Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56032) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Ezzel az új felülettel a Telekom kicsinál. Variálják napról napra, hol a régi, hol az új. Most fog lejárni a hűségem pár napon belül. LG G3-at szeretnék venni. A régi felületen fent van egymaga a telefon és órával együtt is rendelhető. A telefon egymaga készleten van, az órás kombó az nincs. Az új felületen ezzel szemben csak az órás verzió választható, és persze nincs készleten. Amikor először találkoztam az új felülettel akkor szintén ez volt a felállás. Csak órával volt, és nem lehetett vásárolni. Aztán visszatették a régit, megint volt készülék, és rendelhető is volt. Most megint új felület van, megint nincs telefon. Nem értem mit töketlenkednek ezek. Remélem helyre teszik magukat, mert már rákattantam a telóra. :) Egyébként a Z3-al is ugyan ez a szitu. Régi felületen csak a telefont is lehetett venni, és volt bluetooth hangszóróval is. Az új felületen csak bluetooth-os verzió van.
Vagy csak én nézek be nagyon valamit?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.