Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3177) Fulmi válasza 1430 (#3176) üzenetére


Fulmi
senior tag

Koszi a valaszt. Eleg erdekes azonban, tobb dolgot is mashogy tudtam, mashogy tortent.

Az alap cel az volt, hogy anyukam neverol az en nevemre keruljon at a telefonszam, mert at szerettem volna hordozni a szamot vodafone flottaba valo belepes miatt. Namarmost a kiemelt ugyfeles flottaba nem lephet be barki, csak az aki jogosult ra. Anyukam nem az, en igen. Ha jol tudom, a szamhordozasnal ugyebar a fogado telefonos tarsasag csak arra a nevre kotheti meg az uj elofizetest, amilyen nevhez tartozik a szam. Ergo valamit kell csinalni, hogy az en nevemen legyen es ne anyukamen.

Az ugyfelszolgalaton az emberunk azt mondta, hogy 6 000 + afa, akkor egy szepet hazudott vagy csak nem tudta, ebben az esetben meg huzzon el egy T-s tanfolyamra, ahol megtanitjatok neki...

A Dominorol havidijasra valtast epp szeptember elejen csinaltuk meg. ECO dijcsomagba leptunk be, ami husegmentes es belepesi dijat sem kellett fizetni, ugyhogy ezt a reszet az irasodnak egyaltalan nem ertem. Aztan persze lehet, hogy azota valtozott sok minden. :)

Ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldas, de hogy en nem fogok 6 000 Ft-ot fizetni egy nev es szig szam atirasa miatt az is biztos. :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.