Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107151) gzbotii válasza mekker (#107149) üzenetére


gzbotii
veterán

3,5GB lesz helyette, azonos áron (3.500).

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107152) UHHH


UHHH
senior tag

A weboldalon a "május 1-jei Domino Day korlátlan social media"... :) Szóval ismét csak egy bug.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#107153) Ringman


Ringman
nagyúr

valahogy mindig megdöbbent, hogy a békéscsaba-mezőtúr között (nemzetközi vasútvonal) 85%-ában az edge a maximum, amit tud a hálózat. (S8+ szóval nem a telefonon múlik)

(#107154) Ringman válasza SPF (#107139) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy telefonszámra vonatkozik, ahhoz a simhez kapcsolódót nézd, amihez a telefont veszed.

(#107155) dptrsk válasza FLD1987 (#107146) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

És, ahogy látom a korlátlan sávszélességű MultiSIMekre is 0 forint.

(#107156) #77646080 válasza mekker (#107149) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem tudom, mire van esély vagy mire nincs, csak egy hétköznapi felhasználó vagyok. A magam részéről azt tettem, ami most a legbiztosabb: amíg lehetséges, vettem

4 GB-os Maratont, minden Dominóra, amit kezelek.

Ez a tuti, minden más csak homály (a mi szintünkön). :)

(#107157) kali válasza Ringman (#107153) üzenetére


kali
legenda

Aztán veszel egy adott tekintetben jobb készüléket, ami térerőben erősebb, mint az S szériás Samsungok, akár már a Note9 is előnyösebb, de pláne az utóbbi évek csúcs Huawei készülékei és akkor is megdöbbensz, hogy mégsem olyan problémás az a hálózat és mennyi múlik a telefon típusán.

(#107158) #08205312 válasza Ringman (#107153) üzenetére


#08205312
törölt tag

Hasonló, Budapesten.
De persze egyesek szerint mindig a készülék a xar, a hálózat az rendben.
Ja mégsem: [link]

(#107159) gzbotii válasza #08205312 (#107158) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a T írta, hivatalos válaszban, hogy a használhatatlan roamingjuk az jó, az én készülékemben van a hiba. Vagy indítsam újra.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107160) kali válasza #08205312 (#107158) üzenetére


kali
legenda

Ha már annyira erőlteted a Telekom kontra Vodafone irányt, az írt helyen és környékén (nem csak néhány km-es körzet, hanem nagyobb) továbbra is ez a helyzet, jó a Telekom, gyenge és más tekintetben is problémás a Vodafone: [link] (Az elmúlt hónapban is voltunk ott néhány napot, de én azóta már nem is használok Vodafone-os SIM kártayát, csak a feleségem cégesén néztem legutóbb, mert ő nem dobhatja el.)
Igen, a telefon típusán is sok múlik, a Samsung S széria nem a legjobb ebben, amit sokan megtapasztalnak, mert feltűnik, ha jobbra cserélnek, csak egy példa, de lehetne linkelni többet is: [link] (A második, gyengébb frekvenciát már nem is látja az S9, ellentétben a P30-cal.)

[ Szerkesztve ]

(#107161) South Velen


South Velen
addikt

Vagy 50-60 teló után nekem is azt kell mondanom, hogy tényleg gyengébb az Exynos-os Samsungok térereje.

(#107162) #08205312 válasza kali (#107160) üzenetére


#08205312
törölt tag

Amit te írsz az valami pár száz lelkes település a Szlovák határon? Mert az északi részeken jobb a telekom, ez nem vitás.
Én a szavahihetőségemen túl, videóval mutatom be konkrét bázisállomás számmal, BUDAPESTEN, hogy mi a helyzet. Konkrétan jobb a voda B3-on, mint a T B20-on. És az állomások ugyanolyan távolságra vannak.

Ezen felül ha whatsappon hívok valakit telekomos adattal (több simmel próválva) és jön egy handover (akár 4G-4G, akár 4G-3G), kimarad 20 másodpercig a hang, mert nincs letöltés.
Bejelentettem hibára: szerjntük minden oké.
Ugyanazzal a készülékkel a voda nem produkál hibát handoverrel.

Szerk: telekomtól vásárolt S9...

