Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107551) kali válasza MaxxDamage (#107549) üzenetére


kali
legenda

Ha van megfelelő havi díjas előfizetés, akkor működhet, ha nem, akkor a fiókban van kapcsolódó engedélyezhető szolgáltatás, bár ott SMS-t ír, amit korlátoztak a sok csalás miatt, de megpróbálhatod engedélyezni kísérleti jelleggel egy alkalomra, hátha van köze hozzá, mert az alkalmazás is mehet azon a nyomvonalon: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#107552) prozodus válasza kali (#107551) üzenetére


prozodus
őstag

Miért, hogy lehetett azzal csalni?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#107553) anglergab válasza MaxxDamage (#107549) üzenetére


anglergab
addikt

Szia,
a 4990 Ft feletti feltöltést engedélyezned kell a havidíjas előfizetés egyéb beállításai között, alapból ki van kapcsolva.

prozodus:
Pl. küldj SMS-t ezzel a kóddal egy számra, hogy regisztrálj egy "nyereményjátékon". A valóságban persze valakinek feltöltötted a számát akaratlanul.

[ Szerkesztve ]

(#107554) kali válasza prozodus (#107552) üzenetére


kali
legenda

(#107555) MaxxDamage válasza kali (#107551) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt pontosan hogyan kell bekapcsolni?
Mobil előfizetésem az jelenleg nincs (nem is akarok) de otthoni előfizetésem az van már egy jó ideje, arra a számlára nem lehet kérni a terhelést?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#107556) br4adam válasza MaxxDamage (#107555) üzenetére


br4adam
aktív tag

Arra nem.

(#107557) kali válasza MaxxDamage (#107555) üzenetére


kali
legenda

Otthoni előfizetésem nincs, így azt passzolom, de arra talán nem is lehet, csak kapcsolódó havi díjas mobil előfizetésre.

(#107558) #77646080 válasza kali (#107557) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, otthoni előfizetéssel nem lehet feltölteni.

(#107559) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tudnátok segíteni abban hogy adategyeztetés elmulasztása esetén mit lehet tenni? Nővéremnek van egy Domino kártyája, Németországban élnek, kb. csak az OTP SMS miatt van neki, mert külföldi számra meg nem tudnak sms-t küldeni :W
Azt mondja nem jött neki sms anno az adategyeztetésről, ezért most letiltották talán. Úgy 2 éve apám is elmulasztotta egyszer, és akkor felhívtam az ügyfélszolgálatot, és adtak valami tel.számot, talán valami 06/40-es szám, de nem emlékszem rá. Esetleg ha valaki járt így, és van erről tapasztalata, tudna segíteni? Köszönöm.

(#107560) kali válasza Gabesz87 (#107559) üzenetére


kali
legenda

Külföldről ezt a telefonszámot hívja fel a nővéred: +36303440861

[ Szerkesztve ]

(#107561) Gabesz87 válasza kali (#107560) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ok köszönöm.

(#107562) MaxxDamage válasza kali (#107557) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

& German_TD: Ez nagy baj! Asszem teszek egy javaslatot a T felé ezügyben. Otthoni szolgáltatás amire lehet venni részletre, de mobilt nem lehet tölteni az otthoni számla terhére? 2019-ben ez alapnak kéne lennie szerintem...vagy tévedek?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#107563) chungee


chungee
addikt

Napot!

Én ezt szoktam használni mert nagyon praktikus. Nem tudjátok hogy miért szüntetik meg:F Illetve mi lesz majd helyette:F

(#107564) anglergab válasza chungee (#107563) üzenetére


anglergab
addikt

Csak bizonyos Maraton opciók szűnnek meg, nem az összes.

(#107565) kali válasza chungee (#107563) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ezek vannak is már helyette: [link]

(#107566) chungee


chungee
addikt

Köszönöm szépen felvilágosítást. Tehát drágább lesz júniustól :(( :(

(#107567) kali válasza chungee (#107566) üzenetére


kali
legenda

Ahogy számolom, arányában a legnagyobb csomag igen, a többi nem.

(#107568) chungee


chungee
addikt

Hülye kérdés :B Ha többször egymás után megveszem a 4GB-os csomagot akkor annyiszor GB-om lesz:F Vagy 4GB marad:F

(#107569) anglergab válasza chungee (#107568) üzenetére


anglergab
addikt

Összeadódnak, először a legrégebbit fogja használni.

(#107570) kali válasza chungee (#107568) üzenetére


kali
legenda

Összeadódnak, halmozhatók.

