Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) 313313 válasza Eliot Anders (#56150) üzenetére


313313
addikt

Nem volt/van beállítva valami limit, hogy adott számra mennyit lehet küldeni?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#56152) dedike válasza South Velen (#56130) üzenetére


dedike
addikt

Nem csodálom...

S5 mini 110 ezer, okosórával 189.... :Y

A3 100 ezer, speedshop 90.... :W

Ha ezek normálisak, akkor nekem súlyos mentális problémáim vannak. Pedig én teljesen normális vagyok. Mondták a hangok is a fejemben. :DDD

(#56126) Teko001:

Akkor még sincs itt akkora probléma. Csak próbálják utánozni a gazdájukat.... ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#56153) Eliot Anders válasza 313313 (#56151) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

"Elnézésedet kérjük a kellemetlenségek miatt. Egy központi karbantartás a tervezettnél kicsivel tovább tartott. Műszaki kollégáink jelezték, hogy most már megfelelően működnek a rendszerek, az SMS küldésnek is helyreállt. Ha tapasztalod még a hibát, mindenképp jelezz vissza nekünk itt!"

Facebookon kaptam választ a Telekomtól.

Egyelőre működik, de amúgy nem volt limit sem. Amit lehetett már átnéztem telefonban is.

(#56154) Motar


Motar
tag

Sziasztok.

Ha számot szeretnék változtatni, de egy olyan számra ami nekem van feltöltös kártyán, ez lehetséges?
Számhordozásnál csak annyit ír hogy a megadott számok közül lehet, de ez lehet az összes szabad számra vonatkozik?
Nyilván a feltöltöst megszüntetném.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#56155) BéHGT


BéHGT
senior tag

Napok óta ezt adja ki nekem rendelésnél...

(#56156) glaci válasza BéHGT (#56155) üzenetére


glaci
őstag

A sütiket próbáltad már törölni? Másik böngésző / másik gép is ugyanezt csinálja?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56157) BéHGT válasza glaci (#56156) üzenetére


BéHGT
senior tag

Másik böngésző be sem tölti az oldalt... :D
Viszont ez a chat-es ügyfélszolgálat komoly... Írtam neki, hogy inkább élőben venném meg a kinézett készüléket, mert rosszakat olvastam a webshopról, erre jött a válasz:
"sajnos az a tepasztalat, hogy a netes forumokon a negatív tapasztalatokat osztják meg az emberek, a pozitív visszajelzést az elégedett ügyfelek nem szokták jelezni. Az oldal azért jelzett hibát Önnek, mert nem lehet sajnos személyes átvétellel megrendelni a telefont, de ha biztonságosabbnak érzi üzletben átvenni a készüléket, akkor kérheti azt is, hogy a futár az üzletbe szállítsa ki a készüléket, így kollegáimmal azonnal megoszthatja, ha esetleg valami nem felel meg Önnek a készülékben."

(#56158) Teko001 válasza BéHGT (#56157) üzenetére


Teko001
őstag

Valahol igaza van. Nem sok hozzászólást látsz itt arról, hogy minden rendben van, minden simán ment, stb... Pedig nyilván nem csak negatív tapasztalatok vannak. De sokan kérdeznek, kapnak rá választ, de aztán a follow up már általában elmarad, hogy minden sikerült, stb...

(#56159) ANDROID??? válasza dedike (#56152) üzenetére


ANDROID???
addikt

Lényeges, hogy az új ügyfelek jöjjenek, a régiek meg elég naivak, hogy még mindig itt vannak.
Ügyfélmegtartás ÜLJ le 1! Ügyfél elégedettség, az meg kit érdekel... Azért amikor felhívnak f.szsággal, "megbecsült" ügyfelünk..... :(((

(#56160) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerintetek mi a fenéért nem megy, hogy a t-email-es email címemet beállítsam egy levelezőben? Mindent úgy csinálok, ahogy a neten le van írva (imap, smtp port, felhasználónév a teljes email cím, jelszó tuti jó, mert a weben beenged vele), mégse akar menni. Az Outlook for Android-dal próbálom.

(#56161) Teko001 válasza lugosi (#56160) üzenetére


Teko001
őstag

Milyen hibát ad vissza? Valakit láttam panaszkodni este, hogy egyik pillanatról a másikra nem volt hajlandó működni az SMTP

(#56162) lugosi válasza Teko001 (#56161) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ellenőrizzem a felhasználónév-jelszó párost. Weben ugyanazzal beenged.

