Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107251) vpanangin válasza kali (#107250) üzenetére


vpanangin
senior tag

Jajaja.

Köszönöm.

Munkahelyen vagyok, többfelé figyelek. Több kevesebb sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#107252) bopeti98 válasza vpanangin (#107249) üzenetére


bopeti98
őstag

Ez azoknak jó megoldás aki keveset netezik, és keveset telefonál.
Az új csomagok azoknak jó akik sokat telefonálnak.
Azok számára pedig akik sokat neteznek és keveset telefonálnak jelenleg nincs normális csomag a Telekomnál.
Nekem 12 GB mobilnetem van (6 GB van duplázva). Ebből általában 2-3 GB szokott maradni kényelmes használattal (azaz nem foglalkozok vele hogy ha mobilneten vagyok. Ugyanúgy használom mint wifin. Ha kell youtube videot nézek vagy letöltök valamit play áruházból).
Emellé van 80 perc beszéd. Az is bőven elég számomra. Jó ha a felét lebeszélem.

(#107253) ubyegon2 válasza bopeti98 (#107252) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

(#107254) vpanangin válasza bopeti98 (#107252) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Ez azoknak jó megoldás aki keveset netezik, és keveset telefonál."

Talán azért is írtam azt, amit írtam. Azért írtam neki, hogy használja ki a feltöltőkártyás konstrukcióban rejlő lehetőségeket.

Nem írta, hogy nem lenne neki elég az 1 GB adat.

(#107255) bopeti98 válasza ubyegon2 (#107253) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha 25 Ft/perc lenne azt mondom ok, de így nevetséges.

(#107256) balint82 válasza vpanangin (#107249) üzenetére


balint82
senior tag

Én is csak erre jutottam, ráadásul hűség nincs is rajta, mert próbálgatas alatt van/volt a díjcsomag.
Dominó esetén a számomat bukom?

Google Pixel 4a

(#107257) vpanangin válasza balint82 (#107256) üzenetére


vpanangin
senior tag

Nem.

(#107258) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

Lenne egy gyors és talán kissé bugyuta kérdésem, de inkább megkérdezem...az a biztos.
Meglévő előfizetéshez vettem egy telót, hűség hosszabbítással. Automatikusan küldtek mellé egy új SIM kártyát, mert nano SIM-es a készülék, viszont nekem már a jelenlegi kártyám is ilyen.
Kérdés: muszáj az új SIM-et aktiválni / használni vagy maradhat nyugodtan a régi?
Nem tudom, hogy a válasz szempontjából mennyire releváns, de ezzel egy időben a régi 2017es Mobil S díjcsomagot is váltottam az új Mobil S-re.

[ Szerkesztve ]

...

(#107259) -secret- válasza mrbig25 (#107258) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Maradhat.

(#107260) poli27 válasza mrbig25 (#107258) üzenetére


poli27
veterán

lehet régi a kártya és nem tudja pl a 4g-t, ha eddig nem használtad a 4g hálózatot pl...

(#107261) kali válasza mrbig25 (#107258) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Érdemes aktiválni az újat, az újabb típusú telefonok közül nem mindegyik szereti a régit, illetve olyan is előfordulhat akár, hogy az újabb típusúval jobb lesz a telefon akkumulátoros üzemideje, mert fejlődnek azért a SIM kártyák több tekintetben is.

(#107262) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Érdekes, alap csomagban készülékvásárláshoz most már csak 10 ezer forintot adnak...

(#107263) kali válasza kalanchoe (#107262) üzenetére


kali
legenda

Régebben is annyi volt, kivéve persze az extra online kedvezményes készülékeket, amik akadnak most is.

(#107264) kalanchoe válasza kali (#107263) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Tudom, de múltkor még 20 ezret írt, ugyanabban a csomagban. :F

(#107265) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Elozo honap vegen valtottam uj mobil m csomagra.

Most azt latom hogy a jelenlegi egyenlegem 524ft. 10 percet beszeltem mas halozatba, semmi egyeb dolgom, vasarlasom nem volt.

Hogyan sikerulhetett osszeszedni ezt az 500 forintot ennyi ido alatt?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#107266) Vangelis válasza KubanitoS (#107265) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem számolja a ingyenest is de majd záráskor levonja.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#107267) kali válasza KubanitoS (#107265) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem érdemes ilyenkor foglalkozni vele, minden fittyfenét felszámol az aktuális összeg tekintetében a hónap során, a kedvezmények, jóváírások pedig csak a számla hónap végi zárásakor kerülnek jóváírásra, akkor lesz majd rendben a tényleges egyenleged.

kalanchoe: Nekem kevesebb rémlik alapban, az extra kedvezménnyel gondolom többnek.