[ Szerkesztve ]

(#107571) Cranberries válasza Gabesz87 (#107559) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Az attól függ, hogy mikor volt aktuális az adategyeztetés. Van valamennyi türelmi idő, de nem tudom pontosan mennyi.
Én is így jártam a múlt hónapban. A gyerkőc elfelejtett szólni, hogy jött az sms én meg nem figyeltem. Le is kapcsolták, de még aznap megcsináltam az adategyeztetést és rá 5 percre már tudtuk is egymást hívni.

(#107572) prozodus válasza anglergab (#107553) üzenetére


prozodus
őstag

Ja, azt ismerjuk. Csak akkor nem ezzel csaltak, hanem ennek segitsegevel, ezt (ki)hasznalva. Mert ez azert nagy kulonbseg.
Es mondjuk, ezen a 4990-es limit sem egetrengetoen sokat segit...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#107573) #08205312 válasza kali (#107567) üzenetére


#08205312
törölt tag

A kijelentésed féltevezető, mert minden! újonnan bevezetett csomaggal drágul: az 500MB-ossal 1MB 2,12 Ft, az új 400MB-ossal 1MB 2,5 Ft, ugyanúgy mint a 4GB vs. 3,5GB.
Ezen felül kivonják a legkisebb csomagot (200MB) e helyett nem lesz más, tehát aki ezzel élt (pl. gyereknek havonta vett egy 200MB-ost, hogy ne gyógyuljon rá a telefonra, és pl. csak chat funkcióra használja, ha pedig elhasználta, mondhassa a szülő, hogy így jártál, majd a következő hónapban kapsz), az csak drágább csomagok közül választhat. Tehát neki is drágul.
Pont te ne tudnád mi a helyzet a telekom kínálatával?
Nem értem miért kell folyamatosan szépíteni a helyzetet....ja de értem!

(#107574) Gabesz87 válasza Cranberries (#107571) üzenetére


Gabesz87
addikt

Azt nem tudom, de időközben míg itt megerdeklodtem, megoldotta. Azt mondta a 063612659210 számot kell hivni külföldröl, és az ügyfélszolgálatos segit.

(#107575) kali válasza #08205312 (#107573) üzenetére


kali
legenda

Nem félrevezető, ha úgy számolom, hogy a réginél a 200 MB 533 Ft, az újnál a duplája, azaz 400 MB viszont kevesebb a kétszeres ártól, hiszen 1000 Ft, valamint a régi 500 MB 1060 Ft, az új 1 GB pedig 1640 Ft.
Én pont annyit tudok a Telekom kínálatáról, amit bárki más is tudhat, hiszen én is csak előfizetője vagyok, semmi több, ezért nem, nem érted, de utoljára kérlek, fejezd be a sejtelmes gyanúsítgatást!
Elég sokan ismernek itt a fórumon személyesen is, ők tudják, hogy munka szintjén soha nem volt közöm a Telekomhoz semmilyen formában, de ha ez neked nem elég, akkor a következő ilyen személyeskedő megnyilvánulásodnál teszek egyéb lépéseket az ügyben!

[ Szerkesztve ]

(#107576) #08205312 válasza kali (#107575) üzenetére


#08205312
törölt tag

Megindokoltam, miért nem hasonlítható a 200MB a 400-hoz. Az egyszeri kiadást kell nézni. Erről nem akarsz tudomást venni.
A másik: midig szoktam képernyőmentést csinálni, ha tudom, később szerkesztésre kerül adott hsz. Arról is van mentésem, amikor betetted a fiókodrók készült képet, és azt írta: dolgozói csomag. Persze miután szóltam, szerkesztetted a hszt, és azt állítottad, rendszerhiba. Az persze nem feltűnő, hogy senkinek nem írt ilyet, csak neked.
Szóval fenyegetőzz csak....

(#107577) 4Grider válasza kali (#107575) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az mindenesetre mindenkinek feltünt, hogy erősen elfogult vagy.
Ezzel a hozzászólásoddal is tettél rá egy lapáttal: Tudsz mondani olyan szolgáltatót, akinél a dupla akkora mobilnet fajlagosan nem olcsóbb?

(#107578) kali válasza #08205312 (#107576) üzenetére


kali
legenda

Akkoriban sok embernek kiírta, hogy dolgozói csomag, akiknek szintén semmi közük munkáltatás szintjén a szolgáltatóhoz, másik topikban is volt erről szó, mások is igazolták, de ne foglalkozz vele, hogy a rendszer működött problémásan, ahogy sokszor máskor is.
Ez a hozzászólásom egy valóban a telekomnál dolgozó személynek lett címezve: [link]
Nem töröltem azt a képet, mert nem volt miért, ahogy mások sem a kapcsolódó írásukat, most is elérhető.