[ Szerkesztve ]

(#107163) kali válasza #08205312 (#107162) üzenetére


kali
legenda

Írtam kapcsolódó infókat, abból láthatnád, hogy nem csak pár száz fővel rendelkező, hanem ezres nagyságrendű településről is szó van - egyet nevesítettem is -, sőt, mivel nagyobb területről van szó (több 10 km), több ezresről is, nem is csak egyről.
Én tapasztalatból írtam a készülékek közötti térerős eltérést, amit sokan mások is tapasztaltak már és írtak le a fórumon - direkt linkeltem olyat is, aki amúgy nem foglalkozott eddig ezzel, csak feltűnt neki egy adott szolgáltatón belül, azonos helyen -, aki ezt nem próbálja ki, annak nincs értelme ellenkezni és a szolgáltatóval dobálózni.

Lidl Jacob: A Note9 (Exynos) az első Samsung, ahol látok és tapasztalok javulást, de még ez is elmarad valamennyivel a korábban használt Mate 10 Pro-m mellett. (Direkt hasonlítgattam különböző helyeken Telekom és Vodafone hálózaton is korábban, amíg párhuzamosan nálam volt a kettő.)

[ Szerkesztve ]

(#107164) Bferibörs válasza gzbotii (#107151) üzenetére


Bferibörs
addikt

Tulajdonképpen vissza állítják az eredeti árat, amikor elindult a maraton 4 GB 4 ezer Ft-ba került. Végül is visszalépés.
( drágul a maraton,inog a most, van még időm dönteni,hogy hozzam vagy ne hozzam a Telenortól az ezer éves számom, addig marad a + dominom,ami vonzott a dominohoz az a most és a maraton,kiderül mi marad belőle)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#107165) #08205312 válasza kali (#107163) üzenetére


#08205312
törölt tag

Kettőt említettél,
Bódvaszilas 1080 fő (lehet az elvándorlási tendencia miatt-már ez sem ezres település, lásd wikipedián)
Komjáti 213 fő.
De ez nem magyarázat az általam felvázolt budapesti helyzetre.
És a handoverrel mi a helyzet?

(#107166) punky10 válasza Ringman (#107153) üzenetére


punky10
addikt

Á dehogy...
Mezőtúrról indulva kb a megyehatárnál már csak 1 rublika van a 4G-n,Nagylaposnál el is tünik.3G-n félig,majd Gyoma előtt visszajön a 4G,de csak azért,hogy Csárdaszállásnál ismét vissza tudjon váltani 3-ra.Mezőberénytől Muronyig még elmegy,Murony elhagyva van egy kis ingadozás,de Csaba felé már visszajön stabilra(nem maxra...) a 4G.
Samsung tablett,Samsung,Huawei és Xiaomi telefonnal tesztelve.
Ezekből valóban a Samsung telefon volt a leggyengébb,de egy alsós J sorozatúval néztem.
Viszont összeadva szeriintem nincs 85%-on a 4G...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#107167) 4Grider válasza punky10 (#107166) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mezőtúr után Gyomaendrőd felé a másik kettő szolgáltató sem acélos, sok helyütt még 2G is alig van. Ehhez pedig elég erősen hozzájön a vonatok Faraday-kalitka hatása.

(#107168) kali válasza #08205312 (#107165) üzenetére


kali
legenda

Ellenkezőleg, mind a két említett községben többen laknak már - sőt, a közeliekben is -, mert az utóbbi időben Szlovákiából rengetegen költöztek át és tart is még a tendencia.
A határhoz közeli Szlovák falvakban és kisvárosokban egyre több az olyan személy, akikkel nem akarnak ott élni az említett családok, így adott Magyarországi - határhoz közeli - falvakban vesznek házakat, akár mér régebbieket is, amiket teljesen felújítanak és ott laknak, aztán max csak dolgozni járnak át/vissza Szlovákiába, akik még aktívak a családban.
Ezeket persze nem kell tudnod, ha nem vagy arra kellően ismerős, de akkor ne ítélkezz, pláne ne így próbáld negatívan felvázolni az ottani lakossági viszonyokat és kicsinyíteni általa a Vodafone hálózati problémáját.
Budapesten sem mindenhol az a helyzet, amit te szemléltetsz, helyszíne válogatja, hogy a Vodafone, Telekom vagy épp a Telenor jobb.
A WhatsApp passz, sosem használtam ilyen és hasonló alkalmazásokat hanghívásra (sem), ha telefonálok, akkor azt hagyományos módon teszem, jó ideje VoLTE útján persze.

[ Szerkesztve ]

(#107169) sopruk


sopruk
aktív tag

Úgy néz ki ma is Domino szerda van. Még mindig/megint bekapcsolható a korlátlan Social Media...