(#107268) mrbig25 válasza -secret- (#107259) üzenetére


mrbig25
őstag

Akkor jól gondoltam. Köszönöm neked és a többieknek a gyors megerősítést.

poli27 & kali:
2017-es a "régi" SIM, szóval csak nevében régi.

...

(#107269) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok. Hogyan tudok lemondani havonta megujulo mobilnet szolgaltatast? Van egy 2gb elofizum, holnap ujulna meg es ezt el szeretnem kerulni. Az appban szurke a kikapcsolas gomb ennel az opcional(lehet mert elfogyott a 2gb),a telekom.hu nal a dijcsomagvaltoztato link pedig a keszulekekre visz...

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#107270) kali válasza storm3 (#107269) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Tudnád pontosítani - név szerint lenne a legjobb -, hogy milyen 2 GB-os előfizetésről, vagy opcióról van szó?
Úgy is jó, ha teszel be képet arról, amit az alkalmazásban vagy a fiókban látsz.
Mert így zavaros kicsit a leírás alapján.
Ha opció, akkor SMS-ben is kikapcsolható elvileg (-csomagneve a 1414-re), ha viszont havi díjas, akkor a díjcsomagok váltási részében csak módosítani lehet, úgy/ott lemondani nem, ahhoz személyes vagy telefonos ügyfészolgálat kell.

[ Szerkesztve ]

(#107271) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,

a lenti esetben (lasd: kép) Domino Fix eseten milyen sorrendben tortenne a netcsomagok felhasznalasa, HA még hozzadnék egy 4 GB-os Maratont (ertelemszeruen az is szeptember 15-en jarna le)?

(#107272) Bogyó bá' válasza anglergab (#107271) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Akkor fog lejárni, amikor a kártyád érvényessége. Pénzt töltsél rá, és akkor megint egy évet hosszabbodik (mától számítva).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107273) kali válasza anglergab (#107271) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ahogy a meglévőket kiírja, továbbá mint írod is, egyéb Maraton esetén is szeptember 15-én, vagy ha közben feltöltésre kerül a SIM kártya, akkor meghosszabbodna az intervallum.

[ Szerkesztve ]

(#107274) anglergab válasza kali (#107273) üzenetére


anglergab
addikt

Sziasztok,
a felhasznalas sorrendje erdekelne, nem a lejarat, azt tudom.

(#107275) kali válasza anglergab (#107274) üzenetére


kali
legenda

Elvileg az ajándék 4 GB először, utána a Maraton 200 MB, aztán az esetleges további Maraton.

(#107276) anglergab válasza kali (#107275) üzenetére


anglergab
addikt

Most per pillanat a Maratont hasznalja, utana az ajandekot. Tehat a felsorolasi sorrend tukrozi a hasznalati sorrendet (nem pedig a lejarat).
Ha most hozzateszek meg egy Maratont, vajon eloreveszi elsonek (azaz most rogton azt hasznalja), berakja masodiknak a Maraton utan, vagy utolsonak?

[ Szerkesztve ]

(#107277) KubanitoS válasza Vangelis (#107266) üzenetére


KubanitoS
veterán

&Kali

Köszönöm az infót!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#107278) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

A maraton eltörléséhez/megújításához szólnék hozzá két kérdéssel :)

1) Az 100%, hogy marad ugyanez a "használd addig, amíg el nem fogy" opció, csak 500 megával kevesebb adatot adnak ugyanannyi pénzért?

2) Ha veszek még májusban 2x4GB adatot, akkor ugye nincs semmilyen kiskapu, hogy T-ék eltöröljék a felhasználható netem? :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#107279) kalanchoe válasza jolti05 (#107278) üzenetére


kalanchoe
senior tag

1) Marad az addig használható amíg el nem fogy alapelv. Épp ez a lényege a Maratonnak. :) Domino Net-et úgyis kivezetik.
2) Nem fogják a már megvásárolt csomagot törölni. Vagy ha törlik is, gondolom visszaadják az árát, de ez értelemszerűen nem éri meg nekik. :)

(#107280) storm3 válasza kali (#107270) üzenetére


storm3
senior tag

Net 2gb a neve, de ugyfelszolggal mar sikerult lemondani. Koszonom a segitseged mindenesetre!

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#107281) Caranita válasza PainKiller13 (#85776) üzenetére


Caranita
aktív tag

Ezer éves kérdés, de választ nem találtam, így megosztanám a tapasztalatomat, hátha vkinek hasznos.

Az az alap hiba, hogy a mező (ipv4/ipv6 szám) nem lehet üres, vmit mindenképp be kell írni, viszont akkor tutira nem fog hálózatra csatlakozni.

Én Chrome-ban próbáltam, úgy működött.

