem hoz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56522) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok.
Ennek a Helló holnap hang&adat díjcsomagnak van valami hátulütője? Nagyon jól hangzik, és nem ír az oldalon semmi feltételt.
Szerk : már látom, nem lehet csak úgy csak nagyon apró betű volt... :(

Oké srácok én is megtaláltam :)

[ Szerkesztve ]

(#56523) club1 válasza eddie17 (#56522) üzenetére


club1
veterán

A díjcsomag megrendelésének feltételei:

A Telekom a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ), a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége (SINOSZ), valamint a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) által kibocsátott, érvényes tagsági igazolvánnyal rendelkező tagjainak biztosítja a fenti kedvezményeket, díjakat.

(#56524) Sayuar válasza eddie17 (#56522) üzenetére


Sayuar
őstag

---
Club1, 30mp-el gyorsabb volt :D

[ Szerkesztve ]

(#56525) hun005a válasza St3ven (#56521) üzenetére


hun005a
tag

Akkor hogyan rendeled meg a megfelelőt?
Eddig teljesen normálisan működött.
Ha lejárt a 30nap simán újra lehetett választani díjcsomagot.

(#56526) St3ven válasza hun005a (#56525) üzenetére


St3ven
addikt

Domino Web adat SIM-ről beszélünk?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56527) hun005a válasza St3ven (#56526) üzenetére


hun005a
tag

Ha belépek az online felületre akkor a telefonszám mellett ez szerepel "Domino Net"
Ezzel a kártyával eddig csak és kizárólag internetezés történt mobil stick-el.A kalandos történet a következő:)
Tavaly tavasszal rátöltöttem egy bizonyos összeget amivel 10 ezer fölé ment az egyenlege,viszont utána nem sokkal itt különböző költözködések miatt eltűnt a SIM.Most áprilisban viszont lejár a Hívószám rendelkezésre állása tehát gondolom addig megint töltenem kell rá hogy meghosszabbodjon az idő.Tegnap viszont megtaláltam a SIM-et és most újra szeretném használni.A másik probléma hogy konkrétan nem is az én nevemen van mert egy munkatársamtól kaptam 4-5 évvel ezelőtt de mint mondtam én használom a webes felületet is.Addig amíg használva volt minden hónapban online rendeltem vele valamilyen 3-4 GB-os csomagokat amik 30 napig voltak használhatók.Na most ezt a hagyományt szeretném folytatni de valamiért csak ezek a Travel & Surf S és Travel & Surf M (napi) csomagok jönnek ki .Ha viszon a dominós mobilinternetnél rendelnék és belépek a hívószámmal Rámegyek a
Domino NetPlusz XXL megrendelésre,belépek a telefonszámmal erre ezt kapom. A szolgáltatás nem jeleníthető meg
Az általad hivatkozott szolgáltatás nem létezik.

(#56528) St3ven válasza hun005a (#56527) üzenetére


St3ven
addikt

A Domino Net díjcsomag alap (sávos) díjszabása nem felel meg az igényeidnek? Mert simán lehet, hogy ehhez nem lehet rendelni ilyen általad említett 3-4 GB-os külön csomagokat (én nem is emlékszem, hogy valaha lehetett volna).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56529) hun005a válasza St3ven (#56528) üzenetére


hun005a
tag

De volt pl Relaxnet M 3GB 4000ft
De miért nem tudom megrendelni ezt Domino Netplusz XXL csomagot ez 5GB 3090ft
Olyan hogy alapsávos itt nincsen ha belépek!
Csak napinet 10mb meg ez a két Travel!

(#56530) dptrsk válasza hun005a (#56529) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

ez a csomag?

Ha igen ez ugy mukodik, hogy hasznalod es ha elered pl az 1 gb forgalmat akkor az addig levont 2ezer ft mellé levon még egy ezrest s 3000 ftért 2gbig netezhetsz, ha átléped a 2gb-t levon még 1500at s 4gbig netezhetsz... Stb.

[ Szerkesztve ]

(#56531) hun005a válasza dptrsk (#56530) üzenetére


hun005a
tag

Nem Domino Web hanem Domino Net:)
A gond éppen csak az hogy a rajta lévő több mint 10ezer forinttal szinte kitörölhetem a hátsó felemet:)
Ugyanis nem válthatok Domino Web-re csak rendelhetek 2990-ért másik számmal.Itt meg adott egy telefonszám 10ezer ft rajta lévő összeggel és vehetek érte napinet 10mb-os csomagot meg travel 10 és 50mb-os 24 órásakat.Tök jó nem?Hajrá Telekom Hajrá Magyarország!