(#56163) Teko001 válasza lugosi (#56162) üzenetére


Teko001
őstag

Az oké, nála se az adatok voltak a gondok, hanem a szerverrel volt valami... Ezért lényeges a hibaüzenet, hogy mit mond. Mit ad vissza a szerver neki.

(#56164) lugosi válasza Teko001 (#56163) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem. Nekem ezt, hogy ellenőrizzem a felhasználónevet/jelszót.

(#56165) Teko001 válasza lugosi (#56164) üzenetére


Teko001
őstag

Felhasználónévnek a teljes mail címet próbáltad?

(#56166) St3ven válasza Motar (#56154) üzenetére


St3ven
addikt

Nem értem, ennek mi lenne az értelme, hacsak nem az, hogy hűséged van az "eldobandó" számodon. De amúgy szerintem nem megoldható.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#56167) South Velen válasza dedike (#56152) üzenetére


South Velen
addikt

Pár hónapja szerettem, hogy S4 Mini 79.900, ajándék tokkal 94.900. :D

vagy valami ilyesmi.

(#56168) ryori


ryori
senior tag

Üdv, aki nem tudja vagy valami, tegnap (péntek) voltam telekomban, sim kártya csere, nano-rol microra, rákérdeztem a nőnél, azt mondta minden esetben ingyenes a csere, kivéve ha elveszett. szóval, gondoltam szólok, hátha valaki élni akarna vele ;) ;)

(#56169) South Velen


South Velen
addikt

Végre lehet rendelni az új webshopban előfizetés hosszabbítással. Direkt rászűrök a készleten lévő termékekre, és a Huawei G526 ott van elég jó áron.
Erre a rendelés leadása után ez fogad:

Kosaradból készlethiány miatt kivettük a következő termék(ek)et:
Huawei G526/SL telefon, fekete

:C :DDD

(nem, nem közben fogyott el, megint 'meg tudom rendelni' )

[ Szerkesztve ]

(#56170) kali válasza ryori (#56168) üzenetére


kali
legenda

akkor neki is lesz/lehet gondja belőle, ha díjmentesen kicserél mondjuk egy rongált sim kártyát... :DD

(#56171) Rivaul


Rivaul
addikt

Udv.
Van egy 6 honapos elofizum. Telo reszletre es melle egy xs dijcsomag 2k-ert. Komolyan tullepem a keretet igy valtanek valami masszívabbra. A korlatlan csomagot neztem ki. Tudok valtani kotber nelkul? Es az uj csomag valasztasanal jelolhetem hogy nem kivanok ra husegidot? Ugy havi 10990 lenne, 2 evvel meg 7990 de ha nem ugy allnek anyagilag akkor inkabb meghagynam magamnak a lehetoseget hogy visszavaltsak xs-re, amennyiben lehetseges persze. Valahol van hiba vagy hatuluto e tervemben? Sry csak mobilrol vagyok.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#56172) lugosi válasza Teko001 (#56165) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen (mondom, hogy a weben ugyanazzal a kombinációval be tudok lépni).

(#56173) Motar válasza St3ven (#56166) üzenetére


Motar
tag

Csak szeretném, ha az új előfizetésemen a régi dominos számom lenne.

De amúgy igen, igazad van, még hűségidő van rá, 3 hónap. De később feltöltősbe át megyek vele és szerettem volna azt a számot megtartani.
Na mindegy, köszi

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#56174) Vangelis


Vangelis
nagyúr

nem ide akartam :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56175) glaci válasza Rivaul (#56171) üzenetére


glaci
őstag

Remélem nem értettelek félre, elsőre kicsit zavarosnak tűnt az írásod.
Szóval:
Hűség alatt is válthatsz nyugodtan felfelé, az nem tiltott. (Csak a másik irány, ha van tarifahűség.)
A korlátlan csomagoknál viszont van készülékhűséges és készülékhűség nélküli ár.
És ha jól értem, akkor Te vettél készüléket is.
Tehát ebben az esetben készülj fel, hogy a magasabb áron fogod kapni a korlátlan csomagot.
Kb. ennyi lenne, remélem nem hagytam ki semmit.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56176) Motar válasza Rivaul (#56171) üzenetére


Motar
tag

Bár profi nem vagyok, de úgy tudom hogy feljebb azaz drágábbra lehet váltani miden gond nélkül.
Vissza szinte biztos hogy nem enged.
A 2 év hüségidö pedig nem indul újra, hanem marad hátra még 1.5 év a te esetedben.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#56177) glaci válasza Vangelis (#56174) üzenetére


glaci
őstag

Még soha nem volt dolgom ilyen Windowsos tablettel.
Ezek akár egy laptopot is ki tudnak váltani? Ill. nűködnek rajta a PC -s programok? (Gondolom igen, de tényleg nem volt még soha ilyen a kezem ügyében.)

