Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108284) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Elolvastam a téma összefoglalóban a csereutlvánnyal kapcsolatos lehetőségeket. Sajnos most, miután 2 egri üzletben is át lettem ejtve. Gyorsan elmesélem. 2017. év végén, vásároltam pont a megjelenéskor egy Mate 10 Pro telefont. Akkor 296400Ft-ért. 1 hónapja megy a szervizzel a harcom kijelző beégés miatt, végül, ma megkaptam a csereutalványt. Gondoltam hurrá, beballagok egy T-be, viszont mivel már nem kapható náluk ez a telefon, az akkori értéken választok valamit. Az egyikben, (hiatalos telekom) csak nagyokat néztek, hogy ők még ilyet nem is láttak, de mindjárt megkérdezik, majd jött a válasz, hogy üzletvezetői engedély kell ahhoz, hogy bármit is kezdjenek vele, menjek vissza pénteken. Ez után átmentem egy másik üzletbe, (ők nem hivatalos Telekom) a csóka azonnal cserélte is volna, egy a telefon utolsó árához hasonló telefonra, ami szerinte 115 ezer forint lenne, igy ennyiért választhatok telefont. Hát montam köszönöm, nekem egy prémium telefonom volt, nem az én hibámból ment tönkre, nehogy már egy alsó kategóriás telefont adjanak helyette. El is jöttem, majd itthon találtam ezt a fórumot. Szerintetek mit tegyek? Olvasgattam a fórumot, volt aki visszakapta a pénzt. Van lehetőségem erre? Bocsi, ha hosszú voltam.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.