4Grider: Nem vagyok pedig elfogult, mindig csak a véleményemet írom le, legyen az jó vagy rossz, arról nem tehetek, ha néhányan csak az egyik oldalt jegyzik meg, holott van bőven a másikon is,
Nem nézem már más szolgáltatók kínálatát, mert a másodlagosnak használt, eltérő szolgáltatós SIM kártyámat eldobtam.
Azonos kínálatban nyilván egyre olcsóbbnak kell lennie, ahogy nő az adatkeret, de nem azt hasonlítottam össze, hanem két eltérőt, amiből az egyik meg fog szűnni.
Az szomorú, ha néhányan (tényleg kevesen, bár valaki már a sokadik regisztrációjával) már csak azzal tudnak vagdalózni, hogy biztos Telekomos dolgozó valaki, ha valamikor jót is ír arról.
Nem szoktam kétszínűsködni, akkor is leírom a véleményemet, ha az nem mindenkinek tetszik, így nem lenne miért titkolnom, ha úgy lenne, de nincs úgy

[ Szerkesztve ]

(#107579) #08205312 válasza kali (#107578) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ja... meg korábban is rendszerhiba...konkrétan erre [link] gondoltam, ha gondolid, feltöltöm az eredeti, még szerkesztetlen hszed.

A 200MB-ra visszatérve: 4Grider véleményét osztom.

Az én értékrendembe nem fér bele az amit, és ahogyan teszel. A hsz-id egyik része segítség a fórumozóknak, a másik része a telekom "pozitívabb" fényben való feltüntetése.

Eddig még nem fogalmaztál meg olyan kritikus hangvételű hszt, amit egy telekom áremelés kivált a többi fórumozóból.

Az hogy ki hol van bejelentve, semmit sem mond. Vannak megbízásos szerződések...

(#107580) kali válasza #08205312 (#107579) üzenetére


kali
legenda

Hiába töltenél fel bármit is, akkor sincs igazad velem kapcsolatban!
A hozzászólásodból is látszik, hogy nem olvasod el minden hozzászólásom, vagy egyszerűen csak ignorálod azokat, amikben problémát fogalmazok meg a Telekommal kapcsolatban - pedig találnál olyat, ahol a panaszom kapcsán anyagilag is kártalanítottak, meg ügyintézési gondok miatt hagytam ott a Telekom vezetékes szolgáltatását...stb., szerinted lennének ilyenek, ha a dolgozójuk lennék bármilyen formában? - és minden áron csak az ellenkezőjébe kapaszkodsz, de legyen a te problémád, én nem folytatom ezt tovább, a korábban leírtak szerint fogom eztán kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#107581) 4Grider válasza kali (#107578) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nem tudod a hátterét, hogy mi az oka annak, ha valaki rákényszerül egy identitásának elhagyására, akkor ne dörgöld az orra alá. Sokadiknak nevezni úgy egy második regisztrációt, hogy az elsőt onnantól kezdve egyáltalán nem használom, az meg főleg nem szép. A moderátortól anno megkaptam a magamét, hogy nem tudtam a fórumszabályzat megfelelő pontjáról, de ezt innentől kezdve majd mindenki az orrom alá fogja dörgölni érvelésként?

[ Szerkesztve ]

(#107582) kali válasza 4Grider (#107581) üzenetére


kali
legenda

Nem rád gondoltam!

(#107583) #08205312 válasza kali (#107582) üzenetére


#08205312
törölt tag

Akkor rám gondoltál?
Ez esetben "a következő ilyen személyeskedő megnyilvánulásodnál teszek egyéb lépéseket az ügyben!"

(#107584) kali válasza #08205312 (#107583) üzenetére


kali
legenda

Nem, van itt még valaki más, akit bár tényleges Telekomossal eszközölt vitája miatt tiltottak ki, de engem is megtalál még néha ezzel a már későbbi regisztrációival, bár az utóbbi időben csak privátban, noha azt is tilthatom.
Mondjuk a két rossz közül még mindig jobb a privát, nem pedig a fórumot terhelni a butaságokat, alaptalan rágalmakkal...stb.
Az ilyen hozzászólásokat nem találtad meg amúgy a sokaknak tévesen jelzett Dolgozói NET kapcsán: [link], [link], [link], hanem csak a velem kapcsolatosat?