(#56176) Motar:
Ja, tudtam, hogy van még valami ...
A hűség: Régen a korlátlan csomagok automatikusan 2 év csomaghűséggel mentek. Ha még mindig így van, akkor újraindul és ráadásul a korlátlan csomagra, nem a mostanira.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56178) br4adam válasza Rivaul (#56171) üzenetére


br4adam
aktív tag

A csomagra vállalt hűségidő nélkül a Next csomagok 3000 forinttal többe kerülnek, ezt nem szabad elfelejteni. Ha készülék vásárlásod volt, akkor pl. a Next M-nél 14990 + 3000 ft.

(#56179) BéHGT


BéHGT
senior tag

T üzletek elérhetőségeit fel szokták venni? Érdemes próbálkoznom a készletről érdeklődni?

(#56180) Motar válasza glaci (#56177) üzenetére


Motar
tag

ó az kellemetlen. Jó tudni.
Bocs a félrevezetésért.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#56181) Daffni2 válasza Rivaul (#56171) üzenetére


Daffni2
addikt

Hűség nélkül nem válthatsz,mert ha készüléket is vettél az XS hez akkor csak a készülékes,hűséggel csomagra válthatsz.
Az eredeti készülékhűség megmarad,tehát még 18 hónap,a díjcsomagra viszont 24 hónap lesz.
Az általad írt ár aranytárskártyás előfizetésre vonatkozik.
A Next M 14990 Ft.
A Next S 7990 de ugye csak T hálózaton belül korlátlan.

"Aki ad,az nyer"

(#56182) Daffni2 válasza glaci (#56177) üzenetére


Daffni2
addikt

A tablet nem fogja kiváltani a laptopot,nem arra találták ki.

"Aki ad,az nyer"

(#56183) br4adam válasza Daffni2 (#56181) üzenetére


br4adam
aktív tag

De a díjcsomagra válthat hűség nélkül, csak 17990 vagy 10990 lesz a Next M vagy S csomagja. Így bármikor visszaválthat a Move-ba is.

(#56184) Daffni2 válasza br4adam (#56183) üzenetére


Daffni2
addikt

Szerintem hűséggel rendelkező díjcsomagról felfelé váltva, nem lehet hűség nélkülit választani.

Hiszen ha így lenne, mindenki váltogathatna össze vissza.

"Aki ad,az nyer"

(#56185) br4adam válasza Daffni2 (#56184) üzenetére


br4adam
aktív tag

De a készülékvásárlás miatt az előfizetésre van két év hűsége. A díjcsomagra nem kötelező vállalnia.

(#56186) Daffni2 válasza br4adam (#56185) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha készülékkel vásárolt, az előfizetésre és a díjcsomagra is vállalt hűséget.

"Aki ad,az nyer"

(#56187) pepe091 válasza Daffni2 (#56186) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez nem törvényszerű. Valamint Move XS-re nem lehet díjcsomag hűséget kötni, mivel a legkisebb díjcsomag...

(#56188) polonic


polonic
félisten

Én azt nem értem, hogy a netes felületen miért nem lehet move m aranytárskártyára váltani. Holott a rendszerben látszik, hogy meg van a feltétel nekem.

(#56189) South Velen


South Velen
addikt

A kosárban levő Alc OT-5042X POP 2/SL telefon, ezüst készülékváltáshoz kiválasztott cikknek jelenleg nincs érvényes ára, kérem válasszon másik készüléket.

Na jó, menjenek a pi*ába. :(((

és mindezt már azután írja ki, hogy az átvételi helyet is kiválasztottam a rendelésnél és véglegesítem. epic.

[ Szerkesztve ]

(#56190) Daffni2 válasza pepe091 (#56187) üzenetére


Daffni2
addikt

Hiányosak az információk,Rivaul-tól

Azért kíváncsi lennék,hogyan lehet részletre,díjcsomagra vállalt hűség nélkül készüléket venni.