Beléptem az admin felületre, azon belül: Mobil szélessávú kapcsolat beállításai

jobb katt az ipv4/ipv6 beviteli mezőbe, vizsgálat
megnyílik egy console, amin belül ez lesz kijelölve:

jobb katt, edit as HTML

mivel én totál nem vagyok ebben jártas, szimplán kitöröltem a teljes sort, majd mentettem és elfogadta

nyilván van erre egy elegánsabb megoldás is, de a lényeg, hogy működik :))

(#107282) kali válasza anglergab (#107276) üzenetére


kali
legenda

Az sem az igazi úgy, hiszen a Maraton jár le később.

(#107283) jolti05 válasza kalanchoe (#107279) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm a választ. Ez megnyugtató :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#107284) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok ! Lene egy boszantó problémám nem kapok sms-t náhány embertöl pl. faterom irt nekem sms-t nem kapom meg . Én irtam neki megkapja anyum küld megkapom. Faterom nem a simem mindegy milyen teloban van s3 s5 s8+ note9 vagy a cégesemben ottse kapom meg az irt sms-ét bnöm ir szinten megkapom ez mi a franc lehet? Volt hogy fontos sms-t sem kaptam a cégtöl és elégé kelemetlen szituba keveredtem miatta kezd ez vicc lenne valami ötlet ?: ! Céges telomra küldök sms-t megkapom és ha onan küldök én is megkapom. Szervizben volt a telefonom pl a samsungtol nem kaptam meg az sms.t hogy kész a telefonom..

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#107285) dptrsk válasza gery14 (#107284) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Esetleg nem regisztráltál RCS szolgáltatásra?

(#107286) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy eddig 30 naponta meg kellett újítani a domino most szolgáltatást. Jelzett, én pedig mindenkinek újraaktiváltam alkalmazásban. Most viszont nem jelez, bementem az alkalmazásba és maradt bekapcsolva, pedig a 30 nap eltelt már bőven. Szóval, tud erről valaki valamit?

(#107287) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sziasztok!

Volte elérhető már flottások számára, vagy még mindig nem engedik? Pár hónapja próbálkoztam náluk elhajtottak, hogy csak a lakossági előfizetőknek elérhető a cégesekre nem.

(#107288) kory24 válasza SzlobiG (#107287) üzenetére


kory24
őstag

Már régen elérhető céges flottásoknak is.
Sms jön róla.

(#107289) SzlobiG válasza kory24 (#107288) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, akkor hívom is őket. :R

(#107290) gippazoid válasza SzlobiG (#107289) üzenetére


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Kaptam SMS-t hogy megszűnik a Maraton internet csomag. Lesz valami helyette?
Ez kivételesen egy jó dolog volt...

Gippazoid Novelties Inc.

(#107291) kali válasza gippazoid (#107290) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Lesz (van) továbbra is Maraton, csak más konstrukciókban, eltérő áron több vagy kevesebb adatmennyiség: [link] (Ez a korábbi: [link])

[ Szerkesztve ]

(#107292) rothfb válasza rothfb (#107286) üzenetére


rothfb
veterán

Valaki? Lehet, hogy már nem kell havonta aktiválni?

(#107293) Bogyó bá' válasza rothfb (#107292) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De kell: nekem ma délelőtt jött az SMS hogy lejárt a 30 nap, kikapcsolták, aztán az alkalmazásból simán újra be tudtam kapcsolni. erről pár perc múlva ismét SMS-t kaptam.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107294) thomas77 válasza rothfb (#107292) üzenetére


thomas77
senior tag

Korábban szó volt róla, hogy néha nem megy ki az sms arról, jigy lejárt. De van amikor meg igen.

(#107295) gery14 válasza dptrsk (#107285) üzenetére


gery14
senior tag

Szia. Én tuti nem... de masem kaptam a futartol ertesitest hogy a csomagom mikor veszik fel és hivot mondta hogy küldtek...

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#107296) huberpe


huberpe
aktív tag

az új előfizetéses és domino maraton csomagok margójára. :)
[link]

(#107297) giroud199


giroud199
aktív tag

Meg mindig el az az opció, hogy három hónappal az elofizetes lejárata előtt ki lehet hozni új készüléket újabb két év husegido vállalása esetén? Köszi

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#107298) Esqs


Esqs
tag

Üdv!
Valakinek sikerült már megújítania a Domino Mostot a Telekom fiókban lévő „Megújítom” gombbal? Mert nekem még soha. A lejárat napján mindig beléptem, ráböktem, pár másodperc múlva meg is jelent, hogy „Sikeres megrendelés”, aztán a következő napon mégsem volt aktív.

(#107299) kali válasza Esqs (#107298) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Hivatalosan csak az alkalmazásban lehet, a fiókban nem.

giroud199: Szerintem él továbbra is, ha arany vagy platina kiemeltségű előfizetésről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#107300) kalanchoe válasza kali (#107299) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ezek a platina szintek még mindig megvannak?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.