[ Szerkesztve ]

(#107585) dse


dse
tag

a családi mobil opcióhoz most elég 1 havidíjas is
https://www.telekom.hu/static-tr/sw/file/lakossagi-aszf-9-melleklet-20190501-akcio.pdf
14. oldal 56.
2019.05 01-től visszavonásig
a honlapon még nem írtak át mindent, pl. "Ha megszűnik a minimum egy havi díjas előfizetés egyike"

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#107586) glacious válasza dse (#107585) üzenetére


glacious
addikt

Az egy egyike? Eléggé elírásnak tűnik. Vagy arra gondolsz, hogy az egyet és a többet szét kéne bontani a leírásban, és nem csak a kettőt kellett volna egyre átírni?

[ Szerkesztve ]

(#107587) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Szerintetek mennyi az esélye, hogy egy múlt héten rendelt készülék + havi díjas előfizetésem (Dominóról váltva) holnap megérkezik? :D Végülis akkorra kértem.

(#107588) Bogyó bá' válasza kalanchoe (#107587) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

50%. Vagy megjön, vagy nem.... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107589) Vangelis válasza kalanchoe (#107587) üzenetére


Vangelis
nagyúr

gls csomag ellenőrzés?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#107590) kalanchoe válasza Bogyó bá' (#107588) üzenetére


kalanchoe
senior tag

:D

Vangelis: jó ötlet, de még fel se adták. :DDD szerintem kevés az esélye, hogy holnap így megérkezik.

(#107591) kali válasza kalanchoe (#107590) üzenetére


kali
legenda

Ha még fel sem adták, nem vette át a futárszolgálat, akkor holnap biztos nem szállítják ki.

(#107592) Vangelis válasza kalanchoe (#107590) üzenetére


Vangelis
nagyúr

...... :W

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#107593) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok,
1. Mi a maximális LTE+ mobilnet sebesség a Telekomnál?
2. Net Alap 1 GB díjcsomag esetében ez az érték elérhető a gyakorlatban (ideális esetben), azaz van-e korlátozva a max. sebesség?
3. 256QAM letöltést és/vagy 64QAM feltöltést támogató LTE cellák vannak valahol a hálózatban? Illetve 4x4-es MIMO-t támogatók? CA esetén mi a maximális sávszélesség?

[ Szerkesztve ]

(#107594) kalanchoe válasza kali (#107591) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Gondoltam, lehet még a kedd se biztos. :DDD Na mindegy, csak remélem azzal nem lesz gond, hogy a kártyám nem fog működni mert érvénybe lépett az új.

(#107595) dse válasza glacious (#107586) üzenetére


dse
tag

szerintem elírás, nem elegendő alapossággal szerkesztették a szöveget
itt meg pláne (gyík):
"A Magenta 1 kedvezménycsomag mellé igénybe vehetek más kiegészítő szolgáltatást is? ... A Családi mobil opció alapfeltétele minimum két, azonos Telekom folyószámlán lévő lakossági Telekom mobil havi díjas előfizetés megléte. ... Az adott csoportba maximum 5 Telekom mobilszám vonható be (ebből maximum 3 Domino előfizetés is lehet). ... Utoljára frissítve: 2019. május 9."
ez a május 1. előtti állapot

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#107596) kali válasza anglergab (#107593) üzenetére


kali
legenda

Szia,

450 Mbps a maximum 4G+ háló, ami 3CA, Gödöllőn volt először (2.5 éve, ha jól emlékszem), aztán később más városokban is, én a fővárosban a Keleti pályaudvarnál mértem többször is 300 Mbps feletti értékeket - ráadásul csúcsidőben -, tettem is be róla ide (is) képeket.
A vidéki (nagy)városokban ahol nincs 3CA 450 Mbps, ott 2CA 300 Mbps háló van, a fővárosban pedig sok helyen 2CA 225 Mbps, csak kevés helyen gyorsabb.
A havi díjas (publikus) konstrukciókban nincs korlátozás egyik csomagban sem.

[ Szerkesztve ]

(#107597) anglergab válasza kali (#107596) üzenetére


anglergab
addikt

Köszi a választ! :R
Ezek szerint 20 MHz-en max. 150 Mbps van náluk, és annak 2 vagy 3-szorosa CA-val.
Azaz max. 64QAM és 2x2-es MIMO a letöltés (Cat. 4). A max. CA sávszélesség pedig 3x20 MHz.

[ Szerkesztve ]

(#107598) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Van egy előfizetéses telefonom, amivel nem vagyok megelégedve, akkor valamilyen módon ki tudom azt cserélni? több hónapja használom, de egy szar... akár ráfizetéssel ki tudnám cserélni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#107599) thomas77 válasza MikeWazowski (#107598) üzenetére


thomas77
senior tag

Veszel egy másik telefont, kártyát átrakod és kész is.

(#107600) zsoltzsolt válasza thomas77 (#107599) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C
Bár nekem, hogy erre a megoldásra gondolt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.