(#56532) club1 válasza hun005a (#56531) üzenetére


club1
veterán

Persze, mert megszüntetett csomag, amin a megszüntetés pillanatában nem volt aktiválva egyik megszüntetésre kerülő netcsomag sem. Egyedi eset, én az ügyfélszolgálatot keresném, hátha tudnak rá valamit aktiválni, vagy próbálkoznék sms-el netpluszra előfizetni.

(#56533) St3ven válasza hun005a (#56529) üzenetére


St3ven
addikt

A My T-n ezen a linken mit ír ki neked? Állapot: Aktiválva?

Szerk.: Vagy ha nem megy a link, itt a Beállítások gombra kattintva.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56534) St3ven válasza hun005a (#56531) üzenetére


St3ven
addikt

Egyébként azt gyanítom, te akaratlanul is elérted azt, amit nekem akarva sem sikerült. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56535) kissbg válasza hun005a (#56531) üzenetére


kissbg
tag

próbáld meg egy mobiltelefonból, mobilalkalmazással. nekem ott több lehetőség adódott.

(#56536) hun005a válasza St3ven (#56533) üzenetére


hun005a
tag

- Domino Net
Előfizetői egyenleged 10 798 Ft
Napidíjas mobilinternet hozzáférés napi 10 MB benne foglalt adatmennyiséggel.
Beállítások
Belépési díj:
0 Ft
Aktiválás:
2015. február 08.
Megújul?
Nem
A lejárat időpontjában nem aktiváljuk újra.
Állapot:
Aktiválva Lemondom

(#56537) hun005a válasza club1 (#56532) üzenetére


hun005a
tag

Nem megy az SMS-es aktiválás vagyis ezt írja "Ez a szolgáltatás az ön díjcsomagjával nem elérhető"

(#56538) St3ven válasza hun005a (#56536) üzenetére


St3ven
addikt

Ez tényleg fura:
"Napidíjas mobilinternet hozzáférés napi 10 MB benne foglalt adatmennyiséggel."

És ha ezt lemondanád? Lehet, hogy visszaállna az alap Domino Net csomag, vagy ha nem, marad a club1 által javasolt telefonos ügyintézés.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56539) hun005a válasza St3ven (#56538) üzenetére


hun005a
tag

Mos kikapcsoltam de akkor is csak ez a három választható más nem

NapiNet
Napidíjas mobilinternet hozzáférés napi 10 MB benne foglalt adatmennyiséggel.
Belépési díj:
0 Ft
Megrendelem
Travel & Surf M (napi)
24 órán belül felhasználható 50 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
1490 Ft
Megrendelem
Travel & Surf S (napi)
24 órán belül felhasználható 10 MB-nyi adatmennyiség fix díjért.
Belépési díj:
690 Ft

(#56540) St3ven válasza hun005a (#56539) üzenetére


St3ven
addikt

És feltételezem ezen a képernyőn A mobilinternet-díjcsomagod rész alatt nincs semmi.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56541) hun005a válasza St3ven (#56540) üzenetére


hun005a
tag

így van semmi nincs csak választhatok az előbb említett 3 közül.

(#56542) boxfan válasza ryori (#56518) üzenetére


boxfan
tag

Úgy néz ki,hogy nem lesz Passport.Classic lesz majd,meg a z3- z30 utódjaként jövő Rio....

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#56543) hun005a


hun005a
tag

Ilyen van valakinek?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#56544) club1 válasza hun005a (#56543) üzenetére


club1
veterán

Sokan használják, de kell hozzá valamilyen havidíjas net csomag.

(#56545) ANDROID??? válasza club1 (#56544) üzenetére


ANDROID???
addikt

Vagyis vicc a dolog a "kedvezményes" kiegészítő...?

[ Szerkesztve ]

(#56546) Teko001 válasza ANDROID??? (#56545) üzenetére


Teko001
őstag

Ez nem egy díjcsomag, ez egy opció. Egy kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

(#56547) dptrsk válasza ANDROID??? (#56545) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha van valamilyen csomagod, amiben van net, akkor ezt meg tudod mellé rendelni.
De pl egy Domino5höz, amiben nincs nem NEM

(#56548) ANDROID??? válasza dptrsk (#56547) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez nekem nem játszik, nincs domino-m. :D (előf.)

(#56549) St3ven válasza hun005a (#56541) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor ezt tényleg csak ügyintéző tudja neked visszakapcsolni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56550) St3ven válasza club1 (#56544) üzenetére


St3ven
addikt

Domino Web vajon jó hozzá? :D

Mert akkor elég lenne mindig havonta 1900-zal feltölteni, hogy ne harapjon bele sosem az első sávba, és lenne korlátlan netem, persze videók, ftp és egyebek nélkül.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.