"Aki ad,az nyer"

(#56191) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Domino 5 kérdésem lenne, előre bocsátom nagyon kezdő és tudatlan vagyok dominó kérdésben.

Tehát az adott dominó 5 előfizetésen aktiválva van netplusz s csomag (200 mega), úgy hogy megújul majd. Addig lassítják, míg eljön a következő forduló, ezt látom.

A kérdés az, hogy ebben benne van valami napinet 190 Ft-ért, azaz ha forgalmaz a telefon, akkor 10 megáért ezt ugye levonnák. Kérdés: jól gondolom-e, hogy ha van netplusz s, akkor ez a napinet nem is tud aktiválódni, mert mindaddig amíg aktív a netplusz s, azt a lassított netet használja a telefon (elég egyenleg lesz rajta a fordulónapon, hogy meg tudjon újulni). Szóval jól gondolom, hogy ez így működik?

(#56192) ryori válasza kali (#56170) üzenetére


ryori
senior tag

De amúgy, el sem kérte a régi simet. szóval akár lopott is lehete, szóval :F :C :C na mindegy aztán elő vettem neki :)) mármint a simet, :DDD

(#56193) glaci válasza Daffni2 (#56190) üzenetére


glaci
őstag

Azt lehetett régebben én is úgy vettem.
Kicsit drágább a készülék, de az olcsó díjcsomagok csak így voltak elérhetőek.
Viszont az előfizetésre kell aláírni hűséget, csak a díjcsomagra nem.
(Külön menü "pötty" volt neki régen, mostanában nem néztem.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56194) glaci válasza glaci (#56193) üzenetére


glaci
őstag

Megnéztem a weboldalon.
Ha az ott fellelhető infók helyesek és a kolléga által átadott infók is megfelelőek, akkor:
Mivel van aktív készülékhűsége, de tarifahűséget nem szeretne vállalni ezek az árak vonatkoznak majd Rá:
Next S: 11k
Next M: 18k

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#56195) Zeki válasza lugosi (#56191) üzenetére


Zeki
nagyúr

A napinet azért kell, mert a netes csomagok csak azzal futnak. Annak ára nem vonódik le.
Már ha jól tudom.
Az biztos, hogy a domino Surf netje nem mükszik addig, amíg a napinet nincs bekapcsolva.

(#56196) dedike válasza Daffni2 (#56190) üzenetére


dedike
addikt

Nem feltétele a díjcsomagra vállalt hűség. Elég az előfizetésre hűséget vállalnia.

Ha valaki díjcsomagra is vállal hűséget, akkor a vállalása alá nem mehet. Ha felfelé váltott és az új díjcsomagra nem vállalt hűséget, akkor az eredetileg vállalt díjcsomagra eddig vissza engedték az előfizetőt.

Jó szerencsét!

(#56197) Daffni2 válasza dedike (#56196) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát a Telekom oldalán nem találni olyat, hogy készülékvásárlás részletre,csak előfizetésre vállalt hűséggel.
Mindenhol az szerepel,hogy az előfizetésre és a díjcsomagra vállalt hűséggel.

"Aki ad,az nyer"

(#56198) ryori válasza Daffni2 (#56197) üzenetére


ryori
senior tag

Tartozékokat lehet simán részletre, mobilt csak előfizetéssel.

(#56199) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat!
Öcsémmel megittunk este 2 üveg bort filmezés közbe és utána jött a hirtelen ötlet a díjcsomag váltásról :D Eddig is szemezgettem vele de így pont felbátorodtam... Ez ilyen: tudsz táncolni, bízz bennem (üdv a vodka) féleség :DDD Végül engedett a rendszer váltani de nem variáltam, 2 éves hűségre lekötöttem a Next S díjcsomagot 7990 lett a vége. Szinte mindenki telekomos akit hívok így ez nekem megfelel. Viszont! Eddig volt egy 200 megás net csomagom amit a next mellé lemondtam a telekom appban mivel írta hogy a next+ez már 700mega amire nincs szükségem. Azonnal le is mondta de kilőtte a komplett mobilnetem :W Most nem elérhető a net a telefonomon és hiába van 500mb a nextbe, a telekomos app nem jelez semmi elhasználható adatot. WTF :F

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#56200) dedike válasza Rivaul (#56199) üzenetére


dedike
addikt

Telefonálj egyet a 1430-ra, s visszaállítják neked a netet! :)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.