(#107170) #08205312 válasza kali (#107168) üzenetére


#08205312
törölt tag

Nem akartam senkit és semmit kicsinyíteni. Az azonban tény, hogy az agglomeráció (fejlesztések/infrastruktúra tekintetében) mindig előrébb van rangsorolva a kisebb településeknél.
Ha az ismerőseid negyede EU-ban szétszórva, a másik negyede pedig az észak-amerikai kontinensen élne, akkor tudnád értékelni a 4G-4G handover-mentes whatsappot.
Amúgy én lennék a legboldogabb, ha jól működne a telekom nálam, mert akkor elég lenne 1db, a munkáltatóm által biztosított előfizetés.
És igen, igazad van abban, hogy nem mindenhol az a helyzet, mint az általam frekventált címeken, de ez engem sajnos nem tesz boldogabbá...

(#107171) thomas77 válasza sopruk (#107169) üzenetére


thomas77
senior tag

Lehet hogy azért, mert még 1 user se kapcsolta be... 👹

(#107172) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Most nézem, hogy vannak új mobil csomagok amiben a Mobil M-ben 90 egység van.

Az eddigi 80 egységes mennyibe került?

(#107173) Ádyka


Ádyka
őstag

Ebből a cikkből kiindulva [link] elég jó áron fog indulni a Digi mobil. Erre nyilván lépni fog a T is árcsökkentéssel. Talán ezért nem jó ötlet most 3559-ért megvenni a 4 Gb-okat, mert nyárra lehet már csak 2000-be fog kerülni. :U

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#107174) szabogabor10 válasza Ádyka (#107173) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem hagyjuk a Digit továbbra is békén. Majd ha tényleg elindulnak egyszer, akkor beszélhetünk róla. Addig csak egy nem létező szolgáltató nem létező árakkal.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#107175) ubyegon2 válasza Ádyka (#107173) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azért erre a Digis mobilra túlzottan nem építenék a helyedben, az is csoda lesz, ha el tudnak indulni. Lassan belefulladnak a túlvállalásaikba. Ezzel szerintem a T is tökéletesen tisztában van, azért is nyom kicsit nagyobbat az előfizetők arcába. ;)

Már a giganetbe is kezdenek belefulladni, a mobil bevállalás csak hab a tortán......

[ Szerkesztve ]

(#107176) kali válasza -secret- (#107172) üzenetére


kali
legenda

Sokban eltér a kettő, a régi 80 egységesnél nincs mellé hálózaton belüli korlátlanság és úgy 2000 Ft (e-pack kedvezmény nélkül 2300 Ft).
Az is változott, hogy az új díjcsomagoknál már nem csak mobilos hálózaton belül korlátlan, hanem otthoni alapdíjas irányba is, továbbá az M-nél a 90 egység EU irányba is belföldről és EU roaming helyzetből is.
Gyakorlatilag elcsúszott egy kategóriát minden, a korábbi legolcsóbb nincs már, a második olcsóbb lett most az első legolcsóbb, de az ár és benne foglalt szolgáltatások is változtak persze.

[ Szerkesztve ]

(#107177) #08205312 válasza szabogabor10 (#107174) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ez igaz, azonban én akkor se nem táraznék be 4GB-os maratonokkal...lehet, hogy olcsósítják a megújuló csomagokat június 1-gyel, és így versenyképesebb lesz, mint a maraton .

(#107178) enginev3.0 válasza -secret- (#107172) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sokkal olcsóbb a mostani mobil M-hez képest

Szimpla szivatás azokkal akik nem telefonálnak (annyit), de azért ők is fizessenek már tisztes árat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#107179) -secret- válasza kali (#107176) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor marad, köszi!

(#107180) gzbotii válasza ubyegon2 (#107175) üzenetére


gzbotii
veterán

"Már a giganetbe is kezdenek belefulladni, a mobil bevállalás csak hab a tortán......"
Tudnal erről valamit linkelni? Mibe fulladnak bele?
Erdélyben pl letaroltak a piacot otthoni szolgáltatásban, pedig volt ott UPC és román állami vállalat is. Mobil téren gyengébbek, de messze a legolcsóbbak.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107181) ubyegon2 válasza gzbotii (#107180) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Linkelni? Mert szerinted ezt megírják majd valahol? Autentikus forrás van csak, de abszolút hihető volt, amit mondott a srác. Gondolj bele, mióta kifizették a frekvencia díját, mennyi beruházást kellett eszközölniük, aztán itt a giganet is, ebbe is csak temetik a pénzt régóta.

(#107182) StLui válasza ubyegon2 (#107181) üzenetére


StLui
veterán

Ha egy srác mondta az elég tuti info lehet :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#107183) gzbotii válasza ubyegon2 (#107181) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem ha be akarsz törni egy piacra, legyen az ruhásbólt vagy szupermarket, ki kell építeni az infrastruktúrát, bolthálózat, customer support, etc...és csak égeted a pénzt. Szerintem ezt egy multi ki tudja számolni.
Pl. Erdélyben úgy taroltak, hogy 15 éve felvásároltak szinte minden kis regionális szolgáltatót, olyan összeget ígérve, hogy instant eladták nekik a pereputtyot + addigi szolgáltatás dupláját nyújtották féláron (pl az állami Romtelecommal szemben)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107184) ubyegon2 válasza StLui (#107182) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Digis srác volt és rákérdeztem, mi a helyzet a több, mint egy éve villanyóra mellé behúzott optikával, lesz-e abból valami idén. Nem az anyaországi Digiről van szó, itt nem úgy múködik minden, de ne legyen úgy, ahogy a srác mondta. Eléggé ki volt bukva valamin, beszélgettünk, de nem látom értelmét részletekbe bocsájtkozni itt, mert közel sem akarok meggyőzni senkit semmiről. Belekötni meg betonba is bele tudtok, ahhoz feleslegesek a tények. ;]

(#107183) gzbotii

Kösz a közgazdasági ismereteket. :R (eddig azt hittem, előbb beszedik a milliárdokat az ügyfelektől és csak utána ruháznak be....)
Ha szerinted itt nálunk a könyv szerint megy minden a Diginél, akkor le vagy maradva sok-sok infóról.

[ Szerkesztve ]

(#107185) milenda válasza #08205312 (#107150) üzenetére


milenda
tag

A web valóban azt írja, hogy nincs bónusz, ennek ellenére már 2.500 Ft-os feltöltésre megkapod a 25 percet és a 100 megát két hétre.

(#107186) #08205312 válasza milenda (#107185) üzenetére


#08205312
törölt tag

Kipróbáltad?

(#107187) gzbotii válasza ubyegon2 (#107184) üzenetére


gzbotii
veterán

Szívesen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107188) FLD1987 válasza dptrsk (#107155) üzenetére

A korlátlan mobilinternet is 0 HUF összeg a MultiSIM kártyánál. Nekem ezért érte meg a drágább havidíjú csomagra váltani, így nekem a drágább csomag az olcsóbb csomag. Már több éve csak mobilinternetet használok, vagyis már több éve nem használok vezetékes internetet. Már olyan szolgáltatásom van, amire nekem szükségem van és már több éve erre vártam. Így van korlátlan mobilinternetem a laptopomhoz* és a mobiltelefonjaimhoz. A korlátlan beszélgetés és korlátlan SMS is tök jó. Kb. 150 GB adatot használok fel minden hónapban. Ha lenne 1 TB adat 5.000 HUF összegért, akkor azt választanám a korlátlan mobilinternet helyett. Olyan szolgáltatás is jó lenne, hogy kifizetek 10.000 HUF összeget 1 TB adatért, de az 1 TB adat nem járna le minden hónapban, hanem használható lenne, amíg el nem fogy és ez a mobilinternet bármilyen hang díjcsomaghoz választható lenne. 2015. év nyár óta használok csak mobilinternetet, vagyis ekkor váltottam át teljesen a vezetékes internetről, ezzel a módszerrel bárhol, bármikor tudok internetezni, ahol van megfelelő térerő. A legtöbb helyen, ahol voltam, ott volt megfelelő térerő, pl. kórház**.
Jelenleg ez a fontossági sorrend:
1. Korlátlan mobilinternet
2. Korlátlan beszélgetés
3. Korlátlan SMS
*Dell Latitude 5491 (N005L549114EMEA_A) laptopom van és van benne LTE modem és beletettem az egyik MultiSIM kártyát.
**2018. évben kb. 3 hetet voltam kórházban, amit laptopon szoktam csinálni***, azt a mobiltelefonon csináltam a kórházban.
***HBO GO online videotékában filmek nézése, Spotify segítségével zenehallgatás, hírek olvasása (informatikai, telekommunikációs, világgazdasági hírek), stb.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#107189) milenda válasza #08205312 (#107186) üzenetére


milenda
tag

Április 23-án töltöttem fel a kártyámat 2.500 Ft-tal, megkaptam a 25 percet és a 100 MB-ot, erről SMS-ben értesítést is kaptam.

(#107190) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,

egy ismerosnek hamarosan lejar a Mobil S + Net Alap (1 GB) husege.

Atlag 40-60 percet beszel halozaton belul+vezetekes, szinten 40-60 percet halozaton kivul belfoldi iranyba.
Mobilnetbol 500-900 MB-ot szokott hasznalni havonta, vagy meg ennel is kevesebbet.

Szerintetek mi az optimalis dijcsomag/konstrukcio neki?

[ Szerkesztve ]

(#107191) dptrsk válasza anglergab (#107190) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino Fix + Domino Most + Maraton 3,5GB(4GB, ha akkor még lesz)

(#107192) Mikulásbá válasza dptrsk (#107191) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1

Ugyanerre váltottam pár napja. :K

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#107193) FLD1987 válasza anglergab (#107190) üzenetére

Az új Mobil S díjcsomag és 1 GB adat díjcsomag a megfelelő neki az alapján, amit írtál.
Díjcsomag verziók ára:
• új Mobil S + 1 GB = 3.590 HUF
o 40 perc X 35 HUF = 1.400 HUF
o 60 perc X 35 HUF = 2.100 HUF
o 3.590 HUF + 1.400 HUF = 4.990 HUF
o 3.590 HUF + 2.100 HUF = 5.690 HUF
• új Mobil M + 1 GB = 6.040 HUF
o Itt lényegtelen a perceket nézni, mert a 90 perc több, mint a 40 perc.
o Itt lényegtelen a perceket nézni, mert a 90 perc több, mint a 60 perc.

Szerkesztés: itt csak a havidíjas verziókat néztem, de a többiek ötlete jobb.

[ Szerkesztve ]

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#107194) anglergab válasza dptrsk (#107191) üzenetére


anglergab
addikt

Köszi a valaszokat minden valaszolonak!
En is igy gondolom, csak nem tudom mi a logika mogotte (szolgaltatoi oldalrol). Nagyon regota van elofizetese, egyre tobb lett az elofizetesek reszaranya is, es a feltoltokartya optimalisabb neki.

[ Szerkesztve ]

(#107195) kali válasza anglergab (#107194) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Még ha a maximális 60 + 60 perccel is számolunk, Domino Fix és Most opcióval 1680 Ft, mellé pedig az előttem is írt 4 GB, vagy később 3.5 GB Maraton (mert jobb ár-érték arányú, mint a kisebb opció), így ha azt lebontjuk négy részre, akkor havi szűk 900 Ft a fenti hang mellé, így összesen 2500 - 2600 Ft-ból kihozható havonta.
Annyi, hogy a Most opciót minden hónapban muszáj manuálisan bekapcsolni az alkalmazásban.
Annak éri meg inkább a havi díjas előfizetés, aki kellően kihasználja a mobil és/vagy otthoni (vezetékes) hálózaton belüli korlátlanságot és/vagy a jobb percdíjú EU alapdíjas irányba indított hívást belföldről vagy roaming helyzetből.

[ Szerkesztve ]

(#107196) kovacsmi_74 válasza milenda (#107189) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Tegnap óta már nem így van, lásd a tegnapi hozzászólásomban a linket. Tegnap 3 kártyára tettem ennyit, semmit nem kaptam egyikre sem.

[ Szerkesztve ]

(#107197) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Domino Most opcióhoz, már csak a szép neve miatt is szintén oda lehetne biggyeszteni megjegyzésnek a ha még akkor lesz.....kitételt! ;)

(#107198) kalanchoe válasza ubyegon2 (#107197) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Remélem legalább azt nem vezetik ki...

(#107199) ubyegon2 válasza kalanchoe (#107198) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Háááát én inkább nem mondok semmit, imént is lehurrogtak.......de annyit érdemes tudni, hogy egy szolgáltató nem az ügyféllel foglalkozik, az csak a fejősbirka neki. Akire igazán fidel, az a többi szolgáltató. Ez csak saját kútfőből agyalás, de a Most opció kivárós.....ahogy kampeca lesz a Digimobilnak, a Most opció is elkezd szép lassan kivezetődni. Mondjuk egy hónapot kap. ;)

Nagy megnyugvás lenne, ha most senki nem magyarázná el, mi hogyan megy Romániában, mert engem az rohadtul nem érdekel......közgazdasági okítások azok jöhetnek! :C

Ez a kalanchoe a legújabb reinkarnációd? (ha nem az exAlper vagy, akkor bocsi...)

[ Szerkesztve ]

(#107200) kalanchoe válasza ubyegon2 (#107199) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Kitudja, majd meglátjuk mi lesz. :) Igaz, engem nem érint nagy mértékben, de akkor is bosszantó lenne... :(((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.